Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herr 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Akropolis IF (D1H) Akropolis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Bele Barkarby FF (D3H) Bele Barkarby FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart/Vit
BKV Norrtälje (D2H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollstanäs SK (D5H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Brottby SK (D5H) Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Brynäs IF FK (D4H) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Danderyds SK (D4H) Danderyds SK FF(Föreningen) Blå/vit/röd, vit, vit
Ekerö IK (D2H) Ekerö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Enköpings SK FK (D4H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK (D2H) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Fanna BK (D5H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Arlanda (D5H) FC Arlanda(Föreningen) Vitgrön, Grön, Vit
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamla Upsala SK 2 (D4H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gimo IF FK (D5H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Heby AIF (D4H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hedesunda IF (D4H) Henrik Haanpää 0722178414 Blå/Vit randiga, Blå, Blå
Hofors AIF (D3H) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Blå, Blå
Håbo FF (D3H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
IF VP Uppsala (D3H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IF VP Uppsala (D6H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Aspudden (D2H) IFK Aspudden-Tellus(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Stockholm (D2H) IFK Stockholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Uppsala (D4H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Vaxholm (D4H) IFK Vaxholm(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Viksjö (D3H) IFK Viksjö(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå/Gul
IFK Västerås FK (D4H) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Frej Täby Reservlag IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Fyris (D4H) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Hinden (D6H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Huge (D4H) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Rex (D5H) IK Rex(Föreningen)
IK Sirius FK (U19) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK U17 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK U19/21 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Järla IF FK (D4H) Järla IF FK(Föreningen) Vit, 11-manna Vit - övriga svart Svart, Vit
Järla IF FK Herr Järla IF FK(Föreningen) Vit, 11-manna Vit - övriga svart Svart, Vit
Karlholms GoIF (D5H) Karlholms GoIF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Kista Galaxy FC (D4H) Kista Galaxy FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Konyaspor KIF (D2H) Konyaspor Kultur och IF(Föreningen) randig grön/vita, grön, grön
Långholmen FC (D4H) Långholmen FC(Föreningen) Svart/vit-randig, Svart, Vit
Månkarbo IF (D5H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Newroz FC (D4H) Newroz FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Norrby SK (D4H) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Procyon BK (D5H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Rasbo IK (D5H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, svart
Riala GoIF (D4H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Rimbo IF (D4H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rådmansö SK (D5H) Patric Mattsson 0703379930 Blå/vit, Vit, Blå
Sala FF (D3H) Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Selånger FK (D2H) Selånger FK(Föreningen) röd-blå randig, marinblå, röda
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Srbija FF (D3H) Srbija FF(Föreningen) Vit, Vit, vit
Strömsbergs IF (D2H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sundbybergs IK (D3H) Sundbybergs IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Sunnersta AIF (D5H) Sunnersta AIF(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Söderhamns FF (D2H) Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Södertälje FK (D1H) Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Täby FK (D3H) Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Unik FK (D4H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Uppsala-Kurd FK (D3H) Uppsala-Kurd FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upsala IF (D2H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vakant IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
Vaksala SK (D5H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D2H) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Vallentuna BK (D3H) Vallentuna BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vattholma IF (D5H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Västerfärnebo AIK (D5H) Hans Andersson 0705680580 Vit, Blå, Vit
Västerås BK 30 (D3H) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Älta IF (D3H) Älta IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-02-07 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Akropolis IF (D1H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-07 15:00 Håbo FF (D3H) - Järla IF FK (D4H) Kungsängens IP
2015-02-08 14:00 IK Sirius FK (U19) - Gamla Upsala SK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-10 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Bälinge IF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-11 19:00 Håbo FF (D3H) - Bollstanäs SK (D5H) Håbo Konstgräs
2015-02-12 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Newroz FC (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-14 12:00 Riala GoIF (D4H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-14 12:00 Enköpings SK FK (D4H) - Sundbybergs IK (D3H) Korsängen Konstgräs
2015-02-14 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - IF VP Uppsala (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2015-02-14 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - IK Frej Täby Reservlag Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-14 15:30 Upsala IF (D2H) - Strömsbergs IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-19 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IK Sirius FK U19/21 Lötens IP Konstgräs
2015-02-21 11:00 Upsala IF (D2H) - IK Sirius FK U19/21 Lötens IP Konstgräs
2015-02-21 12:00 Enköpings SK FK (D4H) - Håbo FF (D3H) Korsängen Konstgräs
2015-02-21 13:00 Heby AIF (D4H) - Västerfärnebo AIK (D5H) Tegelvallen
2015-02-21 13:00 Bälinge IF (D4H) - Sunnersta AIF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-02-21 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - Procyon BK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2015-02-22 14:00 Riala GoIF (D4H) - IK Fyris (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-26 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Upsala IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-28 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Österängens IP
2015-02-28 13:00 Heby AIF (D4H) - Norrby SK (D4H) Tegelvallen
2015-02-28 13:00 Bälinge IF (D4H) - Vaksala SK (D5H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-02-28 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Älta IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-01 12:15 (Inst.) Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-03 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IFK Uppsala (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 12:00 Upsala IF (D2H) - Sala FF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Södertälje FK (D1H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-07 14:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Enskede IK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 15:00 IFK Uppsala (D4H) - Vaksala SK (D5H) Österängens IP
2015-03-07 16:00 Riala GoIF (D4H) - Sundbybergs IK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-08 16:00 Håbo FF (D3H) - Bele Barkarby FF (D3H) Håbo Konstgräs
2015-03-08 16:00 (Inst.) Enköpings IS (D4H) - IK Fyris (D4H) Korsängen Konstgräs
2015-03-11 19:30 (Inst.) IFK Uppsala (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-14 13:00 Håbo FF (D3H) - Kista Galaxy FC (D4H) Håbo Konstgräs
2015-03-14 13:00 Heby AIF (D4H) - Västerås BK 30 (D3H) Tegelvallen
2015-03-14 16:00 Gimo IF FK (D5H) - Bälinge IF (D4H) Gimo Konstgräs
2015-03-17 19:30 Gamla Upsala SK (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-03-17 19:30 IFK Uppsala (D4H) - Upsala IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-18 19:00 Håbo FF (D3H) - Täby FK (D3H) Håbo Konstgräs
2015-03-21 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Bollstanäs SK (D5H) Österängens IP
2015-03-21 14:00 (Inst.) BKV Norrtälje (D2H) - Konyaspor KIF (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-21 14:00 (Inst.) Gimo IF FK (D5H) - IF VP Uppsala (D3H) Gimo Konstgräs
2015-03-21 15:15 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Stockholm (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-21 16:00 Strömsbergs IF (D2H) - Sala FF (D3H) Länsförsäkringar Arena
2015-03-22 12:00 Riala GoIF (D4H) - Danderyds SK (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-24 19:30 (Inst.) Gamla Upsala SK (D2H) - Sala FF (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-03-24 19:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Vaksala SK (D5H) Sävja IP
2015-03-28 11:00 Rasbo IK (D5H) - Riala GoIF (D4H) Årsta IP
2015-03-28 11:45 Gamla Upsala SK (D2H) - Selånger FK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-28 12:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IK Rex (D5H) Österängens IP
2015-03-28 13:00 Bälinge IF (D4H) - Långholmen FC (D4H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-03-28 13:00 Vaksala SK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Årsta IP
2015-03-28 14:00 Strömsbergs IF (D2H) - Ekerö IK (D2H) Länsförsäkringar Arena
2015-03-28 15:00 IFK Uppsala (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Årsta IP
2015-03-28 15:00 Unik FK (D4H) - Procyon BK (D5H) Valsätra Konstgräs
2015-03-28 16:00 Upsala IF (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Österängens IP
2015-03-29 14:00 IK Fyris (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-03 12:00 BKV Norrtälje (D2H) - Täby FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-04-03 15:00 Enköpings IS (D4H) - Norrby SK (D4H) Korsängen Konstgräs
2015-04-04 12:00 (Inst.) IFK Uppsala (D4H) - IFK Vaxholm (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-04-04 14:00 Heby AIF (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Tegelvallen
2015-04-04 15:00 Upsala IF (D2H) - Söderhamns FF (D2H) Österängens IP
2015-04-05 14:00 IK Fyris (D4H) - IK Huge (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-06 10:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Vaksala SK (D5H) Årsta IP
2015-04-06 12:00 Karlholms GoIF (D5H) - Brynäs IF FK (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-06 13:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Ekerö IK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-04-06 14:30 Unik FK (D4H) - FC Arlanda (D5H) Valsätra Konstgräs
2015-04-07 20:00 Brottby SK (D5H) - Riala GoIF (D4H) Vallentuna IP 2
2015-04-09 19:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IF VP Uppsala (D3H) Sävja IP
2015-04-11 13:00 Heby AIF (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Tegelvallen
2015-04-11 14:00 (Inst.) Uppsala-Kurd FK (D3H) - Srbija FF (D3H) Sävja IP
2015-04-12 19:30 (Inst.) IK Sirius FK U17 - Unik FK (D4H) Österängens IP
2015-04-18 10:00 Riala GoIF (D4H) - Rådmansö SK (D5H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-04-18 11:00 Heby AIF (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Tegelvallen
2015-04-18 12:00 Karlholms GoIF (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-18 12:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Vattholma IF (D5H) Österängens IP
2015-04-18 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - Vaksala SK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2015-04-18 13:00 Bälinge IF (D4H) - Procyon BK (D5H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-04-18 14:00 Månkarbo IF (D5H) - IK Hinden (D6H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-18 15:00 (Inst.) Unik FK (D4H) - Sala FF (D3H) Valsätra Konstgräs
2015-04-18 16:00 (Inst.) Håbo FF (D3H) - Norrby SK (D4H) Håbo Konstgräs
2015-04-18 16:00 Enköpings IS (D4H) - Brottby SK (D5H) Korsängen Konstgräs
2015-04-19 14:00 IK Fyris (D4H) - Vakant Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-19 16:00 Månkarbo IF (D5H) - Brynäs IF FK (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-07-17 18:30 Strömsbergs IF (D2H) - Söderhamns FF (D2H) Strömsbergs IP , Heden
2015-07-20 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Gamlis IP
2015-07-21 18:45 Strömsbergs IF (D2H) - Hofors AIF (D3H) Strömsbergs IP , Heden
2015-07-22 20:00 Upsala IF (D2H) - Täby FK (D3H) Österängens IP
2015-07-24 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Gamlis IP
2015-07-26 17:00 Procyon BK (D5H) - IF VP Uppsala (D3H) Österängens IP
2015-07-28 19:00 (Inst.) Riala GoIF (D4H) - Rådmansö SK (D5H) Lundbyvallen
2015-07-29 19:00 Vaksala SK (D5H) - Gamla Upsala SK 2 (D4H) Årsta IP
2015-07-30 19:00 Skuttunge SK (D5H) - Månkarbo IF (D5H) Movallen
2015-11-21 13:00 Skuttunge SK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-12-08 19:00 IK Sirius FK (U19) - Gamla Upsala SK (D2H) Österängens IP
2015-12-10 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - IF VP Uppsala (D3H) Österängens IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info