Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 1 domare

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 10
2012-03-10 08:00 Årsunda IF 2 (D6H) - G/Hammarby IF 2 (D7H) Jernvallen
2012-03-10 09:00 Hagaströms SK (D5H) - Gävle GIK FK (D6H) Träffen Konstgräs
2012-03-10 15:00 IK Sätra (D3D) - Strömsbro IF 2 (D3D) Träffen Konstgräs
2012-03-11 10:00 Stensätra IF 2 (D4D) - Valbo FF U (D3D) Jernvallen
2012-03-11 13:00 Valbo FF (D3D) - Gustafs GoIF U (D3D) Träffen Konstgräs
2012-03-11 16:00 Högbo AlK (D5H) - Ullfors IK (D6H) Jernvallen
Omgång 11
2012-03-16 19:00 G/Hammarby IF (D4D) - NorrHam (D4D) Jernvallen
2012-03-17 15:00 G/Hammarby IF (D6H) - Tierps IF (D6H) Stålringen
2012-03-17 17:00 IK Sätra (D3D) - Hille IF 2 (D4D) Träffen Konstgräs
2012-03-18 10:00 Sandvikens AIK FK (PD1) - Stensätra IF (PA) Jernvallen
2012-03-18 11:00 Hagaströms SK (D5H) - Överhärde IK (D5H) Träffen Konstgräs
2012-03-18 11:00 Strömsbro IF 2 (D3D) - Brynäs IF/FK (D3D) Strömvallen
2012-03-18 15:00 Årsunda IF (D3D) - Valbo FF (D3D) Stålringen
Omgång 12
2012-03-24 11:00 Torsåkers IF (D6H) - Stora Skedvi IK FF (D7H) Stålringen
2012-03-24 15:00 G/Hammarby IF (D6H) - Leksands IF FK (D6H) Stålringen
2012-03-24 15:00 Forsbacka IK (D6H) - Tobo/Örbyhus FF (D6H) Nynäs IP
2012-03-24 16:00 Stensätra IF (PA) - Gävle Latino FK (D5H) Jernvallen
2012-03-24 18:00 Högbo AlK (D5H) - Sandvikens AIK FK (D6H) Jernvallen
2012-03-25 09:00 Valbo FF (D6H) - Södra BK (D5H) Strömvallen
2012-03-25 11:00 Södra BK (D5H) - Korsnäs BK (D5H) Träffen Konstgräs
2012-03-25 13:00 G/Hammarby IF (D6H) - Storviks IF (D5H) Stålringen
2012-03-25 16:00 Stensätra IF 2 (D4D) - G/Hammarby IF (D4D) Jernvallen
Omgång 13
2012-03-31 10:00 Stensätra IF (PA) - Dalkurd FF (PA) Jernvallen
2012-03-31 11:00 Valbo FF (D3D) - Stensätra IF (D3D) Strömvallen
2012-04-01 11:00 Hille IF 3 (D7H) - Strömsbro IF 2 (D6H) Nynäs IP
2012-04-01 11:00 Hagaströms SK (D5H) - G/Hammarby IF (D6H) Träffen Konstgräs
2012-04-01 12:00 Stensätra IF 2 (D4D) - Korsnäs IF FK (D3D) Jernvallen
2012-04-01 13:00 Valbo FF (D6H) - Älvkarleby IK (D6H) Nynäs IP
2012-04-01 14:00 NorrHam (D4D) - Åbyggeby/Ockelbo (D3D) Åbyggeby IP
2012-04-01 15:00 Strömsbro IF 2 (D3D) - Valbo FF U (D3D) Nynäs IP
Omgång 14
2012-04-04 19:00 Torsåkers IF (D6H) - Långshyttans AIK FK (D6H) Stålringen
2012-04-04 20:30 G/Hammarby IF 2 (D7H) - Stensätra IF (PA) Jernvallen
2012-04-06 14:00 Österfärnebo IF (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) Solliden
2012-04-06 15:00 Norrsundets IF (D6H) - Sandarne SIF (D6H) Björnövallen (Tippen)
2012-04-07 11:00 Helges IF (D6H) - Alfta GIF FK (D6H) Träffen Konstgräs
2012-04-07 15:00 Hille IF 3 (D7H) - Gävle GIK FK (D6H) Träffen Konstgräs
Omgång 15
2012-04-09 15:00 Storviks IF (D5H) - Överhärde IK (D5H) Stålringen
2012-04-13 18:15 Norrsundets IF (D6H) - Södra BK (D5H) Björövallen (Tippen)
2012-04-13 19:00 G/Hammarby IF 2 (D7H) - Jädraås AIK (D6H) Jernvallen
2012-04-14 13:00 Norrsundets IF (D6H) - Torsåkers IF (D6H) Björövallen (Tippen)
2012-04-14 15:00 Helges IF (D6H) - IK Sätra 2 (D7H) Nynäs IP
2012-04-14 17:00 Gävle GIK FK (D6H) - Håbro IF (D6H) Nynäs IP
2012-04-15 11:00 Valbo FF (D6H) - Forsbacka IK (D6H) Nynäs IP
2012-04-15 13:00 Södra BK (D5H) - Lingbo IF (D6H) Strömvallen
2012-04-15 15:00 Hille IF 3 (D7H) - IK Sätra 2 (D7H) Nynäs IP
2012-04-15 15:00 Stensätra IF (PA) - Stugsunds IK (PA) Åbyggeby IP
Omgång 16
2012-04-21 12:00 Hedesunda IF (D6H) - Tobo/Örbyhus FF (D6H) Hedesunda IP
2012-04-21 12:00 Norrsundets IF (D6H) - Lingbo IF (D6H) Björövallen (Tippen)
2012-04-21 13:00 Gävle Latino FK (D5H) - Forsbacka IK (D6H) Träffen Konstgräs
2012-04-21 13:00 Torsåkers IF (D6H) - Hofors AIF (D6H) Stålringen
2012-04-21 17:00 Gävle GIK FK (D6H) - Överhärde IK (D5H) Nynäs IP
2012-04-21 18:00 Stensätra IF (PA) - Delsbo IF (P 17) Jernvallen
2012-04-22 10:00 IK Huge 2 (D3D) - Valbo FF (D3D) Strömvallen
2012-04-22 13:00 Valbo FF (D6H) - Hille IF 2 (D5H) Träffen Konstgräs
2012-04-22 15:00 Storviks IF (D5H) - Krylbo IF (D5H) Stålringen
2012-04-22 17:00 Årsunda IF 2 (D4D) - G/Hammarby IF (D4D) Stålringen
2012-04-22 19:00 Hille IF 3 (D7H) - Valbo FF (D6H) Hille IP
Omgång 17
2012-04-28 11:00 Norrsundets IF (D6H) - Lingbo IF (D6H) Björövallen (Tippen)
2012-04-29 15:00 Brynäs IF/FK (D3D) - Bollnäs GIF FF (D3D) Strömvallen
Omgång 18
2012-07-27 19:00 Älvkarleby IK (D6H) - Ullfors IK (D6H) Älvkarleby IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info