Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Mikael Melin 0709944414 Svart/Vit/Svart/Gul
AIK FF 2 Malena Wallenberg Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 13 Guri Faugstad Eknes Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 22 Jonas Lissjanis 0792952585 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IFK Bergshamra Vit Henrik Skarin Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 18 vit Karin Fagerlund 0709973136 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 5 röd Christian Bye 0702985544 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Per Niklasson Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK vit Martin Fagerlund 0709432330 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM BLÅ Maryam Ghadanfari 0737329670 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK gul 1 Kim Persson 0732505021 Gul/Svart/Gul
Vasalunds IF S Svart Thomas Sjödin 0722526062 Röda/Svarta/Röda
Värtans IK Blå Mattias Elisson 0705174798 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 3 Stig Mikael Stenelund 0725172802 vit, blå, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 12:00 Vasalunds IF S Svart - Kista SC KFUM BLÅ Läroverket 1
2019-04-27 13:00 AIK FF 2 - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
2019-04-27 13:00 Karlbergs BK vit - Värtans IK Blå Kristinebergs IP 26
2019-04-27 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Norrtulls SK gul 1 Älvsjö IP 52
2019-04-27 15:00 IFK Stocksund 2 - AIK FF 10 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-04-27 17:15 IFK Lidingö FK 5 röd - Djurgårdens IF FF 22 Gångsätra BP 16
2019-04-28 16:00 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Lidingö FK 18 vit Hjorthagens IP 3
Omgång 2
2019-05-03 18:30 Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK 5 röd Hjorthagens IP 3
2019-05-04 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 2 Kvarnbacka BP 125
2019-05-04 12:00 Norrtulls SK gul 1 - IFK Stocksund 2 Norra Real 16
2019-05-04 13:00 AIK FF 10 - Karlbergs BK vit Läroverket 1
2019-05-05 14:00 IFK Bergshamra Vit - Älvsjö AIK FF Svart 3 Bergshamra IP 26
2019-05-05 16:00 IFK Lidingö FK 18 vit - Vasalunds IF S Svart Gångsätra BP 15
2019-05-05 18:00 Djurgårdens IF FF 22 - Djurgårdens IF FF 13 Hjorthagens IP 3
Omgång 3
2019-05-10 19:30 Djurgårdens IF FF 13 - Värtans IK Blå Hjorthagens IP 3
2019-05-11 13:00 Karlbergs BK vit - IFK Stocksund 2 Kristinebergs IP 26
2019-05-11 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Kista SC KFUM BLÅ Älvsjö IP 52
2019-05-11 17:00 IFK Lidingö FK 5 röd - AIK FF 10 Gångsätra BP 16
2019-05-12 14:00 IFK Bergshamra Vit - Norrtulls SK gul 1 Bergshamra IP 26
2019-05-12 17:00 Vasalunds IF S Svart - Djurgårdens IF FF 22 Läroverket 1
2019-05-12 18:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 18 vit Läroverket 1
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Bergshamra Vit Kvarnbacka BP 125
2019-05-18 14:00 Norrtulls SK gul 1 - Karlbergs BK vit Norra Real 16
2019-05-18 16:00 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK 5 röd Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-18 16:00 IFK Lidingö FK 18 vit - Älvsjö AIK FF Svart 3 Gångsätra BP 15
2019-05-18 17:00 Värtans IK Blå - Vasalunds IF S Svart Hjorthagens IP 3
2019-05-19 09:00 Djurgårdens IF FF 22 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 18:00 AIK FF 10 - Djurgårdens IF FF 13 Läroverket 1
Omgång 5
2019-05-25 09:00 AIK FF 2 - Värtans IK Blå Läroverket 1
2019-05-25 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Norrtulls SK gul 1 Kvarnbacka BP 125
2019-05-25 12:00 Vasalunds IF S Svart - AIK FF 10 Läroverket 1
2019-05-25 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Djurgårdens IF FF 22 Älvsjö IP 52
2019-05-25 16:00 IFK Lidingö FK 5 röd - Karlbergs BK vit Gångsätra BP 16
2019-05-25 17:00 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 14:00 IFK Bergshamra Vit - IFK Lidingö FK 18 vit Bergshamra IP 26
Omgång 6
2019-06-01 12:00 Karlbergs BK vit - Djurgårdens IF FF 13 Kristinebergs IP 26
2019-06-01 12:00 Norrtulls SK gul 1 - IFK Lidingö FK 5 röd Norra Real 16
2019-06-01 13:00 AIK FF 10 - AIK FF 2 Läroverket 1
2019-06-01 16:00 IFK Stocksund 2 - Vasalunds IF S Svart Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-06-01 17:00 Djurgårdens IF FF 22 - IFK Bergshamra Vit Hjorthagens IP 3
2019-06-01 17:00 IFK Lidingö FK 18 vit - Kista SC KFUM BLÅ Gångsätra BP 15
2019-06-02 18:00 Värtans IK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 3 Hjorthagens IP 3
Omgång 7
2019-06-08 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Djurgårdens IF FF 22 Kvarnbacka BP 125
2019-06-08 12:00 Vasalunds IF S Svart - Karlbergs BK vit Läroverket 1
2019-06-08 14:00 AIK FF 2 - IFK Stocksund 2 Läroverket 1
2019-06-08 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - AIK FF 10 Älvsjö IP 52
2019-06-08 17:15 IFK Lidingö FK 18 vit - Norrtulls SK gul 1 Gångsätra BP 15
2019-06-09 14:00 IFK Bergshamra Vit - Värtans IK Blå Bergshamra IP 26
2019-06-09 17:00 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Lidingö FK 5 röd Hjorthagens IP 3
Omgång 8
2019-08-23 19:30 Värtans IK Blå - Kista SC KFUM BLÅ Hjorthagens IP 3
2019-08-24 12:00 Karlbergs BK vit - AIK FF 2 Kristinebergs IP 26
2019-08-24 14:00 Norrtulls SK gul 1 - Djurgårdens IF FF 13 Norra Real 16
2019-08-24 15:00 IFK Stocksund 2 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-08-24 17:00 IFK Lidingö FK 5 röd - Vasalunds IF S Svart Gångsätra BP 16
2019-08-25 14:00 AIK FF 10 - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
2019-08-25 17:00 Djurgårdens IF FF 22 - IFK Lidingö FK 18 vit Hjorthagens IP 3
Omgång 9
2019-08-31 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 10 Kvarnbacka BP 125
2019-08-31 13:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 5 röd Läroverket 1
2019-08-31 15:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Karlbergs BK vit Älvsjö IP 52
2019-09-01 14:00 IFK Bergshamra Vit - IFK Stocksund 2 Bergshamra IP 26
2019-09-01 15:00 Vasalunds IF S Svart - Djurgårdens IF FF 13 Läroverket 1
2019-09-01 15:15 IFK Lidingö FK 18 vit - Värtans IK Blå Gångsätra BP 15
2019-09-01 16:00 Djurgårdens IF FF 22 - Norrtulls SK gul 1 Hjorthagens IP 3
Omgång 10
2019-09-06 19:30 Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 11:00 AIK FF 10 - IFK Lidingö FK 18 vit Läroverket 1
2019-09-07 13:00 Karlbergs BK vit - IFK Bergshamra Vit Kristinebergs IP 26
2019-09-07 15:00 Norrtulls SK gul 1 - Vasalunds IF S Svart Norra Real 16
2019-09-07 16:00 IFK Lidingö FK 5 röd - Älvsjö AIK FF Svart 3 Gångsätra BP 16
2019-09-07 16:00 IFK Stocksund 2 - Kista SC KFUM BLÅ Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-07 17:00 Värtans IK Blå - Djurgårdens IF FF 22 Hjorthagens IP 3
Omgång 11
2019-09-14 09:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Djurgårdens IF FF 13 Älvsjö IP 52
2019-09-14 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - Karlbergs BK vit Kvarnbacka BP 125
2019-09-14 12:00 AIK FF 2 - Vasalunds IF S Svart Läroverket 1
2019-09-14 17:00 Värtans IK Blå - Norrtulls SK gul 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 17:15 IFK Lidingö FK 18 vit - IFK Stocksund 2 Gångsätra BP 15
2019-09-15 14:00 IFK Bergshamra Vit - IFK Lidingö FK 5 röd Bergshamra IP 26
2019-09-15 17:00 Djurgårdens IF FF 22 - AIK FF 10 Hjorthagens IP 3
Omgång 12
2019-09-20 18:30 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Bergshamra Vit Hjorthagens IP 3
2019-09-21 10:00 Vasalunds IF S Svart - Älvsjö AIK FF Svart 3 Läroverket 1
2019-09-21 13:00 Karlbergs BK vit - IFK Lidingö FK 18 vit Kristinebergs IP 26
2019-09-21 14:00 AIK FF 10 - Värtans IK Blå Läroverket 1
2019-09-21 14:00 Norrtulls SK gul 1 - AIK FF 2 Norra Real 16
2019-09-21 15:00 IFK Stocksund 2 - Djurgårdens IF FF 22 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-21 16:00 IFK Lidingö FK 5 röd - Kista SC KFUM BLÅ Gångsätra BP 16
Omgång 13
2019-09-27 18:30 Djurgårdens IF FF 22 - Karlbergs BK vit Hjorthagens IP 3
2019-09-28 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - Djurgårdens IF FF 13 Kvarnbacka BP 125
2019-09-28 11:00 AIK FF 10 - Norrtulls SK gul 1 Läroverket 1
2019-09-28 16:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - AIK FF 2 Älvsjö IP 52
2019-09-28 17:00 IFK Lidingö FK 18 vit - IFK Lidingö FK 5 röd Gångsätra BP 15
2019-09-28 18:00 Värtans IK Blå - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-29 14:00 IFK Bergshamra Vit - Vasalunds IF S Svart Bergshamra IP 26

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info