Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-28

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Maria Rosta Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 6 Andreas Qvist 0739416500 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Tumba FK Vit Burcin Tezel 0707711007 Vit/Blå/Blå
Rågsveds IF Röd Moses Lakika Gul/Grön/Gul
Stuvsta IF 1 Ronny Sagborn 0737652070 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Per Helin VIT/VIT/VIT
Sörskogens IF 2 Roland Ellström Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Ronny Kristian Andreas Wennerström Grön/Vit/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Gul Jimmy Teranishi Lundqvist 0704850648 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Gul 2 Michael Skoglund 0732318546 vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Svart 2 Gert Forje 0707491113 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Sätra BP 12
2019-04-27 11:30 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 4
2019-04-27 12:30 IFK Tumba FK Vit - Rågsveds IF Röd Storvretens BP 21
2019-04-28 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 22
Maj
2019-05-03 17:30 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Sörskogens BP 11
2019-05-05 10:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Älvsjö IP 4
2019-05-05 14:30 Grödinge SK Grön - Svensk-Palestinska FF 1 Broängsplan 12
2019-05-05 15:00 Vårby Gårds IF Gul - IFK Tumba FK Vit Vårbyparkens BP 12
2019-05-11 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rågsveds IF Röd Sätra BP 12
2019-05-11 12:45 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 4
2019-05-12 11:30 Huddinge IF 6 - Vårby Gårds IF Gul Källbrinks IP 2
2019-05-12 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Svart 2 Brantbrinks IP 22
2019-05-18 (Uppskj.) IFK Tumba FK Vit - Svensk-Palestinska FF 1 Storvretens BP 21
2019-05-18 09:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 6 Stuvsta IP 11
2019-05-18 10:15 Rågsveds IF Röd - Älvsjö AIK FF Gul 2 Hagsätra IP 12
2019-05-19 14:30 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Broängsplan 12
2019-05-25 09:00 Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul Stuvsta IP 11
2019-05-25 16:30 Älvsjö AIK FF Gul 2 - IFK Tumba FK Vit Älvsjö IP 4
2019-05-26 12:45 Huddinge IF 6 - Sörskogens IF 2 Källbrinks IP 2
2019-05-26 18:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Rågsveds IF Röd Brantbrinks IP 22
2019-05-31 18:45 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 11
Juni
2019-06-01 12:30 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Storvretens BP 21
2019-06-02 15:00 Vårby Gårds IF Gul - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbyparkens BP 12
2019-06-07 17:30 Sörskogens IF 2 - Vårby Gårds IF Gul Sörskogens BP 11
2019-06-08 09:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Stuvsta IP 11
2019-06-09 09:30 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Älvsjö IP 4
2019-06-09 10:15 Huddinge IF 6 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2019-06-14 18:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Huddinge IF 6 Långbro BP 1
Augusti
2019-08-23 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Sörskogens IF 2 Långbro BP 1
2019-08-24 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Sätra BP 12
2019-08-24 10:15 Rågsveds IF Röd - Huddinge IF 6 Hagsätra IP 12
2019-08-25 14:30 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1 Broängsplan 12
2019-08-25 15:00 Vårby Gårds IF Gul - Älvsjö AIK FF Gul 2 Vårbyparkens BP 12
2019-08-30 17:30 Sörskogens IF 2 - Grödinge SK Grön Sörskogens BP 11
2019-08-30 18:45 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Röd Stuvsta IP 11
September
2019-09-01 09:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Vårby Gårds IF Gul Älvsjö IP 4
2019-09-01 10:15 Huddinge IF 6 - IFK Tumba FK Vit Källbrinks IP 2
2019-09-01 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Gul 2 Brantbrinks IP 22
2019-09-06 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Grödinge SK Grön Långbro BP 1
2019-09-07 10:15 Rågsveds IF Röd - Sörskogens IF 2 Hagsätra IP 12
2019-09-07 12:30 IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 1 Storvretens BP 21
2019-09-08 15:00 Vårby Gårds IF Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Vårbyparkens BP 12
2019-09-13 17:30 Sörskogens IF 2 - IFK Tumba FK Vit Sörskogens BP 11
2019-09-13 18:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Rågsveds IF Röd Långbro BP 1
2019-09-15 12:45 Huddinge IF 6 - Svensk-Palestinska FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-15 13:15 Grödinge SK Grön - Vårby Gårds IF Gul Broängsplan 12
2019-09-21 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 1 Sätra BP 12
2019-09-21 11:30 Rågsveds IF Röd - Grödinge SK Grön Hagsätra IP 12
2019-09-21 12:45 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Huddinge IF 6 Älvsjö IP 4
2019-09-21 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - IFK Tumba FK Vit Långbro BP 1
2019-09-27 17:30 Sörskogens IF 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Sörskogens BP 11
2019-09-28 09:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul 2 Stuvsta IP 11
2019-09-28 10:15 Rågsveds IF Röd - Vårby Gårds IF Gul Hagsätra IP 12
2019-09-29 14:00 Huddinge IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Källbrinks IP 2
2019-09-29 15:45 Grödinge SK Grön - IFK Tumba FK Vit Broängsplan 12

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info