Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F 9-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FOC Farsta Röd Pernilla Sjöberg 0707424456 Röd/Svart/Svart
Grödinge SK Vit Kim Johansson Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 2 Fredrik Lange Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus 2 Ninja Larsson Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Johan Fredriksson 0706944482 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF Anneli Viola Crossler Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Ulf Kjellberg 0708125515 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Mikael Löfgren 0709529242 Blåvitt/blå/blå
Stureby SK 1 Mikael Persson Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Anna Löfgren Claesson 0705233579 Grön/svart randig/Svart/Svart
Stuvsta IF 3 Hans Anders Björnberg 0737187140 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge TP FK Grön Magnus Eriksson 0700011866 Grön/Vit/Grön/Grön
Årsta FF 1 Anders Lindquist 0707565834 Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF 3 Ann Bender vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-18 18:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Årsta FF 1 Aspuddens IP 116
2018-04-21 09:00 Stuvsta IF 1 - Stuvsta IF 3 Stuvsta IP 2
2018-04-21 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - FOC Farsta Röd Berga IP 125
2018-04-21 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Älvsjö IP 52
2018-04-21 10:00 Huddinge IF 2 - Tullinge TP FK Grön Källbrinksskolans IP 2
2018-04-21 12:00 Stureby SK 1 - Rågsveds IF Stureby Skola BP 125
2018-04-22 12:00 Grödinge SK Vit - Segeltorps IF 2 Broängsplan 115
2018-04-28 09:00 Stuvsta IF 3 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 2
2018-04-28 10:00 Rågsveds IF - Huddinge IF 2 Rågsveds BP 15
2018-04-28 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus 2 Axelsbergs BP 125
2018-04-28 10:00 Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 3
2018-04-29 09:00 Tullinge TP FK Grön - Älvsjö AIK FF 3 Brantbrinks IP 225
2018-04-29 12:00 FOC Farsta Röd - Grödinge SK Vit Farsta IP 116
2018-04-29 15:00 Årsta FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Årstagårdens BP 115
Maj
2018-05-02 18:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Tullinge TP FK Grön Aspuddens IP 116
2018-05-05 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Berga IP 125
2018-05-05 10:00 Stuvsta IF 1 - FOC Farsta Röd Stuvsta IP 2
2018-05-05 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - Rågsveds IF Älvsjö IP 52
2018-05-05 10:00 Huddinge IF 2 - Stureby SK 1 Källbrinksskolans IP 2
2018-05-05 10:00 Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 3 Segeltorps IP 3
2018-05-06 12:00 Grödinge SK Vit - Årsta FF 1 Broängsplan 115
2018-05-19 10:00 Rågsveds IF - IFK Aspudden-Tellus 2 Rågsveds BP 15
2018-05-19 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Grödinge SK Vit Axelsbergs BP 125
2018-05-19 10:00 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 2
2018-05-19 12:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 3 Stureby Skola BP 125
2018-05-20 09:00 Tullinge TP FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 225
2018-05-20 12:00 FOC Farsta Röd - Segeltorps IF 2 Farsta IP 116
2018-05-20 15:00 Årsta FF 1 - Stuvsta IF 1 Årstagårdens BP 115
2018-05-23 18:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Stureby SK 1 Aspuddens IP 116
2018-05-26 09:00 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2018-05-26 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF Berga IP 125
2018-05-26 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 52
2018-05-26 10:00 Segeltorps IF 2 - Årsta FF 1 Segeltorps IP 3
2018-05-27 12:00 Grödinge SK Vit - Tullinge TP FK Grön Broängsplan 115
2018-05-27 12:00 FOC Farsta Röd - Stuvsta IF 3 Farsta IP 116
Juni
2018-06-02 10:00 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus 2 Källbrinksskolans IP 2
2018-06-02 10:00 Rågsveds IF - Grödinge SK Vit Rågsveds BP 15
2018-06-02 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Segeltorps IF 2 Axelsbergs BP 125
2018-06-02 10:00 Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF 3 Stuvsta IP 2
2018-06-02 12:00 Stureby SK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stureby Skola BP 125
2018-06-03 09:00 Tullinge TP FK Grön - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225
2018-06-03 15:00 Årsta FF 1 - FOC Farsta Röd Årstagårdens BP 115
2018-06-09 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 2 Berga IP 125
2018-06-09 10:00 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Stuvsta IP 2
2018-06-09 10:00 Segeltorps IF 2 - Tullinge TP FK Grön Segeltorps IP 3
2018-06-10 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Älvsjö AIK FF 3 Aspuddens IP 116
2018-06-10 12:00 Grödinge SK Vit - Stureby SK 1 Broängsplan 115
2018-06-10 12:00 FOC Farsta Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Farsta IP 116
2018-06-10 16:00 Årsta FF 1 - Stuvsta IF 3 Årstagårdens BP 115
Augusti
2018-08-25 09:00 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus 2 Stuvsta IP 2
2018-08-25 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Älvsjö IP 52
2018-08-25 10:00 Huddinge IF 2 - Grödinge SK Vit Källbrinksskolans IP 2
2018-08-25 10:00 Rågsveds IF - Segeltorps IF 2 Rågsveds BP 15
2018-08-25 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Årsta FF 1 Axelsbergs BP 125
2018-08-25 12:00 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 125
2018-08-26 09:00 Tullinge TP FK Grön - FOC Farsta Röd Brantbrinks IP 225
September
2018-09-01 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 Berga IP 125
2018-09-01 10:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 2
2018-09-01 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stuvsta IF 3 Axelsbergs BP 125
2018-09-01 10:00 Segeltorps IF 2 - Stureby SK 1 Segeltorps IP 3
2018-09-02 12:00 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF 3 Broängsplan 115
2018-09-02 12:00 FOC Farsta Röd - Rågsveds IF Farsta IP 116
2018-09-02 15:00 Årsta FF 1 - Tullinge TP FK Grön Årstagårdens BP 115
2018-09-05 18:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Grödinge SK Vit Aspuddens IP 116
2018-09-08 09:00 Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2018-09-08 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 52
2018-09-08 10:00 Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2018-09-08 10:00 Rågsveds IF - Årsta FF 1 Rågsveds BP 15
2018-09-08 12:00 Stureby SK 1 - FOC Farsta Röd Stureby Skola BP 125
2018-09-09 09:00 Tullinge TP FK Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Brantbrinks IP 225
2018-09-15 10:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 Stuvsta IP 2
2018-09-15 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rågsveds IF Axelsbergs BP 125
2018-09-15 10:00 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF 3 Segeltorps IP 3
2018-09-16 09:00 Tullinge TP FK Grön - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 225
2018-09-16 12:00 Grödinge SK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Broängsplan 115
2018-09-16 12:00 FOC Farsta Röd - Huddinge IF 2 Farsta IP 116
2018-09-16 16:00 Årsta FF 1 - Stureby SK 1 Årstagårdens BP 115
2018-09-19 18:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Segeltorps IF 2 Aspuddens IP 116
2018-09-22 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Berga IP 125
2018-09-22 09:00 Stuvsta IF 3 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 2
2018-09-22 10:00 Älvsjö AIK FF 3 - FOC Farsta Röd Älvsjö IP 52
2018-09-22 10:00 Huddinge IF 2 - Årsta FF 1 Källbrinksskolans IP 2
2018-09-22 10:00 Rågsveds IF - Tullinge TP FK Grön Rågsveds BP 15
2018-09-22 12:00 Stureby SK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stureby Skola BP 125
2018-09-29 09:00 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 2
2018-09-29 10:00 Rågsveds IF - Stuvsta IF 3 Rågsveds BP 15
2018-09-29 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Huddinge IF 2 Axelsbergs BP 125
2018-09-29 10:00 Segeltorps IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Segeltorps IP 3
2018-09-30 09:00 Tullinge TP FK Grön - Stureby SK 1 Brantbrinks IP 225
2018-09-30 12:00 FOC Farsta Röd - IFK Aspudden-Tellus 2 Farsta IP 116
2018-09-30 15:00 Årsta FF 1 - Älvsjö AIK FF 3 Årstagårdens BP 115

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info