Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12:9-25 Lätt

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 18:30 Vendelsö IK 3 - Tungelsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 1
2018-04-21 10:00 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF Röd Källbrinks IP 3
2018-04-21 11:00 Stuvsta IF 2 - Norsborgs IF 1 Stuvsta IP 1
2018-04-22 10:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Stockholm FK 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-04-22 13:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Sätra BP 1
2018-04-22 14:30 IFK Tumba FK Vit - Hanvikens SK Svart Storvretens BP 2
2018-04-29 08:30 Hanvikens SK Svart - Stuvsta IF 2 Trollbäckens IP 2
2018-04-29 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd Kärrtorps IP 1
2018-04-29 09:00 Tungelsta IF 1 - Huddinge IF 1 Tungelsta Skola 1
2018-04-29 11:15 IFK Stockholm FK 1 - IFK Tumba FK Vit Vårbergs IP 1
2018-04-29 15:05 Norsborgs IF 1 - Vendelsö IK 3 Brunna IP 2
2018-04-29 16:00 Rågsveds IF Röd - FOC Farsta Blå Hagsätra IP 1
Maj
2018-05-04 19:00 Huddinge IF 1 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 3
2018-05-05 11:00 Stuvsta IF 2 - IFK Stockholm FK 1 Stuvsta IP 1
2018-05-05 11:30 FOC Farsta Blå - Tungelsta IF 1 Farsta IP 1
2018-05-05 13:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Svensk-Palestinska FF 2 Nytorps Mosse IP 1
2018-05-06 09:00 Vendelsö IK 3 - Hanvikens SK Svart Vendelsömalmsskolan 1
2018-05-06 14:30 IFK Tumba FK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Storvretens BP 2
2018-05-19 11:45 Hanvikens SK Svart - Huddinge IF 1 Trollbäckens IP 2
2018-05-20 11:00 Tungelsta IF 1 - Rågsveds IF Röd Tungelsta Skola 1
2018-05-20 12:30 IFK Stockholm FK 1 - Vendelsö IK 3 Vårbergs IP 1
2018-05-20 13:00 Svensk-Palestinska FF 2 - IFK Tumba FK Vit Sätra BP 1
2018-05-20 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Stuvsta IF 2 Kärrtorps IP 2
2018-05-20 15:05 Norsborgs IF 1 - FOC Farsta Blå Brunna IP 2
2018-05-26 15:00 Stuvsta IF 2 - Svensk-Palestinska FF 2 Stuvsta IP 1
2018-05-26 16:00 FOC Farsta Blå - Hanvikens SK Svart Farsta IP 1
2018-05-27 10:00 Huddinge IF 1 - IFK Stockholm FK 1 Sörskogens BP 1
2018-05-27 13:00 IFK Tumba FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Storvretens BP 2
2018-05-27 16:00 Vendelsö IK 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Brandbergsplan 1
2018-05-27 17:15 Rågsveds IF Röd - Norsborgs IF 1 Hagsätra IP 1
Juni
2018-06-03 08:45 Skogås-Trångsunds FF Röd - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 1
2018-06-03 10:00 Hanvikens SK Svart - Rågsveds IF Röd Trollbäckens IP 2
2018-06-03 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Vendelsö IK 3 Sätra BP 1
2018-06-03 12:30 IFK Stockholm FK 1 - FOC Farsta Blå Vårbergs IP 1
2018-06-03 14:55 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Huddinge IF 1 Kärrtorps IP 2
2018-06-03 15:05 Norsborgs IF 1 - Tungelsta IF 1 Brunna IP 2
2018-06-08 17:30 Vendelsö IK 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd Brandbergsplan 1
2018-06-08 18:00 Huddinge IF 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Källbrinks IP 3
2018-06-09 13:00 FOC Farsta Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Farsta IP 1
2018-06-09 15:00 Stuvsta IF 2 - IFK Tumba FK Vit Stuvsta IP 1
2018-06-10 11:45 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Svart Tungelsta Skola 1
2018-06-10 16:00 Rågsveds IF Röd - IFK Stockholm FK 1 Hagsätra IP 1
Augusti
2018-08-26 09:00 Hanvikens SK Svart - Norsborgs IF 1 Trollbäckens IP 2
2018-08-26 10:00 IFK Tumba FK Vit - Vendelsö IK 3 Storvretens BP 2
2018-08-26 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - FOC Farsta Blå Sätra BP 1
2018-08-26 12:30 IFK Stockholm FK 1 - Tungelsta IF 1 Vårbergs IP 1
2018-08-26 14:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Huddinge IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-08-26 14:55 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Rågsveds IF Röd Kärrtorps IP 2
2018-08-31 19:00 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK Vit Källbrinks IP 3
September
2018-09-01 09:00 FOC Farsta Blå - Skogås-Trångsunds FF Röd Farsta IP 1
2018-09-02 09:00 Vendelsö IK 3 - Stuvsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 1
2018-09-02 11:00 Tungelsta IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Tungelsta Skola 1
2018-09-02 16:00 Rågsveds IF Röd - Svensk-Palestinska FF 2 Hagsätra IP 1
2018-09-02 17:05 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK 1 Brunna IP 2
2018-09-07 18:45 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Norsborgs IF 1 Kärrtorps IP 2
2018-09-08 12:00 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 1
2018-09-09 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Rågsveds IF Röd Nytorps Mosse IP 1
2018-09-09 10:00 IFK Tumba FK Vit - FOC Farsta Blå Storvretens BP 2
2018-09-09 11:15 IFK Stockholm FK 1 - Hanvikens SK Svart Vårbergs IP 1
2018-09-14 19:00 Huddinge IF 1 - Vendelsö IK 3 Källbrinks IP 3
2018-09-15 17:05 FOC Farsta Blå - Stuvsta IF 2 Farsta IP 1
2018-09-16 11:00 Hanvikens SK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Fornuddens BP 1
2018-09-16 11:00 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Tungelsta Skola 1
2018-09-16 11:30 Rågsveds IF Röd - IFK Tumba FK Vit Hagsätra IP 1
2018-09-16 17:05 Norsborgs IF 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Brunna IP 2
2018-09-21 18:00 Vendelsö IK 3 - FOC Farsta Blå Vendelsömalmsskolan 1
2018-09-22 12:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Röd Stuvsta IP 1
2018-09-22 12:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Hanvikens SK Svart Sätra BP 1
2018-09-23 09:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Norsborgs IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2018-09-23 10:00 IFK Tumba FK Vit - Tungelsta IF 1 Storvretens BP 2
2018-09-23 14:55 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - IFK Stockholm FK 1 Kärrtorps IP 2
2018-09-29 13:00 FOC Farsta Blå - Huddinge IF 1 Farsta IP 1
2018-09-29 17:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Tungelsta IF 1 Sätra BP 1
2018-09-30 10:00 Tungelsta IF 1 - Stuvsta IF 2 Tungelsta Skola 1
2018-09-30 11:00 Hanvikens SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Röd Trollbäckens IP 2
2018-09-30 11:15 IFK Stockholm FK 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Vårbergs IP 1
2018-09-30 13:00 Rågsveds IF Röd - Vendelsö IK 3 Hagsätra IP 1
2018-09-30 17:05 Norsborgs IF 1 - IFK Tumba FK Vit Brunna IP 2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info