Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-40

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-21 10:00 Rågsveds IF grön - Älvsjö AIK FF Röd 2 Rågsveds BP 15
2018-04-21 11:00 Stureby SK 1 - Sörskogens IF 2 Stureby Skola BP 125
2018-04-21 12:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 2
2018-04-21 13:00 Huddinge IF 51 - Tullinge TP FK Gul Källbrinksskolans IP 2
2018-04-21 14:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Vit Stuvsta IP 2
2018-04-21 15:00 Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 3 vit Enskede IP 5
2018-04-22 11:00 FOC Farsta Mix - Örby IS Gul Farsta IP 115
2018-04-27 18:30 Sörskogens IF 2 - Enskede IK Grå Sörskogens BP 126
2018-04-28 11:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2018-04-28 13:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 52
2018-04-28 14:00 Enskede IK Vit - Stureby SK 1 Enskede IP 5
2018-04-29 09:00 Tullinge TP FK Gul - FOC Farsta Mix Brantbrinks IP 226
2018-04-29 11:00 Örby IS Gul - Rågsveds IF grön Bäckahagens BP 15
2018-04-29 14:00 Hammarby IF FF 3 vit - Huddinge IF 51 Hammarbyhöjdens BP 115
Maj
2018-05-05 10:00 Rågsveds IF grön - Tullinge TP FK Gul Rågsveds BP 15
2018-05-05 11:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Stuvsta IP 2
2018-05-05 12:00 Stureby SK 1 - Huddinge IF 2 Stureby Skola BP 125
2018-05-05 12:00 Huddinge IF 51 - Enskede IK Grå Källbrinksskolans IP 2
2018-05-05 14:00 Stuvsta IF 4 - Örby IS Gul Stuvsta IP 2
2018-05-05 14:00 Enskede IK Vit - Sörskogens IF 2 Enskede IP 5
2018-05-06 11:00 FOC Farsta Mix - Hammarby IF FF 3 vit Farsta IP 115
2018-05-18 18:30 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 51 Sörskogens BP 126
2018-05-19 12:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stureby SK 1 Älvsjö IP 52
2018-05-19 14:00 Enskede IK Grå - FOC Farsta Mix Enskede IP 5
2018-05-19 14:00 Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit Källbrinksskolans IP 2
2018-05-20 09:00 Tullinge TP FK Gul - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 226
2018-05-20 11:00 Örby IS Gul - Stuvsta IF 1 Bäckahagens BP 15
2018-05-20 14:00 Hammarby IF FF 3 vit - Rågsveds IF grön Hammarbyhöjdens BP 115
2018-05-26 10:00 Rågsveds IF grön - Enskede IK Grå Rågsveds BP 15
2018-05-26 11:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge TP FK Gul Stuvsta IP 2
2018-05-26 12:00 Stureby SK 1 - Örby IS Gul Stureby Skola BP 125
2018-05-26 13:00 Stuvsta IF 4 - Hammarby IF FF 3 vit Stuvsta IP 2
2018-05-26 13:00 Huddinge IF 2 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2018-05-26 13:00 Enskede IK Vit - Älvsjö AIK FF Röd 2 Enskede IP 5
2018-05-27 12:00 FOC Farsta Mix - Huddinge IF 51 Farsta IP 115
Juni
2018-06-01 18:30 Sörskogens IF 2 - FOC Farsta Mix Sörskogens BP 126
2018-06-02 12:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 52
2018-06-02 13:00 Huddinge IF 51 - Rågsveds IF grön Källbrinksskolans IP 2
2018-06-02 14:00 Enskede IK Grå - Stuvsta IF 4 Enskede IP 5
2018-06-03 09:00 Tullinge TP FK Gul - Stureby SK 1 Brantbrinks IP 226
2018-06-03 11:00 Örby IS Gul - Enskede IK Vit Bäckahagens BP 15
2018-06-03 13:00 Hammarby IF FF 3 vit - Stuvsta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2018-06-09 10:00 Rågsveds IF grön - FOC Farsta Mix Rågsveds BP 15
2018-06-09 11:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Grå Stuvsta IP 2
2018-06-09 11:00 Huddinge IF 2 - Örby IS Gul Källbrinksskolans IP 2
2018-06-09 12:00 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 3 vit Stureby Skola BP 125
2018-06-09 12:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 51 Stuvsta IP 2
2018-06-09 12:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 52
2018-06-09 13:00 Enskede IK Vit - Tullinge TP FK Gul Enskede IP 5
Augusti
2018-08-24 18:30 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF grön Sörskogens BP 126
2018-08-25 13:00 Huddinge IF 51 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2018-08-25 14:00 Enskede IK Grå - Stureby SK 1 Enskede IP 5
2018-08-26 09:00 Tullinge TP FK Gul - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 226
2018-08-26 11:00 FOC Farsta Mix - Stuvsta IF 4 Farsta IP 115
2018-08-26 11:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Röd 2 Bäckahagens BP 15
2018-08-26 14:00 Hammarby IF FF 3 vit - Enskede IK Vit Hammarbyhöjdens BP 115
September
2018-09-01 11:00 Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF grön Stuvsta IP 2
2018-09-01 12:00 Stureby SK 1 - Huddinge IF 51 Stureby Skola BP 125
2018-09-01 12:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Tullinge TP FK Gul Älvsjö IP 52
2018-09-01 13:00 Stuvsta IF 1 - FOC Farsta Mix Stuvsta IP 2
2018-09-01 13:00 Enskede IK Vit - Enskede IK Grå Enskede IP 5
2018-09-01 14:00 Huddinge IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit Källbrinksskolans IP 2
2018-09-02 10:00 Örby IS Gul - Sörskogens IF 2 Lisebergs BP 115
2018-09-07 18:30 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 126
2018-09-08 11:00 Rågsveds IF grön - Stuvsta IF 1 Rågsveds BP 15
2018-09-08 14:00 Huddinge IF 51 - Enskede IK Vit Källbrinksskolans IP 2
2018-09-09 09:00 Tullinge TP FK Gul - Örby IS Gul Brantbrinks IP 226
2018-09-09 10:00 Enskede IK Grå - Huddinge IF 2 Enskede IP 5
2018-09-09 11:00 FOC Farsta Mix - Stureby SK 1 Farsta IP 115
2018-09-09 15:00 Hammarby IF FF 3 vit - Älvsjö AIK FF Röd 2 Hammarbyhöjdens BP 115
2018-09-15 12:00 Stureby SK 1 - Rågsveds IF grön Stureby Skola BP 125
2018-09-15 12:00 Stuvsta IF 1 - Stuvsta IF 4 Stuvsta IP 2
2018-09-15 13:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Enskede IK Grå Älvsjö IP 52
2018-09-15 14:00 Huddinge IF 2 - Huddinge IF 51 Källbrinksskolans IP 2
2018-09-15 15:00 Enskede IK Vit - FOC Farsta Mix Enskede IP 5
2018-09-16 09:00 Tullinge TP FK Gul - Sörskogens IF 2 Brantbrinks IP 226
2018-09-16 10:00 Örby IS Gul - Hammarby IF FF 3 vit Bäckahagens BP 15
2018-09-21 18:30 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2018-09-22 11:00 Stuvsta IF 4 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 2
2018-09-22 11:00 Rågsveds IF grön - Enskede IK Vit Rågsveds BP 15
2018-09-22 12:00 Huddinge IF 51 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Källbrinksskolans IP 2
2018-09-22 13:00 Enskede IK Grå - Örby IS Gul Enskede IP 5
2018-09-23 12:00 FOC Farsta Mix - Huddinge IF 2 Farsta IP 115
2018-09-23 15:00 Hammarby IF FF 3 vit - Tullinge TP FK Gul Hammarbyhöjdens BP 115
2018-09-29 12:00 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 125
2018-09-29 13:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - FOC Farsta Mix Älvsjö IP 52
2018-09-29 14:00 Huddinge IF 2 - Rågsveds IF grön Källbrinksskolans IP 2
2018-09-29 14:00 Enskede IK Vit - Stuvsta IF 4 Enskede IP 5
2018-09-30 10:00 Tullinge TP FK Gul - Enskede IK Grå Brantbrinks IP 226
2018-09-30 11:00 Örby IS Gul - Huddinge IF 51 Bäckahagens BP 15
2018-09-30 16:00 Hammarby IF FF 3 vit - Sörskogens IF 2 Hammarbyhöjdens BP 115

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info