Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-36

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Turkos Hafize Günay Kulbay Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 1 Neramseen Khamou 0706329774 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Huddinge IF 8 Jennika Maria Lind Svart/gulrandig/Svart/Gul
Nackdala AIS 2 Joakim Andersson 0722414037 Blå/Blå/Blå
Rågsveds IF Hag 1 Carl Johan Owe Svensson Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 5 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Stuvsta IF 2 Kristin Rosén 0736259260 Grön/svart randig/Svart/Svart
Stuvsta IF 4 Mikael Carlsson 0736402687 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Johan Tjerneng Vit/Röd/Vit
Tullinge BK Vit Per Franzén Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Yones Strand Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Gul 2 Stefan Hjelm vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Orange Stig Lennart Hedlund vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Hag 1 Stuvsta IP 2
2019-04-27 11:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Stuvsta IF 4 Berga IP 125
2019-04-27 15:00 Älvsjö AIK FF Orange - Nackdala AIS 2 Älvsjö IP 52
2019-04-28 11:00 Tullinge BK Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-04-28 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 226
2019-04-28 12:00 Enskede IK Turkos - Huddinge IF 8 Enskede IP 56
Maj
2019-05-03 17:00 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 2
2019-05-04 11:00 Rågsveds IF Hag 1 - Älvsjö AIK FF Orange Rågsveds BP 15
2019-05-04 12:00 Sörskogens IF 1 - Tullinge BK Vit Sörskogens BP 125
2019-05-04 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Rönninge Salem Fotboll 5 Älvsjö IP 51
2019-05-05 10:00 Nackdala AIS 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Tuna BP 15
2019-05-05 13:00 Huddinge IF 8 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-11 10:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Tullinge BK Vit Berga IP 125
2019-05-11 16:00 Älvsjö AIK FF Orange - Huddinge IF 8 Älvsjö IP 52
2019-05-12 11:00 Enskede IK Turkos - Stuvsta IF 4 Enskede IP 56
2019-05-12 11:00 Nackdala AIS 2 - Sörskogens IF 1 Tuna BP 15
2019-05-12 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rågsveds IF Hag 1 Brantbrinks IP 226
2019-05-12 12:00 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-17 17:00 Stuvsta IF 4 - Stuvsta IF 2 Stuvsta IP 2
2019-05-18 12:00 Rågsveds IF Hag 1 - Nackdala AIS 2 Rågsveds BP 15
2019-05-18 12:00 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Sörskogens BP 125
2019-05-18 16:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Enskede IK Turkos Älvsjö IP 51
2019-05-19 10:00 Tullinge BK Vit - Huddinge IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-19 12:00 Huddinge IF 8 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-05-25 09:00 Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 52
2019-05-25 12:00 Rågsveds IF Hag 1 - Sörskogens IF 1 Rågsveds BP 15
2019-05-25 15:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Stuvsta IP 2
2019-05-26 10:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-26 11:00 Enskede IK Turkos - Tullinge BK Vit Enskede IP 56
2019-05-26 11:00 Nackdala AIS 2 - Huddinge IF 8 Tuna BP 15
2019-05-31 17:00 Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stuvsta IP 2
Juni
2019-06-01 11:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Enskede IK Turkos Berga IP 125
2019-06-01 12:00 Sörskogens IF 1 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 125
2019-06-01 16:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Älvsjö AIK FF Orange Älvsjö IP 51
2019-06-02 10:00 Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-06-02 13:00 Huddinge IF 8 - Rågsveds IF Hag 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-07 19:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 5 Stuvsta IP 2
2019-06-08 16:00 Älvsjö AIK FF Orange - Tullinge BK Vit Älvsjö IP 52
2019-06-09 10:00 Enskede IK Turkos - Huddinge IF 1 Enskede IP 56
2019-06-09 11:00 Huddinge IF 8 - Sörskogens IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-09 11:00 Nackdala AIS 2 - Stuvsta IF 4 Tuna BP 15
2019-06-09 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2 Brantbrinks IP 226
Augusti
2019-08-23 18:00 Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Hag 1 Stuvsta IP 2
2019-08-24 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Nackdala AIS 2 Älvsjö IP 51
2019-08-24 10:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Orange Berga IP 125
2019-08-24 12:00 Sörskogens IF 1 - Enskede IK Turkos Sörskogens BP 125
2019-08-25 09:00 Tullinge BK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-08-25 11:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-08-31 09:00 Älvsjö AIK FF Orange - Huddinge IF 1 Älvsjö IP 52
2019-08-31 12:00 Rågsveds IF Hag 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Rågsveds BP 15
2019-08-31 15:00 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Turkos Stuvsta IP 2
September
2019-09-01 11:00 Nackdala AIS 2 - Tullinge BK Vit Tuna BP 15
2019-09-01 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 5 Brantbrinks IP 226
2019-09-01 13:00 Huddinge IF 8 - Stuvsta IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-07 10:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Nackdala AIS 2 Berga IP 125
2019-09-07 12:00 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 2 Sörskogens BP 125
2019-09-07 14:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Huddinge IF 8 Älvsjö IP 51
2019-09-08 10:00 Tullinge BK Vit - Rågsveds IF Hag 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-09-08 11:00 Enskede IK Turkos - Älvsjö AIK FF Orange Enskede IP 56
2019-09-08 13:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-09-13 18:00 Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 2
2019-09-14 12:00 Rågsveds IF Hag 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Rågsveds BP 15
2019-09-14 16:00 Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 2 Älvsjö IP 52
2019-09-15 11:00 Nackdala AIS 2 - Huddinge IF 1 Tuna BP 15
2019-09-15 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Turkos Brantbrinks IP 226
2019-09-15 12:00 Huddinge IF 8 - Tullinge BK Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-09-20 17:00 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stuvsta IP 2
2019-09-21 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 51
2019-09-21 11:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Huddinge IF 8 Berga IP 125
2019-09-21 12:00 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Orange Sörskogens BP 125
2019-09-22 10:00 Enskede IK Turkos - Nackdala AIS 2 Enskede IP 56
2019-09-22 11:00 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF Hag 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-27 17:00 Stuvsta IF 4 - Tullinge BK Vit Stuvsta IP 2
2019-09-28 09:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Sörskogens IF 1 Älvsjö IP 51
2019-09-28 12:00 Rågsveds IF Hag 1 - Enskede IK Turkos Rågsveds BP 15
2019-09-29 11:00 Nackdala AIS 2 - Stuvsta IF 2 Tuna BP 15
2019-09-29 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Orange Brantbrinks IP 226
2019-09-29 12:00 Huddinge IF 8 - Huddinge IF 1 Källbrinksskolans IP 2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info