Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Blå 1 Andreas Madunic 0703460719 Svarta/svarta/röda
Enskede IK Röd 2 Peter Lantz 086054290 0707422103 Svart/svart/röd
FC Vantör P10 Svart FC Vantör(Föreningen) Svart/Svart/Svart
Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Fightclub Freestyle Stockholm IF(Föreningen) Blå/blå/blå
Huddinge IF 3 Stefan Lindblom 0703165966 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rågsveds IF Hag 2 Håkan Dackéus Gul/Grön/Gul
Stureby SK Vit Catrin Haggärde Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 3 Paloma Fuentes Leiva Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF P10_4 Lena Stålö 0709640080 Vit/Röd/Vit
Tullinge BK Vit David Kolvik Blå/Vit - blå-blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Årsta FF 5 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Karin Ilveby vit/blå/vita
Örby IS Gul Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Enskede IK Röd 2 Rågsveds BP 16
2019-04-27 11:00 FC Vantör P10 Svart - Stuvsta IF 3 Rågsveds BP 15
2019-04-27 12:00 Stureby SK Vit - Sörskogens IF P10_4 Stureby Skola BP 126
2019-04-28 10:00 Örby IS Gul - Huddinge IF 3 Bäckahagens BP 16
2019-04-28 11:00 Enskede IK Blå 1 - Rågsveds IF Hag 2 Enskede IP 55
2019-04-28 12:00 Tullinge BK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-04-28 16:00 Årsta FF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Årstagårdens BP 125
Maj
2019-05-03 19:00 Sörskogens IF P10_4 - Örby IS Gul Sörskogens BP 126
2019-05-04 11:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stureby SK Vit Älvsjö IP 52
2019-05-04 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Årsta FF 5 Rågsveds BP 16
2019-05-04 14:00 Huddinge IF 3 - FC Vantör P10 Svart Källbrinksskolans IP 2
2019-05-04 14:00 Stuvsta IF 3 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Stuvsta IP 2
2019-05-05 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Tullinge BK Vit Brantbrinks IP 226
2019-05-05 11:00 Enskede IK Röd 2 - Enskede IK Blå 1 Enskede IP 55
2019-05-11 10:00 FC Vantör P10 Svart - Örby IS Gul Rågsveds BP 15
2019-05-11 11:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Huddinge IF 3 Rågsveds BP 16
2019-05-11 12:00 Stureby SK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Stureby Skola BP 126
2019-05-11 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Sörskogens IF P10_4 Älvsjö IP 52
2019-05-12 10:00 Enskede IK Blå 1 - Stuvsta IF 3 Enskede IP 55
2019-05-12 11:00 Tullinge BK Vit - Rågsveds IF Hag 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-12 15:00 Årsta FF 5 - Enskede IK Röd 2 Årstagårdens BP 125
2019-05-17 19:00 Sörskogens IF P10_4 - FC Vantör P10 Svart Sörskogens BP 126
2019-05-18 11:00 Stuvsta IF 3 - Årsta FF 5 Stuvsta IP 2
2019-05-18 11:00 Rågsveds IF Hag 2 - Stureby SK Vit Rågsveds BP 16
2019-05-18 12:00 Huddinge IF 3 - Enskede IK Blå 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-18 12:00 Enskede IK Röd 2 - Tullinge BK Vit Enskede IP 55
2019-05-19 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Blå 2 Brantbrinks IP 226
2019-05-19 11:00 Örby IS Gul - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Bäckahagens BP 16
2019-05-25 10:00 Enskede IK Blå 1 - Örby IS Gul Enskede IP 55
2019-05-25 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - FC Vantör P10 Svart Rågsveds BP 16
2019-05-25 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Sörskogens IF P10_4 Brantbrinks IP 226
2019-05-25 12:00 Stureby SK Vit - Enskede IK Röd 2 Stureby Skola BP 126
2019-05-25 13:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Rågsveds IF Hag 2 Älvsjö IP 52
2019-05-26 11:00 Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 3 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-26 15:00 Årsta FF 5 - Huddinge IF 3 Årstagårdens BP 125
2019-05-31 19:00 Sörskogens IF P10_4 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Sörskogens BP 126
Juni
2019-06-01 10:00 Huddinge IF 3 - Tullinge BK Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-06-01 10:00 Rågsveds IF Hag 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Rågsveds BP 16
2019-06-01 11:00 FC Vantör P10 Svart - Enskede IK Blå 1 Rågsveds BP 15
2019-06-01 12:00 Stuvsta IF 3 - Stureby SK Vit Stuvsta IP 2
2019-06-02 10:00 Enskede IK Röd 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 55
2019-06-02 11:00 Örby IS Gul - Årsta FF 5 Bäckahagens BP 16
2019-06-08 10:00 Rågsveds IF Hag 2 - Sörskogens IF P10_4 Rågsveds BP 16
2019-06-08 10:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 52
2019-06-08 12:00 Stureby SK Vit - Huddinge IF 3 Stureby Skola BP 126
2019-06-09 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enskede IK Röd 2 Brantbrinks IP 226
2019-06-09 10:00 Enskede IK Blå 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Enskede IP 55
2019-06-09 11:00 Tullinge BK Vit - Örby IS Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-06-09 14:00 Årsta FF 5 - FC Vantör P10 Svart Årstagårdens BP 125
Augusti
2019-08-23 19:00 Sörskogens IF P10_4 - Enskede IK Blå 1 Sörskogens BP 126
2019-08-24 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Årsta FF 5 Rågsveds BP 16
2019-08-24 10:00 Enskede IK Röd 2 - Rågsveds IF Hag 2 Enskede IP 55
2019-08-24 11:00 FC Vantör P10 Svart - Tullinge BK Vit Rågsveds BP 15
2019-08-24 11:00 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-08-24 12:00 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Stuvsta IP 2
2019-08-25 10:00 Örby IS Gul - Stureby SK Vit Bäckahagens BP 16
2019-08-31 10:00 Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 3 Rågsveds BP 16
2019-08-31 10:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Örby IS Gul Älvsjö IP 52
2019-08-31 12:00 Stureby SK Vit - FC Vantör P10 Svart Stureby Skola BP 126
2019-08-31 12:00 Enskede IK Röd 2 - Sörskogens IF P10_4 Enskede IP 55
September
2019-09-01 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 3 Brantbrinks IP 226
2019-09-01 12:00 Tullinge BK Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-09-01 15:00 Årsta FF 5 - Enskede IK Blå 1 Årstagårdens BP 125
2019-09-06 19:00 Sörskogens IF P10_4 - Årsta FF 5 Sörskogens BP 126
2019-09-07 10:00 FC Vantör P10 Svart - Älvsjö AIK FF Blå 2 Rågsveds BP 15
2019-09-07 11:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Stureby SK Vit Rågsveds BP 16
2019-09-07 12:00 Enskede IK Blå 1 - Tullinge BK Vit Enskede IP 55
2019-09-07 12:00 Stuvsta IF 3 - Enskede IK Röd 2 Stuvsta IP 2
2019-09-07 14:00 Huddinge IF 3 - Rågsveds IF Hag 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-08 10:00 Örby IS Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Bäckahagens BP 16
2019-09-14 10:00 Rågsveds IF Hag 2 - Örby IS Gul Rågsveds BP 16
2019-09-14 11:00 Enskede IK Röd 2 - Huddinge IF 3 Enskede IP 55
2019-09-14 11:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Älvsjö IP 52
2019-09-14 12:00 Stureby SK Vit - Enskede IK Blå 1 Stureby Skola BP 126
2019-09-14 13:00 Stuvsta IF 3 - Sörskogens IF P10_4 Stuvsta IP 2
2019-09-15 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - FC Vantör P10 Svart Brantbrinks IP 226
2019-09-15 12:00 Tullinge BK Vit - Årsta FF 5 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-09-20 19:00 Sörskogens IF P10_4 - Tullinge BK Vit Sörskogens BP 126
2019-09-21 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Rågsveds BP 16
2019-09-21 11:00 FC Vantör P10 Svart - Rågsveds IF Hag 2 Rågsveds BP 15
2019-09-21 12:00 Huddinge IF 3 - Stuvsta IF 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-22 10:00 Örby IS Gul - Enskede IK Röd 2 Bäckahagens BP 16
2019-09-22 12:00 Enskede IK Blå 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 55
2019-09-22 15:00 Årsta FF 5 - Stureby SK Vit Årstagårdens BP 125
2019-09-28 11:00 Rågsveds IF Hag 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Rågsveds BP 16
2019-09-28 12:00 Stureby SK Vit - Tullinge BK Vit Stureby Skola BP 126
2019-09-28 12:00 Huddinge IF 3 - Sörskogens IF P10_4 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-28 12:00 Stuvsta IF 3 - Örby IS Gul Stuvsta IP 2
2019-09-28 12:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Årsta FF 5 Älvsjö IP 52
2019-09-29 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enskede IK Blå 1 Brantbrinks IP 226
2019-09-29 10:00 Enskede IK Röd 2 - FC Vantör P10 Svart Enskede IP 55

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info