Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 10 7-manna

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF Blå Jessica Lejdström 0736754720 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF Vit Ulf Karlsson 0706397808 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Hagaströms SK Madeleine Högström 0706241159 Gul/Svart/Gul
Hedesunda IF Katarina Hedström 0705295964 Blå/Vit randiga/Blå/Blå
Hille IF Gul Hans Sundelin 0702958694 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Hans Sundelin 0702958694 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Charlotta Backman 0705775195 Blå /Vit/Blå
IK Sätra Höjdarna Sofi Jonsevall 0707551949 Svart/Svart/Svart
IK Sätra Lirarna Niclas Spjut 0708842444 Svart/Svart/Svart
Kungsgårdens SK Jonas Liw 0702617768 Blå/Vit/Vit
Sandvikens IF Röd Fredrik Forsvall 0706678629 Röd/Vit/Röda
Sandvikens IF Vit Fredrik Forsvall 0706678629 Röd/Vit/Röda
Strömsbro IF Stefan Nilsson Nenzén 0705156464 Orange, Blå, Vit
Valbo FF Johan Bast 0708680739 Röd/Svart/Röd
Årsunda IF 5-manna Lars Tony Nyström 0736630298 Blå/Gul/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2014-05-09 18:30 Valbo FF - Hedesunda IF Valbo Sportcentrum
2014-05-10 13:00 Gefle IF FF Vit - Hille IF Gul Sörby IP
2014-05-10 14:00 Gefle IF FF Blå - IK Sätra Höjdarna Sörby IP
2014-05-11 10:00 IK Sätra Lirarna - Sandvikens IF Vit Träffen Konstgräs
2014-05-11 10:00 Strömsbro IF - Hagaströms SK Testebovallen
2014-05-11 10:00 Kungsgårdens SK - Hille IF Svart Sportvallen
2014-05-11 11:00 Årsunda IF 5-manna - Hofors AIF Årsunda IP
2014-05-16 18:40 Sandvikens IF Röd - Hedesunda IF Jernvallen
2014-05-17 10:00 Hagaströms SK - Valbo FF Hagaströms IP
2014-05-17 12:00 Sandvikens IF Vit - Gefle IF FF Blå Jernvallen
2014-05-17 17:00 IK Sätra Lirarna - Hofors AIF Träffen Konstgräs
2014-05-17 19:00 IK Sätra Höjdarna - Hille IF Gul Träffen Konstgräs
2014-05-18 09:00 IK Sätra Höjdarna - Gefle IF FF Vit Träffen Konstgräs
2014-05-18 10:00 Hofors AIF - Sandvikens IF Röd Stålringen
2014-05-18 10:00 Hille IF Svart - Strömsbro IF Hille IP
2014-05-18 13:00 Hille IF Gul - Kungsgårdens SK Hille IP
2014-05-18 15:00 Hedesunda IF - Årsunda IF 5-manna Hedesunda IP
2014-05-20 18:30 Valbo FF - Hille IF Svart Valbo Sportcentrum
2014-05-23 19:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens IF Vit Sörby IP
2014-05-28 Årsunda IF 5-manna - Hagaströms SK Årsunda IP
2014-05-28 18:00 Strömsbro IF - Kungsgårdens SK Testebovallen
2014-05-31 16:00 Hille IF Svart - Årsunda IF 5-manna Hille IP
2014-05-31 16:00 Hille IF Gul - Strömsbro IF Hille IP
2014-05-31 16:00 Sandvikens IF Vit - IK Sätra Höjdarna Jernvallen
Juni
2014-06-01 10:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Blå Stålringen
2014-06-01 11:00 Hedesunda IF - IK Sätra Lirarna Hedesunda IP
2014-06-01 11:00 Hagaströms SK - Sandvikens IF Röd Hagaströms IP
2014-06-01 17:30 Kungsgårdens SK - Valbo FF Sportvallen
2014-06-07 11:00 Sandvikens IF Röd - Hille IF Svart Jernvallen
2014-06-07 11:00 Sandvikens IF Vit - Hille IF Gul Jernvallen
2014-06-08 11:00 Årsunda IF 5-manna - Kungsgårdens SK Årsunda IP
2014-06-08 15:00 Gefle IF FF Vit - Hofors AIF Sörby IP
2014-06-08 15:00 Valbo FF - Strömsbro IF Valbo Sportcentrum
2014-06-08 16:00 Gefle IF FF Blå - Hedesunda IF Sörby IP
2014-06-08 16:00 IK Sätra Lirarna - Hagaströms SK Träffen Konstgräs
2014-06-14 10:00 Hagaströms SK - Gefle IF FF Blå Hagaströms IP
2014-06-14 10:00 Hille IF Svart - IK Sätra Lirarna Hille IP
2014-06-14 14:00 IK Sätra Höjdarna - Hedesunda IF Träffen Konstgräs
2014-06-14 16:00 Hille IF Gul - Valbo FF Hille IP
2014-06-14 16:00 IK Sätra Lirarna - Kungsgårdens SK Träffen Konstgräs
2014-06-15 10:00 Strömsbro IF - Årsunda IF 5-manna Testebovallen
2014-06-15 11:00 Hedesunda IF - Gefle IF FF Vit Hedesunda IP
2014-06-15 14:00 Kungsgårdens SK - Sandvikens IF Röd Sportvallen
2014-06-15 14:30 Hofors AIF - IK Sätra Höjdarna Stålringen
2014-06-18 18:30 Sandvikens IF Vit - Hofors AIF Jernvallen
2014-06-22 11:00 Årsunda IF 5-manna - Valbo FF Årsunda IP
2014-06-22 16:00 Sandvikens IF Röd - Strömsbro IF Jernvallen
2014-06-22 17:00 Gefle IF FF Vit - Hagaströms SK Sörby IP
2014-06-22 18:00 Gefle IF FF Blå - Hille IF Svart Sörby IP
2014-06-24 18:30 Valbo FF - Gefle IF FF Vit Valbo Sportcentrum
2014-06-28 10:00 Hagaströms SK - Hille IF Svart Hagaströms IP
2014-06-28 11:00 Sandvikens IF Röd - IK Sätra Lirarna Jernvallen
2014-06-29 10:00 IK Sätra Höjdarna - Sandvikens IF Vit Träffen Konstgräs
2014-06-29 14:00 Kungsgårdens SK - Strömsbro IF Sportvallen
2014-06-29 18:00 Gefle IF FF Blå - Hille IF Gul Sörby IP
Augusti
2014-08-07 18:00 Strömsbro IF - IK Sätra Lirarna Testebovallen
2014-08-08 18:30 Valbo FF - Sandvikens IF Röd Valbo Sportcentrum
2014-08-09 10:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF Vit Hille IP
2014-08-09 11:00 Hille IF Gul - Årsunda IF 5-manna Hille IP
2014-08-09 12:00 Hagaströms SK - IK Sätra Höjdarna Hagaströms IP
2014-08-10 14:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Blå Sportvallen
2014-08-10 15:00 Hedesunda IF - Sandvikens IF Vit Hedesunda IP
2014-08-13 18:00 Hofors AIF - Hedesunda IF Stålringen
2014-08-16 10:00 Gefle IF FF Blå - Strömsbro IF Sörby IP
2014-08-16 10:00 Hofors AIF - Hille IF Gul Stålringen
2014-08-16 11:00 Gefle IF FF Vit - Kungsgårdens SK Sörby IP
2014-08-16 11:00 Sandvikens IF Röd - Årsunda IF 5-manna Jernvallen
2014-08-17 11:00 Sandvikens IF Vit - Hagaströms SK Jernvallen
2014-08-17 12:00 IK Sätra Lirarna - Valbo FF Träffen Konstgräs
2014-08-17 14:00 IK Sätra Höjdarna - Hille IF Svart Träffen Konstgräs
2014-08-23 16:00 Årsunda IF 5-manna - IK Sätra Lirarna Årsunda IP
2014-08-24 10:00 Strömsbro IF - Gefle IF FF Vit Testebovallen
2014-08-24 14:00 Kungsgårdens SK - IK Sätra Höjdarna Sportvallen
2014-08-24 15:00 Valbo FF - Gefle IF FF Blå Valbo Sportcentrum
2014-08-24 16:00 Hille IF Gul - Sandvikens IF Röd Hille IP
2014-08-24 16:00 Hille IF Svart - Sandvikens IF Vit Hille IP
2014-08-24 17:00 Hedesunda IF - Hofors AIF Hedesunda IP
2014-08-30 11:00 Gefle IF FF Vit - Valbo FF Sörby IP
2014-08-30 11:00 Sandvikens IF Vit - Kungsgårdens SK Jernvallen
2014-08-30 12:00 Gefle IF FF Blå - Årsunda IF 5-manna Sörby IP
2014-08-31 09:00 IK Sätra Lirarna - Sandvikens IF Röd Träffen Konstgräs
2014-08-31 10:00 Hofors AIF - Hagaströms SK Stålringen
2014-08-31 11:00 IK Sätra Höjdarna - Strömsbro IF Träffen Konstgräs
2014-08-31 13:00 Hedesunda IF - Hille IF Gul Hedesunda IP
September
2014-09-05 18:30 Hille IF Gul - IK Sätra Lirarna Hille IP
2014-09-05 18:30 Hille IF Svart - Hofors AIF Hille IP
2014-09-06 11:00 Sandvikens IF Röd - Gefle IF FF Blå Jernvallen
2014-09-07 10:00 Strömsbro IF - Sandvikens IF Vit Testebovallen
2014-09-07 11:00 Årsunda IF 5-manna - Gefle IF FF Vit Årsunda IP
2014-09-07 13:45 Hagaströms SK - Hedesunda IF Måsbergets IP
2014-09-07 15:00 Valbo FF - IK Sätra Höjdarna Valbo Sportcentrum
2014-09-13 10:00 Hagaströms SK - Hille IF Gul Hagaströms IP
2014-09-13 11:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens IF Röd Sörby IP
2014-09-13 12:00 Gefle IF FF Blå - IK Sätra Lirarna Sörby IP
2014-09-14 10:00 IK Sätra Höjdarna - Årsunda IF 5-manna Träffen Konstgräs
2014-09-14 10:00 Hofors AIF - Kungsgårdens SK Stålringen
2014-09-14 12:00 Hedesunda IF - Hille IF Svart Hedesunda IP
2014-09-14 13:00 Sandvikens IF Vit - Valbo FF Jernvallen
2014-09-20 16:00 Årsunda IF 5-manna - Sandvikens IF Vit Årsunda IP
2014-09-21 10:00 Strömsbro IF - Hofors AIF Testebovallen
2014-09-21 12:00 IK Sätra Lirarna - Gefle IF FF Vit Träffen Konstgräs
2014-09-21 13:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Blå Hille IP
2014-09-21 14:00 Kungsgårdens SK - Hedesunda IF Sportvallen
2014-09-21 14:00 Sandvikens IF Röd - IK Sätra Höjdarna Jernvallen
2014-09-21 16:00 Hille IF Svart - Hagaströms SK Hille IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info