Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
319091063 Hamburgsunds IF - Smögens IF Sparvallen Tanumshede
2013-01-26 10:00 319091001 IFK Valla - Stenungsunds IF J 1 - 0 Nya SIF-gården
2013-01-26 11:00 319091002 Åsebro IF - Stångenäs AIS 1 - 3 Nya SIF-gården
2013-01-26 12:30 319091003 Åsebro IF - IFK Valla Nya SIF-gården
2013-01-26 13:30 319091004 Stångenäs AIS - Stenungsunds IF J 3 - 0 Nya SIF-gården
2013-01-26 15:00 319091005 Stångenäs AIS - IFK Valla 1 - 0 Nya SIF-gården
2013-01-26 16:00 319091006 Stenungsunds IF J - Åsebro IF Nya SIF-gården
2013-01-29 18:00 319091024 Stenungsunds IF J - NTG Baerum Nya SIF-gården
2013-02-02 10:00 319091007 Munkedals IF - Göta BK Nya SIF-gården
2013-02-02 11:00 319091008 Stenungsunds IF - IK Kongahälla Nya SIF-gården
2013-02-02 12:30 319091009 IK Kongahälla - Munkedals IF Nya SIF-gården
2013-02-02 13:30 319091010 Stenungsunds IF - Göta BK Nya SIF-gården
2013-02-02 15:00 319091011 Stenungsunds IF - Munkedals IF Nya SIF-gården
2013-02-02 16:00 319091012 Göta BK - IK Kongahälla Nya SIF-gården
2013-02-04 18:15 319091080 IK Oddevold U19 - FC Trollhättan U19 Thordengården
2013-02-07 19:00 319091025 IFK Strömstad - Bengtsfors IF Strömsvallen
2013-02-09 10:00 319091013 Semi lag1 - Semi lag2 Nya SIF-gården
2013-02-09 11:20 319091014 Semi lag1 - Semi lag2 Nya SIF-gården
2013-02-09 12:00 319091044 IK Oddevold - Norrby IF Thordengården
2013-02-09 13:00 319091015 Vinnare i match 319091013 - Vinnare i match 319091014 Nya SIF-gården
2013-02-09 14:00 319091054 IFK Uddevalla - Lidköpings FK 6 - 0 Konstgräs, Undavallen
2013-02-09 15:00 319091055 IFK Uddevalla J - IFK Valla Kamratgården
2013-02-10 16:00 319091016 Stala IF J - IFK Uddevalla P17 1 - 4 Ängö Schakt Arena
2013-02-12 19:00 319091017 IFK Valla - Myckleby IK Sparbanksvallen
2013-02-14 17:15 319091083 Ljungskile SK U - IFK Uddevalla P17 Skarsjövallen
2013-02-16 09:30 319091092 IK Oddevold P17 - Trollhättans FK U Thordéngården
2013-02-16 12:00 319091046 IK Oddevold - Qviding FIF Thordengården
2013-02-16 13:00 319091066 Grebbestads IF - Ödsmåls IK 4 - 0 Sparvallen Tanumshede
2013-02-16 13:00 319091093 Skärhamns IK - Marieholm BoIK 2 - 0 Röavallen
2013-02-16 14:00 319091089 IK Oddevold P15 - IK Rössö Uddevalla F16-18 Inst. Thordengården
2013-02-16 14:45 319091018 Stala IF - IK Svane Ängö Schakt Arena
2013-02-23 10:00 319091019 Henåns IF - Myckleby IK 4 - 0 Ängö Schakt Arena
2013-02-23 10:30 319091090 IK Oddevold P15 - Örgryte IS P98 5 - 4 Thordengården
2013-02-23 11:00 319091107 Skärhamns IK - Svarteborg FK 0 - 3 Röavallen
2013-02-23 13:00 319091067 Grebbestads IF - Kungshamns IF Sparvallen Tanumshede
2013-02-23 14:00 319091026 IFK Strömstad - Färgelanda IF 2 - 3 Strömsvallen
2013-02-23 14:15 319091100 Stenungsunds IF J - Morlanda GoIF 1 - 1 Wosabplan
2013-02-24 14:00 319091104 Hogstorps IF - Herrestads AIF Inst. Konstgräs, Undavallen
2013-02-24 15:00 319091084 Ljungskile SK U - Vänersborgs FK U Skarsjövallen
2013-02-27 19:00 319091020 Stångenäs AIS - Svarteborg FK 3 - 0 Brastad Arena
2013-02-28 19:00 319091111 Stenungsunds IF - Guldhedens IK 7 - 1 Wosabplan
2013-03-02 11:00 319091062 Smögens IF - Svarteborg FK Kungshamnsvallen
2013-03-02 12:00 319091047 IK Oddevold - IFK Uddevalla 1 - 5 Thordengården
2013-03-02 12:15 319091028 Gilleby IF - IFK Lane 0 - 0 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-02 14:00 319091086 Rosseröds IK - Hogstorps IF Konstgräs, Undavallen
2013-03-02 14:15 319091094 Stenungsunds IF U - IF Warta 3 - 5 Wosabplan
2013-03-02 14:30 319091114 Gilleby IF Lag 2 - Rönnängs FF 2 - 4 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-02 14:45 319091029 Stala IF - Ellenö IK Inst. Ängö Schakt Arena
2013-03-02 17:00 319091030 Stala IF - IK Oddevold J Ängö Schakt Arena
2013-03-03 13:00 319091021 Stångenäs AIS - Vallens IF 2 - 2 Brastad Arena
2013-03-03 15:00 319091053 Rönnängs FF - Hjärtums IS 1 - 10 Sparbanksvallen
2013-03-07 19:00 319091022 Lysekils FF - Ödsmåls IK Brastad Arena
2013-03-07 19:00 319091106 IFK Valla - Grundsunds IF Sparbanksvallen
2013-03-09 12:00 319091048 IK Oddevold - Karlstad BK 1 - 0 Thordengården
2013-03-09 12:00 319091087 Rosseröds IK - Ellenö IK 2 - 4 Konstgräs, Undavallen
2013-03-09 12:00 319091112 Stenungsunds IF - Ytterby IS Wosabplan
2013-03-09 12:30 319091023 Slättens IK - Bovallstrand/Hunnebo 6 - 2 Kronbergsplan
2013-03-09 12:30 319091123 Gilleby IF - Hogstorps IF 3 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-09 13:00 319091068 Grebbestads IF - Herrestads AIF 2 - 0 Sparvallen Tanumshede
2013-03-09 14:00 319091027 IFK Strömstad - Hamburgsunds IF Strömsvallen
2013-03-09 14:00 319091057 IFK Uddevalla J - Munkedals IF Kamratgården
2013-03-09 14:00 319091101 Bokenäs IF - Angered FC Undavallen
2013-03-09 14:30 319091124 Gilleby IF Lag 2 - Torp GoIF 6 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-09 15:30 319091078 Groheds IF - Morlanda GoIF Inst. Uddevalla Arena Konstgräs
2013-03-09 16:00 319091127 Ödeborgs IF - Henåns IF Inst. Thordengården
2013-03-09 16:15 319091073 IFK Lane - Stala IF 3 - 3 Undavallen K-gräs
2013-03-09 18:00 319091105 Stenungsunds IF U - Skedsmo FK Wosabplan
2013-03-10 12:00 319091125 IK Svane - Hjärtums IS Undavallen
2013-03-10 13:00 319091088 IK Oddevold P17 - Västra Frölunda IF P 17 Thordéngården
2013-03-10 13:45 319091031 Stala IF - Rönnängs FF Ängö Schakt Arena
2013-03-10 14:00 319091126 Herrestads AIF - Morlanda GoIF Undavallen
2013-03-10 15:30 319091085 Ljungskile SK U - Edets FK U Skarsjövallen
2013-03-10 17:15 319091120 Svenshögens SK - Myckleby IK 0 - 0 SIF-gården
2013-03-13 19:00 319091056 Stångenäs AIS - IFK Uddevalla 1 - 4 Brastad Arena
2013-03-14 18:00 319091045 IK Oddevold - Östsiden IL Thordengården
2013-03-15 19:00 319091095 Stenungsunds IF U - Vallens IF U Wosabplan
2013-03-16 11:00 319091081 Bovallstrand/Hunnebo - IDD Kungshamnsvallen
2013-03-16 12:00 319091049 IK Oddevold - FC Trollhättan Thordengården
2013-03-16 12:00 319091058 IFK Uddevalla - Stenungsunds IF Kamratgården
2013-03-16 12:00 319091096 Stenungsunds IF U - Azalea BK Wosabplan
2013-03-16 12:15 319091032 Gilleby IF - Herrestads AIF 0 - 5 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-19 19:00 319091132 Grebbestads IF - IFK Uddevalla 3 - 3 Sparvallen Tanumshede
2013-03-20 20:00 319091115 Henåns IF - Svarteborg FK Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-23 12:00 319091097 Stenungsunds IF U - Lerums IS U Wosabplan
2013-03-23 12:00 319091109 Skärhamns IK - Romelanda UF 3 - 0 Röavallen
2013-03-23 12:30 319091051 Slättens IK - Smögens IF 0 - 7 Kronbergsvallens IP
2013-03-23 13:00 319091052 IFK Valla - Ödsmåls IK Sparbanksvallen
2013-03-23 13:00 319091069 Grebbestads IF - Vallens IF Sparvallen Tanumshede
2013-03-23 13:00 319091082 Bovallstrand/Hunnebo - Grundsunds IF Kungshamnsvallen
2013-03-23 14:00 319091122 IFK Strömstad - Navestad 5 - 3 Strömsvallen
2013-03-23 14:45 319091033 Stala IF - Eriksbergs IF 0 - 1 Ängö Schakt Arena
2013-03-23 15:00 319091059 IFK Uddevalla J - Ödeborgs IF Kamratgården
2013-03-23 15:00 319091116 Kungshamns IF - Käringöns FC 7 - 2 Kungshamnsvallen
2013-03-23 16:00 319091102 Bokenäs IF - Torp GoIF Undavallen
2013-03-24 11:00 319091119 Ljungskile SK U - Vallens IF U Skarsjövallen
2013-03-24 13:30 319091133 IK Oddevold P15 - Holmalunds IF Alingsås Thordéngården
2013-03-28 19:00 319091038 Lysekils FF - Färgelanda IF 2 - 0 Kronbergsvallens IP
2013-03-28 19:00 319091070 Grebbestads IF - Eds FF 4 - 3 Sparvallen Tanumshede
2013-03-28 19:00 319091137 Stenungsunds IF - Kållered SK Wosabplan
2013-03-29 10:00 319091042 Bovallstrand/Hunnebo - Groheds IF 3 - 1 Kungshamnsvallen
2013-03-29 12:00 319091103 IFK Valla - IFK Uddevalla J Sparbanksvallen
2013-03-29 13:00 319091064 Kungshamns IF - Smögens IF 2 - 0 Kungshamnsvallen
2013-03-29 14:00 319091072 Herrestads AIF - Vänersborgs FK Undavallen K-gräs
2013-03-29 15:00 319091034 Henåns IF - Högsäters GF Tavlebordsvallen konstgräs
2013-03-29 15:00 319091039 Stångenäs AIS - Hamburgsunds IF 1 - 0 Kronbergsvallens IP
2013-03-31 20:00 319091142 Bokenäs IF - IFK Lane lag 2 Konstgräs, Undavallen
2013-04-01 13:00 319091040 Stångenäs AIS - Halvorstorps IS Brastad Arena
2013-04-01 13:00 319091041 Bovallstrand/Hunnebo - Munkedals IF Kungshamnsvallen
2013-04-01 13:00 319091143 IK Oddevold P17 - Vänersborg 5 - 1 Thordéngården
2013-04-01 14:00 319091077 Vallens IF - Edet FK Kode IP 3 Konstgräs
2013-04-01 14:00 319091128 Bullarens GOIF - Torp GoIF Sparvallen Tanumshede
2013-04-01 14:00 319091138 Slättens IK - Grundsunds IF 1 - 2 Kronbergsplan
2013-04-01 17:00 319091091 Tanums IF - Västerlanda GOIF Sparvallen Tanumshede
2013-04-02 19:00 319091110 Skärhamns IK - Ödsmåls IK Röavallen
2013-04-06 11:00 319091135 Munkedals IF - Svarteborg FK 1 - 4 Uddevalla Arena Konstgräs
2013-04-06 12:00 319091050 IK Oddevold - Carlstad United BK Thordengården
2013-04-06 12:00 319091060 IFK Uddevalla - Melleruds IF Kamratgården
2013-04-06 12:00 319091113 Stenungsunds IF - IFK Åmål Wosabplan
2013-04-06 13:00 319091071 Grebbestads IF - Lisleby FK 5 - 2 Sparvallen Tanumshede
2013-04-06 14:00 319091130 Rosseröds IK - Hamburgsunds IF 1 - 2 Konstgräs, Undavallen
2013-04-06 14:15 319091140 Stenungsunds IF J - Skärhamns IK 2 - 2 Wosabplan
2013-04-06 15:30 319091079 Groheds IF - Ödeborgs IF Inst. Uddevalla Arena Konstgräs
2013-04-06 15:30 319091118 Tanums IF - Navestad 0 - 9 Sparvallen Tanumshede
2013-04-06 16:00 319091065 Smögens IF - Ljungbackens IF Kungshamnsvallen
2013-04-07 12:00 319091098 Stenungsunds IF U - Trollhättans FK U Wosabplan
2013-04-07 15:00 319091144 Färgelanda IF - Hogstorps IF 3 - 0 Thordengården
2013-04-07 17:15 319091075 Svenshögens SK - Alvhems IK 3 - 1 SIF-gården
2013-04-10 19:00 319091108 Slättens IK - Bokenäs IF Kronbergsplan
2013-04-11 19:15 319091147 Hamburgsunds IF - Grebbestads IF Lag 2 6 - 4 Sparvallen Tanumshede
2013-04-13 12:15 319091035 Gilleby IF - Färgelanda IF 3 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2013-04-13 13:00 319091036 IFK Valla - Vallens IF Sparbanksvallen
2013-04-13 13:00 319091117 Kungshamns IF - Gullbrandstorp AIS 6 - 0 Kungshamnsvallen
2013-04-13 14:45 319091037 Stala IF - Ödsmåls IK Ängö Schakt Arena
2013-04-13 15:00 319091043 Lysekils FF - Henåns IF 2 - 1 Kronbergsvallens IP
2013-04-13 15:00 319091061 IFK Uddevalla J - Vänersborgs FK Kamratgården
2013-04-13 15:00 319091136 Smögens IF - Gullbrandstorp AIS Inst. Kungshamnsvallen
2013-04-13 16:15 319091074 IFK Lane - Vänersborgs FK 0 - 8 Undavallen K-gräs
2013-04-13 16:15 319091141 Stenungsunds IF J - Hedareds BK Wosabplan
2013-04-13 16:15 319091145 Tanums IF - Bokenäs IF 5 - 2 Sparvallen Tanumshede
2013-04-13 17:00 319091139 Myckleby/Stala - Saleby IF 1 - 2 Ängö Schakt Arena
2013-04-14 10:30 319091149 IK Oddevold P15 - Edets FK U Thordengården
2013-04-14 11:00 319091146 Ljungskile SK U - Groheds IF Skarsjövallen
2013-04-14 12:00 319091131 Rosseröds IK - Bovallstrand/Hunnebo Konstgräs, Undavallen
2013-04-14 12:45 319091134 Gilleby IF - Herrestads AIF Tavlebordsvallen konstgräs
2013-04-14 13:00 319091129 Bullarens GOIF - Hedekas IF Sparvallen Tanumshede
2013-04-14 14:15 319091099 Stenungsunds IF U - Qviding FIF U Inst. Wosabplan
2013-04-14 15:00 319091150 Saleby IF - Rönnängs FF 0 - 1 Fjällebrovallen
2013-04-14 17:15 319091076 Svenshögens SK - Hjärtums IS 0 - 2 SIF-gården
2013-04-17 20:00 319091151 IK Svane - Rosseröds IK Thordengården
2013-04-20 13:00 319091121 Tanums IF - Ödeborgs IF Sparvallen Tanumshede
2013-07-11 16:00 319091154 Sotenäs komb. - Örgryte IS Havsvallen
2013-07-13 14:00 319091156 Ljungskile SK U17 - ALE United 7 - 1 Skarsjövallen
2013-07-20 14:00 319091158 Kungshamns IF - IFK Ölme 1 - 2 Kungshamnsvallen
2013-07-20 15:00 319091155 Smögens IF - TV-laget Havsvallen
2013-07-27 15:00 319091159 Grebbestads IF - Gunnilse IS 3 - 2 Siljevi
2013-07-27 15:00 319091160 Bovallstrand/Hunnebo - Älvängens IK Havsvallen
2013-07-29 19:30 319091163 Stenungsunds IF - IK Gauthiod 0 - 1 Nösnäsvallen
2013-07-31 19:00 319091161 Hogstorps IF - Färgelanda IF 1 - 4 Bräckevallen
2013-08-01 18:30 319091165 Rosseröds IK - Bokenäs IF Hedevallen
2013-08-02 19:00 319091164 Herrestads AIF - Trollhättans FK 3 - 1 Undavallen
2013-08-03 13:00 319091162 Munkedals IF - Svarteborg Dingle IF Munkedals IP
2013-08-03 14:00 319091152 Stenungsunds IF - Kungshamns IF Bottnavallen
2013-08-03 15:00 319091166 Smögens IF - Mossens BK Havsvallen
2013-08-12 19:00 319091167 IK Oddevold - Skövde AIK Bodele
2013-11-16 13:00 319091169 Stala IF - Munkedals IF 1 - 1 Ängö Schakt Arena
2013-11-16 14:00 319091168 Vallens IF - Vallens IF Stora Höga IP
2013-12-04 19:00 319091170 Ödsmåls IK - Morlanda GoIF Sparbanksvallen
2013-12-04 19:00 319091171 Vallens IF - Jonsereds IF U21 Stora Höga IP
2013-12-18 19:00 319091172 Vallens IF - IK Oddevold U19 Stora Höga IP
2013-12-19 18:30 319091173 IK Oddevold - Grebbestads IF Thordengården

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info