Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Dam 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje (D5D) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brottby SK (D5D) Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Bälinge IF (D2D) Bälinge IF(Föreningen) gul/svart/gul
Danmarks IF (D3D) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Fanna BK (D3D) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Films SK (D4D) Films SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gideonsbergs IF (D2D) Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gimo IF FK (D3D) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Hille IF 2 (D2D) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF VP Uppsala (D5D) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Västerås FK (D2D) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Huge (D3D) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
Knivsta IK (D3D) Knivsta IK(Föreningen) Vit, svart, vit
Lagunda AIK (D5D) Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Morgongåva SK Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Månkarbo IF (D3D) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Norrby SK (D2D) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrby SK 2 (D3D) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Olands FF (D5D) Olands FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Riala GoIF (D5D) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Rimbo IF 2 (D4D) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs/Sigtuna (D3D) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Rådmansö SK (D5D) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Sala FF (D5D) Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
SK Iron (D5D) SK Iron(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skutskärs IF FK (D2D) Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Storvreta IK (D5D) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Tierps IF (D3D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tierps IF 2(D5D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tärnsjö IF (D5D) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Upsala IF (D2D) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D2D) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vaksala SK 2 (D5D) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D2D) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Vallentuna BK (D3D) Vallentuna BK DF(Föreningen) Röd, Vita, Röda
Vasalunds IF Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vasastan BK (D3D) Vasastans BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Åkersberga BK (D3D) Åkersberga BK(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart
Årsta FF Årsta FF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Östervåla IF (D3D) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Östervåla IF 2 (D4D) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Östhammars SK (D3D) Östhammars SK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Östhammars SK 2 (D5D) Östhammars SK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
179001010 Films SK (D4D) - Storvreta IK (D5D) Inst.
2019-03-02 12:00 179001024 Fanna BK (D3D) - Lagunda AIK (D5D) Fanna IP B-plan
2019-03-02 12:00 179001025 Vaksala SK (D2D) - IFK Västerås FK (D2D) 0 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-03-02 13:45 179001008 Films SK (D4D) - IK Huge (D3D) 0 - 3 Gimo Konstgräs
2019-03-03 14:15 179001004 Östhammars SK (D3D) - Östervåla IF (D3D) Sparbankens IP Konstgräs
2019-03-03 16:15 179001005 Östhammars SK 2 (D5D) - Östervåla IF 2 (D4D) Sparbankens IP Konstgräs
2019-03-09 12:00 179001026 Vaksala SK (D2D) - Gideonsbergs IF (D2D) 2 - 1 Österängens IP
2019-03-09 14:00 179001002 Bälinge IF (D2D) - Norrby SK (D2D) Bälinge IP Konstgräs
2019-03-16 12:15 179001029 Östhammars SK 2 (D5D) - BKV Norrtälje (D5D) Sparbankens IP Konstgräs
2019-03-23 16:15 179001013 IF VP Uppsala (D5D) - Lagunda AIK (D5D) 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-24 12:00 179001017 Tierps IF (D3D) - Skutskärs IF FK (D2D) Länsförsäkringar Arena 1
2019-03-24 14:00 179001006 Fanna BK (D3D) - Norrby SK 2 (D3D) 4 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-03-24 16:00 179001022 Vaksala SK 2 (D5D) - Östhammars SK 2 (D5D) Årsta IP Konstgräs
2019-03-24 18:15 179001014 IF VP Uppsala (D5D) - Storvreta IK (D5D) Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-30 11:00 179001033 Upsala IF (D2D) - Danmarks IF (D3D) 7 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-03-30 12:00 179001012 Vaksala SK 2 (D5D) - Morgongåva SK Årsta IP Konstgräs
2019-03-30 16:15 179001015 IF VP Uppsala (D5D) - Sala FF (D5D) 2 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-31 10:30 179001032 Östervåla IF 2 (D4D) - Tärnsjö IF (D5D) Inst. Tegelvallen Konstgräs
2019-03-31 18:00 179001018 Tierps IF (D3D) - Hille IF 2 (D2D) 4 - 2 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-06 14:00 179001027 Riala GoIF (D5D) - Rådmansö SK (D5D) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-07 14:00 179001007 Fanna BK (D3D) - Vasastan BK (D3D) 5 - 1 Fanna IP B-plan
2019-04-07 14:45 179001009 Films SK (D4D) - Gimo IF FK (D3D) Gimo Konstgräs
2019-04-07 16:00 179001019 Tierps IF (D3D) - IK Huge (D3D) Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-07 16:15 179001016 IF VP Uppsala (D5D) - SK Iron (D5D) 0 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-07 16:15 179001031 BKV Norrtälje (D5D) - Olands FF (D5D) Inst. Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-07 17:00 179001003 Rosersbergs/Sigtuna (D3D) - Vallentuna BK (D3D) Råbergsvallen Konstgräs
2019-04-07 18:00 179001030 Brottby SK (D5D) - Årsta FF 4 - 4 Össeby IP Konstgräs
2019-04-13 11:00 179001020 Tierps IF (D3D) - Norrby SK (D2D) Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-13 12:00 179001023 Films SK (D4D) - Månkarbo IF (D3D) Björkparken 3
2019-04-14 14:00 179001028 Rimbo IF 2 (D4D) - Östhammars SK (D3D) Mullevallen Konstgräs
2019-04-14 14:15 179001011 Knivsta IK (D3D) - Gimo IF FK (D3D) 2 - 1 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-04-14 16:30 179001001 Rosersbergs/Sigtuna (D3D) - Åkersberga BK (D3D) Råbergsvallen Konstgräs
2019-04-22 11:00 179001021 Tierps IF (D3D) - Vaksala SK (D2D) 0 - 3 Länsförsäkringar Arena 1
2019-08-03 12:00 179001035 Vaksala SK 2 (D5D) - Fanna BK (D3D) Inst. Årsta IP Konstgräs
2019-08-04 16:00 179001034 Brottby SK (D5D) - Vasalunds IF Össeby IP Konstgräs
2019-08-04 17:00 179001036 Vaksala SK (D2D) - Månkarbo IF (D3D) Årsta IP Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info