Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 3 Domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK AIK(Föreningen)
Arboga Södra IF Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart
Arboga Södra IF Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bie GoIF Bie GOIF(Föreningen) Grön, Grön
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Zeros BK Zeros(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Borens IK Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brickebackens IF Brickebackens IF(Föreningen) Röd/Vitrandig, Röd, Röd
Bäckhammars SK Bäckhammars SK(Föreningen) Röd/svart, svarta
Carlstad United BK Carlstad United BK(Föreningen) Svart, svarta
Degerfors IF Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Degerfors IF B Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Enköping Enköpings SK FK(Föreningen) Gröna, Svarta
Enköpings IS Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Ervalla SK Ervalla SK(Föreningen) Gul, gul, gul
Eskilstuna City FK Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna United DF Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Falköping KIK B BK Västra(Föreningen)
Falköpings KIK Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
FBK Karlstad FBK Karlstad(Föreningen) Röd, vita
FC Café Hälls FC Café Hälls(Föreningen)
Fellingsbro GoIF Fellingsbro GOIF(Föreningen) Röd/Vit, Röda
Fjugesta IF Fjugesta IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
FK Örebro FK Örebro(Föreningen) Vitgrön, Grön, Grön
Frövi IK Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Frövi IK Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå
Frövi IK Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gamla Upsala SK Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Garphyttans IF Garphyttans IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Glanshammars IF Glanshammars IF(Föreningen) Gul, svarta
Glanshammars IF Glanshammars IF(Föreningen) Gul, Svart
Gustafs GoIF Gustafs GoIF(Föreningen) Röd, Röd
Hertzöga BK Hertzöga BK(Föreningen) Gul/grön, gul/gröna
Hidingsta IK Hidingsta IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
HOIF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
HOIF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hovsta IF Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Husqvarna FF Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Eker Örebro IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Heimer Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
IFK Hallsberg IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn(Föreningen) Vit, blå
IFK Kumla IFK Kumla(Föreningen) Vit, blå
IFK Kumla DUFF IFK Kumla Dam/Ungdoms FF(Föreningen)
IFK Kumla FBK IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lindesberg IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Mariestad BK Västra(Föreningen)
IFK Ölme IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Örebro IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Örebro IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Frej IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Gauthiod IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Oden IK Oden(Föreningen) Blå/vit, Blå
IK Sirius FK IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sturehov IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Immetorps BK Immetorp BK(Föreningen) Grön, vita
Jitex DFF Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Karlskoga BK Västra(Föreningen)
Karlskoga SK Karlskoga SK(Föreningen) Vit, vita
Karlslunds IF HFK Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå
Karlslunds IF HFK Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå
Katrineholms SK FK Katrineholms SK FK(Föreningen) Röd, Röd
KB Karlskoga FF KB Karlskoga FF(Föreningen) Blå, blå
KIF Örebro DFF KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DUFF KIF Örebro DUFF(Föreningen) Röd, svart
Kils AIK Kils AIK FK(Föreningen) Röd, röda
Kolsva IF Kolsva IF(Föreningen) Vit, Svart
Kungsör BK Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart
Köping FF Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart
Latorps IF Latorps IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Latorps IF Latorps IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Laxå IF Laxå IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Laxå IF Laxå IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Lidköpings IF BK Västra(Föreningen)
Lillkyrka IF Lillkyrka IF(Föreningen) Gul, A-lag:Gul, B-lag:Blå/ Junior: gul, A-lag:Gul /B-lag:Gul
Mariestads BK BK Västra(Föreningen)
Mjölby AI FF Mjölby AI FF(Föreningen)
Motala AIF FK Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Mullhyttans IF Mullhyttans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mälarhöjdens IK BK Västra(Föreningen)
Nora-Pershyttan BK Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Nykroppa AIK Nykroppa AIK(Föreningen) Vit, svarta
Närkes Kils SK Nerikes Kils SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
QBIK QBIK(Föreningen) Blå, Blå
Rinns AIK Rinns AIK(Föreningen) Röd, röda
Rynninge IK Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rävåsens IK Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) Röd, vita
Röfors IF Röfors IF(Föreningen) svart, svart, gul
Sandvikens IF Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skiljebo SK Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skultuna IS Skultuna IS(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Sköllersta IF Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
SMÅ IF Stora Mellösa-Åsbyvikens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Stene IF Stene IF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Stenkvista GoIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gul, Svart
Surahammar FK Surahammars FK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart-vit
Syrianska FC Syrianska FC(Föreningen) Röd/gul, Röd
Syrianska FF Syrianska Fören I Enköping(Föreningen)
Tibro AIK FK Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Torstorps IF Torstorps IF(Föreningen) Blå, Vit, Vita
Tångeds IF Tångeds IF(Föreningen) Röd, Blå
Tångeds IF Tångeds IF(Föreningen) Röd, Blå
Töreboda IK BK Västra(Föreningen)
Ulvåkers IF Ulvåkers IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
VAKANT BK Västra(Föreningen)
VAKANT BK Västra(Föreningen)
Vetlanda FF Vetlanda FF(Föreningen) Grön, Vit
Vingåkers IF Vingåkers IF(Föreningen) Gul, Svart
Woody's FC Woody's FC(Föreningen) Svart/röd, svarta
Vretstorps IF Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vretstorps IF Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värhulta/IFK Arboga IFK Arboga FK(Föreningen) Röd, Röd
Värmbols FC Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå
Västerås IK Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Yxhults IK Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK B Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Söder Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro SK Ungdom Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
Örebro Syrianska BK Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
ÖSK Söder Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Östansjö IF Östansjö IF(Föreningen) grön, grön, grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2005-01-29 13:30 IFK Ölme - IFK Kumla FBK Felaktig arena
2005-02-02 18:15 Örebro SK Ungdom - IFK Ölme Felaktig arena
2005-02-05 11:00 Örebro SK Ungdom - Tibro AIK FK Felaktig arena
2005-02-12 10:45 Örebro SK Ungdom - Carlstad United BK Felaktig arena
2005-02-12 15:30 IFK Örebro - IFK Kumla FBK Felaktig arena
2005-02-19 11:00 Örebro SK Ungdom - Lidköpings IF Felaktig arena
2005-02-19 13:00 BK Forward - Carlstad United BK Felaktig arena
2005-02-19 15:15 Karlslunds IF HFK - Syrianska FC Felaktig arena
2005-02-20 13:00 IFK Örebro - Kils AIK Felaktig arena
2005-02-20 18:00 Örebro Syrianska BK - IFK Kumla FBK Felaktig arena
2005-02-23 17:30 BK Forward - IFK Ölme Trängens IP Grus
2005-02-26 10:15 Örebro SK Ungdom - Karlslunds IF HFK Felaktig arena
2005-02-26 11:00 Laxå IF - Rävåsens IK Västervallen Grus
2005-02-26 12:15 IK Sturehov - Mälarhöjdens IK Felaktig arena
2005-02-26 13:00 Yxhults IK - Röfors IF Kumlaby Grus
2005-02-26 13:00 IFK Kumla FBK - Borens IK Kumla IP Grus
2005-02-26 14:15 KIF Örebro DFF - AIK Felaktig arena
2005-02-26 16:00 IFK Örebro - KB Karlskoga FF Felaktig arena
2005-02-27 12:00 BK Forward - IFK Kumla FBK Felaktig arena
2005-02-27 14:00 Rynninge IK - Eskilstuna City FK Felaktig arena
2005-02-27 16:00 Örebro Syrianska BK - Tångeds IF Felaktig arena
2005-03-04 18:45 Örebro Syrianska BK - Karlslunds IF HFK Felaktig arena
2005-03-05 10:15 Örebro SK Ungdom - BK Zeros Felaktig arena
2005-03-05 11:00 Yxhults IK - Garphyttans IF Kumlaby Grus
2005-03-05 11:30 IFK Örebro - Rävåsens IK Behrn Arena Grus
2005-03-05 13:00 Laxå IF - Frövi IK Västervallen Grus
2005-03-05 13:00 Fjugesta IF - Surahammar FK Bergavallen Grus
2005-03-05 13:30 IK Sturehov - HOIF Behrn Arena Grus
2005-03-05 13:30 IF Eker Örebro - IFK Kristinehamn Vivalla IP Konstgräs
2005-03-05 14:30 KIF Örebro DFF - QBIK Felaktig arena
2005-03-05 15:30 Adolfsbergs IK - Kolsva IF Trängens IP Grus
2005-03-06 13:30 Adolfsbergs IK - Vretstorps IF Behrn Arena Grus
2005-03-06 14:00 Rynninge IK - IF Heimer Felaktig arena
2005-03-06 15:30 IK Sturehov - IFK Hallsberg Behrn Arena Grus
2005-03-06 16:15 Karlslunds IF HFK - Degerfors IF Felaktig arena
2005-03-09 20:15 Örebro SK Ungdom - Värmbols FC Felaktig arena
2005-03-12 11:00 Örebro SK Ungdom - Västerås IK Felaktig arena
2005-03-12 12:00 IFK Hallsberg - Garphyttans IF Transtensvallen 9-1
2005-03-12 13:00 IFK Kumla FBK - Hertzöga BK Kumla IP Grus
2005-03-12 13:00 Stene IF - Karlskoga SK Kumlaby Grus
2005-03-12 13:15 Karlslunds IF HFK - IK Frej Felaktig arena
2005-03-12 13:30 Lillkyrka IF - Värhulta/IFK Arboga Trängens IP Grus
2005-03-13 11:30 IFK Örebro - Torstorps IF Behrn Arena Grus
2005-03-13 13:00 IFK Kumla - Ulvåkers IF Kumla IP Grus
2005-03-13 13:30 IK Sturehov - Hovsta IF Behrn Arena Grus
2005-03-13 14:00 SMÅ IF - Sköllersta IF Pettersbergs IP B
2005-03-13 16:00 Adolfsbergs IK - IF Eker Örebro Felaktig arena
2005-03-13 18:15 ÖSK Söder - Örebro Syrianska BK Felaktig arena
2005-03-16 18:15 Örebro SK Ungdom - Rynninge IK Felaktig arena
2005-03-16 19:00 Yxhults IK - IFK Hallsberg Kumlaby Grus
2005-03-17 18:00 Nora-Pershyttan BK - Närkes Kils SK Martinvallen Grus
2005-03-17 19:00 Adolfsbergs IK - Frövi IK Behrn Arena Grus
2005-03-18 17:15 KIF Örebro DUFF - Frövi IK Felaktig arena
2005-03-18 18:45 Örebro Syrianska BK - Vetlanda FF Felaktig arena
2005-03-19 10:00 Karlslunds IF HFK - Vetlanda FF Pettersbergs IP B
2005-03-19 11:00 Örebro SK Ungdom - Skiljebo SK Felaktig arena
2005-03-19 11:00 Stene IF - SMÅ IF Kumlaby Grus
2005-03-19 11:30 Glanshammars IF - IFK Hallsberg Vivalla IP Konstgräs
2005-03-19 12:45 Frövi IK - Fjugesta IF Fröviskolan Grus
2005-03-19 13:00 Yxhults IK - Hidingsta IK Kumlaby Grus
2005-03-19 13:00 IFK Kumla FBK - Motala AIF FK Kumla IP Grus
2005-03-19 13:15 Karlslunds IF HFK - Gamla Upsala SK Felaktig arena
2005-03-19 13:30 IF Eker Örebro - Arboga Södra IF Vivalla IP Konstgräs
2005-03-19 13:30 Lillkyrka IF - Karlskoga SK Trängens IP Grus
2005-03-19 15:00 BK Forward - Enköping Felaktig arena
2005-03-20 09:30 IFK Örebro - Östansjö IF Behrn Arena Grus
2005-03-20 11:30 Adolfsbergs IK - Hovsta IF Behrn Arena Grus
2005-03-20 12:00 HOIF - Bie GoIF Odenvallen B
2005-03-20 12:15 IK Sturehov - Surahammar FK Felaktig arena
2005-03-20 13:00 IFK Kumla - IK Gauthiod Kumla IP Grus
2005-03-23 18:15 Örebro SK Ungdom - IFK Kumla FBK Felaktig arena
2005-03-23 19:00 IFK Kumla - Frövi IK Kumla IP Grus
2005-03-24 17:00 IFK Örebro - HOIF Behrn Arena Grus
2005-03-24 17:00 Glanshammars IF - Latorps IF Vivalla IP Konstgräs
2005-03-24 17:30 KIF Örebro DFF - Eskilstuna United DF Felaktig arena
2005-03-24 17:30 Stene IF - Karlslunds IF HFK Kumlaby Grus
2005-03-24 18:00 Frövi IK - ÖSK Söder Fröviskolan Grus
2005-03-25 10:15 Örebro SK Ungdom - Kungsör BK Felaktig arena
2005-03-25 12:15 Karlslunds IF HFK - Husqvarna FF Felaktig arena
2005-03-25 13:00 Laxå IF - Bäckhammars SK Västervallen Grus
2005-03-25 13:00 IFK Kumla FBK - Motala AIF FK Kumla IP Grus
2005-03-25 13:30 Adolfsbergs IK - Katrineholms SK FK Behrn Arena Grus
2005-03-25 14:00 BK Forward - IK Sirius FK Felaktig arena
2005-03-25 16:00 Adolfsbergs IK - KB Karlskoga FF Felaktig arena
2005-03-27 12:00 Örebro Syrianska BK - Syrianska FF Felaktig arena
2005-03-28 12:00 Rynninge IK - Mjölby AI FF Felaktig arena
2005-03-28 14:00 IF Eker Örebro - Nykroppa AIK Felaktig arena
2005-03-28 15:30 IK Sturehov - Tångeds IF Behrn Arena Grus
2005-03-29 19:00 IFK Kumla DUFF - Vingåkers IF Kumla IP Grus
2005-03-29 19:00 KIF Örebro DFF - Jitex DFF Felaktig arena
2005-03-30 18:00 BK Forward - Karlslunds IF HFK Felaktig arena
2005-04-01 18:45 Örebro Syrianska BK - KB Karlskoga FF Felaktig arena
2005-04-02 11:00 Fellingsbro GoIF - Skultuna IS Idrottsparken Fellingsbro Grus
2005-04-02 11:30 KIF Örebro DUFF - Falköping KIK B Behrn Arena Grus
2005-04-02 12:00 Vretstorps IF - Töreboda IK Fredriksberg Grus
2005-04-02 13:00 KIF Örebro DFF - Falköpings KIK Felaktig arena
2005-04-02 13:00 Stene IF - Tångeds IF Kumlaby Grus
2005-04-02 13:30 Lillkyrka IF - VAKANT Trängens IP Grus
2005-04-02 14:00 Frövi IK - Sköllersta IF Fröviskolan Grus
2005-04-02 15:15 Karlslunds IF HFK - Sandvikens IF Felaktig arena
2005-04-03 10:15 ÖSK Söder - Arboga Södra IF Felaktig arena
2005-04-03 12:00 IF Eker Örebro - Immetorps BK Felaktig arena
2005-04-03 14:00 HOIF - IK Sturehov Odenvallen B
2005-04-03 16:00 IFK Örebro - Bäckhammars SK Felaktig arena
2005-04-06 18:15 Örebro SK Ungdom - Arboga Södra IF Felaktig arena
2005-04-09 10:15 Örebro SK Ungdom - Köping FF Felaktig arena
2005-04-09 11:00 Yxhults IK - Lillkyrka IF Kumlaby Grus
2005-04-09 13:00 Fjugesta IF - Karlskoga SK Bergavallen Grus
2005-04-09 14:00 HOIF - KIF Örebro DUFF Odenvallen B
2005-04-09 14:15 BK Forward - IF Brommapojkarna Felaktig arena
2005-04-09 16:00 SMÅ IF - IF Eker Örebro Tingstadsvallen
2005-04-10 10:00 KIF Örebro DUFF - Gustafs GoIF Behrn Arena
2005-04-10 14:00 HOIF - Sköllersta IF Odenvallen B
2005-04-10 18:15 Örebro Syrianska BK - Immetorps BK Behrn Arena
2005-04-12 19:00 IFK Kumla DUFF - Bie GoIF Kumla IP Grus
2005-04-16 12:00 HOIF - Stenkvista GoIF Odenvallen B
2005-04-16 12:00 Vretstorps IF - IFK Kumla FBK Fredriksberg
2005-04-16 13:00 BK Forward - Sandvikens IF Tingstadsvallen
2005-04-16 14:00 HOIF - IF Eker Örebro Odenvallen B
2005-04-16 16:45 IFK Örebro - Tångeds IF Felaktig arena
2005-04-17 14:00 IK Sturehov - Närkes Kils SK Åsbyvallen
2005-04-17 15:00 SMÅ IF - Örebro Syrianska BK Tingstadsvallen
2005-04-19 19:15 Karlslunds IF HFK - FBK Karlstad Behrn Arena
2005-04-21 19:00 IFK Kumla - Laxå IF Kumlaby
2005-04-23 13:00 IFK Kumla DUFF - Arboga Södra IF Kumla IP Grus
2005-04-23 13:00 Fellingsbro GoIF - FK Örebro Idrottsparken Fellingsbro Grus
2005-04-30 15:15 FC Café Hälls - Karlskoga Behrn Arena
2005-05-18 16:00 Örebro SK FK B - Degerfors IF B Behrn Arena
2005-05-23 18:30 Örebro SK FK B - Karlslunds IF HFK Lingplan
Omgång 2
2005-04-13 18:00 Hidingsta IK - Lillkyrka IF Åsbyvallen

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info