Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P14- 3E

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Anneli Ludvigsen 0709952661 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Röd Joakim Brezén 0733795751 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Hajni Lönnqvist 0736878845 Grön//Grön//Grön/
Hammarby IF FF 5 vit Erik Patrik Johansson +46705497770 Vit/Grön/Vit
IFK Tumba FK Vit Mattias Thurgren 0707572229 Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 2 Camilla Thoursie 0723609131 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 6 Björn Gustafsson +46706752904 Blåvitt/blå/blå
Skogås-Trångsunds FF Röd Gunnar Ideholm 0704400219 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK 2 Magnus Sandqvist 0703299789 Grön/Vit/Grön/Grön
Tyresö FF 2 Camilla Englund 0706573177 Gul/Röd/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 20:15 151178005 Segeltorps IF 6 - Enskede IK Röd 5 - 0 Segeltorps IP 1
2019-04-06 14:00 151178004 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 2 Berga IP 1
2019-04-07 19:30 151178002 Hammarby IF FF 5 vit - Tyresö FF 2 3 - 2 Eriksdals BP 1
2019-04-13 13:30 151178007 Grödinge SK - Segeltorps IF 6 1 - 2 Broängsplan 1
2019-04-14 12:00 151178010 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 5 vit 8 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-14 16:30 151178008 Enskede IK Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 3 Enskede IP 3
2019-04-14 17:00 151178012 IFK Tumba FK Vit - Boo FF 3 1 - 2 Broängsplan 1
2019-04-22 09:00 151178016 Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK 6 - 4 Berga IP 1
2019-04-22 10:30 151178014 Hammarby IF FF 5 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 11 Eriksdals BP 1
2019-04-22 18:30 151178018 Tyresö FF 2 - IFK Tumba FK Vit 2 - 10 Tyresövallen 2
2019-04-26 19:45 151178019 Boo FF 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 7 Myrsjö IP 1
2019-04-27 13:30 151178021 Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 5 vit 1 - 3 Enskede IP 3
2019-04-28 09:30 151178024 IFK Tumba FK Vit - Segeltorps IF 6 0 - 13 Storvretens BP 1
2019-04-28 10:45 151178023 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tyresö FF 2 4 - 5 Nytorps Mosse IP 1
Maj
2019-05-04 16:00 151178026 Hammarby IF FF 5 vit - Grödinge SK 3 - 7 Kärrtorps IP 1
2019-05-05 10:30 151178028 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 6 5 - 3 Berga IP 1
2019-05-05 10:45 151178029 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Tumba FK Vit 4 - 9 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-05 15:30 151178030 Tyresö FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 0 Tyresövallen 2
2019-05-11 12:00 151178032 Hammarby IF FF 5 vit - Boo FF 3 3 - 10 Kärrtorps IP 1
2019-05-11 12:00 151178034 Enskede IK Röd - Tyresö FF 2 5 - 4 Enskede IP 3
2019-05-12 14:00 151178036 IFK Tumba FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 6 Storvretens BP 1
2019-05-12 14:15 151178035 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 4 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-05-15 20:00 151178006 Boo FF 3 - Grödinge SK 3 - 2 Björknäs IP 1
2019-05-17 19:30 151178038 Hammarby IF FF 5 vit - Segeltorps IF 6 2 - 7 Gubbängens IP 1
2019-05-18 09:00 151178040 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - IFK Tumba FK Vit 1 - 9 Brantbrinks IP 2
2019-05-19 10:45 151178041 Skogås-Trångsunds FF Röd - Enskede IK Röd 10 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-19 17:00 151178042 Tyresö FF 2 - Grödinge SK 2 - 6 Tyresövallen 2
2019-05-19 18:15 151178017 Segeltorps IF 6 - Boo FF 3 7 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-24 18:15 151178045 Boo FF 3 - Tyresö FF 2 8 - 1 Myrsjö IP 1
2019-05-25 13:30 151178046 Grödinge SK - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 5 Broängsplan 1
2019-05-26 12:45 151178043 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hammarby IF FF 5 vit 5 - 4 Berga IP 1
2019-05-26 13:30 151178047 Enskede IK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 5 Enskede IP 3
Juni
2019-06-01 09:00 151178052 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Grödinge SK 5 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-06-02 10:45 151178053 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 3 6 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-02 16:30 151178051 Enskede IK Röd - IFK Tumba FK Vit 4 - 3 Enskede IP 3
2019-06-02 17:00 151178054 Tyresö FF 2 - Segeltorps IF 6 3 - 5 Tyresövallen 2
2019-06-07 18:15 151178058 Boo FF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 7 Myrsjö IP 1
2019-06-08 10:00 151178057 Segeltorps IF 6 - Skogås-Trångsunds FF Röd 4 - 0 Segeltorps IP 1
2019-06-08 13:30 151178059 Grödinge SK - Enskede IK Röd 13 - 0 Broängsplan 1
2019-06-09 09:00 151178056 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tyresö FF 2 3 - 2 Berga IP 1
2019-06-09 10:00 151178060 IFK Tumba FK Vit - Hammarby IF FF 5 vit 9 - 2 Storvretens BP 1
2019-06-11 18:30 151178062 Grödinge SK - IFK Tumba FK Vit 2 - 4 Broängsplan 1
2019-06-15 09:00 151178064 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Segeltorps IF 6 3 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-06-15 12:00 151178063 Enskede IK Röd - Boo FF 3 5 - 3 Enskede IP 3
2019-06-16 12:00 151178065 Skogås-Trångsunds FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 3 - 3 Nytorps Mosse IP 1
Augusti
2019-08-10 09:30 151178070 Segeltorps IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 1 - 7 Segeltorps IP 1
2019-08-10 14:00 151178069 Rönninge Salem Fotboll 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 10 Berga IP 1
2019-08-18 10:30 151178077 Skogås-Trångsunds FF Röd - Segeltorps IF 6 1 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-18 15:30 151178076 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Boo FF 3 6 - 7 Brantbrinks IP 2
2019-08-18 16:30 151178075 Enskede IK Röd - Grödinge SK 4 - 3 Enskede IP 3
2019-08-18 17:00 151178078 Tyresö FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 2 Tyresövallen 2
2019-08-18 19:30 151178074 Hammarby IF FF 5 vit - IFK Tumba FK Vit 3 - 4 Eriksdals BP 1
2019-08-23 18:00 151178081 Segeltorps IF 6 - Tyresö FF 2 4 - 5 Segeltorps IP 1
2019-08-23 18:45 151178082 Boo FF 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 5 Myrsjö IP 1
2019-08-24 13:30 151178083 Grödinge SK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 6 Broängsplan 1
2019-08-25 10:00 151178096 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 16 Storvretens BP 1
2019-08-30 18:30 151178086 Hammarby IF FF 5 vit - Rönninge Salem Fotboll 2 5 - 4 Kärrtorps IP 1
2019-08-31 11:00 151178088 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Enskede IK Röd 10 - 2 Brantbrinks IP 1
September
2019-09-01 11:00 151178089 Skogås-Trångsunds FF Röd - Grödinge SK 5 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-01 17:00 151178090 Tyresö FF 2 - Boo FF 3 9 - 1 Tyresövallen 2
2019-09-03 18:00 151178072 IFK Tumba FK Vit - Grödinge SK 7 - 5 Storvretens BP 2
2019-09-07 10:00 151178084 IFK Tumba FK Vit - Enskede IK Röd 6 - 2 Storvretens BP 1
2019-09-07 12:30 151178092 Segeltorps IF 6 - Hammarby IF FF 5 vit 7 - 2 Segeltorps IP 1
2019-09-07 13:30 151178094 Grödinge SK - Tyresö FF 2 5 - 2 Broängsplan 1
2019-09-08 15:00 151178095 Enskede IK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd 4 - 3 Enskede IP 3
2019-09-14 14:15 151178100 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Tumba FK Vit 5 - 3 Berga IP 1
2019-09-14 16:00 151178098 Hammarby IF FF 5 vit - Boo FF 3 2 - 8 Kärrtorps IP 1
2019-09-15 09:00 151178101 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 5 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-15 16:00 151178127 Grödinge SK - Boo FF 3 2 - 3 Broängsplan 1
2019-09-15 17:00 151178102 Tyresö FF 2 - Enskede IK Röd 5 - 1 Tyresövallen 2
2019-09-21 11:00 151178103 Segeltorps IF 6 - Rönninge Salem Fotboll 2 2 - 3 Segeltorps IP 1
2019-09-21 13:30 151178105 Grödinge SK - Hammarby IF FF 5 vit 4 - 1 Broängsplan 1
2019-09-22 14:00 151178108 IFK Tumba FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 9 Storvretens BP 1
2019-09-22 16:30 151178115 Boo FF 3 - Segeltorps IF 6 0 - 7 Myrsjö IP 1
2019-09-22 18:30 151178107 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Tyresö FF 2 3 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-09-27 19:30 151178113 Segeltorps IF 6 - IFK Tumba FK Vit 3 - 1 Segeltorps IP 1
2019-09-28 10:00 151178120 IFK Tumba FK Vit - Tyresö FF 2 2 - 1 Storvretens BP 1
2019-09-28 14:30 151178112 Rönninge Salem Fotboll 2 - Boo FF 3 8 - 0 Berga IP 1
2019-09-29 16:30 151178110 Hammarby IF FF 5 vit - Enskede IK Röd 1 - 1 Eriksdals BP 1
2019-09-29 17:00 151178114 Tyresö FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd 5 - 5 Tyresövallen 2
Oktober
2019-10-05 13:30 151178116 Grödinge SK - Rönninge Salem Fotboll 2 3 - 9 Gymnasieplan 1
2019-10-05 14:30 151178071 Boo FF 3 - Enskede IK Röd 0 - 2 Myrsjö IP 1
2019-10-06 12:30 151178118 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Hammarby IF FF 5 vit 6 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-10-11 18:15 151178126 Boo FF 3 - IFK Tumba FK Vit 1 - 12 Myrsjö IP 1
2019-10-12 14:00 151178124 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Röd 7 - 1 Berga IP 1
2019-10-13 12:00 151178125 Segeltorps IF 6 - Grödinge SK 6 - 2 Segeltorps IP 1
2019-10-13 16:30 151178122 Hammarby IF FF 5 vit - Skogås-Trångsunds FF Röd 3 - 2 Eriksdals BP 1
2019-10-19 10:30 151178129 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 4 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-20 15:30 151178131 Tyresö FF 2 - Hammarby IF FF 5 vit 3 - 2 Tyresövallen 2
2019-10-20 16:30 151178128 Enskede IK Röd - Segeltorps IF 6 2 - 2 Enskede IP 3

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info