Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 2014 herrar, 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alkvetterns IK Peter Philipsson 0705180493 rödvit/vita/vita
Bengtsfors IF Bengtsfors IF lag 2 Linda Smith Röd, Blå, Blå
Bergsängs BK Anders Ottosson 056342239 0706178638 röd-vit/röda/röda
Bjälveruds IK Pelle Nilsson 0767727878 vit/vita/svarta
Björneborgs IF Giuseppe Monforte 0706406037 röd/röda/röda
Borgviks IF Dan Spångberg 055510467 0705777514 vit/blå/blå
Bråtens IK Christoffer Lundberg 0730220674 blå/blå/blå
Bäckalunds IF Thomas Larsson 056521002 0708380889 röd/röda/röda
Bäckhammars SK Peter Gerdin 055029037 0702743380 röd/svarta/röda
Carlstad FC Henric Pettersson 054155209 0735569694 orange/svarta/orange
Carlstad United BK U17 Stig Leander 054156715 0702764861 svart, svart, svart
Deje IK P17 Bo Nilsson 0767910117 röd, blå, röda
Edsvalla IF Per Flobergseter 054544628 0737522502 röd/blå/röda
Edsvalla IF 2 Per Flobergseter 054544628 0737522502 röd/blå/röda
Ekshärads BK Per Åhslund 056315478 0702967380 blå/blå/blå
Eskilsäters IF Jonny Göransson 053315153 0725776111 grön/gröna/gröna
Fagerås BK Fredrik Nilsson 0702378551 Gul, svart, Gul
FBK Karlstad 2 Sandra Eriksson 0702786162 röd, vit, svarta
FBK Karlstad 3 Daniel Lindeskov 0725202162 röd/vita/svarta
FBK Karlstad J19 Stefan Hermansson 0730734438 röd, vit, svarta
FC Kristinehamn , Div 7 herrar 2014 Robin Björkman 0733331533 svart, svart, svart
Fensbols IF Jerry Persson 056042152 0736818631 orange/svarta/orange
Filipstads FF Dennis Aaes 0725331177 vit/blå/blå
Fiskeviks IF Per-Anders Westergren grön/vita/gröna
Forshaga IF 2 Roger Häggstad 0704478571 vit-svart/svarta/vita
Gettjärns IF Joakim Örnborg 0706757714 röd/vit/röda
Gillberga FF Stefan Redin 053340554 0702240335 blå-vit/vita/blå
Granbergsdals IF Taisto Kallio 0708503685 vit/svarta/svarta
Grums IK 2 Jan Andersson 0706409033 röd/blå/röd
Grums IK FK A Jan Andersson 0706409033 vit, blå, blå
Gunnarskog/Bortan IK Kristian Magnusson 0570775615 0703401391 blå-grön/blå/gröna
Gunnarskog/Bortan U Christian Jonsson 0570772014 0702703117 blå-grön/blå/gröna
Gustavsfors IF Sören Nilsson 053120081 0706943439 vit, blå, vit
Hammarö FK U Alexander Makrygiannis 0722030440 röd-vit/röda/röda
Hertzöga BK 1, J 19 herrar 2014 Erik Brunsson 054188533 Gul, Grön, Gula
Hertzöga BK 2 Mathias Jonsson 054151750 0703661290 gul/gröna/gula
Hillringsbergs IF Jörgen Chytraeus 057017292 0739320510 röd-vit/vita/röd-vita
Högboda IF Gert Thvetus 055420124 0722303925 blå/blå/blå
IF Brunskog United Niclas Norén 0702583313 vit/vita/víta
IF Nyedshov Karin Forsberg 0700018340 gul/svarta/gula
IF Örnen Johnny Hagwall 0705521674 röd-svart/svarta/röda
IFK Edebäck/Uddeholm Hans Jansson 0706223543 vit/blå/vita
IFK Heden Fredrik Sandström 0706506170 blått/blått/blått
IFK Kristinehamn Mikael Gullberg 055054157 0705454157 blå/blå/blå
IFK Munkfors J19 Peter Berggren 056352830 0703341715 Blå, Vit, Blå
IFK Skoghall U Martin Vapengren 054519853 0704917392 blå/blå/blå
IFK Sunne Fotboll J19 Peter Johnsson vit, blå, vita
IFK Ölme 2 Stefan Andersson 0707574224 blå/blå/blå
IFK Ölme 3 Christoffer Toverud 0739066317 blå, blå, blå
IK Viking U Olle Jansson 056310407 0705494818 blå/blå/blå
Immetorps BK 2 Mikael Gustafsson 0735054409 grön/gröna/gröna
IS Emtarna Johan Andersson 056512139 0733366097 vit/vita/vita
Jössefors IK 2 Stefan Johannesson 0703569733 svart/svarta/svarta
Karlskoga SK 2 Fredrik Minstedt vit/vita/vita
Karlstads BK 1, J 19 herrar 2014 Anders Pewe blå, vita, blå
Kils AIK FK 3 Jonas Snäll 055441343 0706969699 röd, röda, röda
Kils BK Roger Sundholm 0702588861 svart/vit/vita/svarta
Klässbols SK Christer Ek 0570461177 0705737739 gul/svarta/svarta
Koppoms IK Ola Dahlström 057110777 0705856999 blå-svartrandig/svarta/blå
Lesjöfors IF Urban Björkman 059030990 0767801468 röd/blå/röda
Lesjöfors IF U Anders Andersson 059030111 0730971528 röd/blå/röda
Lusaskens FC Clas Morell 0739328571 vit/vita/vita
Lysviks IF Kristina Svensson 056514643 0706115693 svart/svarta/svarta
Långshyttans AIK FK A Långshyttans AIK FK(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Mangskog SK A/B Sten-Åke Westby 057050505 0702642474 röd, röd, röd
Melleruds IF lag 2 Fredrik Westman 0707738199 Vit, Blå, Vita
Nolgårds IK Mats Hansson Cooper 054151480 0706599495 gul-blå/blå/blå
Nor IK Gustav Jonsson 054547805 0763393623 röd/svarta/röda
Nordmarks IF Kenneth Persson 059050218 0768006463 svart/svarta/svarta
Nordvärmland FF 2 Mattias Gerke 056380086 0703600717 marinblå/marinblå/marinblå
Norrstrands IF U Elon Stigevik 0730472094 röd/vita/röda
Norrstrands IF Vet. Lars Ove Ekelund 054866389 röd/vita/röda
Nykroppa AIK Emil Olsson-Höök 0761468378 0761468378 svart-gult/svarta/gula
Olsäters SK Stefan Ögren 055231107 0703622550 grön/vita/vita
Orrholmens IF Mohammad Jahish 0735173123 vit/svart/svart
Persbergs SK Mattias Karlsson 0738395545 gul/svarta/gula
Rinns AIK Leif Andersson 056330303 0702182581 grön/gröna/gröna
Råby-Rönö IF Pa Musa Fofana Blå, Blå, Blå
Råda IK Robin Berggren gul/svarta/gula
Rännbergs IK Wille Nummelin 056020100 0761423100 grön/gröna/gröna
Rävåsens IK 2 Jack Andersson 0586723053 röd/röda/röda
Segmons IF Henrik Rosander 0705659064 grön, vit, gröna
Silleruds IF Henrik Svensson 057341175 0705801918 röd/svarta/svarta
SK Sifhälla 2 Victor Gambring 0735119568 röd/blå/röda
SK Sifhälla J19 Jan Åke Lavén 053310163 0706481235 Blå/Röd, Blå, Röd
Skattkärrs IF 2 Skattkärrs IF(Föreningen) röd, röd, röda
Slottsbrons IF Viktor Hult 0706989634 blå/blå/blå
Storfors FF 2 Per-Axel Larsson 055060830 0706289792 gul, svart, gula
Strömtorps IK B Mattias Brunke 0702516727 blå/blå/blå
Sunnemo IF Markus Ullman 0738446163 vit/blå/vita
Svanskogs IF Magnus Andersson 053230255 0763675695 svarvitrandig/svarta/vita
Säffle FF U Philip Johansson 0722180072 Svart, Svart, Svart
Sörby IK Martin Ullgren 0768119290 röd/blå/röda
Tallboda IF 2 Magnus Jakobsson Vit, Röd, Vit
Torsby IF U Enar Graflund 0702770720 röd/röda/röda
Töcksfors IF 2 Leif Svensson 057329002 0705217318 röd/röda/röda
Ulvsby IF Marcus Holmquist gul/svarta/gula
Ulvsby IF U Morgan Augustsson 054866049 0706629498 gul-svart/svarta/gula
Varnans Vingar IF Björn Eggert 0550213787 0762308378 röd/vita/röda
Villastadens IF 2 Hans Högfeldt gul/svarta/gula
Woody's FC Bengt Persson svart/svarta/svarta
Värmskogs SK Leif Martinsson 0570462189 0706120831 blå/blå/blå
Åmotfors IF /IFK Ås Jörgen Fors 057130151 0730779387 vit/svart/svarta
Årjängs IF Mårten Karlsson 057312284 0705592284 gul-svart/svarta/svarta
Årjängs IF U Peter Norsell 0707520475 svart-gul/svarta/svarta
Åtorps IF Thomas Knutsson 0703109681 blå, blå, blå
Åtorps IF 2 Muhamed Beslagic 0736334396 blå/blå/blå
Älgå SK Daniel Schröder 0730727585 blå/blå/vita
Älgå SK 2 Daniel Schröder 0730727585 svart/svarta/svarta
Ämterviks FF Torbjörn Nilsson 056550346 0702162711 röd/röda/röda
Ämterviks FF U Mattias Bergh 056550429 0768298503 röd/röda/röda
Ängebäck BK Stefan Åberg grön/gröna/gröna
Ärtemarks IF Pontus Nordwall 053130814 0732556199 Coboltblå, Coboltblå, Coboltblå
Östra Deje IK Daniel Simm 0731422337 grön/gröna/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2013-03-22 15:00 187001068 Åmotfors IF /IFK Ås - Gustavsfors IF Gunnarsbyns konstgräs
2014-02-21 19:00 187001019 Karlstads BK 1, J 19 herrar 2014 - FC Kristinehamn , Div 7 herrar 2014 Kewab Arena, konstgräs
2014-03-01 10:00 187001016 Eskilsäters IF - Gustavsfors IF Sporthälla IP
2014-03-01 12:00 187001011 SK Sifhälla J19 - Gillberga FF 3 - 3 Sporthälla IP
2014-03-02 12:00 187001029 Säffle FF U - Bengtsfors IF Bengtsfors IF lag 2 2 - 0 Sporthälla IP
2014-03-08 10:00 187001012 SK Sifhälla J19 - Eskilsäters IF 5 - 2 Sporthälla IP
2014-03-08 11:00 187001024 Skattkärrs IF 2 - Edsvalla IF Caland Arena (Skogsvallen)
2014-03-08 11:00 187001026 Ulvsby IF - IF Nyedshov 2 - 1 Klasmossen IP
2014-03-08 16:00 187001042 Torsby IF U - Bäckalunds IF 3 - 0 Björnevi Konstgräs
2014-03-09 12:00 187001033 Säffle FF U - Melleruds IF lag 2 Sporthälla IP A-plan
2014-03-09 13:00 187001040 Lusaskens FC - Rännbergs IK 5 - 2 Kristinehamn Arena
2014-03-09 14:00 187001032 Granbergsdals IF - Nordmarks IF 1 - 5 KEMAB Arena
2014-03-14 19:30 187001046 Strömtorps IK B - Åtorps IF 1 - 3 Stora Valla B-plan
2014-03-15 10:00 187001052 IFK Sunne Fotboll J19 - FBK Karlstad J19 3 - 2 Fryxellska skolan
2014-03-15 12:00 187001044 Jössefors IK 2 - Villastadens IF 2 Kristinehamn Arena
2014-03-15 13:00 187001028 IFK Skoghall U - Högboda IF Mörmons IP
2014-03-15 13:00 187001047 FBK Karlstad 2 - Hammarö FK U 0 - 4 Västerstrands IP
2014-03-15 14:00 187001013 SK Sifhälla J19 - Gustavsfors IF 0 - 0 Sporthälla IP
2014-03-15 15:00 187001001 Norrstrands IF U - Carlstad United BK U17 Klasmossen IP
2014-03-16 16:00 187001049 Torsby IF U - Bjälveruds IK 4 - 1 Björnevi
2014-03-21 19:30 187001002 Edsvalla IF - Värmskogs SK 3 - 2 Ilanda IP
2014-03-21 19:30 187001061 Säffle FF U - Eskilsäters IF 6 - 1 Sporthälla IP
2014-03-22 11:00 187001070 Slottsbrons IF - Hillringsbergs IF 0 - 1 Ilanda IP A-plan
2014-03-23 13:00 187001067 Ulvsby IF - Slottsbrons IF 0 - 2 Ilanda IP A-plan
2014-03-25 17:00 187001071 IFK Ölme 2 - FC Kristinehamn , Div 7 herrar 2014 2 - 2 Kristinehamn Arena
2014-03-28 19:30 187001023 Carlstad FC - IFK Heden 4 - 3 Klasmossen IP
2014-03-29 10:00 187001060 Bäckalunds IF - Filipstads FF 0 - 7
2014-03-29 11:30 187001069 Nolgårds IK - Edsvalla IF 3 - 4 Mörmons IP
2014-03-29 12:00 187001045 Gillberga FF - SK Sifhälla J19 Sporthälla IP
2014-03-29 12:00 187001055 Bjälveruds IK - Rinns AIK 1 - 2 Fryxellska skolan
2014-03-29 13:00 187001035 Karlstads BK 1, J 19 herrar 2014 - Skattkärrs IF 2 Kewab Arena, konstgräs
2014-03-30 12:00 187001075 Torsby IF U - Rännbergs IK 7 - 1 Björnevi Konstgräs
2014-03-30 13:00 187001054 Hertzöga BK 2 - IF Nyedshov Ilanda IP A-plan
2014-03-30 14:00 187001020 Råda IK - Forshaga IF 2 0 - 10 Munkfors Arena
2014-03-30 15:00 187001048 FBK Karlstad 3 - Segmons IF 2 - 5 Kewab Arena, konstgräs
2014-03-30 16:00 187001004 Gettjärns IF - IS Emtarna 0 - 2 Fryxellska skolan
2014-04-02 17:30 187001076 Ängebäck BK - Strömtorps IK B 4 - 1 Stora Valla B-plan
2014-04-04 19:30 187001087 Säffle FF U - Eskilsäters IF 2 - 1 Sporthälla IP A-plan
2014-04-05 09:00 187001072 Lusaskens FC - IFK Ölme 2 1 - 4 Stora Valla B-plan
2014-04-05 12:00 187001018 Eskilsäters IF - SK Sifhälla J19 Inst.
2014-04-05 13:00 187001027 Skattkärrs IF 2 - Nolgårds IK 4 - 0 Caland Arena
2014-04-05 13:00 187001082 Hertzöga BK 1, J 19 herrar 2014 - Karlstads BK 1, J 19 herrar 2014 Ilanda IP A-plan
2014-04-05 13:00 187001083 IF Örnen - Fiskeviks IF 2 - 0 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-05 14:00 187001080 Villastadens IF 2 - Tallboda IF 2 Bäckevi
2014-04-05 15:00 187001084 Åmotfors IF /IFK Ås - Gunnarskog/Bortan IK 4 - 1 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-05 15:00 187001085 Älgå SK - Mangskog SK A/B 0 - 2 Mangvalla
2014-04-05 15:00 187001090 Värmskogs SK - Carlstad FC Liljevallen
2014-04-05 15:00 187001092 Ulvsby IF U - Råby-Rönö IF 0 - 7 Ilanda IP
2014-04-05 16:00 187001050 Rinns AIK - Fensbols IF 2 - 2 Björnevi
2014-04-06 12:00 187001065 Fagerås BK - Slottsbrons IF 2 - 4 Sannerudsvallen A-plan
2014-04-06 12:00 Matchen spelas på konstgräs i Örje, Norge 187001094 Töcksfors IF 2 - Gustavsfors IF Marker Kunstgress
2014-04-06 13:00 187001089 Storfors FF 2 - Björneborgs IF 2 - 1 Kewab Arena, konstgräs
2014-04-06 14:00 187001078 IFK Edebäck/Uddeholm - Råda IK 4 - 0 Edebäcksvallen
2014-04-06 15:00 187001081 Edsvalla IF - Hertzöga BK 2 2 - 1 Ilanda IP A-plan
2014-04-06 15:00 Matchen spelas på Linnevi IP, grus 187001093 Älgå SK 2 - IF Brunskog United 3 - 0 Linnevi IP
2014-04-06 16:00 187001005 Gettjärns IF - Bjälveruds IK 1 - 2 Fryxellska skolan
2014-04-06 16:00 187001086 Granbergsdals IF - Filipstads FF KEMAB Arena
2014-04-06 16:00 187001091 Jössefors IK 2 - Hillringsbergs IF 3 - 3 Viksvallen grus
2014-04-06 17:00 187001010 IFK Heden - Forshaga IF 2 Caland Arena
2014-04-09 17:30 187001088 IFK Edebäck/Uddeholm - Sunnemo IF 3 - 2 Edebäcksvallen
2014-04-12 10:00 187001015 SK Sifhälla J19 - Svanskogs IF 1 - 3 Sporthälla IP
2014-04-12 10:00 187001056 Bjälveruds IK - Fensbols IF 2 - 1 Fryxellska skolan
2014-04-12 12:00 187001057 Fagerås BK - Edsvalla IF 2 - 2 Sannerudsvallen A-plan
2014-04-12 13:00 187001096 IF Örnen - Gustavsfors IF 3 - 3 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-12 14:00 187001095 Fiskeviks IF - Årjängs IF Morast
2014-04-12 14:30 187001103 FC Kristinehamn , Div 7 herrar 2014 - Långshyttans AIK FK A 4 - 2 Kristinehamn Arena
2014-04-12 15:00 187001038 Alkvetterns IK - IFK Ölme 3 Alkvetterns IP
2014-04-12 15:00 187001102 Jössefors IK 2 - Värmskogs SK 1 - 2 Liljevallen
2014-04-13 11:00 187001107 Storfors FF 2 - Lesjöfors IF 8 - 6 Kewab Arena, konstgräs
2014-04-13 12:00 187001062 Bäckalunds IF - Östra Deje IK 7 - 0 Fryxellska skolan
2014-04-13 14:00 187001051 Rinns AIK - Rännbergs IK 1 - 1 Björnevi Konstgräs
2014-04-13 14:00 187001111 IS Emtarna - Slottsbrons IF Fryxellska skolan
2014-04-13 14:15 187001110 Sörby IK - IFK Munkfors J19 4 - 11 Munkfors Arena
2014-04-13 15:00 187001099 Råda IK - Ekshärads BK Råda IP
2014-04-13 15:00 187001106 Hertzöga BK 2 - Hertzöga BK 1, J 19 herrar 2014 Ilanda IP A-plan
2014-04-13 16:00 187001006 Gettjärns IF - Kils BK 0 - 3 Fryxellska skolan
2014-04-13 17:00 187001030 Norrstrands IF U - Carlstad FC 2 - 0 Ilanda IP A-plan
2014-04-13 17:00 187001097 Åmotfors IF /IFK Ås - Älgå SK 2 1 - 2 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-13 17:15 187001043 Hammarö FK U - IF Nyedshov 0 - 5 Mörmons IP
2014-04-13 18:00 187001009 IFK Heden - Persbergs SK 10 - 0 Caland Arena
2014-04-17 18:30 187001021 Åmotfors IF /IFK Ås - IF Örnen Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-18 11:00 187001034 Karlstads BK 1, J 19 herrar 2014 - SK Sifhälla J19 3 - 2 Kewab Arena, konstgräs
2014-04-18 12:00 187001063 Bäckalunds IF - IS Emtarna 4 - 3 Fryxellska skolan
2014-04-18 12:00 187001077 Torsby IF U - IFK Edebäck/Uddeholm 3 - 2 Björnevi Konstgräs
2014-04-18 13:00 187001031 Norrstrands IF U - Forshaga IF 2 Västerstrands IP
2014-04-18 14:00 187001115 Råda IK - Rinns AIK Inst. Råda IP
2014-04-18 15:00 187001073 IFK Ölme 2 - Storfors FF 2 Inst. Ölme IP
2014-04-18 15:00 187001114 Bergsängs BK - Sunnemo IF 2 - 0 Parkvallen, Bergsäng
2014-04-18 16:00 187001037 Alkvetterns IK - Åtorps IF 2 1 - 1 Alkvetterns IP
2014-04-18 16:00 187001113 Kils BK - Nolgårds IK 4 - 1 Sannerudsvallen A-plan
2014-04-18 16:15 187001100 Sörby IK - Ekshärads BK Inst. Munkfors Arena
2014-04-21 10:00 187001105 Gillberga FF - Slottsbrons IF Sporthälla IP A-plan
2014-04-21 12:00 187001017 Eskilsäters IF - Ärtemarks IF Rudsvallen
2014-04-21 12:00 187001116 Åmotfors IF /IFK Ås - Koppoms IK 0 - 5 Forsvallen, Åmotfors
2014-04-21 13:00 187001109 IF Örnen - Älgå SK 1 - 1 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-21 13:00 187001118 Hertzöga BK 2 - IFK Ölme 2 Ilanda IP
2014-04-21 14:00 187001058 Fagerås BK - Östra Deje IK 8 - 2 Sannerudsvallen
2014-04-21 15:00 187001003 Edsvalla IF - Grums IK FK A 1 - 3 Ilanda IP
2014-04-21 15:00 187001108 Värmskogs SK - Fiskeviks IF Liljevallen
2014-04-21 16:00 187001008 IFK Heden - Filipstads FF 2 - 1 Caland Arena
2014-04-21 17:00 187001117 FBK Karlstad 3 - Ulvsby IF U Västerstrands IP
2014-04-21 17:00 187001120 Olsäters SK - Deje IK P17 Olevi
2014-04-24 18:00 187001112 Sunnemo IF - Råda IK Täppevi
2014-04-24 18:00 187001121 Rännbergs IK - Fensbols IF 9 - 2 Åsbyvallen
2014-04-26 12:00 187001059 Fagerås BK - Nolgårds IK 2 - 3 Sannerudsvallen A-plan
2014-04-26 13:00 187001122 IF Örnen - Årjängs IF 4 - 0 Gunnarsbyns konstgräs
2014-04-26 13:00 187001124 Granbergsdals IF - Lesjöfors IF Solvallen
2014-04-26 13:00 187001126 Ulvsby IF - Lusaskens FC Inst. Caland Arena (Skogsvallen)
2014-04-26 14:00 187001039 Nykroppa AIK - Alkvetterns IK 2 - 1 Hammarvallen, Nykroppa
2014-04-26 14:00 187001064 Bäckalunds IF - Bjälveruds IK Bergvallen
2014-04-26 14:00 187001101 Sörby IK - Olsäters SK 9 - 0 Munkfors Arena
2014-04-26 14:00 187001123 Fiskeviks IF - Hillringsbergs IF Sjövallen
2014-04-26 15:00 187001125 Älgå SK 2 - IF Brunskog United Älgvallen
2014-04-26 17:00 187001127 Gunnarskog/Bortan IK - Jössefors IK 2 2 - 2 Kolstavallen
2014-04-27 11:00 187001074 IFK Ölme 2 - FC Kristinehamn , Div 7 herrar 2014 0 - 1 Ölme IP
2014-04-27 14:00 187001066 IF Nyedshov - IFK Edebäck/Uddeholm 7 - 4 Molkoms IP
2014-04-27 14:00 187001128 Fensbols IF - Nordvärmland FF 2 Forsvalla
2014-04-27 16:00 187001104 Gettjärns IF - Rännbergs IK 2 - 9 Fryxellska skolan
2014-04-27 17:00 187001025 IFK Heden - FBK Karlstad 3 Inst. Caland Arena (Skogsvallen)
2014-04-29 19:00 187001119 Olsäters SK - Bergsängs BK 5 - 1 Olevi
2014-07-22 19:00 187001129 Forshaga IF 2 - Östra Deje IK

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info