Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-34

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Marin 1 Moa Elisabeth Lund Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Gul Anton Cohén 0703000058 Röd/Svart/Svart
Gröndals IK 1 Susanne Almberg Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 23 grön Henrik Berglund 0706750402 0706750402 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 7 grön Aron Rastman 0762527793 0762527793 Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
Reymersholms IK 3 Reymersholms IK(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Rågsveds IF Råg 1 Wendwossen Abera Sahle Gul/Grön/Gul
Stureby SK 2 Hans Lindström Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 3 Mikael Carlsson 0736402687 Grön/svart randig/Svart/Svart
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Orange 2 Stig Lennart Hedlund vit/blå/vita
Örby IS Blå Mikael Svensson 0735307949 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Hammarby IF FF 7 grön Aspuddens IP 116
2019-04-27 16:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Älvsjö IP 51
2019-04-28 09:00 FoC Farsta FF Gul - Stureby SK 2 Farsta IP 115
2019-04-28 10:00 Enskede IK Marin 1 - Gröndals IK 1 Enskede IP 56
2019-04-28 12:00 Reymersholms IK 3 - Stuvsta IF 3 Tantolundens BP 2
2019-04-28 12:00 Örby IS Blå - Rågsveds IF Råg 1 Örby BP 15
2019-04-28 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - Årsta FF 3 Hammarbyhöjdens BP 126
Maj
2019-05-03 18:00 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Stuvsta IP 2
2019-05-04 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - FoC Farsta FF Gul Västberga IP 115
2019-05-04 11:00 Stureby SK 2 - Örby IS Blå Stureby Skola BP 126
2019-05-04 12:00 Rågsveds IF Råg 1 - Reymersholms IK 3 Rågsveds BP 15
2019-05-05 09:00 Gröndals IK 1 - Hammarby IF FF 23 grön Gröndals BP 15
2019-05-05 15:00 Hammarby IF FF 7 grön - Enskede IK Marin 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-05 15:00 Årsta FF 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Årstagårdens BP 126
2019-05-08 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Rågsveds IF Råg 1 Aspuddens IP 116
2019-05-11 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Stureby SK 2 Västberga IP 115
2019-05-11 14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Gröndals IK 1 Älvsjö IP 51
2019-05-12 09:00 FoC Farsta FF Gul - Årsta FF 3 Farsta IP 115
2019-05-12 10:00 Enskede IK Marin 1 - Stuvsta IF 3 Enskede IP 56
2019-05-12 12:00 Reymersholms IK 3 - Örby IS Blå Tantolundens BP 2
2019-05-12 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - Hammarby IF FF 7 grön Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-17 19:00 Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 23 grön Stuvsta IP 2
2019-05-18 11:00 Rågsveds IF Råg 1 - Enskede IK Marin 1 Rågsveds BP 15
2019-05-18 11:00 Stureby SK 2 - Reymersholms IK 3 Stureby Skola BP 126
2019-05-19 09:00 Gröndals IK 1 - FoC Farsta FF Gul Gröndals BP 15
2019-05-19 13:00 Örby IS Blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Örby BP 15
2019-05-19 15:00 Årsta FF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Årstagårdens BP 126
2019-05-19 16:00 Hammarby IF FF 7 grön - Älvsjö AIK FF Orange 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-22 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Reymersholms IK 3 Aspuddens IP 116
2019-05-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Gröndals IK 1 Västberga IP 115
2019-05-25 13:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 51
2019-05-26 09:00 FoC Farsta FF Gul - Hammarby IF FF 7 grön Farsta IP 115
2019-05-26 12:00 Enskede IK Marin 1 - Örby IS Blå Enskede IP 56
2019-05-26 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - Rågsveds IF Råg 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-26 15:00 Årsta FF 3 - Stureby SK 2 Årstagårdens BP 126
2019-05-31 18:00 Stuvsta IF 3 - FoC Farsta FF Gul Stuvsta IP 2
Juni
2019-06-01 11:00 Stureby SK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Stureby Skola BP 126
2019-06-01 12:00 Rågsveds IF Råg 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Rågsveds BP 15
2019-06-02 09:00 Gröndals IK 1 - Årsta FF 3 Gröndals BP 15
2019-06-02 13:00 Reymersholms IK 3 - Enskede IK Marin 1 Tantolundens BP 2
2019-06-02 13:00 Örby IS Blå - Hammarby IF FF 23 grön Örby BP 15
2019-06-02 15:00 Hammarby IF FF 7 grön - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-08 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Stuvsta IF 3 Västberga IP 116
2019-06-08 15:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Örby IS Blå Älvsjö IP 51
2019-06-09 09:00 FoC Farsta FF Gul - Rågsveds IF Råg 1 Farsta IP 115
2019-06-09 09:00 Gröndals IK 1 - Stureby SK 2 Gröndals BP 15
2019-06-09 11:00 Enskede IK Marin 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Enskede IP 56
2019-06-09 16:00 Hammarby IF FF 23 grön - Reymersholms IK 3 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-09 16:00 Årsta FF 3 - Hammarby IF FF 7 grön Årstagårdens BP 126
Augusti
2019-08-21 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Hammarby IF FF 23 grön Aspuddens IP 116
2019-08-23 19:00 Stuvsta IF 3 - Årsta FF 3 Stuvsta IP 2
2019-08-24 11:00 Stureby SK 2 - Enskede IK Marin 1 Stureby Skola BP 126
2019-08-24 12:00 Rågsveds IF Råg 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Rågsveds BP 15
2019-08-25 09:00 Örby IS Blå - FoC Farsta FF Gul Örby BP 15
2019-08-25 13:00 Reymersholms IK 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Tantolundens BP 2
2019-08-25 16:00 Hammarby IF FF 7 grön - Gröndals IK 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-08-31 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Örby IS Blå Västberga IP 115
2019-08-31 15:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Älvsjö IP 51
September
2019-09-01 09:00 FoC Farsta FF Gul - Reymersholms IK 3 Farsta IP 115
2019-09-01 09:00 Gröndals IK 1 - Stuvsta IF 3 Gröndals BP 15
2019-09-01 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - Enskede IK Marin 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-01 15:00 Hammarby IF FF 7 grön - Stureby SK 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-01 16:00 Årsta FF 3 - Rågsveds IF Råg 1 Årstagårdens BP 126
2019-09-04 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - FoC Farsta FF Gul Aspuddens IP 116
2019-09-06 17:00 Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 7 grön Stuvsta IP 2
2019-09-07 11:00 Stureby SK 2 - Hammarby IF FF 23 grön Stureby Skola BP 126
2019-09-07 12:00 Enskede IK Marin 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Enskede IP 56
2019-09-07 12:00 Rågsveds IF Råg 1 - Gröndals IK 1 Rågsveds BP 15
2019-09-08 13:00 Örby IS Blå - Årsta FF 3 Örby BP 15
2019-09-08 14:00 Reymersholms IK 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Tantolundens BP 2
2019-09-13 19:00 Stuvsta IF 3 - Stureby SK 2 Stuvsta IP 2
2019-09-14 09:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Hammarby IF FF 23 grön Älvsjö IP 51
2019-09-14 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Västberga IP 115
2019-09-15 09:00 Gröndals IK 1 - Örby IS Blå Gröndals BP 15
2019-09-15 10:00 FoC Farsta FF Gul - Enskede IK Marin 1 Farsta IP 115
2019-09-15 15:00 Hammarby IF FF 7 grön - Rågsveds IF Råg 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-15 16:00 Årsta FF 3 - Reymersholms IK 3 Årstagårdens BP 126
2019-09-18 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Årsta FF 3 Aspuddens IP 116
2019-09-21 11:00 Stureby SK 2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Stureby Skola BP 126
2019-09-21 12:00 Rågsveds IF Råg 1 - Stuvsta IF 3 Rågsveds BP 15
2019-09-22 11:00 Enskede IK Marin 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Enskede IP 56
2019-09-22 13:00 Örby IS Blå - Hammarby IF FF 7 grön Örby BP 15
2019-09-22 14:00 Reymersholms IK 3 - Gröndals IK 1 Tantolundens BP 2
2019-09-22 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - FoC Farsta FF Gul Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-27 18:00 Stuvsta IF 3 - Örby IS Blå Stuvsta IP 2
2019-09-28 11:00 Rågsveds IF Råg 1 - Stureby SK 2 Rågsveds BP 15
2019-09-28 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Hammarby IF FF 23 grön Västberga IP 115
2019-09-29 09:00 FoC Farsta FF Gul - Älvsjö AIK FF Orange 2 Farsta IP 115
2019-09-29 09:00 Gröndals IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 Gröndals BP 15
2019-09-29 15:00 Årsta FF 3 - Enskede IK Marin 1 Årstagårdens BP 126
2019-09-29 16:00 Hammarby IF FF 7 grön - Reymersholms IK 3 Hammarbyhöjdens BP 125

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info