Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med AD

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2012-02-04 13:00 060906001 Lindome GIF (D2H) - Assyriska BK (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
Omgång 3
2012-02-07 19:00 060906020 GAIS (U21) - Västra Frölunda IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-08 18:45 060906002 Fässbergs IF (D2H) - Örgryte IS (U21) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-11 11:00 060906003 Qviding FIF (D1H) - Torslanda IK (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-11 11:00 060906007 Kållered SK (D3H) - Sävedalens IF (D2H) Kållered Sportcenter 1
2012-02-11 11:15 060906005 Lindome GIF (D2H) - Jonsereds IF (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906006 Gunnilse IS (D2H) - Lerums IS (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906008 IK Kongahälla (D4H) - Lärje-Angereds IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906016 Västra Frölunda IF (D2H) - Assyriska BK (D2H) 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906023 Ytterby IS (D2H) - Edets FK (D3H) 2 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-02-11 13:30 060906004 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Jitex BK (DAD) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-11 14:00 060906021 GAIS (U21) - Götene IF (D2H) Gaisgården 2 Konstgräs 1
Omgång 4
2012-02-14 16:00 060906017 BK Häcken (J19) - GAIS (J19) Gothia Park konstgräs
2012-02-15 18:45 060906009 Fässbergs IF (D2H) - Balltorps FF (D5H) Frejaplan 1 K.Gräs
2012-02-16 19:00 060906013 Lindome GIF (D2H) - IFK Fjärås (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-17 19:00 060906015 Kållered SK (D3H) - Gunnilse IS (D2H) 1 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-18 11:00 060906012 Qviding FIF (D1H) - Sävedalens IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060906014 Jonsereds IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060906032 Torslanda IK (D2H) - Assyriska BK (D2H) 1 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-18 12:15 060906011 Fässbergs IF (D2H) - Floda BoIF (D4H) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-18 13:00 060906057 Örgryte IS (U21) - Holmalunds IF (D3H) Hammarviken Arena
2012-02-18 13:30 060906010 Lärje-Angereds IF (D3H) - Vänersborgs IF (D4H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-18 14:00 060906038 LdB FC Malmö (DAD) - Stabaek Dam, No. Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-19 10:15 060906022 GAIS (U21) - Edets FK (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-19 12:00 060906018 BK Häcken (J17) - Qviding FIF (J17) Gothia Park konstgräs
Omgång 5
2012-02-22 17:45 060906031 Lärje-Angereds IF (D3H) - Sandarna BK (D4H) 0 - 4 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-22 18:45 060906030 Fässbergs IF (D2H) - KF Velebit (D3H) 0 - 4 Kållered Sportcenter 1
2012-02-23 19:00 060906034 Jitex BK (DAD) - Hovås Billdal IF (D1D) Krokslättsvallen konstgräs
2012-02-25 11:00 060906058 Näsets SK (D4H) - Örgryte IS (U21) 3 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2012-02-25 11:15 060906035 Lindome GIF (D2H) - Torslanda IK (D2H) 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906025 Lerums IS (D3H) - Tvååkers IF (D2H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906026 GAIS (U21) - Falkenbergs FF (U21) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-02-25 12:00 060906029 Västra Frölunda IF (D2H) - Utsiktens BK (D1H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906036 Jonsereds IF (D2H) - Holmalunds IF (D3H) 5 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906037 IK Kongahälla (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-25 12:15 060906033 Fässbergs IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-26 10:15 060906027 GAIS (U21) - Skoftebyns IF (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-26 13:30 060906024 Sävedalens IF (D2H) - Alingsås IF (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-02-26 14:00 060906028 BK Häcken (J17) - IFK Göteborg (J17) Gothia Park konstgräs
2012-02-26 14:00 060906060 Örgryte IS (D1H) - Husqvarna FF (D2H) 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 6
2012-02-27 18:30 060906063 Västra Frölunda IF (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-29 17:45 060906042 Lärje-Angereds IF (D3H) - Ahlafors IF (D3H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-01 19:00 060906041 BK Häcken (J17) - GAIS (J17) Gothia Park konstgräs
2012-03-02 16:00 060906064 BK Häcken (J19) - Fredrikstad (No) (HJ) Gothia Park konstgräs
2012-03-03 11:15 060906043 Lindome GIF (D2H) - GAIS (U21) 0 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906039 Sävedalens IF (D2H) - Torslanda IK (D2H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906044 Gunnilse IS (D2H) - Västra Frölunda IF (D2H) 1 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906045 IK Kongahälla (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-03 13:00 060906059 Örgryte IS (D1H) - Varbergs BoIS FC/Haga BoIS (DSH) Hammarviken Arena
2012-03-03 14:00 060906093 GAIS (U21) - Stabek (No) (U21) 0 - 5 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-03 15:15 060906088 Örgryte IS (HJ) - Lärje-Angereds IF (D3H) 1 - 2 Hammarviken Arena
Omgång 7
2012-03-06 19:00 060906048 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Dalsjöfors GoIF (D1D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-06 19:30 060906086 Örgryte IS (U21) - Torslanda IK (D2H) Hammarviken Arena
2012-03-07 20:00 060906051 Lerums IS (D3H) - Stenungsunds IF (D3H) LP Idrottsplats 1
2012-03-10 10:00 060906046 Qviding FIF (HJ) - Hestrafors IF (D3H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906047 Sävedalens IF (D2H) - Edets FK (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906055 Gunnilse IS (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906056 Jonsereds IF (D2H) - KF Velebit (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906062 Örgryte IS (D1H) - FC Trollhättan (D1H) Hammarviken Arena
2012-03-10 13:00 060906049 BK Häcken (J19) - Torslanda IK (J19) Gothia Park konstgräs
2012-03-10 13:15 060906087 Hovås Billdal IF (D1D) - Mossens BK (D2D) 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-03-10 13:30 060906052 Lärje-Angereds IF (D3H) - IF Vardar/Makedonija (D4H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-10 14:00 060906050 Västra Frölunda IF (D2H) - Ytterby IS (D2H) 3 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-10 14:15 060906089 Örgryte IS (HJ) - Öckerö IF (D4H) 1 - 4 Hammarviken Arena
2012-03-11 14:30 060906054 Qviding FIF (D1H) - Husqvarna FF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-11 14:30 060906096 GAIS (U21) - FC Trollhättan (U21) Gaisgården 2 Konstgräs 1
Omgång 8
2012-03-12 19:00 060906092 Västra Frölunda IF (D2H) - BK Skottfint (D4H) 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-13 19:00 060906067 Ytterby IS (D2H) - Jonsereds IF (D2H) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-16 19:15 060906075 IK Kongahälla (D4H) - SKIF Semberija (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906065 IF Väster (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906066 Sävedalens IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906068 Ytterby IS (D2H) - IFK Uddevalla (D2H) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-17 12:00 060906074 Gunnilse IS (D2H) - Torslanda IK (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906094 Floda BoIF (D4H) - Lerums IS (D3H) 0 - 0 Flodala IP 3 KG
2012-03-17 12:00 060906095 BK Häcken A/B - BK Häcken A/B Gothia Park konstgräs
2012-03-17 12:15 060906069 Fässbergs IF (D2H) - Onsala BK (D4H) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-03-17 13:00 060906090 Örgryte IS (HJ) - Hestrafors IF (D3H) Hammarviken Arena
2012-03-17 13:30 060906070 Lärje-Angereds IF (D3H) - Melleruds IF (D3H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-17 14:15 060906072 Jitex BK (DAD) - Vittsjö GIK (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-18 14:00 060906071 Qviding FIF (D1H) - Västra Frölunda IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 9
2012-03-20 19:00 060906084 Gunnilse IS (D2H) - Fässbergs IF (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-21 17:45 060906080 Lärje-Angereds IF (D3H) - Ytterby IS (D2H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-21 18:00 060906091 Lerums IS (D3H) - Örgryte IS (U21) LP Idrottsplats 1
2012-03-21 18:00 060906097 IFK Göteborg (J17) - Floda BoIF (D4H) Skatås 1 Konstgräs
2012-03-21 19:00 060906077 BK Häcken (J19) - IK Gauthiod (D1H) Gothia Park konstgräs
2012-03-22 19:00 060906078 BK Häcken (J17) - Kungsladugårds BK (D5H) Gothia Park konstgräs
2012-03-24 11:00 060906116 KF Velebit (D3H) - Lerums IS (D3H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-03-24 11:15 060906083 Lindome GIF (D2H) - Fässbergs IF (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060906076 Sävedalens IF (D2H) - Lidköpings FK (D3H) 3 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-24 13:30 060906081 Lärje-Angereds IF (D3H) - FBK Karlstad (D?H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-24 14:00 060906117 GAIS (U21) - Lerums IS (U) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-24 14:15 060906082 Jitex BK (DAD) - Sarpsborg 08 (No) (D1D) 2 - 0 Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-25 12:00 060906100 IF Angered United (DJ) - Sarpsborg 08 (DJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-25 14:00 060906099 Älvängens IK (D6H) - IFK Göteborg (J19) LP Idrottsplats 1
2012-03-25 14:00 060906118 GAIS (U21) - Vara SK (D4H) 0 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-25 15:00 060906085 Jonsereds IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-03-28 18:15 060906079 Västra Frölunda IF (D2H) - Torslanda IK (D2H) Torslandavallen 2 Konstgräs
Omgång 10
2012-03-27 19:00 060906102 Gunnilse IS (D2H) - Ahlafors IF (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-27 19:00 060906119 Floda BoIF (D4H) - Sävedalens IF (D2H) Flodala IP 3 KG
2012-03-27 19:15 060906121 Örgryte IS (U19) - FC Trollhättan (U19) Hammarviken Arena
2012-03-28 18:30 060906122 Örgryte IS (D1H) - Qviding FIF (D1H) Hammarviken Arena
2012-03-29 19:00 060906098 Ytterby IS (D2H) - Stenungsunds IF (D3H) 1 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-30 19:30 060906103 Assyriska BK (D2H) - Tvååkers IF (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-31 11:00 060906123 Västra Frölunda IF (P17) - Halmstads BK (P17) Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-31 12:00 060906104 Västra Frölunda IF (D2H) - Kållered SK (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-31 12:00 060906105 Sävedalens IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-31 13:00 060906124 Västra Frölunda IF (P16) - Halmstads BK (P16) 4 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-31 15:00 060906111 Jitex BK (DAD) - Kristianstads DFF (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 11
2012-04-03 19:00 060906128 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Jonsereds IF (HJ) 4 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2012-04-03 20:00 060906126 Fässbergs IF (D2H) - Tölö IF (D3H) Kållered Sportcenter 1
2012-04-04 19:00 060906101 BK Häcken (J19) - Lerums IS (D3H) Gothia Park konstgräs
2012-04-05 19:00 060906107 IF Väster (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-04-05 19:00 060906108 Lindome GIF (D2H) - Lärje-Angereds IF (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-04-06 12:00 060906113 IK Kongahälla (D4H) - Edets FK (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-04-06 12:00 060906129 Floda BoIF (D4H) - Lidköpings FK (D3H) 1 - 0 Flodala IP 3 KG
2012-04-06 13:00 060906110 Örgryte IS (D1H) - Assyriska BK (D2H) 2 - 0 Hammarviken Arena
2012-04-06 14:00 060906125 Utsiktens BK (D1H) - Torslanda IK (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-04-07 12:00 060906112 Lerums IS (D3H) - Kållered SK (D3H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2012-04-09 11:30 060906127 Fässbergs IF (D2H) - Lidköpings FK (D3H) Frejaplan 1 K.Gräs
2012-04-09 20:00 060906132 Västra Frölunda IF (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-04-11 20:00 060906130 Jitex BK (F17) - Kungsbacka IF (F17) 1 - 1 Frejaplan 1 K.Gräs
Omgång 12
2012-04-09 12:00 060906109 Gunnilse IS (D2H) - IFK Trollhättan (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-04-09 14:00 060906115 Jonsereds IF (D2H) - Alingsås IF (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-04-10 17:30 060906131 Örgryte IS (D1H) - IF Elfsborg (U21) Hammarviken Arena
Omgång 13
2012-04-16 16:45 060906133 Jitex BK (DAD) - IF Böljan (D2D) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 14
2012-06-21 10:00 060906137 BK Häcken A/B - BK Häcken A/B Gothia Park gräs
Omgång 15
2012-07-07 16:00 060906138 Gunnilse IS (D2H) - Dynamo Moskva (Ry) Hjällbovallen 1 Gräs
2012-07-13 18:00 060906141 Styrsö-kombination - IFK Göteborg (J19) Styrsöplan 1 Gräs
2012-07-26 19:00 060906140 Lindome GIF (D2H) - Tölö IF (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-07-28 11:00 060906144 Fässbergs IF (D2H) - Kållered SK (D3H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2012-07-28 12:00 060906136 Sävedalens IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) 4 - 2 Vallhamra 1 Gräs
2012-07-28 12:00 060906143 Gunnilse IS (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Hjällbovallen 1 Gräs
2012-07-28 14:00 060906134 Assyriska BK (D2H) - Lerums IS (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-07-28 14:00 060906139 Mossens BK (D2D) - FC Hessleholm (D2D) 3 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2012-08-03 17:30 060906142 Qviding FIF (D1H) - Fässbergs IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-08-03 18:30 060906145 Lindome GIF (D3D) - Jitex BK (DAD) 0 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-08-09 16:55 060906135 Jitex BK (DAD) - Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 16
2012-11-17 13:00 060906147 Sävedalens IF (D2H) - Assyriska BK (D2H) 3 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2012-11-21 18:00 060906148 BK Häcken (J19) - Sävedalens IF (D2H) Gothia Park konstgräs
2012-12-09 12:00 060906149 Kållered SK (D3H) - Fässbergs IF (D2H) Kållered Sportcenter 1
2012-12-09 17:00 060906146 Qviding FIF (D2D) - Lidköpings FK (D2D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-12-18 18:30 060906150 Lindome GIF (D2H) - Fässbergs IF (D2H) 2 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info