Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herr 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alunda IF (D6H) Alunda IF(Föreningen) Blå/Turkos, Marinblå, Marinblå
Bele Barkarby FF (D3H) Bele Barkarby FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart/Vit
BKV Norrtälje (D2H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Blue Hill KF (D4H) Blue Hill KF(Föreningen) LjusBlå, LjusBlå, LjusBlå
Bollstanäs SK (D4H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ekerö IK (D2H) Ekerö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Enköpings SK FK (D3H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK (D2H) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Fanna BK (D5H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Andrea Doria (D4H) FC Andrea Doria(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamla Upsala SK 2 (D4H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gimo IF FK (D4H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Gimonäs FC (D6H) Gimonäs FC(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Harg-Östhammar FF (D5H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Heby AIF (D4H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (D2H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hofors AIF (D3H) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Blå, Blå
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Hässelby SK FF (D4H) Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
IF Brommapojkarna U17 Elit IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna U19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Vesta (D5H) IF Vesta(Föreningen) Blå/vit, Vit, blå
IF Vina del Mar (D5H) FC Arlanda(Föreningen) Vitgrön, Grön, Vit
IF VP Uppsala (D4H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Uppsala (D5H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Vaxholm (D4H) IFK Vaxholm(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Viksjö (D3H) IFK Viksjö(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå/Gul
IFK Västerås FK (D4H) Göran Stärling 0762161520 Vit/Blå, Blå, Vit
IK Frej Täby (U21) IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Fyris (D3H) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Sirius FK (DS1H) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Irsta IF (D4H) Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Juventus IF (D3H) Juventus IF(Föreningen) Svart/vit, Vit, Vita
Kista Galaxy FC (D4H) Kista Galaxy FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lagunda AIK (D5H) Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Månkarbo IF (D5H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Norrby SK (D4H) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Procyon BK (D5H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Rasbo IK (D5H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, svart
Riala GoIF (D4H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Sala FF (D3H) Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Selånger FK (D2H) Selånger FK(Föreningen) röd-blå randig, marinblå, röda
Skuttunge SK (D6H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Star Academy BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Strömsbergs IF (D2H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF 2 (D6H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF A/U Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sunnersta AIF (D4H) Sunnersta AIF(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Surahammars FK (D4H) Surahammars FK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart-vit
Söderhamns FF (D2H) Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Södra Trögds IK (D5H) Södra Trögds IK(Föreningen) Grön/gul randigt, Grön, Gul
Täby IS FK (D3H) Täby IS FK(Föreningen)
Tärnsjö IF (D5H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Ullfors IK (D5H) Ullfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Unik FK (D3H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Uppsala-Kurd FK (D3H) Uppsala-Kurd FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upsala IF (D3H) Mikael Madeon 0706510184 0706510184 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF 2 (D5H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D5H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D3H) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Vallentuna BK (D3H) Vallentuna BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vattholma IF (D5H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Värmdö IF (D2H) Värmdö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 (D4H) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Älvsjö AIK FF (D3H) Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Ärentuna SK (D4H) Ärentuna SK(Föreningen) Röd, Röd, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
(Inst.) Riala GoIF (D4H) - FC Andrea Doria (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-01 14:00 (Inst.) Enköpings SK FK (D3H) - IF Brommapojkarna U17 Elit Korsängen Konstgräs
2014-02-08 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Täby IS FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-14 19:30 Håbo FF (D4H) - Kista Galaxy FC (D4H) Kungsängens IP
2014-02-15 13:30 IF Vesta (D5H) - Hässelby SK FF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2014-02-15 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - IK Frej Täby (U21) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-16 16:00 Upsala IF (D3H) - Juventus IF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2014-02-22 12:00 Ärentuna SK (D4H) - Skuttunge SK (D6H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-02-22 13:00 Unik FK (D3H) - Upsala IF (D3H) Valsätra Konstgräs
2014-02-22 14:00 Enköpings SK FK (D3H) - Heby AIF (D4H) Korsängen Konstgräs
2014-02-22 14:00 IK Fyris (D3H) - Hofors AIF (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-02-22 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Värmdö IF (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-02-22 16:00 IF Vesta (D5H) - Ullfors IK (D5H) Lötens IP Konstgräs
2014-02-22 16:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Gamla Upsala SK 2 (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-02-23 12:00 Riala GoIF (D4H) - Täby IS FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-01 13:00 Heby AIF (D4H) - Bälinge IF (D4H) Tegelvallen
2014-03-01 14:00 (Inst.) IK Fyris (D3H) - Sunnersta AIF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-01 14:00 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Gamla Upsala SK 2 (D4H) Sävja IP
2014-03-01 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Enskede IK (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-01 16:00 (Inst.) IF Vesta (D5H) - Blue Hill KF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-01 16:00 Gimo IF FK (D4H) - Strömsbergs IF A/U Gimo Konstgräs
2014-03-02 12:00 (Inst.) Riala GoIF (D4H) - Procyon BK (D5H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-03 19:00 Håbo FF (D4H) - IFK Viksjö (D3H) Håbo Konstgräs
2014-03-04 19:05 Gamla Upsala SK (D2H) - IK Fyris (D3H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-08 12:00 Upsala IF (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Ekebydalen Konstgräs
2014-03-08 12:45 Gamla Upsala SK (D2H) - Strömsbergs IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-08 14:00 Gimo IF FK (D4H) - Sunnersta AIF (D4H) Gimo Konstgräs
2014-03-08 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Ekerö IK (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-08 16:00 Ärentuna SK (D4H) - Vattholma IF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-08 16:00 IF Vesta (D5H) - IFK Vaxholm (D4H) Sävja IP
2014-03-08 17:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Bälinge IF (D4H) Årsta IP
2014-03-09 12:00 Riala GoIF (D4H) - Gimonäs FC (D6H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-09 18:00 Enköpings SK FK (D3H) - Irsta IF (D4H) Korsängen Konstgräs
2014-03-11 19:30 Skuttunge SK (D6H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Sävja IP
2014-03-15 11:00 IK Fyris (D3H) - Valbo FF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-15 12:00 Gimo IF FK (D4H) - IF VP Uppsala (D4H) Gimo Konstgräs
2014-03-15 14:00 Enköpings SK FK (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Korsängen Konstgräs
2014-03-15 14:00 Unik FK (D3H) - Bälinge IF (D4H) Valsätra Konstgräs
2014-03-15 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-15 15:00 IF Vesta (D5H) - Riala GoIF (D4H) Årsta IP
2014-03-15 15:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Ekerö IK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-15 16:00 Enköpings IS (D4H) - Surahammars FK (D4H) Korsängen Konstgräs
2014-03-16 12:00 (Inst.) Riala GoIF (D4H) - Riala GoIF (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-16 15:00 Ärentuna SK (D4H) - Fanna BK (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-19 18:00 IK Sirius FK (DS1H) - Strömsbergs IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-19 19:30 (Inst.) Upsala IF (D3H) - Gamla Upsala SK (D2H) Ekebydalen Konstgräs
2014-03-21 19:00 Gimo IF FK (D4H) - Harg-Östhammar FF (D5H) Gimo Konstgräs
2014-03-22 12:00 Strömsbergs IF (D2H) - BKV Norrtälje (D2H) Länsförsäkringar Arena
2014-03-22 14:00 Enköpings SK FK (D3H) - Upsala IF (D3H) Korsängen Konstgräs
2014-03-22 14:00 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Sala FF (D3H) Sävja IP
2014-03-22 15:00 Unik FK (D3H) - Juventus IF (D3H) Valsätra Konstgräs
2014-03-23 12:00 Riala GoIF (D4H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-23 13:00 (Inst.) Ärentuna SK (D4H) - Rasbo IK (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-03-26 19:05 Gamla Upsala SK (D2H) - Upsala IF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-26 20:00 BKV Norrtälje (D2H) - Bele Barkarby FF (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-03-29 12:00 Upsala IF (D3H) - Gimo IF FK (D4H) Ekebydalen Konstgräs
2014-03-29 13:00 Heby AIF (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Tegelvallen
2014-03-29 13:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Bollstanäs SK (D4H) Årsta IP
2014-03-29 14:00 Månkarbo IF (D5H) - Skuttunge SK (D6H) Länsförsäkringar Arena
2014-03-29 15:00 Håbo FF (D4H) - Älvsjö AIK FF (D3H) Håbo Konstgräs
2014-03-29 15:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Hille IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2014-03-30 15:00 Ärentuna SK (D4H) - IFK Uppsala (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-05 11:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Årsta IP
2014-04-05 12:00 Enköpings IS (D4H) - IFK Uppsala (D5H) Korsängen Konstgräs
2014-04-05 13:00 Heby AIF (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Tegelvallen
2014-04-05 14:00 Enköpings SK FK (D3H) - Sala FF (D3H) Korsängen Konstgräs
2014-04-05 14:00 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Bälinge IF (D4H) Sävja IP
2014-04-05 14:00 Månkarbo IF (D5H) - Procyon BK (D5H) Länsförsäkringar Arena
2014-04-05 14:30 BKV Norrtälje (D2H) - Upsala IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-04-05 15:00 Tärnsjö IF (D5H) - Sunnersta AIF (D4H) Tegelvallen
2014-04-05 15:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Selånger FK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2014-04-05 17:00 Gimo IF FK (D4H) - IF Vesta (D5H) Gimo Konstgräs
2014-04-06 14:00 Upsala IF 2 (D5H) - Södra Trögds IK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2014-04-06 15:00 Ärentuna SK (D4H) - Lagunda AIK (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2014-04-12 11:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IF Vina del Mar (D5H) Årsta IP
2014-04-12 13:00 Heby AIF (D4H) - Norrby SK (D4H) Tegelvallen
2014-04-12 15:00 IF Vesta (D5H) - Bälinge IF (D4H) Årsta IP
2014-04-17 19:00 Gimo IF FK (D4H) - Alunda IF (D6H) Gimo Konstgräs
2014-04-18 11:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IFK Uppsala (D5H) Lötens IP Konstgräs
2014-04-18 12:00 Heby AIF (D4H) - Västerås BK 30 (D4H) Tegelvallen
2014-04-18 12:00 Bälinge IF (D4H) - Vaksala SK (D5H) Årsta IP
2014-04-18 14:00 Enköpings IS (D4H) - Norrby SK (D4H) Korsängen Konstgräs
2014-04-21 12:30 Upsala IF 2 (D5H) - IF Brommapojkarna U19 Ekebydalen Konstgräs
2014-04-21 13:00 Bälinge IF (D4H) - Månkarbo IF (D5H) Länsförsäkringar Arena
2014-07-18 19:00 Strömsbergs IF (D2H) - Söderhamns FF (D2H) Strömsbergs IP , Heden
2014-07-19 15:00 Upsala IF (D3H) - Sala FF (D3H) Tegelvallen
2014-07-19 16:00 BKV Norrtälje (D2H) - Star Academy Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-07-24 19:00 (Inst.) BKV Norrtälje (D2H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2014-07-29 19:00 (Inst.) Strömsbergs IF 2 (D6H) - Gimo IF FK (D4H) Strömsbergs IP , Heden
2014-07-30 19:00 Håbo FF (D4H) - FC Andrea Doria (D4H) Björkvallen Bålsta
2014-11-22 13:00 Håbo FF (D4H) - Bollstanäs SK (D4H) Gröna Dalens IP Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info