Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F 8-12

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sörskogens IF Röd Älvsjö IP 51
2018-04-21 15:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Lila Stuvsta IP 2
2018-04-22 11:00 Enskede IK Blå 1 - Stureby SK 2 Enskede IP 5
2018-04-22 11:00 Örby IS Röd - Grödinge SK Grön Bäckahagens BP 16
2018-04-22 17:00 Årsta FF 2 - Tullinge TP FK Vit Årstagårdens BP 115
2018-04-27 19:30 Sörskogens IF Röd - Örby IS Röd Sörskogens BP 126
2018-04-28 14:00 Segeltorps IF 2 - FOC Farsta Röd Segeltorps IP 3
2018-04-29 10:00 Tullinge TP FK Vit - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225
2018-04-29 10:00 Enskede IK Lila - Enskede IK Blå 1 Enskede IP 5
2018-04-29 13:00 Grödinge SK Grön - Årsta FF 2 Broängsplan 115
Maj
2018-05-05 11:00 Älvsjö AIK FF Blå - Segeltorps IF 2 Älvsjö IP 51
2018-05-05 15:00 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 2
2018-05-06 11:00 FOC Farsta Röd - Stureby SK 2 Farsta IP 116
2018-05-06 11:00 Enskede IK Blå 1 - Tullinge TP FK Vit Enskede IP 5
2018-05-06 16:00 Årsta FF 2 - Örby IS Röd Årstagårdens BP 115
2018-05-18 19:30 Sörskogens IF Röd - Årsta FF 2 Sörskogens BP 126
2018-05-19 11:00 Stureby SK 2 - Älvsjö AIK FF Blå Stureby Skola BP 126
2018-05-20 11:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 1 Bäckahagens BP 16
2018-05-20 12:00 Enskede IK Lila - FOC Farsta Röd Enskede IP 5
2018-05-20 13:00 Grödinge SK Grön - Enskede IK Blå 1 Broängsplan 115
2018-05-26 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Lila Älvsjö IP 51
2018-05-26 14:00 Stuvsta IF 1 - Årsta FF 2 Stuvsta IP 2
2018-05-26 15:00 Segeltorps IF 2 - Sörskogens IF Röd Segeltorps IP 3
2018-05-27 11:00 FOC Farsta Röd - Tullinge TP FK Vit Farsta IP 116
2018-05-27 12:00 Enskede IK Blå 1 - Örby IS Röd Enskede IP 5
Juni
2018-06-01 19:30 Sörskogens IF Röd - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2018-06-02 11:00 Stureby SK 2 - Segeltorps IF 2 Stureby Skola BP 126
2018-06-03 10:00 Tullinge TP FK Vit - Älvsjö AIK FF Blå Brantbrinks IP 225
2018-06-03 13:00 Grödinge SK Grön - FOC Farsta Röd Broängsplan 115
2018-06-03 16:00 Årsta FF 2 - Enskede IK Blå 1 Årstagårdens BP 115
2018-06-09 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 51
2018-06-09 12:00 Stureby SK 2 - Sörskogens IF Röd Stureby Skola BP 126
2018-06-09 15:00 Segeltorps IF 2 - Enskede IK Lila Segeltorps IP 3
2018-06-10 10:00 Enskede IK Blå 1 - Stuvsta IF 1 Enskede IP 5
2018-06-10 11:00 FOC Farsta Röd - Örby IS Röd Farsta IP 116
Augusti
2018-08-24 19:30 Sörskogens IF Röd - Enskede IK Blå 1 Sörskogens BP 126
2018-08-26 10:00 Tullinge TP FK Vit - Segeltorps IF 2 Brantbrinks IP 225
2018-08-26 11:00 Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Blå Bäckahagens BP 16
2018-08-26 13:00 Enskede IK Lila - Stureby SK 2 Enskede IP 5
2018-08-26 15:00 Årsta FF 2 - FOC Farsta Röd Årstagårdens BP 115
September
2018-09-01 12:00 Stureby SK 2 - Tullinge TP FK Vit Stureby Skola BP 126
2018-09-01 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Årsta FF 2 Älvsjö IP 51
2018-09-01 15:00 Segeltorps IF 2 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2018-09-02 09:00 Örby IS Röd - Segeltorps IF 2 Lisebergs BP 126
2018-09-02 11:00 FOC Farsta Röd - Stuvsta IF 1 Farsta IP 116
2018-09-02 11:00 Enskede IK Lila - Sörskogens IF Röd Enskede IP 5
2018-09-08 13:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå Stuvsta IP 2
2018-09-09 10:00 Tullinge TP FK Vit - Enskede IK Lila Brantbrinks IP 225
2018-09-09 12:00 Enskede IK Blå 1 - FOC Farsta Röd Enskede IP 5
2018-09-09 13:00 Grödinge SK Grön - Stureby SK 2 Broängsplan 115
2018-09-15 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Blå 1 Älvsjö IP 51
2018-09-15 12:00 Stureby SK 2 - Örby IS Röd Stureby Skola BP 126
2018-09-15 14:00 Segeltorps IF 2 - Årsta FF 2 Segeltorps IP 3
2018-09-16 11:00 Tullinge TP FK Vit - Sörskogens IF Röd Brantbrinks IP 225
2018-09-16 11:00 Enskede IK Lila - Grödinge SK Grön Enskede IP 5
2018-09-21 19:30 Sörskogens IF Röd - FOC Farsta Röd Sörskogens BP 126
2018-09-22 13:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 2 Stuvsta IP 2
2018-09-23 11:00 Örby IS Röd - Enskede IK Lila Bäckahagens BP 16
2018-09-23 13:00 Grödinge SK Grön - Tullinge TP FK Vit Broängsplan 115
2018-09-23 16:00 Årsta FF 2 - Stureby SK 2 Årstagårdens BP 115
2018-09-29 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - FOC Farsta Röd Älvsjö IP 51
2018-09-29 12:00 Stureby SK 2 - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 126
2018-09-29 15:00 Segeltorps IF 2 - Enskede IK Blå 1 Segeltorps IP 3
2018-09-30 10:00 Enskede IK Lila - Årsta FF 2 Enskede IP 5
2018-09-30 11:00 Tullinge TP FK Vit - Örby IS Röd Brantbrinks IP 225
2018-09-30 13:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF Röd Broängsplan 115

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info