Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 7v7 Röd A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P07 Gul Ola Pettersson 0703338472 Gul-Svart/Svart/Gul
Arboga Södra IF P08 Gul Robert Jansson 0735330589 Gul-Svart/Svart/Gul
Barkarö SK P07 Röd Henrik Edbom 0703982704 Röd/Blå/Röd
Barkarö SK P08 Röd Andreas Synnerborn +46707846636 Röd/Blå/Röd
Gideonsbergs IF P07 Blå Anna Nilsson 0704856222 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Gideonsbergs IF P08 Röd Jonas Estelli 0704270310 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Norrby SK P 06/07 Theresia Hållén 0737648687 Blå/Blå/Blå
Sala FF P07 Karin Hanold 0734087704 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 08 Nicklas Lundin 0730938218 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 08 Gul Nicklas Lundin 0730938218 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P07 Svart Jonas Gärd 0705880507 0705880507 Gul/svart/Svart/Svart
Västerås BK 30 P07 Svart David Hertze Vit/Svart/Vit
Västerås BK 30 P08 Robert Sturesson 0704617456 0704617456 Vit/Svart/Vit
Västerås IK P07:3 Gul Thomas Eriksson Nogelius 0704472474 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås IK P08:2 Gul Paul Fogelberg 0736578099 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås IK P08:2 Svart Paul Fogelberg 0736578099 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås SK FK P07 GRÖNT José Bari 0739132330 Grön-vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Västerås BK 30 P07 Svart Apalby 6
2019-08-11 10:00 Västerås BK 30 P08 - Gideonsbergs IF P08 Röd Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-11 11:00 Sala FF P07 - Västerås SK FK P07 GRÖNT Lärkan (konstgräs)
2019-08-11 11:30 Västerås IK P08:2 Gul - Arboga Södra IF P08 Gul Apalby 6
2019-08-13 18:00 Skiljebo SK P 08 Gul - Västerås IK P07:3 Gul Hamre 15 (konstgräs)
2019-08-14 18:30 Skiljebo SK P 08 - Norrby SK P 06/07 Hamre 8
2019-08-16 19:00 Barkarö SK P07 Röd - Skiljebo SK P 08 Barkarö IP
2019-08-17 11:30 Skiljebo SK P07 Svart - Barkarö SK P07 Röd Hamre 7
2019-08-18 10:00 Norrby SK P 06/07 - Västerås BK 30 P08 Norrbyliden
2019-08-18 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås IK P08:2 Svart Önsta A2
2019-08-18 10:30 Arboga Södra IF P07 Gul - Västerås IK P08:2 Gul Sturevallen
2019-08-18 11:00 Västerås SK FK P07 GRÖNT - Skiljebo SK P07 Svart Skälby IP A
2019-08-18 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Barkarö SK P08 Röd Sturevallen
2019-08-18 17:30 Gideonsbergs IF P07 Blå - Sala FF P07 Önsta B1
2019-08-25 09:45 Barkarö SK P08 Röd - Arboga Södra IF P07 Gul Barkarö IP
2019-08-25 10:00 Skiljebo SK P07 Svart - Gideonsbergs IF P07 Blå Hamre 6 (7-manna)
2019-08-25 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Norrby SK P 06/07 Apalby 6
2019-08-25 11:00 Sala FF P07 - Arboga Södra IF P08 Gul Lärkan (konstgräs)
2019-08-25 12:00 Västerås BK 30 P08 - Barkarö SK P07 Röd Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-25 15:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Gideonsbergs IF P08 Röd Hamre 8
2019-08-25 17:00 Skiljebo SK P 08 - Västerås SK FK P07 GRÖNT Hamre 8
2019-08-27 17:45 Västerås BK 30 P07 Svart - Skiljebo SK P 08 Gul Ringvallen 1
2019-08-30 17:30 Gideonsbergs IF P07 Blå - Skiljebo SK P 08 Rönnby
2019-08-30 18:30 Norrby SK P 06/07 - Skiljebo SK P 08 Gul Norrbyliden
2019-08-31 11:00 Barkarö SK P07 Röd - Västerås IK P08:2 Svart Barkarö IP
September
2019-09-01 10:00 Västerås IK P08:2 Gul - Barkarö SK P08 Röd Apalby 6
2019-09-01 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås IK P07:3 Gul Önsta A2
2019-09-01 11:00 Västerås SK FK P07 GRÖNT - Västerås BK 30 P08 Skälby IP A
2019-09-01 11:00 Arboga Södra IF P07 Gul - Sala FF P07 Sturevallen
2019-09-01 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P07 Svart Sturevallen
2019-09-03 18:00 Västerås IK P07:3 Gul - Västerås BK 30 P07 Svart Rocklunda 29
2019-09-08 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Västerås SK FK P07 GRÖNT Apalby 6
2019-09-08 10:00 Västerås BK 30 P08 - Gideonsbergs IF P07 Blå Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-08 10:00 Skiljebo SK P07 Svart - Arboga Södra IF P07 Gul Hamre 6 (7-manna)
2019-09-08 11:00 Sala FF P07 - Västerås IK P08:2 Gul Lärkan (konstgräs)
2019-09-08 14:00 Västerås IK P07:3 Gul - Norrby SK P 06/07 Rocklunda 27
2019-09-08 15:00 Skiljebo SK P 08 - Arboga Södra IF P08 Gul Hamre 8
2019-09-08 16:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Barkarö SK P07 Röd Hamre 8
2019-09-08 17:00 Västerås BK 30 P07 Svart - Gideonsbergs IF P08 Röd Ringvallen 1
2019-09-14 11:00 Barkarö SK P07 Röd - Västerås IK P07:3 Gul Barkarö IP
2019-09-15 10:00 Västerås IK P08:2 Gul - Skiljebo SK P07 Svart Apalby 6
2019-09-15 10:30 Gideonsbergs IF P08 Röd - Norrby SK P 06/07 Önsta A1
2019-09-15 10:45 Barkarö SK P08 Röd - Sala FF P07 Barkarö IP
2019-09-15 12:30 Arboga Södra IF P07 Gul - Skiljebo SK P 08 Sturevallen
2019-09-15 13:00 Västerås SK FK P07 GRÖNT - Skiljebo SK P 08 Gul Skälby IP A
2019-09-15 16:30 Gideonsbergs IF P07 Blå - Västerås IK P08:2 Svart Rönnby
2019-09-15 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Västerås BK 30 P08 Sturevallen
2019-09-18 18:00 Norrby SK P 06/07 - Västerås BK 30 P07 Svart Norrbyliden
2019-09-22 10:00 Skiljebo SK P07 Svart - Barkarö SK P08 Röd Hamre 6 (7-manna)
2019-09-22 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Arboga Södra IF P08 Gul Apalby 6
2019-09-22 12:00 Västerås BK 30 P08 - Arboga Södra IF P07 Gul Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-22 13:00 Skiljebo SK P 08 - Västerås IK P08:2 Gul Hamre 8
2019-09-22 14:00 Västerås IK P07:3 Gul - Västerås SK FK P07 GRÖNT Rocklunda 27
2019-09-22 14:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Gideonsbergs IF P07 Blå Hamre 8
2019-09-22 17:30 Västerås BK 30 P07 Svart - Barkarö SK P07 Röd Ringvallen 1
2019-09-26 17:00 Barkarö SK P08 Röd - Gideonsbergs IF P07 Blå Barkarö IP
2019-09-29 09:30 Barkarö SK P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Barkarö IP
2019-09-29 10:00 Västerås IK P08:2 Gul - Västerås BK 30 P08 Apalby 6
2019-09-29 10:30 Arboga Södra IF P07 Gul - Västerås IK P08:2 Svart Sturevallen
2019-09-29 11:00 Sala FF P07 - Skiljebo SK P07 Svart Lärkan (konstgräs)
2019-09-29 11:00 Västerås SK FK P07 GRÖNT - Västerås BK 30 P07 Svart Skälby IP A
2019-09-29 11:00 Barkarö SK P07 Röd - Gideonsbergs IF P08 Röd Barkarö IP
2019-09-29 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P 08 Gul Sturevallen
Oktober
2019-10-01 17:15 Gideonsbergs IF P07 Blå - Västerås IK P07:3 Gul Rönnby

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info