Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-37

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Blå Fredrik Ylve Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Grön Helena Löfgren 0735361265 Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 4 Neramseen Khamou 0706329774 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Huddinge IF 6 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Tumba FK Vit Krzysztof Szczepanski Sjöbeck 0736153669 Vit/Blå/Blå
Nackdala AIS 1 Joakim Andersson 0722414037 Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 3 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Rönninge Salem Fotboll 6 Thomas Åke Ahl 0704404493 Gul, Svart, Gul
Stuvsta IF 5 Oskar Olai Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 3 Johan Tjerneng Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Yones Strand Grön/Vit/Grön/Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Yones Strand Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Grön Ulrica Sjölund vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Lila 2 Kent Östling vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 19:00 Sörskogens IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 6 Sörskogens BP 125
2019-04-27 09:00 Älvsjö AIK FF Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Älvsjö IP 52
2019-04-27 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 4 Berga IP 125
2019-04-27 15:00 Stuvsta IF 5 - Huddinge IF 6 Stuvsta IP 2
2019-04-28 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Lila 2 Brantbrinks IP 225
2019-04-28 11:00 Nackdala AIS 1 - IFK Tumba FK Vit Tuna BP 15
2019-04-28 13:00 Grödinge SK Grön - Enskede IK Blå Broängsplan 115
Omgång 2
2019-05-04 10:00 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Storvretens BP 225
2019-05-04 16:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 52
2019-05-05 10:00 Enskede IK Blå - Rönninge Salem Fotboll 3 Enskede IP 56
2019-05-05 10:00 Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Grön Källbrinksskolans IP 2
2019-05-05 11:00 Huddinge IF 6 - Sörskogens IF 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-05 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 225
2019-05-05 12:15 Rönninge Salem Fotboll 6 - Nackdala AIS 1 Berga IP 126
Omgång 3
2019-05-10 19:00 Sörskogens IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 125
2019-05-11 09:00 Älvsjö AIK FF Grön - Enskede IK Blå Älvsjö IP 52
2019-05-11 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Lila 2 Berga IP 125
2019-05-11 15:00 Stuvsta IF 5 - Huddinge IF 4 Stuvsta IP 2
2019-05-12 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Nackdala AIS 1 Brantbrinks IP 225
2019-05-12 13:00 Huddinge IF 6 - Rönninge Salem Fotboll 6 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-12 14:00 Grödinge SK Grön - IFK Tumba FK Vit Broängsplan 115
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Älvsjö AIK FF Grön Älvsjö IP 52
2019-05-18 11:00 IFK Tumba FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 3 Storvretens BP 225
2019-05-19 10:00 Nackdala AIS 1 - Grödinge SK Grön Tuna BP 15
2019-05-19 10:00 Enskede IK Blå - Stuvsta IF 5 Enskede IP 56
2019-05-19 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 225
2019-05-19 13:00 Huddinge IF 4 - Sörskogens IF 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-19 14:15 Rönninge Salem Fotboll 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Berga IP 126
Omgång 5
2019-05-24 18:00 Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Lila 2 Stuvsta IP 2
2019-05-24 19:00 Sörskogens IF 3 - Enskede IK Blå Sörskogens BP 125
2019-05-25 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Nackdala AIS 1 Berga IP 125
2019-05-25 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 6 Brantbrinks IP 225
2019-05-25 16:00 Älvsjö AIK FF Grön - IFK Tumba FK Vit Älvsjö IP 52
2019-05-26 11:00 Huddinge IF 6 - Huddinge IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-26 14:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Broängsplan 115
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Sörskogens IF 3 Älvsjö IP 52
2019-06-01 10:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Grödinge SK Grön Berga IP 126
2019-06-01 11:00 IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 5 Storvretens BP 225
2019-06-02 10:00 Nackdala AIS 1 - Älvsjö AIK FF Grön Tuna BP 15
2019-06-02 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 225
2019-06-02 11:00 Huddinge IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinksskolans IP 2
2019-06-02 12:00 Enskede IK Blå - Huddinge IF 6 Enskede IP 56
Omgång 7
2019-06-07 19:00 Sörskogens IF 3 - IFK Tumba FK Vit Sörskogens BP 125
2019-06-08 09:00 Älvsjö AIK FF Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Älvsjö IP 52
2019-06-08 09:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Grödinge SK Grön Berga IP 125
2019-06-08 15:00 Stuvsta IF 5 - Nackdala AIS 1 Stuvsta IP 2
2019-06-08 15:00 Huddinge IF 6 - Älvsjö AIK FF Lila 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-09 12:00 Huddinge IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 6 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-09 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Enskede IK Blå Brantbrinks IP 225
Omgång 8
2019-08-24 09:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Älvsjö IP 52
2019-08-24 09:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Rönninge Salem Fotboll 3 Berga IP 126
2019-08-24 10:00 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF 6 Storvretens BP 225
2019-08-24 12:00 Enskede IK Blå - Huddinge IF 4 Enskede IP 56
2019-08-25 10:00 Nackdala AIS 1 - Sörskogens IF 3 Tuna BP 15
2019-08-25 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 225
2019-08-25 14:00 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Grön Broängsplan 115
Omgång 9
2019-08-30 19:00 Sörskogens IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Sörskogens BP 125
2019-08-30 19:00 Stuvsta IF 5 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 2
2019-08-31 16:00 Älvsjö AIK FF Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 52
2019-09-01 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Tumba FK Vit Brantbrinks IP 225
2019-09-01 11:00 Huddinge IF 6 - Nackdala AIS 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-01 12:00 Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Lila 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-01 13:00 Enskede IK Blå - Rönninge Salem Fotboll 6 Enskede IP 56
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Enskede IK Blå Älvsjö IP 52
2019-09-07 09:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Älvsjö AIK FF Grön Berga IP 126
2019-09-07 10:00 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF 4 Storvretens BP 225
2019-09-07 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 5 Berga IP 125
2019-09-08 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 225
2019-09-08 10:00 Nackdala AIS 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Tuna BP 15
2019-09-08 14:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 3 Broängsplan 115
Omgång 11
2019-09-13 19:00 Sörskogens IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sörskogens BP 125
2019-09-14 15:00 Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Grön Stuvsta IP 2
2019-09-14 17:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Rönninge Salem Fotboll 6 Älvsjö IP 52
2019-09-15 10:00 Huddinge IF 6 - Grödinge SK Grön Källbrinksskolans IP 2
2019-09-15 11:00 Huddinge IF 4 - Nackdala AIS 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-15 12:00 Enskede IK Blå - IFK Tumba FK Vit Enskede IP 56
2019-09-15 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Brantbrinks IP 225
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Rönninge Salem Fotboll 6 - Stuvsta IF 5 Berga IP 126
2019-09-21 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 6 Berga IP 125
2019-09-21 11:00 IFK Tumba FK Vit - Älvsjö AIK FF Lila 2 Storvretens BP 225
2019-09-21 15:00 Älvsjö AIK FF Grön - Sörskogens IF 3 Älvsjö IP 52
2019-09-22 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 4 Brantbrinks IP 225
2019-09-22 10:00 Nackdala AIS 1 - Enskede IK Blå Tuna BP 15
2019-09-22 13:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Broängsplan 115
Omgång 13
2019-09-27 19:00 Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 5 Sörskogens BP 125
2019-09-28 10:00 IFK Tumba FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 6 Storvretens BP 225
2019-09-28 16:00 Älvsjö AIK FF Lila 2 - Nackdala AIS 1 Älvsjö IP 51
2019-09-29 10:00 Enskede IK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Enskede IP 56
2019-09-29 11:00 Huddinge IF 4 - Grödinge SK Grön Källbrinksskolans IP 2
2019-09-29 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 225
2019-09-29 13:00 Huddinge IF 6 - Älvsjö AIK FF Grön Källbrinksskolans IP 2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info