Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-26 Medel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Erik Hanspers 0733448563 Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Marin 2 Fredric Gatu 0735062211 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 2 Eleanor Larsson Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 23 Per Lilja Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Blå Anna Sjösten 0707913131 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 32 Robert Olsson Vit/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Tomas Ekebohm Röd-Blå/Blå/Blå
Spårvägens FF 2 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/vit/Blå/Blå
Stuvsta IF 2 Rickard Holst 0720509753 Grön/svart randig/Svart/Svart
Vendelsö IK 1 Martin Östlund 0702011464 Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK 3 Niklas Sandebring Blå/Blå/Blå
Älta IF 4 Louise Fagerström Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF Blå 1 Mikael Andersson vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 19:00 Älta IF 4 - Vendelsö IK 1 Älta IP 12
2018-04-21 09:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Stuvsta IP 11
2018-04-21 11:00 IFK Haninge 32 - Enskede IK Marin 2 Torvalla IP 32
2018-04-21 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Hanvikens SK Blå Kärrtorps IP 22
2018-04-21 15:30 Vendelsö IK 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Vendelsömalmsskolan 12
2018-04-22 12:00 Hammarby IF FF 2 - Spårvägens FF 2 Kärrtorps IP 32
2018-04-27 18:30 Älvsjö AIK FF Blå 1 - IFK Haninge 32 Älvsjö IP 4
2018-04-28 10:00 Spårvägens FF 2 - Stuvsta IF 2 Skarpnäcks SF 31
2018-04-28 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Nytorps Mosse IP 12
2018-04-28 11:00 Hammarby IF FF 23 - Hammarby IF FF 2 Bagarmossens BP 12
2018-04-28 15:30 Vendelsö IK 1 - Vendelsö IK 3 Vendelsömalmsskolan 11
2018-04-29 11:00 Enskede IK Marin 2 - Älta IF 4 Enskede IP 4
Maj
2018-05-04 17:15 Älta IF 4 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Älta IP 12
2018-05-05 10:00 Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 23 Stuvsta IP 11
2018-05-05 12:00 IFK Haninge 32 - Spårvägens FF 2 Torvalla IP 32
2018-05-05 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Vendelsö IK 3 Kärrtorps IP 22
2018-05-05 14:00 Hammarby IF FF 2 - Hanvikens SK Blå Kärrtorps IP 32
2018-05-06 12:00 Enskede IK Marin 2 - Vendelsö IK 1 Enskede IP 4
2018-05-19 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Hammarby IF FF 2 Nytorps Mosse IP 12
2018-05-19 10:00 Spårvägens FF 2 - Älta IF 4 Skarpnäcks SF 31
2018-05-19 14:30 Vendelsö IK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Brandbergsplan 11
2018-05-19 15:00 Hammarby IF FF 23 - IFK Haninge 32 Kärrtorps IP 32
2018-05-20 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Enskede IK Marin 2 Älvsjö IP 4
2018-05-20 18:00 Hanvikens SK Blå - Stuvsta IF 2 Trollbäckens IP 3
2018-05-25 18:30 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Vendelsö IK 1 Älvsjö IP 4
2018-05-26 09:00 Stuvsta IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Stuvsta IP 11
2018-05-26 11:15 Älta IF 4 - Hammarby IF FF 23 Älta IP 12
2018-05-26 12:00 IFK Haninge 32 - Hanvikens SK Blå Torvalla IP 32
2018-05-27 11:00 Hammarby IF FF 2 - Vendelsö IK 3 Kärrtorps IP 32
2018-05-27 15:00 Enskede IK Marin 2 - Spårvägens FF 2 Enskede IP 4
Juni
2018-06-01 19:30 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - IFK Haninge 32 Nytorps Mosse IP 12
2018-06-02 10:00 Spårvägens FF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Skarpnäcks SF 31
2018-06-02 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Hammarby IF FF 2 Kärrtorps IP 22
2018-06-02 13:30 Vendelsö IK 3 - Stuvsta IF 2 Brandbergsplan 12
2018-06-03 14:00 Hammarby IF FF 23 - Enskede IK Marin 2 Kärrtorps IP 32
2018-06-03 17:00 Hanvikens SK Blå - Älta IF 4 Trollbäckens IP 3
2018-06-09 09:00 Stuvsta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Stuvsta IP 11
2018-06-09 10:00 Spårvägens FF 2 - Vendelsö IK 1 Skarpnäcks SF 31
2018-06-09 11:15 Älta IF 4 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Älta IP 12
2018-06-09 12:00 IFK Haninge 32 - Vendelsö IK 3 Torvalla IP 32
2018-06-10 12:00 Enskede IK Marin 2 - Hanvikens SK Blå Enskede IP 4
2018-06-10 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Hammarby IF FF 23 Älvsjö IP 4
Augusti
2018-08-25 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Enskede IK Marin 2 Nytorps Mosse IP 12
2018-08-25 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - IFK Haninge 32 Kärrtorps IP 22
2018-08-25 12:30 Vendelsö IK 3 - Älta IF 4 Vendelsömalmsskolan 12
2018-08-25 13:30 Vendelsö IK 1 - Hammarby IF FF 2 Vendelsömalmsskolan 11
2018-08-25 16:00 Hammarby IF FF 23 - Spårvägens FF 2 Kärrtorps IP 32
2018-08-26 16:00 Hanvikens SK Blå - Älvsjö AIK FF Blå 1 Trollbäckens IP 3
September
2018-09-01 09:00 Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 2 Stuvsta IP 11
2018-09-01 10:00 Spårvägens FF 2 - Hanvikens SK Blå Skarpnäcks SF 31
2018-09-01 11:15 Älta IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Älta IP 12
2018-09-02 10:00 Hammarby IF FF 23 - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 32
2018-09-02 13:00 Enskede IK Marin 2 - Vendelsö IK 3 Enskede IP 4
2018-09-02 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Älvsjö IP 4
2018-09-08 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Spårvägens FF 2 Nytorps Mosse IP 12
2018-09-08 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Enskede IK Marin 2 Kärrtorps IP 22
2018-09-08 12:30 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Vendelsömalmsskolan 12
2018-09-08 13:30 Vendelsö IK 1 - Stuvsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-09 10:00 Hammarby IF FF 2 - IFK Haninge 32 Kärrtorps IP 32
2018-09-09 17:00 Hanvikens SK Blå - Hammarby IF FF 23 Trollbäckens IP 3
2018-09-15 10:00 Spårvägens FF 2 - Vendelsö IK 3 Skarpnäcks SF 31
2018-09-15 11:15 Älta IF 4 - Hammarby IF FF 2 Älta IP 12
2018-09-15 12:00 IFK Haninge 32 - Stuvsta IF 2 Torvalla IP 32
2018-09-15 16:00 Hammarby IF FF 23 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 Kärrtorps IP 32
2018-09-15 16:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Älvsjö IP 4
2018-09-16 16:15 Hanvikens SK Blå - Vendelsö IK 1 Fornuddens BP 12
2018-09-22 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Hanvikens SK Blå Nytorps Mosse IP 12
2018-09-22 10:00 Stuvsta IF 2 - Älta IF 4 Stuvsta IP 11
2018-09-22 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Spårvägens FF 2 Kärrtorps IP 22
2018-09-22 12:30 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge 32 Vendelsömalmsskolan 11
2018-09-22 14:30 Vendelsö IK 3 - Hammarby IF FF 23 Vendelsömalmsskolan 12
2018-09-23 14:00 Hammarby IF FF 2 - Enskede IK Marin 2 Kärrtorps IP 32
2018-09-29 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Vendelsö IK 1 Nytorps Mosse IP 12
2018-09-30 10:00 Älta IF 4 - IFK Haninge 32 Älta IP 12
2018-09-30 10:00 Hammarby IF FF 23 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Kärrtorps IP 32
2018-09-30 13:00 Enskede IK Marin 2 - Stuvsta IF 2 Enskede IP 4
2018-09-30 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Hammarby IF FF 2 Älvsjö IP 4
2018-09-30 17:00 Hanvikens SK Blå - Vendelsö IK 3 Trollbäckens IP 3

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info