Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 9 5-manna

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Stefan Eklöf 0735410710 Svart/Svart/Svart
Forsbacka IK Niclas Edorsson 0704140186 Gul/Svart, Svart, Gul
Gefle IF FF blå Marcus Ygeby 0706737473 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF grön Martin Johansson 0790798941 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF Gul Lars Åkerson 0702408945 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF röd Andreas Danielsson 0705710057 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF svart Alex Kabir 0738747675 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF vit Christian Nylin 0702671487 Vit/Marinblå/Vit
Hagaströms SK Gul Lars-Johan Rapp 0703731061 Gul/Svart/Gul
Hagaströms SK Röd Lars-Johan Rapp 0703731061 Gul/Svart/Gul
Hedesunda IF Patrik Pettersson 0703627719 Blå/Vit randiga/Blå/Blå
Hille IF Gul Pär Ådvall 0705870954 Gul, Svart, Gul
Hille IF Svart Jonas Stark 0708729501 Gul, Svart, Gul
Hofors AIF Anders Erik Björk 0725341320 Blå /Vit/Blå
Högbo AIK Magnus Elg 0730409998 Svart
IK Huge Blå Henric Forslund 0706902737 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Vit Henric Forslund 0706902737 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Ockelbo IF Ulf Andersson 029742235 0768112182 Röd, röd, Röd
Sandvikens AIK FK Peter Tollbrant 0722515303 Svart/vit randigt/Svart/Svart
Sandvikens IF Håkan Persson 0708878565 Röd/Vit/Röda
Skutskärs IF FK Petter Wange 0706772940 Grön/vit
Stensätra IF Sven Löfström 0706463059 Gul, Svart, Gul
Strömsbro IF blå Per Utterström Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange Per Utterström Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF vit Per Utterström Orange/Blå/Vit
Valbo FF Röd Johan Söderholm 0702570147 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Svart Johan Söderholm 0702570147 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Vit Johan Söderholm 0702570147 Röd/Svart/Röd
Älvkarleby IK Dan Tobias Larsson Sognestrand 0705935342 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Älvkarleby IK - Hagaströms SK Röd Hagaströms IP
(Inst.) Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF röd Sörby IP
Maj
2015-05-09 10:00 Hagaströms SK Röd - Gefle IF FF Gul Hagaströms IP
2015-05-09 10:00 Hagaströms SK Gul - Gefle IF FF röd Hagaströms IP
2015-05-09 10:00 Strömsbro IF blå - Valbo FF Vit Testebovallen
2015-05-09 10:00 Strömsbro IF Orange - Gefle IF FF blå Testebovallen
2015-05-09 11:15 Gefle IF FF röd - Hedesunda IF Hagaströms IP
2015-05-09 11:15 Valbo FF Vit - Stensätra IF Testebovallen
2015-05-09 11:15 Gefle IF FF blå - Skutskärs IF FK Testebovallen
2015-05-09 11:15 Älvkarleby IK - Ockelbo IF Hagaströms IP
2015-05-09 12:00 IK Huge Blå - Valbo FF Röd Kastvallen
2015-05-09 12:00 IK Huge Vit - Valbo FF Svart Kastvallen
2015-05-09 12:30 Gefle IF FF Gul - Älvkarleby IK Hagaströms IP
2015-05-09 12:30 Hagaströms SK Gul - Hedesunda IF Hagaströms IP
2015-05-09 12:30 Strömsbro IF blå - Stensätra IF Testebovallen
2015-05-09 12:30 Strömsbro IF Orange - Skutskärs IF FK Testebovallen
2015-05-09 13:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF svart Hille IP
2015-05-09 13:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF vit Hille IP
2015-05-09 13:15 Valbo FF Röd - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2015-05-09 13:15 Valbo FF Svart - Sandvikens IF Kastvallen
2015-05-09 13:45 Strömsbro IF vit - Gefle IF FF grön Testebovallen
2015-05-09 13:45 Brynäs IF FK - Forsbacka IK Testebovallen
2015-05-09 13:45 Hagaströms SK Röd - Ockelbo IF Hagaströms IP
2015-05-09 14:10 Gefle IF FF svart - Hofors AIF Hille IP
2015-05-09 14:10 Gefle IF FF vit - Högbo AIK Hille IP
2015-05-09 14:30 IK Huge Blå - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2015-05-09 14:30 IK Huge Vit - Sandvikens IF Kastvallen
2015-05-09 15:00 Gefle IF FF grön - Brynäs IF FK Testebovallen
2015-05-09 15:15 Hille IF Gul - Hofors AIF Hille IP
2015-05-09 15:15 Hille IF Svart - Högbo AIK Hille IP
2015-05-09 16:15 Strömsbro IF vit - Forsbacka IK Testebovallen
2015-05-16 10:00 Valbo FF Röd - Strömsbro IF blå Valbo Sportcentrum
2015-05-16 10:00 Valbo FF Svart - Strömsbro IF Orange Valbo Sportcentrum
2015-05-16 11:10 Strömsbro IF blå - Sandvikens IF Valbo Sportcentrum
2015-05-16 11:10 Strömsbro IF Orange - Stensätra IF Valbo Sportcentrum
2015-05-16 12:20 Sandvikens IF - Valbo FF Röd Valbo Sportcentrum
2015-05-16 12:20 Stensätra IF - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2015-05-16 13:00 Gefle IF FF blå - Hagaströms SK Röd Sörby IP
2015-05-16 13:00 Gefle IF FF grön - Hagaströms SK Gul Sörby IP
2015-05-16 13:00 Gefle IF FF Gul - Hille IF Gul Sörby IP
2015-05-16 13:00 Gefle IF FF röd - Hille IF Svart Sörby IP
2015-05-16 13:20 Valbo FF Vit - Strömsbro IF vit Valbo Sportcentrum
2015-05-16 13:20 Skutskärs IF FK - Älvkarleby IK Valbo Sportcentrum
2015-05-16 14:15 Hagaströms SK Röd - Brynäs IF FK Sörby IP
2015-05-16 14:15 Hagaströms SK Gul - Forsbacka IK Sörby IP
2015-05-16 14:15 Hille IF Gul - Hedesunda IF Sörby IP
2015-05-16 14:15 Hille IF Svart - Hofors AIF Sörby IP
2015-05-16 14:30 Strömsbro IF vit - Älvkarleby IK Valbo Sportcentrum
2015-05-16 14:30 Skutskärs IF FK - Valbo FF Vit Valbo Sportcentrum
2015-05-16 15:30 Brynäs IF FK - Gefle IF FF blå Sörby IP
2015-05-16 15:30 Forsbacka IK - Gefle IF FF grön Sörby IP
2015-05-16 15:30 Hedesunda IF - Gefle IF FF Gul Sörby IP
2015-05-16 15:30 Hofors AIF - Gefle IF FF röd Sörby IP
2015-05-17 10:00 Gefle IF FF svart - IK Huge Blå Sörby IP
2015-05-17 10:00 Gefle IF FF vit - IK Huge Vit Sörby IP
2015-05-17 11:15 IK Huge Blå - Högbo AIK Sörby IP
2015-05-17 11:15 IK Huge Vit - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2015-05-17 12:30 Högbo AIK - Gefle IF FF svart Sörby IP
2015-05-17 12:30 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF vit Sörby IP
2015-05-23 13:00 Sandvikens AIK FK - Valbo FF Svart Vallhov
2015-05-23 14:15 Valbo FF Svart - Hille IF Svart Vallhov
2015-05-23 15:30 Hille IF Svart - Sandvikens AIK FK Vallhov
2015-05-24 (Inst.) Strömsbro IF vit - Hedesunda IF Älvkarleby IP
2015-05-24 (Inst.) Hedesunda IF - Älvkarleby IK Älvkarleby IP
2015-05-24 09:00 Sandvikens IF - Valbo FF Vit Jernvallen
2015-05-24 10:00 Forsbacka IK - Gefle IF FF svart Mariehov
2015-05-24 10:00 Gefle IF FF blå - IK Huge Vit Skogsvallen
2015-05-24 10:00 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF grön Skutskärs IP
2015-05-24 10:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF Gul Måsbergets IP
2015-05-24 10:15 Valbo FF Vit - IK Huge Blå Jernvallen
2015-05-24 11:15 Gefle IF FF svart - Hagaströms SK Röd Mariehov
2015-05-24 11:15 Gefle IF FF grön - Strömsbro IF blå Skutskärs IP
2015-05-24 11:15 Gefle IF FF Gul - Strömsbro IF Orange Måsbergets IP
2015-05-24 11:30 IK Huge Blå - Sandvikens IF Jernvallen
2015-05-24 11:30 IK Huge Vit - Stensätra IF Skogsvallen
2015-05-24 12:05 Hofors AIF - Gefle IF FF vit Stålringen Gräs
2015-05-24 12:30 Hagaströms SK Röd - Forsbacka IK Mariehov
2015-05-24 12:30 Strömsbro IF blå - Skutskärs IF FK Skutskärs IP
2015-05-24 12:30 Strömsbro IF Orange - Brynäs IF FK Måsbergets IP
2015-05-24 13:00 Högbo AIK - Valbo FF Röd Svibackaplan
2015-05-24 13:00 Stensätra IF - Gefle IF FF blå Skogsvallen
2015-05-24 13:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF röd Älvkarleby IP
2015-05-24 13:15 Gefle IF FF vit - Hagaströms SK Gul Stålringen Gräs
2015-05-24 14:10 Gefle IF FF röd - Strömsbro IF vit Älvkarleby IP
2015-05-24 14:15 Valbo FF Röd - Hille IF Gul Svibackaplan
2015-05-24 14:30 Hagaströms SK Gul - Hofors AIF Stålringen Gräs
2015-05-24 15:20 Älvkarleby IK - Strömsbro IF vit Älvkarleby IP
2015-05-24 15:30 Hille IF Gul - Högbo AIK Svibackaplan
Juni
2015-06-06 (Inst.) Gefle IF FF blå - Hille IF Svart Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 10:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF blå Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 10:00 Valbo FF Röd - Hagaströms SK Röd Valbo Sportcentrum
2015-06-06 10:00 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Gul Valbo Sportcentrum
2015-06-06 10:00 Hille IF Svart - Sandvikens IF Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 11:10 Ockelbo IF - Hille IF Svart Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 11:10 Hagaströms SK Röd - Hedesunda IF Valbo Sportcentrum
2015-06-06 11:10 Hagaströms SK Gul - Högbo AIK Valbo Sportcentrum
2015-06-06 11:10 Sandvikens IF - Gefle IF FF blå Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 12:10 Gefle IF FF grön - IK Huge Blå Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 12:10 Gefle IF FF Gul - IK Huge Vit Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 12:20 Hedesunda IF - Valbo FF Röd Valbo Sportcentrum
2015-06-06 12:20 Högbo AIK - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2015-06-06 13:20 Valbo FF Vit - Hille IF Gul Valbo Sportcentrum
2015-06-06 13:20 IK Huge Blå - Stensätra IF Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 13:20 IK Huge Vit - Skutskärs IF FK Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 14:00 Gefle IF FF röd - Strömsbro IF blå Sörby IP
2015-06-06 14:00 Gefle IF FF svart - Strömsbro IF Orange Sörby IP
2015-06-06 14:00 Gefle IF FF vit - Strömsbro IF vit Sörby IP
2015-06-06 14:00 Forsbacka IK - Hofors AIF Sörby IP
2015-06-06 14:30 Hille IF Gul - Sandvikens AIK FK Valbo Sportcentrum
2015-06-06 14:30 Stensätra IF - Gefle IF FF grön Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 14:30 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Gul Ockelbo IP Konstgräs
2015-06-06 15:15 Strömsbro IF blå - Brynäs IF FK Sörby IP
2015-06-06 15:15 Strömsbro IF Orange - Älvkarleby IK Sörby IP
2015-06-06 15:15 Strömsbro IF vit - Hofors AIF Sörby IP
2015-06-06 15:15 Forsbacka IK - Gefle IF FF vit Sörby IP
2015-06-06 15:40 Sandvikens AIK FK - Valbo FF Vit Valbo Sportcentrum
2015-06-06 16:30 Brynäs IF FK - Gefle IF FF röd Sörby IP
2015-06-06 16:30 Älvkarleby IK - Gefle IF FF svart Sörby IP
2015-06-27 (Inst.) Gefle IF FF röd - Skutskärs IF FK Kastvallen
2015-06-27 10:00 (Inst.) Hagaströms SK Röd - Valbo FF Vit Hagaströms IP
2015-06-27 10:00 Hagaströms SK Gul - Gefle IF FF blå Hagaströms IP
2015-06-27 10:00 Strömsbro IF blå - Gefle IF FF vit Testebovallen
2015-06-27 10:00 Strömsbro IF Orange - Valbo FF Röd Testebovallen
2015-06-27 11:00 (Inst.) Valbo FF Vit - Hofors AIF Hagaströms IP
2015-06-27 11:00 Hofors AIF - Hagaströms SK Röd Hagaströms IP
2015-06-27 11:00 Gefle IF FF blå - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2015-06-27 11:00 IK Huge Blå - Gefle IF FF röd Kastvallen
2015-06-27 11:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF svart Kastvallen
2015-06-27 11:00 (Inst.) Skutskärs IF FK - Ockelbo IF Kastvallen
2015-06-27 11:15 Gefle IF FF vit - Älvkarleby IK Testebovallen
2015-06-27 11:15 Valbo FF Röd - Forsbacka IK Testebovallen
2015-06-27 12:00 Sandvikens AIK FK - Hagaströms SK Gul Hagaströms IP
2015-06-27 12:15 Gefle IF FF svart - Brynäs IF FK Kastvallen
2015-06-27 12:15 (Inst.) Gefle IF FF röd - Ockelbo IF Kastvallen
2015-06-27 12:15 Gefle IF FF röd - Skutskärs IF FK Kastvallen
2015-06-27 12:30 Älvkarleby IK - Strömsbro IF blå Testebovallen
2015-06-27 12:30 Forsbacka IK - Strömsbro IF Orange Testebovallen
2015-06-27 13:00 Sandvikens IF - Hille IF Gul Hille IP
2015-06-27 13:00 Stensätra IF - Hille IF Svart Hille IP
2015-06-27 13:30 Skutskärs IF FK - IK Huge Blå Kastvallen
2015-06-27 13:30 Brynäs IF FK - IK Huge Vit Kastvallen
2015-06-27 13:45 Strömsbro IF vit - Valbo FF Svart Testebovallen
2015-06-27 13:45 (Inst.) Hedesunda IF - Högbo AIK Testebovallen
2015-06-27 14:15 Gefle IF FF grön - Sandvikens IF Hille IP
2015-06-27 14:15 Gefle IF FF Gul - Stensätra IF Hille IP
2015-06-27 15:00 (Inst.) Valbo FF Svart - Hedesunda IF Testebovallen
2015-06-27 15:00 Valbo FF Svart - Högbo AIK Testebovallen
2015-06-27 15:30 Hille IF Gul - Gefle IF FF grön Hille IP
2015-06-27 15:30 Hille IF Svart - Gefle IF FF Gul Hille IP
2015-06-27 16:15 Högbo AIK - Strömsbro IF vit Testebovallen
Augusti
2015-08-08 (Inst.) Älvkarleby IK - Valbo FF Röd Älvkarleby IP
2015-08-08 (Inst.) IK Huge Vit - Älvkarleby IK Älvkarleby IP
2015-08-08 10:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Gul Jernvallen
2015-08-08 10:00 Stensätra IF - Gefle IF FF röd Skogsvallen
2015-08-08 10:00 Valbo FF Röd - IK Huge Vit Valbo Sportcentrum
2015-08-08 10:00 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF svart Skutskärs IP
2015-08-08 10:00 Strömsbro IF blå - Forsbacka IK Mariehov
2015-08-08 11:10 IK Huge Vit - Ockelbo IF Valbo Sportcentrum
2015-08-08 11:10 Högbo AIK - Gefle IF FF grön Svibackaplan
2015-08-08 11:10 Gefle IF FF Gul - Hagaströms SK Gul Jernvallen
2015-08-08 11:15 Gefle IF FF svart - Hille IF Svart Skutskärs IP
2015-08-08 11:15 Valbo FF Svart - Strömsbro IF blå Mariehov
2015-08-08 11:20 Gefle IF FF röd - Hille IF Gul Skogsvallen
2015-08-08 12:20 Valbo FF Röd - Ockelbo IF Valbo Sportcentrum
2015-08-08 12:20 Gefle IF FF grön - Hagaströms SK Röd Svibackaplan
2015-08-08 12:20 Hagaströms SK Gul - Sandvikens IF Jernvallen
2015-08-08 12:30 Hille IF Svart - Skutskärs IF FK Skutskärs IP
2015-08-08 12:30 Forsbacka IK - Valbo FF Svart Mariehov
2015-08-08 12:40 Hille IF Gul - Stensätra IF Skogsvallen
2015-08-08 13:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF vit Måsbergets IP
2015-08-08 13:00 Hedesunda IF - Valbo FF Vit Hedesunda IP
2015-08-08 13:30 Hagaströms SK Röd - Högbo AIK Svibackaplan
2015-08-08 14:00 Valbo FF Vit - Strömsbro IF Orange Hedesunda IP
2015-08-08 14:15 Gefle IF FF vit - IK Huge Blå Måsbergets IP
2015-08-08 15:00 Strömsbro IF Orange - Hedesunda IF Hedesunda IP
2015-08-08 15:30 IK Huge Blå - Brynäs IF FK Måsbergets IP
2015-08-09 09:05 Hofors AIF - Gefle IF FF blå Stålringen
2015-08-09 10:10 Strömsbro IF vit - Sandvikens AIK FK Stålringen
2015-08-09 11:30 Gefle IF FF blå - Strömsbro IF vit Stålringen
2015-08-09 12:40 Sandvikens AIK FK - Hofors AIF Stålringen
2015-08-22 (Inst.) Brynäs IF FK - Valbo FF Röd Valbo Sportcentrum
2015-08-22 (Inst.) Valbo FF Svart - IK Huge Blå Valbo Sportcentrum
2015-08-22 (Inst.) IK Huge Blå - Älvkarleby IK Valbo Sportcentrum
2015-08-22 (Inst.) Älvkarleby IK - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2015-08-22 (Inst.) IK Huge Vit - Forsbacka IK Valbo Sportcentrum
2015-08-22 (Inst.) Hedesunda IF - Ockelbo IF Sörby IP
2015-08-22 (Inst.) Strömsbro IF blå - Ockelbo IF Sörby IP
2015-08-22 10:00 Valbo FF Röd - Hille IF Svart Valbo Sportcentrum
2015-08-22 10:00 Brynäs IF FK - IK Huge Blå Valbo Sportcentrum
2015-08-22 11:10 Hille IF Svart - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2015-08-22 11:10 Valbo FF Röd - IK Huge Blå Valbo Sportcentrum
2015-08-22 12:00 Valbo FF Vit - IK Huge Vit Valbo Sportcentrum
2015-08-22 12:00 Valbo FF Svart - Forsbacka IK Valbo Sportcentrum
2015-08-22 13:00 Gefle IF FF blå - Strömsbro IF blå Sörby IP
2015-08-22 13:00 Gefle IF FF grön - Strömsbro IF Orange Sörby IP
2015-08-22 13:00 Gefle IF FF Gul - Strömsbro IF vit Sörby IP
2015-08-22 13:00 Högbo AIK - Sandvikens IF Sörby IP
2015-08-22 13:10 Forsbacka IK - Valbo FF Vit Valbo Sportcentrum
2015-08-22 13:10 IK Huge Vit - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2015-08-22 14:15 Strömsbro IF Orange - Hofors AIF Sörby IP
2015-08-22 14:15 Strömsbro IF vit - Sandvikens IF Sörby IP
2015-08-22 14:15 Högbo AIK - Gefle IF FF Gul Sörby IP
2015-08-22 14:15 Strömsbro IF blå - Hedesunda IF Sörby IP
2015-08-22 15:30 Hedesunda IF - Gefle IF FF blå Sörby IP
2015-08-22 15:30 Hofors AIF - Gefle IF FF grön Sörby IP
2015-08-23 10:00 Gefle IF FF röd - Hagaströms SK Röd Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 10:00 Ockelbo IF - Sandvikens AIK FK Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 11:10 Hagaströms SK Röd - Sandvikens AIK FK Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 11:10 Ockelbo IF - Gefle IF FF röd Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 12:10 Gefle IF FF svart - Hagaströms SK Gul Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 12:10 Hille IF Gul - Stensätra IF Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 13:20 Hagaströms SK Gul - Stensätra IF Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 13:20 Gefle IF FF vit - Hille IF Gul Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 13:20 (Inst.) Hille IF Gul - Skutskärs IF FK Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 14:30 (Inst.) Stensätra IF - Gefle IF FF svart Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-23 14:30 (Inst.) Skutskärs IF FK - Gefle IF FF vit Ockelbo IP Konstgräs
2015-08-29 (Inst.) Valbo FF Vit - Älvkarleby IK Hille IP
2015-08-29 (Inst.) Älvkarleby IK - Hille IF Svart Hille IP
2015-08-29 (Inst.) Gefle IF FF röd - Högbo AIK Testebovallen
2015-08-29 (Inst.) Högbo AIK - Strömsbro IF Orange Testebovallen
2015-08-29 (Inst.) Hille IF Svart - Brynäs IF FK Hille IP
2015-08-29 09:30 Strömsbro IF blå - Gefle IF FF Gul Testebovallen
2015-08-29 09:30 Strömsbro IF Orange - Gefle IF FF röd Testebovallen
2015-08-29 09:30 Stensätra IF - Strömsbro IF vit Testebovallen
2015-08-29 10:00 Hagaströms SK Röd - Gefle IF FF vit Hagaströms IP
2015-08-29 10:00 Hagaströms SK Gul - Valbo FF Röd Hagaströms IP
2015-08-29 10:00 Hille IF Gul - Valbo FF Svart Hille IP
2015-08-29 10:00 Hille IF Svart - Brynäs IF FK Hille IP
2015-08-29 10:45 Gefle IF FF Gul - Hofors AIF Testebovallen
2015-08-29 10:45 Ockelbo IF - Strömsbro IF Orange Testebovallen
2015-08-29 10:45 Strömsbro IF vit - Gefle IF FF svart Testebovallen
2015-08-29 11:00 Gefle IF FF vit - Sandvikens IF Hagaströms IP
2015-08-29 11:00 Valbo FF Röd - Skutskärs IF FK Hagaströms IP
2015-08-29 11:00 IK Huge Blå - Gefle IF FF blå Kastvallen
2015-08-29 11:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF grön Kastvallen
2015-08-29 11:10 Valbo FF Svart - Brynäs IF FK Hille IP
2015-08-29 11:10 Brynäs IF FK - Valbo FF Vit Hille IP
2015-08-29 12:00 Sandvikens IF - Hagaströms SK Röd Hagaströms IP
2015-08-29 12:00 Skutskärs IF FK - Hagaströms SK Gul Hagaströms IP
2015-08-29 12:00 Hofors AIF - Strömsbro IF blå Testebovallen
2015-08-29 12:00 Gefle IF FF röd - Högbo AIK Testebovallen
2015-08-29 12:00 Sandvikens AIK FK - Stensätra IF Testebovallen
2015-08-29 12:15 Gefle IF FF blå - Forsbacka IK Kastvallen
2015-08-29 12:15 Gefle IF FF grön - Hedesunda IF Kastvallen
2015-08-29 12:20 Brynäs IF FK - Hille IF Gul Hille IP
2015-08-29 12:20 Hille IF Svart - Valbo FF Vit Hille IP
2015-08-29 13:15 Högbo AIK - Ockelbo IF Testebovallen
2015-08-29 13:15 Gefle IF FF svart - Sandvikens AIK FK Testebovallen
2015-08-29 13:30 Forsbacka IK - IK Huge Blå Kastvallen
2015-08-29 13:30 Hedesunda IF - IK Huge Vit Kastvallen
September
2015-09-12 (Inst.) Hagaströms SK Gul - Brynäs IF FK Måsbergets IP
2015-09-12 (Inst.) Älvkarleby IK - Gefle IF FF blå Älvkarleby IP
2015-09-12 (Inst.) Hille IF Gul - Älvkarleby IK Älvkarleby IP
2015-09-12 (Inst.) Strömsbro IF vit - Skutskärs IF FK Björksätra
2015-09-12 (Inst.) Skutskärs IF FK - Sandvikens IF Björksätra
2015-09-12 10:00 Hagaströms SK Röd - Stensätra IF Skogsvallen
2015-09-12 10:00 (Inst.) Brynäs IF FK - Valbo FF Vit Måsbergets IP
2015-09-12 10:00 Hille IF Svart - Forsbacka IK Mariehov
2015-09-12 10:00 Hedesunda IF - Gefle IF FF Gul Hedesunda IP
2015-09-12 10:00 Strömsbro IF Orange - Sandvikens AIK FK Vallhov
2015-09-12 10:00 Sandvikens IF - Valbo FF Röd Björksätra
2015-09-12 10:00 Brynäs IF FK - Hagaströms SK Gul Måsbergets IP
2015-09-12 11:00 Gefle IF FF Gul - IK Huge Blå Hedesunda IP
2015-09-12 11:10 Valbo FF Röd - Strömsbro IF vit Björksätra
2015-09-12 11:15 Gefle IF FF grön - Hille IF Svart Mariehov
2015-09-12 11:15 Gefle IF FF vit - Strömsbro IF Orange Vallhov
2015-09-12 11:20 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Röd Skogsvallen
2015-09-12 11:20 (Inst.) Valbo FF Vit - Hagaströms SK Gul Måsbergets IP
2015-09-12 11:20 Hagaströms SK Gul - Ockelbo IF Måsbergets IP
2015-09-12 12:00 IK Huge Blå - Hedesunda IF Hedesunda IP
2015-09-12 12:05 Hofors AIF - Gefle IF FF röd Stålringen
2015-09-12 12:20 Sandvikens IF - Strömsbro IF vit Björksätra
2015-09-12 12:30 Forsbacka IK - Gefle IF FF grön Mariehov
2015-09-12 12:30 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF vit Vallhov
2015-09-12 12:30 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF blå Skutskärs IP
2015-09-12 12:40 Stensätra IF - Valbo FF Svart Skogsvallen
2015-09-12 12:40 Ockelbo IF - Brynäs IF FK Måsbergets IP
2015-09-12 13:15 Gefle IF FF röd - IK Huge Vit Stålringen
2015-09-12 13:40 Gefle IF FF blå - Hille IF Gul Skutskärs IP
2015-09-12 14:30 IK Huge Vit - Hofors AIF Stålringen
2015-09-12 14:50 Skutskärs IF FK - Hille IF Gul Skutskärs IP
2015-09-13 11:10 Högbo AIK - Gefle IF FF svart Svibackaplan
2015-09-13 12:20 Gefle IF FF svart - Strömsbro IF blå Svibackaplan
2015-09-13 13:30 Strömsbro IF blå - Högbo AIK Svibackaplan
2015-09-26 (Inst.) Hagaströms SK Röd - Skutskärs IF FK Sörby IP
2015-09-26 (Inst.) Hagaströms SK Gul - Älvkarleby IK Sörby IP
2015-09-26 (Inst.) Älvkarleby IK - Gefle IF FF grön Sörby IP
2015-09-26 (Inst.) Strömsbro IF vit - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2015-09-26 (Inst.) Skutskärs IF FK - Ockelbo IF Sörby IP
2015-09-26 (Inst.) Hagaströms SK Röd - Ockelbo IF Sörby IP
2015-09-26 10:00 Gefle IF FF Gul - Hille IF Gul Sörby IP
2015-09-26 10:00 Gefle IF FF röd - Hille IF Svart Sörby IP
2015-09-26 10:00 Gefle IF FF svart - IK Huge Blå Sörby IP
2015-09-26 10:00 Gefle IF FF vit - IK Huge Vit Sörby IP
2015-09-26 10:00 Valbo FF Röd - Strömsbro IF blå Valbo Sportcentrum
2015-09-26 10:00 Valbo FF Svart - Strömsbro IF Orange Valbo Sportcentrum
2015-09-26 11:15 Hille IF Gul - Forsbacka IK Sörby IP
2015-09-26 11:15 Hille IF Svart - Hedesunda IF Sörby IP
2015-09-26 11:15 IK Huge Blå - Hofors AIF Sörby IP
2015-09-26 11:15 IK Huge Vit - Högbo AIK Sörby IP
2015-09-26 11:15 Strömsbro IF blå - Sandvikens AIK FK Valbo Sportcentrum
2015-09-26 11:15 Strömsbro IF Orange - Sandvikens IF Valbo Sportcentrum
2015-09-26 12:30 Forsbacka IK - Gefle IF FF Gul Sörby IP
2015-09-26 12:30 Hedesunda IF - Gefle IF FF röd Sörby IP
2015-09-26 12:30 Hofors AIF - Gefle IF FF svart Sörby IP
2015-09-26 12:30 Högbo AIK - Gefle IF FF vit Sörby IP
2015-09-26 12:30 Sandvikens AIK FK - Valbo FF Röd Valbo Sportcentrum
2015-09-26 12:30 Sandvikens IF - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2015-09-26 13:45 Gefle IF FF blå - Hagaströms SK Röd Sörby IP
2015-09-26 13:45 Gefle IF FF grön - Hagaströms SK Gul Sörby IP
2015-09-26 13:45 Valbo FF Vit - Strömsbro IF vit Valbo Sportcentrum
2015-09-26 13:45 Stensätra IF - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2015-09-26 15:00 Hagaströms SK Röd - Skutskärs IF FK Sörby IP
2015-09-26 15:00 Hagaströms SK Gul - Ockelbo IF Sörby IP
2015-09-26 15:30 Strömsbro IF vit - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2015-09-26 15:30 Stensätra IF - Valbo FF Vit Valbo Sportcentrum
2015-09-26 16:15 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF blå Sörby IP
2015-09-26 16:15 Gefle IF FF grön - Ockelbo IF Sörby IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info