Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F14- 2A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 1 Jarl Molin 0705602056 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 1 Karin Anneli Jernhall 086681260 0723320313 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 3 Daniel Garmén 0702289488 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Stocksund 2 Niclas Rodin 0708400400 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 1 Annica Magnusson 08166485 0704955775 Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK 1 Per Aronsson 0738515385 0738515385 Gul, Svart, Gul
Täby FK 21 Kristina Tidner 0706366868 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 1 Stefan Marklund 0733778722 Röd/Svarta/Röda
Åkersberga BK Magnus Jelldal Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:30 151632006 Djurgårdens IF FF 1 - Enebybergs IF 1 2 - 5 Östermalms IP 1
2019-04-07 13:00 151632004 IFK Stocksund 2 - IK Frej Täby FK 1 1 - 3 Danderyd Arena 1
2019-04-07 14:30 151632003 IFK Vaxholm 1 - Åkersberga BK 16 - 2 Vaxö IP 1
2019-04-07 15:30 151632002 Vallentuna BK DF 1 - IF Brommapojkarna 3 5 - 4 Vallentuna IP 3
2019-04-13 10:00 151632010 Åkersberga BK - Vallentuna BK DF 1 3 - 10 Margretelunds IP 2
2019-04-13 10:30 151632012 Täby FK 21 - Djurgårdens IF FF 1 9 - 1 Skarpäng 1
2019-04-14 16:30 151632009 IK Frej Täby FK 1 - IFK Vaxholm 1 2 - 6 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-22 17:00 151632018 IF Brommapojkarna 3 - Täby FK 21 8 - 1 Grimsta IP 2
2019-04-26 20:00 151632056 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 3 6 - 2 Danderyd Arena 1
2019-04-28 10:30 151632019 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Stocksund 2 1 - 3 Östermalms IP 1
2019-04-28 14:30 151632023 Åkersberga BK - IF Brommapojkarna 3 1 - 7 Margretelunds IP 2
Maj
2019-05-01 13:00 151632014 Vallentuna BK DF 1 - IK Frej Täby FK 1 2 - 4 Vallentuna IP 3
2019-05-01 15:00 151632016 IFK Stocksund 2 - Enebybergs IF 1 1 - 4 Danderyd Arena 1
2019-05-04 10:30 151632026 Vallentuna BK DF 1 - Enebybergs IF 1 7 - 2 Vallentuna IP 3
2019-05-04 12:15 151632030 IF Brommapojkarna 3 - IK Frej Täby FK 1 10 - 1 Grimsta IP 2
2019-05-05 14:45 151632029 Åkersberga BK - Täby FK 21 1 - 5 Margretelunds IP 2
2019-05-05 15:15 151632027 IFK Vaxholm 1 - Djurgårdens IF FF 1 15 - 0 Vaxö IP 1
2019-05-11 10:30 151632036 Täby FK 21 - IFK Stocksund 2 3 - 1 Skarpäng 1
2019-05-12 10:30 151632032 Djurgårdens IF FF 1 - Vallentuna BK DF 1 2 - 9 Östermalms IP 1
2019-05-12 16:30 151632035 IK Frej Täby FK 1 - Åkersberga BK 3 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-17 19:30 151632065 Åkersberga BK - IFK Stocksund 2 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-18 14:00 151632042 IF Brommapojkarna 3 - Enebybergs IF 1 3 - 4 Grimsta IP 2
2019-05-19 13:00 151632039 IFK Vaxholm 1 - IFK Stocksund 2 2 - 0 Vaxö IP 1
2019-05-19 16:30 151632040 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 21 0 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-26 10:30 151632045 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 3 2 - 6 Östermalms IP 1
2019-05-26 13:30 151632048 Täby FK 21 - IFK Vaxholm 1 2 - 4 Skarpäng 1
2019-05-26 16:00 151632046 Enebybergs IF 1 - Åkersberga BK 8 - 1 Enebybergs IP 2
2019-05-26 20:00 151632043 IFK Stocksund 2 - Vallentuna BK DF 1 3 - 3 Danderyd Arena 1
2019-05-31 18:30 151632052 IK Frej Täby FK 1 - Enebybergs IF 1 3 - 3 Enebybergs IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 151632050 Vallentuna BK DF 1 - IFK Vaxholm 1 5 - 3 Vallentuna IP 3
2019-06-02 16:00 151632053 Åkersberga BK - Djurgårdens IF FF 1 7 - 4 Margretelunds IP 2
2019-06-09 10:30 151632058 Djurgårdens IF FF 1 - IK Frej Täby FK 1 3 - 2 Östermalms IP 1
2019-06-09 14:00 151632060 Täby FK 21 - Vallentuna BK DF 1 0 - 5 Näsbydal 1
2019-06-10 20:05 151632069 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK 4 - 2 Djursholms IP 3
2019-06-15 10:30 151632020 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 1 3 - 2 Enebybergs IP 2
2019-06-16 16:00 151632066 IF Brommapojkarna 3 - IFK Vaxholm 1 8 - 1 Grimsta IP 2
2019-06-18 18:30 151632062 Enebybergs IF 1 - Täby FK 21 3 - 4 Enebybergs IP 2
Augusti
2019-08-10 15:30 151632068 IFK Vaxholm 1 - IF Brommapojkarna 3 3 - 5 Vaxö IP 1
2019-08-16 19:30 151632123 IFK Vaxholm 1 - IK Frej Täby FK 1 1 - 1 Vaxö IP 1
2019-08-17 10:15 151632094 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 3 4 - 5 Enebybergs IP 2
2019-08-17 10:30 151632074 Vallentuna BK DF 1 - Täby FK 21 5 - 3 Vallentuna IP 3
2019-08-18 16:00 151632078 IF Brommapojkarna 3 - IFK Stocksund 2 2 - 1 Grimsta IP 2
2019-08-25 09:00 151632082 Djurgårdens IF FF 1 - Åkersberga BK 2 - 4 Östermalms IP 1
2019-08-25 13:30 151632079 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK DF 1 1 - 2 Vaxö IP 1
2019-08-30 18:45 151632072 Täby FK 21 - Enebybergs IF 1 4 - 3 Skarpäng 1
2019-08-31 14:00 151632090 IF Brommapojkarna 3 - Djurgårdens IF FF 1 7 - 0 Grimsta IP 2
September
2019-09-01 10:30 151632086 Vallentuna BK DF 1 - IFK Stocksund 2 3 - 2 Vallentuna IP 2
2019-09-01 13:30 151632087 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 21 1 - 2 Vaxö IP 1
2019-09-01 16:00 151632089 Åkersberga BK - Enebybergs IF 1 3 - 8 Margretelunds IP 2
2019-09-06 18:45 151632096 Täby FK 21 - IK Frej Täby FK 1 8 - 0 Skarpäng 1
2019-09-08 11:00 151632091 IFK Stocksund 2 - IFK Vaxholm 1 WO (3 - 0) Danderyd Arena 1
2019-09-12 19:00 151632101 Åkersberga BK - IK Frej Täby FK 1 2 - 5 Margretelunds IP 2
2019-09-14 10:30 151632098 Vallentuna BK DF 1 - Djurgårdens IF FF 1 13 - 0 Vallentuna IP 3
2019-09-14 10:45 151632100 IFK Stocksund 2 - Täby FK 21 1 - 5 Danderyd Arena 1
2019-09-15 15:00 151632083 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 1 5 - 0 Enebybergs IP 2
2019-09-21 12:00 151632108 Täby FK 21 - Åkersberga BK 8 - 1 Skarpäng 1
2019-09-22 10:30 151632104 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Vaxholm 1 0 - 2 Östermalms IP 1
2019-09-22 13:15 151632105 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK DF 1 6 - 2 Enebybergs IP 2
2019-09-22 16:30 151632107 IK Frej Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 3 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-27 20:00 151632111 IFK Vaxholm 1 - Enebybergs IF 1 2 - 6 Vaxö IP 1
2019-09-28 11:30 151632112 IFK Stocksund 2 - Djurgårdens IF FF 1 3 - 2 Danderyd Arena 1
2019-09-29 14:00 151632114 IF Brommapojkarna 3 - Åkersberga BK 13 - 0 Grimsta IP 2
2019-09-29 17:15 151632076 IK Frej Täby FK 1 - Djurgårdens IF FF 1 2 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
Oktober
2019-10-05 10:00 151632130 Åkersberga BK - IFK Vaxholm 1 3 - 8 Margretelunds IP 2
2019-10-05 10:30 151632120 Täby FK 21 - IF Brommapojkarna 3 4 - 2 Skarpäng 1
2019-10-06 15:00 151632116 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund 2 3 - 0 Enebybergs IP 2
2019-10-06 16:30 151632118 IK Frej Täby FK 1 - Vallentuna BK DF 1 0 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-11 18:45 151632129 IK Frej Täby FK 1 - IFK Stocksund 2 2 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-12 10:00 151632127 Enebybergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 1 5 - 1 Enebybergs IP 2
2019-10-12 10:30 151632122 Vallentuna BK DF 1 - Åkersberga BK 11 - 2 Vallentuna IP 3
2019-10-13 10:30 151632126 Djurgårdens IF FF 1 - Täby FK 21 1 - 1 Essinge IP 1
2019-10-19 14:00 151632131 IF Brommapojkarna 3 - Vallentuna BK DF 1 4 - 1 Ängby IP 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info