Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Division 5 Grupp 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK blå Fredrik Andersson 0735097192 Blåvit/Blå/Blå
Avesta AIK vit Maria Helldin 0701689439 Blåvit/Blå/Blå
Fors IK Conny Almroth 0727426375 Vit/Röd/Vit
Horndals IF Magnus Sjöström 022640987 0705572163 Svartvit/Vit
IFK Hedemora FK Erika Andersson 0739672318 Blå/vit/Blå
Islingby IK vit Sara Peleback 0707308319 Röd/Vit/Röd
Krylbo IF Rickard Ternstedt 0731536650 Svart/Svart/Gul
Stora Tuna IK Jonatan Forsberg 0722968419 Gul/Svart/Gul
Säters IF FK Sara Mattsson Burell 0738606939 Blåvit/Blå/Blå / Vit
Östansbo IS Vit Marit Svensson +46738363296 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Östansbo IS Vit - Avesta AIK vit Björkliden C 7-manna
Maj
2019-05-01 12:45 Islingby IK vit - Stora Tuna IK Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-04 09:45 Avesta AIK blå - Horndals IF Avestavallen D
2019-05-04 10:00 Krylbo IF - IFK Hedemora FK Krylbo IP
2019-05-04 11:00 Säters IF FK - Östansbo IS Vit Säters IP
2019-05-04 11:00 Fors IK - Avesta AIK vit Fors IP
2019-05-11 10:00 Avesta AIK vit - Islingby IK vit Avestavallen D
2019-05-11 11:00 IFK Hedemora FK - Avesta AIK blå Brunnsjöliden A
2019-05-11 16:00 Östansbo IS Vit - Fors IK Björkliden C 7-manna
2019-05-12 11:00 Horndals IF - Säters IF FK Rossliden
2019-05-12 13:00 Stora Tuna IK - Krylbo IF Tunets IP A
2019-05-17 18:30 Islingby IK vit - Fors IK Idunvallen
2019-05-18 11:00 Säters IF FK - IFK Hedemora FK Säters IP
2019-05-18 11:00 Avesta AIK blå - Stora Tuna IK Avestavallen D
2019-05-19 11:00 Horndals IF - Östansbo IS Vit Rossliden
2019-05-19 18:00 Krylbo IF - Avesta AIK vit Krylbo IP
2019-05-20 19:00 Avesta AIK vit - Avesta AIK blå Avestavallen Konstgräs
2019-05-21 19:00 Östansbo IS Vit - Islingby IK vit Björkliden C 7-manna
2019-05-22 18:00 Stora Tuna IK - Säters IF FK Tunets IP A
2019-05-22 18:00 IFK Hedemora FK - Horndals IF Brunnsjöliden A
2019-05-22 18:30 Fors IK - Krylbo IF Fors IP
2019-05-23 18:30 Avesta AIK blå - Fors IK Avestavallen D
2019-05-25 10:00 Krylbo IF - Islingby IK vit Krylbo IP
2019-05-25 13:00 Säters IF FK - Avesta AIK vit Säters IP
2019-05-26 11:00 Horndals IF - Stora Tuna IK Rossliden
2019-05-26 13:00 IFK Hedemora FK - Östansbo IS Vit Brunnsjöliden A
2019-05-30 11:00 Avesta AIK vit - Horndals IF Avestavallen D
2019-05-30 17:00 Islingby IK vit - Avesta AIK blå Idunvallen
2019-05-30 18:30 Östansbo IS Vit - Krylbo IF Björkliden C 7-manna
Juni
2019-06-01 12:00 Fors IK - Säters IF FK Fors IP
2019-06-02 11:00 Stora Tuna IK - IFK Hedemora FK Tunets IP A
2019-06-05 18:30 Avesta AIK blå - Krylbo IF Avestavallen D
2019-06-09 11:00 Säters IF FK - Islingby IK vit Skönviks IP
2019-06-09 11:00 IFK Hedemora FK - Avesta AIK vit Brunnsjöliden A
2019-06-09 11:00 Horndals IF - Fors IK Rossliden
2019-06-09 13:00 Stora Tuna IK - Östansbo IS Vit Tunets IP A
2019-06-14 18:00 Avesta AIK vit - Stora Tuna IK Avestavallen D
2019-06-14 19:00 Östansbo IS Vit - Avesta AIK blå Björkliden C 7-manna
2019-06-15 12:00 Fors IK - IFK Hedemora FK Fors IP
2019-06-15 13:00 Krylbo IF - Säters IF FK Krylbo IP
2019-06-18 18:00 Säters IF FK - Avesta AIK blå Skönviks IP
2019-06-19 18:00 Horndals IF - Krylbo IF Rossliden
2019-06-23 15:00 IFK Hedemora FK - Islingby IK vit Brunnsjöliden A
2019-06-23 17:00 Avesta AIK vit - Östansbo IS Vit Avestavallen D
2019-06-24 18:30 Stora Tuna IK - Fors IK Tunets IP A
2019-06-24 19:00 Islingby IK vit - Horndals IF Idunvallen
Augusti
2019-08-03 11:00 Avesta AIK blå - Säters IF FK Avestavallen Konstgräs
2019-08-03 12:00 Fors IK - Stora Tuna IK Fors IP
2019-08-07 18:00 Krylbo IF - Horndals IF Krylbo IP
2019-08-07 18:30 Avesta AIK blå - Östansbo IS Vit Avestavallen D
2019-08-11 11:00 Säters IF FK - Krylbo IF Säters IP
2019-08-11 11:00 Stora Tuna IK - Avesta AIK vit Tunets IP A
2019-08-11 11:00 IFK Hedemora FK - Fors IK Brunnsjöliden A
2019-08-15 18:00 Horndals IF - Islingby IK vit Rossliden
2019-08-15 18:00 Krylbo IF - Avesta AIK blå Krylbo IP
2019-08-16 18:00 Östansbo IS Vit - Stora Tuna IK Björkliden C 7-manna
2019-08-17 11:00 Avesta AIK vit - IFK Hedemora FK Avestavallen D
2019-08-17 12:00 Fors IK - Horndals IF Fors IP
2019-08-18 12:00 Islingby IK vit - Säters IF FK Idunvallen
2019-08-19 18:00 IFK Hedemora FK - Stora Tuna IK Brunnsjöliden A
2019-08-20 18:30 Krylbo IF - Östansbo IS Vit Krylbo IP
2019-08-21 17:30 Säters IF FK - Fors IK Skönviks IP
2019-08-21 18:00 Avesta AIK blå - Islingby IK vit Avestavallen Konstgräs
2019-08-21 18:00 Horndals IF - Avesta AIK vit Rossliden
2019-08-23 17:00 Östansbo IS Vit - IFK Hedemora FK Björkliden C 7-manna
2019-08-24 10:00 Avesta AIK vit - Säters IF FK Avestavallen D
2019-08-24 12:00 Fors IK - Avesta AIK blå Fors IP
2019-08-25 11:00 Stora Tuna IK - Horndals IF Tunets IP A
2019-08-25 12:00 Islingby IK vit - Krylbo IF Idunvallen
2019-08-28 17:30 Horndals IF - Avesta AIK blå Rossliden
2019-08-29 18:00 Krylbo IF - Fors IK Krylbo IP
2019-08-31 15:00 Islingby IK vit - Östansbo IS Vit Idunvallen
September
2019-09-01 00:00 Avesta AIK blå - Avesta AIK vit Avestavallen Konstgräs
2019-09-01 11:00 Säters IF FK - Stora Tuna IK Säters IP
2019-09-01 11:00 Horndals IF - IFK Hedemora FK Rossliden
2019-09-07 11:00 Stora Tuna IK - Avesta AIK blå Tunets IP A
2019-09-07 12:00 Fors IK - Islingby IK vit Fors IP
2019-09-07 14:00 Östansbo IS Vit - Horndals IF Björkliden C 7-manna
2019-09-08 11:00 IFK Hedemora FK - Säters IF FK Brunnsjöliden A
2019-09-10 18:00 Avesta AIK vit - Krylbo IF Avestavallen D
2019-09-13 17:30 Avesta AIK blå - IFK Hedemora FK Avestavallen D
2019-09-13 18:00 Islingby IK vit - Avesta AIK vit Idunvallen
2019-09-14 11:00 Säters IF FK - Horndals IF Säters IP
2019-09-14 11:00 Krylbo IF - Stora Tuna IK Krylbo IP
2019-09-14 12:00 Fors IK - Östansbo IS Vit Fors IP
2019-09-17 18:00 Islingby IK vit - IFK Hedemora FK Sportfältet 5
2019-09-19 18:30 Avesta AIK vit - Fors IK Avestavallen D
2019-09-22 13:00 IFK Hedemora FK - Krylbo IF Brunnsjöliden A
2019-09-22 14:00 Östansbo IS Vit - Säters IF FK Björkliden C 7-manna
2019-09-23 18:00 Stora Tuna IK - Islingby IK vit Tunets IP A

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info