Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Herrar 7 E

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 20:00 150017005 Oranje FK - IF Olympia Farsta 0 - 3 Essinge IP 1
2019-04-13 16:00 150017001 Kronobergs BK - Kungsholms FK 3 - 4 Stadshagens IP 1
2019-04-13 16:00 150017002 FC Tolkarna - Stockholm Snipers IF 9 - 0 Stadshagens IP 2
2019-04-14 16:00 150017003 IF Atletico Camelen - IF Söderkamraterna 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-04-14 20:00 150017004 BK Borsten - BK Träsket 4 - 1 Zinkensdamms IP 1
2019-04-26 18:00 150017007 BK Träsket - IF Atletico Camelen 1 - 4 Zinkensdamms IP 1
2019-04-27 14:00 150017009 Stockholm Snipers IF - Kronobergs BK 2 - 7 Essinge IP 1
2019-04-27 16:00 150017010 Kungsholms FK - Oranje FK 2 - 2 Essinge IP 1
2019-04-28 18:00 150017008 IF Söderkamraterna - FC Tolkarna 1 - 0 Zinkensdamms IP 1
2019-04-28 20:00 150017006 IF Olympia Farsta - BK Borsten 1 - 2 Farsta IP 1
Maj
2019-05-04 16:00 150017011 Kronobergs BK - IF Söderkamraterna 0 - 4 Stadshagens IP 1
2019-05-04 16:00 150017012 FC Tolkarna - BK Träsket 2 - 1 Stadshagens IP 2
2019-05-04 17:00 150017015 Stockholm Snipers IF - Kungsholms FK 1 - 5 Essinge IP 1
2019-05-05 14:00 150017014 BK Borsten - Oranje FK 4 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-05-05 16:00 150017013 IF Atletico Camelen - IF Olympia Farsta 0 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-05-08 20:00 150017016 Oranje FK - IF Atletico Camelen 5 - 1 Essinge IP 1
2019-05-11 14:00 150017019 IF Söderkamraterna - Stockholm Snipers IF 3 - 4 Zinkensdamms IP 1
2019-05-11 14:00 150017020 Kungsholms FK - BK Borsten 6 - 2 Essinge IP 1
2019-05-11 16:00 150017018 BK Träsket - Kronobergs BK 2 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-05-12 18:00 150017017 IF Olympia Farsta - FC Tolkarna 1 - 0 Farsta IP 1
2019-05-18 11:00 150017023 IF Atletico Camelen - BK Borsten 0 - 0 Zinkensdamms IP 1
2019-05-18 14:00 150017025 Stockholm Snipers IF - BK Träsket 3 - 5 Essinge IP 1
2019-05-18 16:00 150017021 Kronobergs BK - IF Olympia Farsta 1 - 2 Stadshagens IP 1
2019-05-18 16:00 150017022 FC Tolkarna - Kungsholms FK 3 - 3 Stadshagens IP 2
2019-05-19 18:00 150017024 IF Söderkamraterna - Oranje FK 4 - 4 Tantolundens BP 1
2019-05-22 20:00 150017027 Oranje FK - Kronobergs BK 3 - 5 Essinge IP 1
2019-05-24 20:00 150017028 IF Olympia Farsta - Stockholm Snipers IF 7 - 0 Farsta IP 1
2019-05-25 14:00 150017030 Kungsholms FK - IF Atletico Camelen 2 - 0 Essinge IP 1
2019-05-25 16:00 150017026 BK Borsten - FC Tolkarna 2 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-05-25 16:00 150017029 BK Träsket - IF Söderkamraterna 1 - 2 Kärrtorps IP 1
Juni
2019-06-01 14:00 150017031 Kronobergs BK - BK Borsten 3 - 0 Stadshagens IP 1
2019-06-01 14:00 150017034 IF Söderkamraterna - IF Olympia Farsta 1 - 1 Zinkensdamms IP 1
2019-06-01 16:00 150017032 FC Tolkarna - IF Atletico Camelen 2 - 0 Stadshagens IP 2
2019-06-01 16:00 150017033 BK Träsket - Kungsholms FK 0 - 6 Zinkensdamms IP 1
2019-06-03 20:00 150017035 Stockholm Snipers IF - Oranje FK 0 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-06-05 20:00 150017038 Oranje FK - FC Tolkarna 7 - 2 Essinge IP 1
2019-06-07 20:00 150017039 IF Olympia Farsta - BK Träsket 7 - 0 Farsta IP 1
2019-06-07 20:00 150017040 Kungsholms FK - IF Söderkamraterna 1 - 0 Essinge IP 1
2019-06-08 11:00 150017037 BK Borsten - Stockholm Snipers IF 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-06-09 20:00 150017036 IF Atletico Camelen - Kronobergs BK 2 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-06-15 14:00 150017045 Stockholm Snipers IF - IF Atletico Camelen 1 - 3 Essinge IP 1
2019-06-15 16:00 150017044 IF Söderkamraterna - BK Borsten 1 - 6 Zinkensdamms IP 1
2019-06-16 16:00 150017041 Kronobergs BK - FC Tolkarna 7 - 3 Stadshagens IP 1
2019-06-16 18:00 150017042 IF Olympia Farsta - Kungsholms FK 1 - 1 Farsta IP 1
2019-06-16 18:00 150017043 BK Träsket - Oranje FK 1 - 11 Zinkensdamms IP 1
Augusti
2019-08-10 14:00 150017047 IF Atletico Camelen - Stockholm Snipers IF 2 - 1 Zinkensdamms IP 1
2019-08-10 14:00 150017050 Kungsholms FK - IF Olympia Farsta 2 - 2 Essinge IP 1
2019-08-10 16:00 150017046 FC Tolkarna - Kronobergs BK 1 - 0 Stadshagens IP 2
2019-08-10 16:00 150017048 BK Borsten - IF Söderkamraterna WO (3 - 0) Zinkensdamms IP 1
2019-08-17 16:00 150017051 Kronobergs BK - IF Atletico Camelen 0 - 1 Stadshagens IP 1
2019-08-17 16:00 150017052 FC Tolkarna - Oranje FK 1 - 1 Stadshagens IP 2
2019-08-17 16:00 150017054 IF Söderkamraterna - Kungsholms FK 1 - 3 Tantolundens BP 1
2019-08-17 16:00 150017055 Stockholm Snipers IF - BK Borsten 1 - 0 Essinge IP 1
2019-08-18 20:00 150017053 BK Träsket - IF Olympia Farsta OW (0 - 3) Kärrtorps IP 1
2019-08-21 20:00 150017058 Oranje FK - Stockholm Snipers IF 7 - 2 Essinge IP 1
2019-08-23 20:00 150017060 Kungsholms FK - BK Träsket 4 - 3 Essinge IP 1
2019-08-24 12:00 150017057 BK Borsten - Kronobergs BK 2 - 4 Zinkensdamms IP 1
2019-08-25 18:00 150017059 IF Olympia Farsta - IF Söderkamraterna 6 - 0 Farsta IP 1
2019-08-25 20:00 150017056 IF Atletico Camelen - FC Tolkarna 5 - 2 Tantolundens BP 1
2019-08-30 20:00 150017063 IF Atletico Camelen - Kungsholms FK 1 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-08-31 14:00 150017064 IF Söderkamraterna - BK Träsket 1 - 4 Zinkensdamms IP 1
2019-08-31 16:00 150017061 Kronobergs BK - Oranje FK 2 - 6 Stadshagens IP 1
2019-08-31 16:00 150017065 Stockholm Snipers IF - IF Olympia Farsta 0 - 5 Essinge IP 1
September
2019-09-04 20:00 150017067 Oranje FK - IF Söderkamraterna 5 - 1 Essinge IP 1
2019-09-06 20:00 150017070 Kungsholms FK - FC Tolkarna 1 - 0 Essinge IP 1
2019-09-07 14:00 150017069 BK Träsket - Stockholm Snipers IF 0 - 10 Zinkensdamms IP 1
2019-09-07 16:00 150017066 BK Borsten - IF Atletico Camelen 3 - 0 Zinkensdamms IP 1
2019-09-08 18:00 150017068 IF Olympia Farsta - Kronobergs BK 8 - 0 Farsta IP 1
2019-09-11 20:00 150017062 FC Tolkarna - BK Borsten 0 - 2 Kärrtorps IP 1
2019-09-13 20:00 150017071 Kronobergs BK - BK Träsket 3 - 3 Stadshagens IP 1
2019-09-14 14:00 150017073 IF Atletico Camelen - Oranje FK 0 - 6 Zinkensdamms IP 1
2019-09-14 16:00 150017072 FC Tolkarna - IF Olympia Farsta 3 - 0 Stadshagens IP 2
2019-09-14 16:00 150017074 BK Borsten - Kungsholms FK 2 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-09-14 16:00 150017075 Stockholm Snipers IF - IF Söderkamraterna 2 - 0 Essinge IP 1
2019-09-18 20:00 150017080 Kungsholms FK - Stockholm Snipers IF 2 - 0 Essinge IP 1
2019-09-18 20:30 150017049 Oranje FK - BK Träsket 15 - 0 Blackeberg BP 1
2019-09-21 16:00 150017079 IF Söderkamraterna - Kronobergs BK 4 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-09-22 16:00 150017078 BK Träsket - FC Tolkarna 1 - 6 Zinkensdamms IP 1
2019-09-22 18:00 150017077 IF Olympia Farsta - IF Atletico Camelen 4 - 3 Farsta IP 1
2019-09-22 20:00 150017076 Oranje FK - BK Borsten 6 - 0 Essinge IP 1
2019-09-27 18:00 150017081 Kronobergs BK - Stockholm Snipers IF 1 - 4 Stadshagens IP 1
2019-09-28 14:00 150017083 IF Atletico Camelen - BK Träsket 1 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-09-28 16:00 150017082 FC Tolkarna - IF Söderkamraterna 3 - 3 Stadshagens IP 2
2019-09-28 16:00 150017084 BK Borsten - IF Olympia Farsta 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-09-28 16:00 150017085 Oranje FK - Kungsholms FK 5 - 0 Essinge IP 1
Oktober
2019-10-04 18:00 150017087 BK Träsket - BK Borsten 2 - 1 Zinkensdamms IP 1
2019-10-04 20:00 150017086 IF Olympia Farsta - Oranje FK 3 - 2 Farsta IP 1
2019-10-04 20:00 150017090 Kungsholms FK - Kronobergs BK 2 - 1 Essinge IP 1
2019-10-05 14:00 150017088 IF Söderkamraterna - IF Atletico Camelen 4 - 1 Mälarhöjdens IP 1
2019-10-05 14:00 150017089 Stockholm Snipers IF - FC Tolkarna 0 - 3 Essinge IP 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info