Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-28 Medel

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 09:00 Örby IS Gul - Stuvsta IF 1 Bäckahagens BP 1
2018-04-21 11:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Nackdala AIS 2 Sätra BP 12
2018-04-21 11:00 Rågsveds IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 3 Hagsätra IP 12
2018-04-22 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 4
2018-04-22 14:00 Huddinge IF 6 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Källbrinks IP 2
2018-04-22 16:00 Tullinge TP FK Vit - Enskede IK Röd 1 Brantbrinks IP 21
2018-04-27 17:15 Sörskogens IF 2 - Örby IS Gul Sörskogens BP 11
2018-04-27 18:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge TP FK Vit Stuvsta IP 11
2018-04-28 12:00 Nackdala AIS 2 - Rågsveds IF Röd Tuna BP 1
2018-04-29 12:00 Enskede IK Röd 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Enskede IP 4
2018-04-29 13:00 Grödinge SK Vit - Huddinge IF 6 Broängsplan 12
Maj
2018-05-05 11:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Stuvsta IF 1 Sätra BP 12
2018-05-05 13:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Röd 1 Bäckahagens BP 1
2018-05-06 13:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Grödinge SK Vit Älvsjö IP 4
2018-05-06 13:00 Huddinge IF 6 - Rönninge Salem Fotboll 3 Källbrinks IP 2
2018-05-06 13:00 Enskede IK Röd 1 - Nackdala AIS 2 Enskede IP 4
2018-05-06 16:00 Tullinge TP FK Vit - Sörskogens IF 2 Brantbrinks IP 21
2018-05-08 00:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Älvsjö IP 4
2018-05-18 18:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Röd 1 Stuvsta IP 11
2018-05-18 19:45 Sörskogens IF 2 - Svensk-Palestinska FF 2 Sörskogens BP 11
2018-05-19 11:00 Rågsveds IF Röd - Huddinge IF 6 Hagsätra IP 12
2018-05-19 13:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Berga IP 11
2018-05-20 13:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Tullinge TP FK Vit Älvsjö IP 4
2018-05-20 14:00 Grödinge SK Vit - Örby IS Gul Broängsplan 12
2018-05-26 09:00 Örby IS Gul - Rönninge Salem Fotboll 3 Bäckahagens BP 1
2018-05-26 10:00 Stuvsta IF 1 - Nackdala AIS 2 Stuvsta IP 11
2018-05-26 11:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Sätra BP 12
2018-05-27 09:00 Tullinge TP FK Vit - Grödinge SK Vit Brantbrinks IP 21
2018-05-27 12:00 Enskede IK Röd 1 - Sörskogens IF 2 Enskede IP 4
2018-05-27 13:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Rågsveds IF Röd Älvsjö IP 4
Juni
2018-06-01 18:30 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Enskede IK Röd 1 Älvsjö IP 4
2018-06-01 19:45 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 11
2018-06-02 11:00 Rågsveds IF Röd - Örby IS Gul Hagsätra IP 12
2018-06-02 13:00 Nackdala AIS 2 - Huddinge IF 6 Tuna BP 1
2018-06-02 14:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge TP FK Vit Berga IP 11
2018-06-03 14:00 Grödinge SK Vit - Svensk-Palestinska FF 2 Broängsplan 12
2018-06-08 17:15 Sörskogens IF 2 - Nackdala AIS 2 Sörskogens BP 11
2018-06-09 10:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sätra BP 12
2018-06-09 10:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Stuvsta IP 11
2018-06-10 09:00 Tullinge TP FK Vit - Rågsveds IF Röd Brantbrinks IP 21
2018-06-10 13:00 Enskede IK Röd 1 - Grödinge SK Vit Enskede IP 4
2018-06-10 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Huddinge IF 6 Älvsjö IP 4
Augusti
2018-08-18 13:00 Huddinge IF 6 - Örby IS Gul Källbrinks IP 2
2018-08-25 11:00 Rågsveds IF Röd - Svensk-Palestinska FF 2 Hagsätra IP 12
2018-08-25 13:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK Röd 1 Berga IP 11
2018-08-25 13:00 Nackdala AIS 2 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Tuna BP 1
2018-08-26 13:00 Grödinge SK Vit - Stuvsta IF 1 Broängsplan 12
2018-08-26 13:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 4
2018-08-31 18:00 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Stuvsta IP 11
2018-08-31 19:45 Sörskogens IF 2 - Grödinge SK Vit Sörskogens BP 11
September
2018-09-01 13:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Gul 2 Bäckahagens BP 1
2018-09-01 16:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Nackdala AIS 2 Älvsjö IP 4
2018-09-02 15:00 Enskede IK Röd 1 - Rågsveds IF Röd Enskede IP 4
2018-09-02 16:00 Tullinge TP FK Vit - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 21
2018-09-08 11:00 Rågsveds IF Röd - Stuvsta IF 1 Hagsätra IP 12
2018-09-08 13:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Sörskogens IF 2 Berga IP 11
2018-09-08 13:00 Nackdala AIS 2 - Örby IS Gul Tuna BP 1
2018-09-09 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Tullinge TP FK Vit Älvsjö IP 4
2018-09-09 14:00 Huddinge IF 6 - Svensk-Palestinska FF 2 Källbrinks IP 2
2018-09-09 14:00 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Röd 1 Broängsplan 12
2018-09-14 18:30 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 4
2018-09-14 18:45 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Röd Sörskogens BP 11
2018-09-15 11:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Sätra BP 12
2018-09-16 09:00 Tullinge TP FK Vit - Örby IS Gul Brantbrinks IP 21
2018-09-16 11:00 Enskede IK Röd 1 - Huddinge IF 6 Enskede IP 4
2018-09-16 14:00 Grödinge SK Vit - Nackdala AIS 2 Broängsplan 12
2018-09-21 18:30 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Enskede IK Röd 1 Älvsjö IP 4
2018-09-22 09:00 Örby IS Gul - Svensk-Palestinska FF 2 Bäckahagens BP 1
2018-09-22 11:00 Rågsveds IF Röd - Älvsjö AIK FF Röd 1 Hagsätra IP 12
2018-09-22 13:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Grödinge SK Vit Berga IP 11
2018-09-22 13:00 Nackdala AIS 2 - Tullinge TP FK Vit Tuna BP 1
2018-09-23 14:00 Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2018-09-28 17:15 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 6 Sörskogens BP 11
2018-09-28 18:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Stuvsta IP 11
2018-09-29 11:00 Svensk-Palestinska FF 2 - Tullinge TP FK Vit Sätra BP 12
2018-09-29 13:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Nackdala AIS 2 Berga IP 11
2018-09-30 11:00 Enskede IK Röd 1 - Örby IS Gul Enskede IP 4
2018-09-30 13:00 Grödinge SK Vit - Rågsveds IF Röd Broängsplan 12

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info