Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herr 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK (D6H) Almo BK(Föreningen) grön/svart, svart, gröna
Almo BK 2 (D8H) Almo BK(Föreningen) grön/svart, svart, gröna
Alunda IF (D6H) Alunda IF(Föreningen) Blå/Turkos, Marinblå, Marinblå
BKV Norrtälje 2 (D6H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bälinge IF 2 (D6H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Börje SK (D5H) Börje SK(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Danmarks IF (D6H) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Edsbro IF (D6H) Edsbro IF(Föreningen) Svart/gul, Svart, Gul
Enebybergs IF Enebybergs IF(Föreningen) Lila, Vit eller lila, Lila
Fanna BK (D5H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Bälinge City (D7H) FC Bälinge City(Föreningen) Vinröd/Guld, Vit, Vit
FC Järfälla FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
FC of Hässelby (D7H) FC of Hässelby(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Films SK / IFK DÖ (D6H) Films SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fjärdhundra SK (D6H) Fjärdhundra SK(Föreningen) Röd, Grön, Vit
FK Solen (D8H) Centrala Gottsunda AIF(Föreningen) vit svart juventus
Flogsta FC (D8H) Flogsta FC(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Fortitudo FC (D7H) Fortitudo FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Funbo IF (D6H) Funbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Glory FC (D8H) Glory FC(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Hallsta IK (D5H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Hallsta IK 2 (D7H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Harbo IF (D7H) Harbo IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Harg-Östhammar FF (D5H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Ferro (D8H) IF Ferro(Föreningen) vit, blå, vit
IF Trikadien (D6H) IF Trikadien(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Vesta (D5H) IF Vesta(Föreningen) Blå/vit, Vit, blå
IFK Ekberga (D6H) IFK Ekberga(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Hinden (D6H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Hinden 2 (D7H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Rex (D5H) IK Rex(Föreningen)
Järlåsa Vittinge FF (D6H) Järlåsa Vittinge FF(Föreningen)
Knarrbacken FC (D5H) Knarrbacken FC(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Knivsta IK (D6H) Knivsta IK(Föreningen) Vit, svart, vit
Knutby IF (D6H) Knutby IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lohärad/Estuna IF (D6H) Lohärads IF(Föreningen) röd, blå, röd
Luthagens Hybris FC (D8H) Luthagens Hybris FC(Föreningen)
Morgongåva SK (D6H) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Månkarbo IF (D5H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Norrby SK Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrby SK 2 Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrskedika IF (D6H) Norrskedika IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Nyby FK (D8H) Nyby FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Näs IF (D7H) Näs IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Procyon BK (D5H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Procyon BK 2 (D7H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Procyon BK 3 (D8H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Ransta IK (D5H) Ransta IK(Föreningen) Röd, Vit
Rasbo IK (D5H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, svart
Riala GoIF (D4H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Riala GoIF 2 (D7H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Rissne IF Rissne IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Rosersbergs IK (D6H) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Roslagsbro IF (D6H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Roslagsbro IF 2 (D7H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Rotebro Ungdom IS FF (D6H) Rotebro Ungdom IS FF(Föreningen) Röd/blå, Röd, Röd
Runhällens BoIS (D7H) Runhällens BOIS(Föreningen) RÖD-SVART RANDIG, SVART, SVART
Rydbo IF Rydbo IF(Föreningen) Röd, Vit, Svart
Rådmansö SK (D5H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Rådmansö SK 2 (D7H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Rånäs IF (D6H) Rånäs IF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Råsunda IS Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Rö IK (D7H) Rö IK(Föreningen) Svart, Vit, Gul
Sandvikens IF (D4H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sigtuna IF (D6H) Sigtuna IF(Föreningen) Klarblå, Klarblå, Klarblå
SK Elvan (D6H) SK Elvan(Föreningen) blå, blå, blå
Skutskärs IF FK (D5H) Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Skuttunge SK (D6H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skyttorps IF (D6H) Skyttorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sollentuna Fotboll IF U19 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Storvreta IK (D6H) Göran Rönnerdal 018366512 0739260577 Blå, Vit, Blå
Storvreta IK 2 (D8H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strömsbergs IF 2 (D6H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Stureby SK (D5H) Stureby SK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Stuvsta IF (D6H) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Syrianska FF Enköping (D7H) Syrianska FF Enköping(Föreningen) Gula, röd, röd
Söderbykarls IF (D7H) Söderbykarls IF(Föreningen)
Södra Trögds IK (D5H) Södra Trögds IK(Föreningen) Grön/gul randigt, Grön, Gul
Tierps IF (D8H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Torpedo Kamrat BK (D7H) Torpedo Kamrat BK(Föreningen) Svart, svart, vit
Ullfors IK (D5H) Ullfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Uppsala Inter FC (D6H) Uppsala Inter FC(Föreningen) ljusblå/vit, svart, vit/svart
Upsala IF 2 (D5H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D5H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vaksala SK 2 (D6H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vassunda IF (D6H) Vassunda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vattholma IF (D5H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Vattholma IF 2 (D6H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Viggbyholms IK Viggbyholms IK(Föreningen) Röd, Röd, Vita
Väddö IF (D6H) Väddö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Väsby IK FK (D6H) Väsby IK FK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Åsunda IF (D6H) Åsunda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Älvkarleby IK (D5H) Älvkarleby IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Österlövsta FF (D7H) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
179000083 Norrskedika IF (D6H) - IK Rex (D5H) Inst.
2014-02-08 13:00 179000047 Knarrbacken FC (D5H) - Enebybergs IF Håbo Konstgräs
2014-02-09 16:00 179000044 Hallsta IK 2 (D7H) - IF Ferro (D8H) 2 - 0 Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-16 16:00 179000028 Hallsta IK 2 (D7H) - Rö IK (D7H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-16 16:15 179000072 Fanna BK (D5H) - Skuttunge SK (D6H) Korsängen Konstgräs
2014-02-20 20:30 179000048 Knarrbacken FC (D5H) - Viggbyholms IK Inst. Håbo Konstgräs
2014-02-21 19:00 179000001 Knivsta IK (D6H) - Järlåsa Vittinge FF (D6H) 7 - 0 Alsike Konstgräs
2014-02-22 12:00 179000014 BKV Norrtälje 2 (D6H) - Hallsta IK (D5H) 6 - 1 Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-22 12:30 179000058 Flogsta FC (D8H) - Uppsala Inter FC (D6H) 1 - 2 Ekebydalen Konstgräs
2014-02-22 13:00 179000049 Knarrbacken FC (D5H) - Rissne IF 0 - 1 Håbo Konstgräs
2014-02-22 16:00 179000069 Södra Trögds IK (D5H) - Norrby SK Inst. Korsängen Konstgräs
2014-02-23 15:00 179000040 Skyttorps IF (D6H) - Funbo IF (D6H) 1 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2014-02-23 15:00 179000045 Danmarks IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) 1 - 2 Sävja IP
2014-02-23 17:00 179000054 Upsala IF 2 (D5H) - Fanna BK (D5H) 4 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2014-02-27 20:30 179000050 Knarrbacken FC (D5H) - Sollentuna Fotboll IF U19 Inst. Håbo Konstgräs
2014-02-28 19:00 179000002 Knivsta IK (D6H) - IF Trikadien (D6H) 1 - 1 Alsike Konstgräs
2014-03-01 13:00 179000056 Vassunda IF (D6H) - Lohärad/Estuna IF (D6H) Inst. Alsike Konstgräs
2014-03-01 14:00 179000065 Österlövsta FF (D7H) - Älvkarleby IK (D5H) Inst. Länsförsäkringar Arena
2014-03-04 20:30 179000051 Knarrbacken FC (D5H) - FC Järfälla Inst. Håbo Konstgräs
2014-03-08 14:00 179000031 Skuttunge SK (D6H) - Vaksala SK (D5H) Inst. Ekebydalen Konstgräs
2014-03-09 12:00 179000066 Österlövsta FF (D7H) - Knutby IF (D6H) 3 - 2 Länsförsäkringar Arena
2014-03-09 19:00 179000006 Uppsala Inter FC (D6H) - Storvreta IK (D6H) 3 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2014-03-09 19:00 179000063 IF Trikadien (D6H) - Vassunda IF (D6H) 3 - 0 Lötens IP Konstgräs
2014-03-09 19:00 179000075 FC Bälinge City (D7H) - Procyon BK 2 (D7H) 3 - 5 Valsätra Konstgräs
2014-03-13 20:30 179000052 Knarrbacken FC (D5H) - Rydbo IF Inst. Håbo Konstgräs
2014-03-14 19:00 179000003 Knivsta IK (D6H) - Funbo IF (D6H) 2 - 1 Alsike Konstgräs
2014-03-15 10:00 179000029 Films SK / IFK DÖ (D6H) - Älvkarleby IK (D5H) 4 - 2 Gimo Konstgräs
2014-03-15 12:00 179000089 Harbo IF (D7H) - Norrby SK 2 0 - 3 Tegelvallen
2014-03-15 14:00 179000015 Harg-Östhammar FF (D5H) - Vaksala SK (D5H) 1 - 1 Gimo Konstgräs
2014-03-15 14:00 179000023 Hallsta IK (D5H) - Lohärad/Estuna IF (D6H) Inst. Sparbankens IP Konstgräs
2014-03-15 14:00 179000035 Rosersbergs IK (D6H) - Väsby IK FK (D6H) Råbergsvallen Konstgräs
2014-03-15 14:00 179000073 Vattholma IF 2 (D6H) - IF Trikadien (D6H) 1 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-15 18:10 179000098 Syrianska FF Enköping (D7H) - Uppsala Inter FC (D6H) Inst. Korsängen Konstgräs
2014-03-16 13:00 179000088 Bälinge IF 2 (D6H) - Procyon BK (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-16 14:00 179000041 Skyttorps IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) Valsätra Konstgräs
2014-03-16 14:00 179000067 Österlövsta FF (D7H) - Tierps IF (D8H) Länsförsäkringar Arena
2014-03-16 14:00 179000081 Norrskedika IF (D6H) - Storvreta IK (D6H) 5 - 1 Gimo Konstgräs
2014-03-16 14:10 179000093 Morgongåva SK (D6H) - Ransta IK (D5H) Tegelvallen
2014-03-16 16:00 179000032 Skuttunge SK (D6H) - Börje SK (D5H) 2 - 1 Ekebydalen Konstgräs
2014-03-16 16:00 179000085 Rö IK (D7H) - Edsbro IF (D6H) Mullevallen Konstgräs
2014-03-16 18:00 179000019 Nyby FK (D8H) - FC Bälinge City (D7H) 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2014-03-20 20:30 179000053 Knarrbacken FC (D5H) - Råsunda IS Inst. Håbo Konstgräs
2014-03-22 10:00 179000007 Strömsbergs IF 2 (D6H) - Månkarbo IF (D5H) 3 - 2 Länsförsäkringar Arena
2014-03-22 12:00 179000082 Norrskedika IF (D6H) - Nyby FK (D8H) 2 - 3 Gimo Konstgräs
2014-03-22 13:00 179000057 Vassunda IF (D6H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) 4 - 3 Alsike Konstgräs
2014-03-22 18:00 179000064 IF Trikadien (D6H) - IF Trikadien (D6H) 1 - 1 Lötens IP Konstgräs
2014-03-23 14:00 179000103 IK Hinden (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) Valsätra Konstgräs
2014-03-23 15:00 179000086 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Edsbro IF (D6H) Mullevallen Konstgräs
2014-03-23 17:00 179000091 Vaksala SK 2 (D6H) - Stuvsta IF (D6H) Årsta IP
2014-03-23 17:00 179000095 Roslagsbro IF (D6H) - Alunda IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2014-03-23 21:00 179000102 Flogsta FC (D8H) - Procyon BK 3 (D8H) Inst. Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-26 19:40 179000110 Skuttunge SK (D6H) - Upsala IF 2 (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2014-03-29 10:00 179000008 Strömsbergs IF 2 (D6H) - IK Rex (D5H) 2 - 1 Länsförsäkringar Arena
2014-03-29 10:45 179000096 Roslagsbro IF (D6H) - Harg-Östhammar FF (D5H) Vårlyckan Konstgräs
2014-03-29 12:45 179000078 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Vårlyckan Konstgräs
2014-03-29 16:00 179000055 Vassunda IF (D6H) - Rånäs IF (D6H) 0 - 2 Alsike Konstgräs
2014-03-30 12:00 179000071 Ullfors IK (D5H) - Skutskärs IF FK (D5H) 3 - 2 Länsförsäkringar Arena
2014-03-30 13:00 179000104 IK Hinden (D6H) - IF Trikadien (D6H) 0 - 4 Valsätra Konstgräs
2014-03-30 18:00 179000020 Nyby FK (D8H) - FK Solen (D8H) 2 - 2 Lötens IP Konstgräs
2014-04-02 20:00 179000070 Rosersbergs IK (D6H) - Rotebro Ungdom IS FF (D6H) Inst. Råbergsvallen Konstgräs
2014-04-05 10:30 179000090 Harbo IF (D7H) - Näs IF (D7H) 5 - 2 Tegelvallen
2014-04-05 12:00 179000025 Hallsta IK (D5H) - Harg-Östhammar FF (D5H) Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-05 12:00 179000100 Funbo IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-05 12:15 179000097 Roslagsbro IF (D6H) - Rådmansö SK (D5H) Vårlyckan Konstgräs
2014-04-05 14:00 179000033 Skuttunge SK (D6H) - IF Trikadien (D6H) 1 - 2 Gimo Konstgräs
2014-04-06 12:00 179000009 Strömsbergs IF 2 (D6H) - Sandvikens IF (D4H) Inst. Länsförsäkringar Arena
2014-04-06 12:00 179000113 Nyby FK (D8H) - Glory FC (D8H) 2 - 2 Lötens IP Konstgräs
2014-04-06 14:00 179000037 Rosersbergs IK (D6H) - Stureby SK (D5H) Råbergsvallen Konstgräs
2014-04-06 14:00 179000046 Danmarks IF (D6H) - IK Hinden (D6H) Sävja IP
2014-04-06 15:00 179000111 Vaksala SK (D5H) - Vattholma IF (D5H) Årsta IP
2014-04-06 16:00 179000012 Väddö IF (D6H) - Lohärad/Estuna IF (D6H) Vårlyckan Konstgräs
2014-04-06 16:00 179000060 Storvreta IK (D6H) - Österlövsta FF (D7H) 0 - 3 Lötens IP Konstgräs
2014-04-06 17:00 179000011 Börje SK (D5H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-06 17:00 179000026 Hallsta IK 2 (D7H) - Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-06 17:00 179000042 Skyttorps IF (D6H) - Rasbo IK (D5H) Valsätra Konstgräs
2014-04-06 17:00 179000092 Vaksala SK 2 (D6H) - Fjärdhundra SK (D6H) Årsta IP
2014-04-06 18:30 179000112 Syrianska FF Enköping (D7H) - Åsunda IF (D6H) Korsängen Konstgräs
2014-04-12 12:00 179000108 IK Hinden (D6H) - Glory FC (D8H) Valsätra Konstgräs
2014-04-12 14:00 179000036 Rosersbergs IK (D6H) - Vassunda IF (D6H) 6 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2014-04-12 15:00 179000061 Storvreta IK (D6H) - IF Trikadien (D6H) 2 - 2 Lötens IP Konstgräs
2014-04-12 16:00 179000010 Strömsbergs IF 2 (D6H) - Ullfors IK (D5H) 3 - 3 Länsförsäkringar Arena
2014-04-12 16:00 179000106 FC Bälinge City (D7H) - Tierps IF (D8H) 3 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-12 16:00 179000115 Norrskedika IF (D6H) - Rasbo IK (D5H) 0 - 0 Gimo Konstgräs
2014-04-13 15:00 179000101 Funbo IF (D6H) - Skuttunge SK (D6H) 2 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-13 17:00 179000017 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Knutby IF (D6H) 0 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-13 17:00 179000114 Vaksala SK 2 (D6H) - Vattholma IF 2 (D6H) Årsta IP
2014-04-13 19:00 179000022 Nyby FK (D8H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) 0 - 5 Årsta IP
2014-04-15 18:30 179000039 Hallsta IK (D5H) - Edsbro IF (D6H) Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-15 19:00 179000004 Knivsta IK (D6H) - Knutby IF (D6H) 13 - 0 Alsike Konstgräs
2014-04-17 20:00 179000116 Riala GoIF 2 (D7H) - Rådmansö SK 2 (D7H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-04-18 12:00 179000016 Harg-Östhammar FF (D5H) - Almo BK (D6H) 9 - 0 Gimo Konstgräs
2014-04-18 12:15 179000080 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Hallsta IK 2 (D7H) Vårlyckan Konstgräs
2014-04-18 12:30 179000034 Skuttunge SK (D6H) - Upsala IF 2 (D5H) Movallen
2014-04-18 12:30 179000109 IK Hinden 2 (D7H) - Glory FC (D8H) Lännaborg
2014-04-18 14:00 179000087 Lohärad/Estuna IF (D6H) - Söderbykarls IF (D7H) WO (3 - 0) Vårlyckan Konstgräs
2014-04-18 16:00 179000024 Hallsta IK (D5H) - Rådmansö SK (D5H) Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-18 16:00 179000068 Österlövsta FF (D7H) - Månkarbo IF (D5H) 2 - 0 Länsförsäkringar Arena
2014-04-19 15:00 179000107 Storvreta IK 2 (D8H) - Luthagens Hybris FC (D8H) Inst. Lötens IP Konstgräs
2014-04-21 12:00 179000018 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Almo BK 2 (D8H) 4 - 1 Gimo Konstgräs
2014-04-21 12:00 179000027 Hallsta IK (D5H) - Roslagsbro IF (D6H) 3 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2014-04-21 13:00 179000030 Films SK / IFK DÖ (D6H) - IK Rex (D5H) 0 - 4 Björkparken
2014-04-21 14:00 179000084 Norrskedika IF (D6H) - Älvkarleby IK (D5H) 2 - 4 Gimo Konstgräs
2014-04-21 14:15 179000099 Syrianska FF Enköping (D7H) - Fjärdhundra SK (D6H) Korsängen Konstgräs
2014-04-21 14:30 179000043 Skyttorps IF (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) 3 - 3 Valsätra Konstgräs
2014-04-21 14:30 179000062 Storvreta IK (D6H) - Fortitudo FC (D7H) 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-21 20:00 179000038 Rosersbergs IK (D6H) - Sigtuna IF (D6H) Råbergsvallen Konstgräs
2014-04-23 18:30 179000105 IK Hinden (D6H) - Funbo IF (D6H) Lännaborg
2014-04-25 19:00 179000005 Knivsta IK (D6H) - Almo BK (D6H) 11 - 0 Alsike Konstgräs
2014-04-26 14:00 179000094 Morgongåva SK (D6H) - Vaksala SK 2 (D6H) Ramsjövallen
2014-04-26 16:00 179000074 Järlåsa Vittinge FF (D6H) - IF Trikadien (D6H) 2 - 2 Tegelvallen
2014-04-26 16:10 179000117 SK Elvan (D6H) - IFK Ekberga (D6H) 5 - 0 Korsängen Konstgräs
2014-04-27 14:00 179000118 Väddö IF (D6H) - Rö IK (D7H) Vikingalunden
2014-07-27 14:00 179000121 Södra Trögds IK (D5H) - Norrby SK Trögdsvallen
2014-07-29 19:00 179000119 Rådmansö SK (D5H) - Riala GoIF (D4H) Rådmansö Schakt Arena
2014-07-29 19:00 179000120 Runhällens BoIS (D7H) - Ransta IK (D5H) Runavallen
2014-08-03 17:00 179000122 Runhällens BoIS (D7H) - Järlåsa Vittinge FF (D6H) Runavallen
2014-08-09 15:30 179000123 Hallsta IK 2 (D7H) - FC of Hässelby (D7H) 5 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2014-11-29 16:00 179000124 Knivsta IK (D6H) - Sigtuna IF (D6H) Alsike Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info