Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 11 7-manna

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF Blå Jessica Lejdström 0736754720 Vit/Marinblå/Vit
Gefle IF FF Vit Ulf Karlsson 0706397808 Vit/Marinblå/Vit
Hagaströms SK Madeleine Högström 0706241159 Gul/Svart/Gul
Hedesunda IF Katarina Hedström 0705295964 Blå/Vit randiga/Blå/Blå
Hille IF Gul Fredrik Aldén 0725776624 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Fredrik Aldén 0725776624 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Charlotta Backman 0705775195 Blå /Vit/Blå
IK Huge Martin Linnér 0704338530 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Sätra Bollsport Niclas Spjut 0708842444 Svart /svart /svart
Kungsgårdens SK Jonas Liw 0702617768 Marinblå/Vit/Vit
Sandvikens IF Röd Fredrik Forsvall 0706678629 Röd/Vit/Röda
Sandvikens IF Vit Fredrik Forsvall 0706678629 Röd/Vit/Röda
Strömsbro IF Stefan Nilsson Nenzén 0705156464 Orange, Blå, Vit
Valbo FF Johan Bast 0708680739 Röd/Svart/Röd
Åbyggeby FK / Ockelbo Kristina Pierre 0703391410 Blå/Blå/Blå
Älvkarleby IK Jörgen Jansson 0723989206 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2015-05-09 Älvkarleby IK - Åbyggeby FK / Ockelbo Älvkarleby IP
2015-05-09 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Blå Hille IP
2015-05-09 10:00 Hagaströms SK - Valbo FF Hagaströms IP
2015-05-09 10:00 Hofors AIF - Hedesunda IF Stålringen
2015-05-09 11:00 Gefle IF FF Vit - Hille IF Svart Sörby IP
2015-05-09 12:00 Strömsbro IF - Sandvikens IF Vit Testebovallen
2015-05-09 14:00 Kungsgårdens SK - IK Sätra Bollsport Sportvallen
2015-05-10 12:00 Sandvikens IF Röd - IK Huge Jernvallen
2015-05-14 10:00 IK Sätra Bollsport - Åbyggeby FK / Ockelbo Träffen Konstgräs
2015-05-14 11:00 Sandvikens IF Röd - Kungsgårdens SK Jernvallen
2015-05-15 18:30 Valbo FF - Strömsbro IF Valbo Sportcentrum
2015-05-16 11:00 Gefle IF FF Blå - Älvkarleby IK Sörby IP
2015-05-16 11:15 Hille IF Svart - Hille IF Gul Hille IP
2015-05-16 12:00 IK Sätra Bollsport - Hagaströms SK Träffen Konstgräs
2015-05-16 12:00 IK Huge - Hofors AIF Kastvallen
2015-05-16 12:30 Sandvikens IF Vit - Åbyggeby FK / Ockelbo Jernvallen
2015-05-17 15:00 Hedesunda IF - Gefle IF FF Vit Hedesunda IP
2015-05-23 10:00 Hofors AIF - Kungsgårdens SK Stålringen
2015-05-23 11:00 Älvkarleby IK - Sandvikens IF Vit Älvkarleby IP
2015-05-23 11:00 Gefle IF FF Blå - Hille IF Svart Sörby IP
2015-05-23 11:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Valbo FF Åbyggeby IP
2015-05-23 11:00 Hille IF Gul - Hedesunda IF Hille IP
2015-05-23 11:30 Hagaströms SK - Sandvikens IF Röd Hagaströms IP
2015-05-23 12:00 Strömsbro IF - IK Sätra Bollsport Testebovallen
2015-05-23 12:00 Gefle IF FF Vit - IK Huge Sörby IP
2015-05-24 10:00 Sandvikens IF Röd - Strömsbro IF Jernvallen
2015-05-24 13:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Vit Sportvallen
2015-05-26 18:30 Hille IF Svart - Älvkarleby IK Hille IP
2015-05-26 19:00 Hedesunda IF - Gefle IF FF Blå Hedesunda IP
2015-05-26 19:00 IK Huge - Hille IF Gul Kastvallen
2015-05-27 18:30 Valbo FF - Sandvikens IF Vit Valbo Sportcentrum
2015-05-28 18:00 Hofors AIF - Hagaströms SK Stålringen
2015-05-31 11:00 Sandvikens IF Vit - Hofors AIF Jernvallen
Juni
2015-06-06 11:00 Älvkarleby IK - Valbo FF Älvkarleby IP
2015-06-06 11:00 Hille IF Svart - Hedesunda IF Hille IP
2015-06-06 11:00 Gefle IF FF Blå - IK Huge Sörby IP
2015-06-06 11:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Sandvikens IF Röd Åbyggeby IP
2015-06-06 12:00 Strömsbro IF - Hofors AIF Testebovallen
2015-06-06 12:00 Gefle IF FF Vit - Hagaströms SK Sörby IP
2015-06-06 13:00 Hille IF Gul - Kungsgårdens SK Hille IP
2015-06-07 11:00 Sandvikens IF Vit - IK Sätra Bollsport Jernvallen 1 Konstgräs
2015-06-12 17:00 Hagaströms SK - Hille IF Gul Hagaströms IP
2015-06-13 Sandvikens IF Röd - Sandvikens IF Vit
2015-06-13 10:00 IK Sätra Bollsport - Valbo FF Träffen Konstgräs
2015-06-13 10:00 Hofors AIF - Åbyggeby FK / Ockelbo Stålringen
2015-06-13 11:00 IK Huge - Hille IF Svart Kastvallen
2015-06-13 11:00 Gefle IF FF Vit - Strömsbro IF Sörby IP
2015-06-13 14:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Blå Sportvallen
2015-06-14 11:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Gefle IF FF Vit Åbyggeby IP
2015-06-14 14:00 Hedesunda IF - Älvkarleby IK Hedesunda IP
2015-06-15 18:00 Hofors AIF - Valbo FF Stålringen
2015-06-17 18:30 Älvkarleby IK - IK Sätra Bollsport Älvkarleby IP
2015-06-17 18:30 Valbo FF - Sandvikens IF Röd Valbo Sportcentrum
2015-06-18 19:00 Gefle IF FF Blå - Hagaströms SK Sörby IP
2015-06-20 11:00 Hille IF Gul - Strömsbro IF Hille IP
2015-06-20 13:00 Hille IF Svart - Kungsgårdens SK Hille IP
2015-06-21 17:00 Hedesunda IF - IK Huge Hedesunda IP
2015-06-27 11:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens IF Vit Sörby IP
2015-06-27 11:00 Hille IF Gul - Åbyggeby FK / Ockelbo Hille IP
2015-06-27 12:00 Strömsbro IF - Gefle IF FF Blå Testebovallen
2015-06-27 13:00 Hagaströms SK - Hille IF Svart Hagaströms IP
2015-06-28 11:00 IK Huge - Älvkarleby IK Kastvallen
2015-06-28 11:00 Sandvikens IF Röd - IK Sätra Bollsport Jernvallen
Juli
2015-07-02 14:00 Kungsgårdens SK - Hedesunda IF Sportvallen
Augusti
2015-08-07 18:00 Strömsbro IF - Hedesunda IF Testebovallen
2015-08-08 10:00 Hofors AIF - Sandvikens IF Röd Stålringen
2015-08-08 11:00 Gefle IF FF Vit - IK Sätra Bollsport Sörby IP
2015-08-08 11:30 Hille IF Gul - Valbo FF Hille IP
2015-08-08 12:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens IF Vit Sörby IP
2015-08-08 13:00 Hagaströms SK - IK Huge Hagaströms IP
2015-08-08 14:00 Kungsgårdens SK - Älvkarleby IK Sportvallen
2015-08-08 14:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hille IF Svart Åbyggeby IP
2015-08-15 IK Sätra Bollsport - Hille IF Gul Träffen Konstgräs
2015-08-15 10:00 Valbo FF - Gefle IF FF Blå Valbo Sportcentrum
2015-08-15 11:00 Älvkarleby IK - Hofors AIF Älvkarleby IP
2015-08-15 11:00 Hille IF Svart - Sandvikens IF Vit Hille IP
2015-08-15 14:00 Kungsgårdens SK - Hagaströms SK Sportvallen
2015-08-15 14:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hedesunda IF Åbyggeby IP
2015-08-15 16:00 IK Huge - Strömsbro IF Kastvallen
2015-08-16 11:00 Sandvikens IF Röd - Gefle IF FF Vit Jernvallen
2015-08-21 18:30 Valbo FF - Hille IF Svart Valbo Sportcentrum
2015-08-22 09:30 IK Sätra Bollsport - Gefle IF FF Blå Träffen Konstgräs
2015-08-22 10:00 Hille IF Gul - Sandvikens IF Röd Hille IP
2015-08-22 11:00 Gefle IF FF Vit - Hofors AIF Sörby IP
2015-08-22 12:00 Strömsbro IF - Kungsgårdens SK Testebovallen
2015-08-22 13:00 Hagaströms SK - Älvkarleby IK Hagaströms IP
2015-08-23 11:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - IK Huge Åbyggeby IP
2015-08-23 11:00 Sandvikens IF Vit - Hedesunda IF Jernvallen
2015-08-28 18:00 IK Sätra Bollsport - Hille IF Svart Träffen Konstgräs
2015-08-29 10:00 Hofors AIF - Hille IF Gul Stålringen
2015-08-29 11:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Vit Älvkarleby IP
2015-08-29 11:00 Sandvikens IF Röd - Gefle IF FF Blå Jernvallen
2015-08-29 13:00 Hagaströms SK - Strömsbro IF Hagaströms IP
2015-08-29 14:00 Kungsgårdens SK - Åbyggeby FK / Ockelbo Sportvallen
2015-08-30 11:00 Sandvikens IF Vit - IK Huge Jernvallen
2015-08-30 15:30 Hedesunda IF - Valbo FF Hedesunda IP
September
2015-09-04 18:30 Sandvikens IF Vit - Kungsgårdens SK Jernvallen
2015-09-04 18:30 Valbo FF - IK Huge Valbo Sportcentrum
2015-09-05 10:00 Hille IF Svart - Sandvikens IF Röd Hille IP
2015-09-05 11:00 Gefle IF FF Blå - Hofors AIF Sörby IP
2015-09-05 11:30 Hille IF Gul - Gefle IF FF Vit Hille IP
2015-09-05 12:00 Strömsbro IF - Älvkarleby IK Testebovallen
2015-09-05 14:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hagaströms SK Åbyggeby IP
2015-09-06 13:00 Hedesunda IF - IK Sätra Bollsport Hedesunda IP
2015-09-12 10:00 Hofors AIF - Hille IF Svart Stålringen
2015-09-12 11:00 Älvkarleby IK - Hille IF Gul Älvkarleby IP
2015-09-12 11:00 Gefle IF FF Vit - Gefle IF FF Blå Sörby IP
2015-09-12 12:00 IK Huge - IK Sätra Bollsport Kastvallen
2015-09-12 14:00 Kungsgårdens SK - Valbo FF Sportvallen
2015-09-12 14:30 Hagaströms SK - Sandvikens IF Vit Hagaströms IP
2015-09-13 10:00 Strömsbro IF - Åbyggeby FK / Ockelbo Testebovallen
2015-09-13 11:00 Sandvikens IF Röd - Hedesunda IF Jernvallen
2015-09-19 10:00 Valbo FF - Hagaströms SK Valbo Sportcentrum
2015-09-19 11:00 Gefle IF FF Blå - Hille IF Gul Sörby IP
2015-09-19 13:00 IK Huge - Sandvikens IF Röd Kastvallen
2015-09-19 14:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Älvkarleby IK Åbyggeby IP
2015-09-20 11:00 Sandvikens IF Vit - Strömsbro IF Jernvallen
2015-09-20 14:30 IK Sätra Bollsport - Kungsgårdens SK Träffen Konstgräs
2015-09-20 16:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF Vit Hille IP
2015-09-21 18:00 Hedesunda IF - Hofors AIF Hedesunda IP
2015-09-25 18:00 Valbo FF - Gefle IF FF Vit Valbo Sportcentrum
2015-09-26 11:00 Älvkarleby IK - Sandvikens IF Röd Älvkarleby IP
2015-09-26 11:00 Hille IF Svart - Strömsbro IF Hille IP
2015-09-26 12:00 IK Huge - Kungsgårdens SK Kastvallen
2015-09-26 12:00 IK Sätra Bollsport - Hofors AIF Träffen Konstgräs
2015-09-27 11:00 Sandvikens IF Vit - Hille IF Gul Jernvallen
2015-09-27 13:00 Hedesunda IF - Hagaströms SK Hedesunda IP
2015-09-27 13:00 Gefle IF FF Blå - Åbyggeby FK / Ockelbo Sörby IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info