Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12:9- 9 Svår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 17:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 Berga IP 1
2018-04-21 11:30 Hanvikens SK Röd - Sörskogens IF 1 Trollbäckens IP 2
2018-04-21 12:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Svensk-Palestinska FF 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-04-22 09:00 Vendelsö IK 4 - Stuvsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 1
2018-04-22 10:00 Huddinge IF 6 - Enskede IK Blå 1 Källbrinks IP 3
2018-04-22 12:45 Hammarby IF FF 4 - Nackdala AIS 1 Eriksdals BP 1
2018-04-28 10:15 Segeltorps IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Segeltorps IP 1
2018-04-28 12:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge TP FK Grön Stuvsta IP 1
2018-04-28 12:00 Sörskogens IF 1 - Huddinge IF 6 Sörskogens BP 1
2018-04-28 14:00 Enskede IK Blå 1 - Hammarby IF FF 4 Enskede IP 3
2018-04-28 14:30 Nackdala AIS 1 - Vendelsö IK 4 Broängsplan 1
2018-04-29 13:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Hanvikens SK Röd Sätra BP 1
Maj
2018-05-04 17:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Berga IP 1
2018-05-05 09:00 Tullinge TP FK Grön - Nackdala AIS 1 Brantbrinks IP 2
2018-05-05 12:30 Hanvikens SK Röd - Segeltorps IF 1 Trollbäckens IP 2
2018-05-06 10:00 Vendelsö IK 4 - Enskede IK Blå 1 Vendelsömalmsskolan 1
2018-05-06 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Sörskogens IF 1 Sätra BP 1
2018-05-06 12:45 Hammarby IF FF 4 - Huddinge IF 6 Eriksdals BP 1
2018-05-19 09:00 Huddinge IF 6 - Vendelsö IK 4 Källbrinks IP 3
2018-05-19 09:00 Segeltorps IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 1
2018-05-19 12:15 Stuvsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Stuvsta IP 1
2018-05-19 13:15 Nackdala AIS 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Broängsplan 1
2018-05-20 12:00 Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 4 Sörskogens BP 1
2018-05-26 09:00 Tullinge TP FK Grön - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 2
2018-05-26 10:00 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 1
2018-05-26 14:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Nackdala AIS 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-05-27 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Blå 1 Berga IP 1
2018-05-27 09:00 Vendelsö IK 4 - Hammarby IF FF 4 Brandbergsplan 1
2018-05-27 10:00 Hanvikens SK Röd - Stuvsta IF 1 Trollbäckens IP 2
Juni
2018-06-02 12:00 Stuvsta IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Stuvsta IP 1
2018-06-02 12:00 Sörskogens IF 1 - Vendelsö IK 4 Sörskogens BP 1
2018-06-02 14:00 Enskede IK Blå 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Enskede IP 3
2018-06-02 14:30 Nackdala AIS 1 - Hanvikens SK Röd Broängsplan 1
2018-06-03 11:00 Huddinge IF 6 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinks IP 3
2018-06-03 11:30 Hammarby IF FF 4 - Tullinge TP FK Grön Eriksdals BP 1
2018-06-09 09:00 Tullinge TP FK Grön - Vendelsö IK 4 Brantbrinks IP 2
2018-06-09 09:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 1
2018-06-09 11:30 Hanvikens SK Röd - Enskede IK Blå 1 Trollbäckens IP 2
2018-06-10 08:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Huddinge IF 6 Nytorps Mosse IP 1
2018-06-10 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 4 Berga IP 1
2018-06-10 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Nackdala AIS 1 Sätra BP 1
2018-06-13 20:00 Enskede IK Blå 1 - Tullinge TP FK Grön Enskede IP 3
Augusti
2018-08-25 10:00 Huddinge IF 6 - Hanvikens SK Röd Källbrinks IP 3
2018-08-25 11:30 Enskede IK Blå 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Enskede IP 3
2018-08-25 13:15 Nackdala AIS 1 - Segeltorps IF 1 Broängsplan 1
2018-08-26 09:00 Vendelsö IK 4 - Rönninge Salem Fotboll 1 Vendelsömalmsskolan 1
2018-08-26 12:45 Hammarby IF FF 4 - Skogås-Trångsunds FF Vit Eriksdals BP 1
2018-08-26 15:00 Tullinge TP FK Grön - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 1
September
2018-09-01 11:00 Stuvsta IF 1 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 1
2018-09-02 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge TP FK Grön Berga IP 1
2018-09-02 11:30 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 4 Trollbäckens IP 2
2018-09-02 12:30 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Blå 1 Segeltorps IP 1
2018-09-02 16:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 6 Sätra BP 1
2018-09-08 10:00 Huddinge IF 6 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 3
2018-09-08 14:30 Nackdala AIS 1 - Stuvsta IF 1 Broängsplan 1
2018-09-08 17:00 Tullinge TP FK Grön - Skogås-Trångsunds FF Vit Brantbrinks IP 1
2018-09-09 09:00 Vendelsö IK 4 - Hanvikens SK Röd Vendelsömalmsskolan 1
2018-09-09 09:00 Hammarby IF FF 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Eriksdals BP 1
2018-09-09 12:00 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sörskogens BP 1
2018-09-15 09:00 Hanvikens SK Röd - Tullinge TP FK Grön Trollbäckens IP 2
2018-09-15 11:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Blå 1 Stuvsta IP 1
2018-09-15 12:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-09-15 13:15 Nackdala AIS 1 - Sörskogens IF 1 Broängsplan 1
2018-09-15 17:05 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 4 Segeltorps IP 1
2018-09-15 18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - Vendelsö IK 4 Nytorps Mosse IP 1
2018-09-16 14:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Vendelsö IK 4 Sätra BP 1
2018-09-22 09:00 Tullinge TP FK Grön - Svensk-Palestinska FF 1 Brantbrinks IP 2
2018-09-22 11:15 Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 3
2018-09-22 12:45 Enskede IK Blå 1 - Nackdala AIS 1 Enskede IP 3
2018-09-23 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hanvikens SK Röd Berga IP 1
2018-09-23 09:00 Vendelsö IK 4 - Segeltorps IF 1 Vendelsömalmsskolan 1
2018-09-23 12:00 Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit Sörskogens BP 1
2018-09-29 09:00 Segeltorps IF 1 - Tullinge TP FK Grön Segeltorps IP 1
2018-09-29 11:30 Hanvikens SK Röd - Skogås-Trångsunds FF Vit Trollbäckens IP 2
2018-09-29 12:15 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 4 Stuvsta IP 1
2018-09-29 12:45 Enskede IK Blå 1 - Sörskogens IF 1 Enskede IP 3
2018-09-29 13:15 Nackdala AIS 1 - Huddinge IF 6 Broängsplan 1
2018-09-30 12:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sätra BP 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info