Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Junior 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossens BK Bagarmossen Kärrtorp BK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Svart
BKV Norrtälje (JA) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollstanäs SK PA Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Enköpings SK FK (PA) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings SK FK J (U19) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK U19 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
FC Djursholm U17 FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hässelby SK FF (JA) Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
IF Brommapojkarna (PAE) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna U15 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Tumba FK (JA) IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Uppsala (PA) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Vaxholm (D4H) IFK Vaxholm(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Fyris (D3H) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Nordia (D4H) IK Nordia(Föreningen) vit, röd, röd
IK Sirius FK (DJAEH) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK (PAE) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK U15 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Skiljebo SK (PAE) Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK Jun Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogås-Trångsunds FF PA Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-Blå, Blå, Blå
Täby IS FK (JA) Täby IS FK(Föreningen)
Västerås BK 30 (PA) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås SK FK (U19E) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK FF JA Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Älvsjö AIK FF PA Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
(Inst.) IFK Uppsala (PA) - Västerås BK 30 (PA)
2013-02-02 15:00 IK Sirius FK (PAE) - IF Brommapojkarna (PAE) Lötens IP
2013-02-16 12:15 BKV Norrtälje (JA) - IFK Tumba FK (JA) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-02-17 16:30 IK Sirius FK (DJAEH) - IK Fyris (D3H) Lötens IP Konstgräs
2013-02-23 12:00 Enköpings SK FK J (U19) - Västerås SK FK (U19E) Korsängen Konstgräs
2013-03-02 13:20 IFK Uppsala (PA) - Älvsjö AIK FF PA Ekebydalen Konstgräs
2013-03-02 14:15 BKV Norrtälje (JA) - IFK Vaxholm (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-03-03 15:00 IK Sirius FK (PAE) - Skiljebo SK (PAE) Lötens IP
2013-03-03 17:00 IK Sirius FK (DJAEH) - Skiljebo SK Jun Lötens IP Konstgräs
2013-03-09 12:15 BKV Norrtälje (JA) - Täby IS FK (JA) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-03-09 13:20 IFK Uppsala (PA) - FC Djursholm U17 Ekebydalen Konstgräs
2013-03-16 17:20 IFK Uppsala (PA) - Skogås-Trångsunds FF PA Lötens IP Konstgräs
2013-03-19 19:30 IK Sirius FK (PAE) - Enköpings SK FK (PA) Stenhagens IP Konstgräs
2013-03-23 11:50 IFK Uppsala (PA) - Bagarmossens BK Lötens IP Konstgräs
2013-03-29 14:50 IFK Uppsala (PA) - Skiljebo SK (PAE) Ekebydalen Konstgräs
2013-03-30 12:00 BKV Norrtälje (JA) - Hässelby SK FF (JA) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-04-01 12:00 Enköpings SK FK J (U19) - IK Nordia (D4H) Korsängen Konstgräs
2013-04-06 12:00 BKV Norrtälje (JA) - Enskede IK U19 Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-04-06 12:00 Enköpings SK FK J (U19) - Enköpings IS (D4H) Korsängen Konstgräs
2013-04-06 17:20 IFK Uppsala (PA) - Bollstanäs SK PA Lötens IP Konstgräs
2013-07-30 19:30 BKV Norrtälje (JA) - Älvsjö AIK FF JA Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2013-08-07 19:30 IK Sirius FK U15 - IF Brommapojkarna U15 Sävja IP
2013-09-30 11:00 Rosendals gymnasiet - Rudbeckianska gymnasiet Ekebydalen Konstgräs
2013-09-30 13:00 Rosendals gymnasiet - Widénska Idrottscollege Ekebydalen Konstgräs
2013-10-01 10:30 Westerlundska gymnasiet - Ullvi Korsängen Konstgräs
2013-10-18 10:30 Westerlundska gymnasiet - Högbergsskolan Korsängen Konstgräs
2013-10-20 11:00 Upplands FF P97 - Örebro P97 Korsängen Konstgräs
2013-11-07 10:00 Westerlundska gymnasiet - Danderyds Gymnasiet Flickor Korsängen Konstgräs
2013-11-12 11:00 Westerlundska gymnasiet - Gävle Borgarskola Pojkar Korsängen Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info