Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 5 Grupp 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bullermyrens IK röd Kristoffer Molinder +46735789687 Röd/svart/Svart/Svart
Gustafs GoIF Anna Forslund Röd/Röd/Röd
IF Tunabro Daniel Larsson 0702339348 Blå/Blå/Blå
Islingby IK Jenny Isberg 0703259289 Röd/Vit/Röd
Skogsbo/Avesta IF Tobias Nykvist 0703732889 Gul/Svart
Säters IF FK Tobias Andersson 0722200251 Blåvit/Blå/Blå / Vit
Torsångs IF Niklas Avebom 0734090013 Gulblå/blå/blå
Östansbo IS Mattias Johansson 0765087822 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 09:45 Islingby IK - Bullermyrens IK röd Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-05 11:00 Säters IF FK - IF Tunabro Säters IP
2019-05-05 17:00 Torsångs IF - Skogsbo/Avesta IF Torsångs IP 7v7
2019-05-05 17:00 Gustafs GoIF - Östansbo IS Slättgärdet 2
2019-05-12 11:00 Skogsbo/Avesta IF - Säters IF FK Klockarvallen 7-manna
2019-05-12 11:00 Bullermyrens IK röd - Gustafs GoIF Skvalet
2019-05-12 17:00 Östansbo IS - Torsångs IF Björkliden C 7-manna
2019-05-16 18:00 IF Tunabro - Islingby IK Gyllevallen
2019-05-18 13:00 Säters IF FK - Östansbo IS Säters IP
2019-05-19 15:00 Islingby IK - Skogsbo/Avesta IF Idunvallen
2019-05-19 16:00 Torsångs IF - Gustafs GoIF Torsångs IP 7v7
2019-05-19 17:00 IF Tunabro - Bullermyrens IK röd Gyllevallen
2019-05-24 18:00 Gustafs GoIF - Säters IF FK Slättgärdet 2
2019-05-24 18:00 Östansbo IS - Islingby IK Björkliden C 7-manna
2019-05-26 11:00 Bullermyrens IK röd - Torsångs IF Skvalet
2019-05-26 13:30 Skogsbo/Avesta IF - IF Tunabro Klockarvallen 7-manna
2019-05-30 15:00 Islingby IK - Gustafs GoIF Idunvallen
Juni
2019-06-01 11:00 IF Tunabro - Östansbo IS Gyllevallen
2019-06-02 11:00 Säters IF FK - Torsångs IF Säters IP
2019-06-02 13:30 Skogsbo/Avesta IF - Bullermyrens IK röd Klockarvallen 7-manna
2019-06-06 14:00 Östansbo IS - Skogsbo/Avesta IF Björkliden C 7-manna
2019-06-09 11:00 Bullermyrens IK röd - Säters IF FK Skvalet
2019-06-09 17:00 Torsångs IF - Islingby IK Torsångs IP 7v7
2019-06-10 18:00 Gustafs GoIF - IF Tunabro Slättgärdet 2
2019-06-12 18:00 Islingby IK - Säters IF FK Idunvallen
2019-06-16 17:00 Östansbo IS - Bullermyrens IK röd Björkliden C 7-manna
2019-06-16 18:00 Skogsbo/Avesta IF - Gustafs GoIF Klockarvallen 7-manna
2019-06-17 18:00 IF Tunabro - Torsångs IF Gyllevallen
Augusti
2019-08-06 18:00 Säters IF FK - Bullermyrens IK röd Skönviks IP
2019-08-10 10:00 IF Tunabro - Gustafs GoIF Gyllevallen
2019-08-11 12:00 Skogsbo/Avesta IF - Östansbo IS Klockarvallen 7-manna
2019-08-11 13:00 Islingby IK - Torsångs IF Idunvallen
2019-08-13 19:00 Gustafs GoIF - Skogsbo/Avesta IF Slättgärdet 2
2019-08-15 18:30 Säters IF FK - Islingby IK Säters IP
2019-08-17 11:00 Gustafs GoIF - Islingby IK Slättgärdet 2
2019-08-18 14:00 Östansbo IS - IF Tunabro Björkliden A 7-manna
2019-08-18 17:00 Torsångs IF - Säters IF FK Torsångs IP 7v7
2019-08-18 17:00 Bullermyrens IK röd - Skogsbo/Avesta IF Skvalet
2019-08-22 18:30 Bullermyrens IK röd - Östansbo IS Skvalet
2019-08-24 11:00 IF Tunabro - Skogsbo/Avesta IF Gyllevallen
2019-08-25 14:00 Säters IF FK - Gustafs GoIF Säters IP
2019-08-25 17:00 Torsångs IF - Bullermyrens IK röd Torsångs IP 7v7
2019-08-25 18:00 Islingby IK - Östansbo IS Idunvallen
2019-08-29 18:45 Torsångs IF - IF Tunabro Torsångs IP 9v9
2019-08-30 18:00 Gustafs GoIF - Torsångs IF Slättgärdet 2
September
2019-09-01 11:00 Skogsbo/Avesta IF - Islingby IK Klockarvallen 7-manna
2019-09-01 11:00 Bullermyrens IK röd - IF Tunabro Skvalet
2019-09-01 17:00 Östansbo IS - Säters IF FK Björkliden C 7-manna
2019-09-06 17:30 Islingby IK - IF Tunabro Idunvallen
2019-09-08 13:00 Säters IF FK - Skogsbo/Avesta IF Säters IP
2019-09-08 16:00 Torsångs IF - Östansbo IS Torsångs IP 7v7
2019-09-08 17:00 Gustafs GoIF - Bullermyrens IK röd Slättgärdet 2
2019-09-14 15:00 IF Tunabro - Säters IF FK Gyllevallen
2019-09-15 10:00 Bullermyrens IK röd - Islingby IK Skvalet
2019-09-15 13:00 Skogsbo/Avesta IF - Torsångs IF Klockarvallen 7-manna
2019-09-15 17:00 Östansbo IS - Gustafs GoIF Björkliden C 7-manna

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info