Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Gul Giancarlo Mizzaro 0707323170 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Jesper Sandahl Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 2 Helena Grobecker 0709107889 Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Svart Johanna Ssempasa Grön/Svart/Grön
FC Djursholm 1 Jacob Brögger 087850924 0707580027 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 7 Martin Frey 0707757163 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 8 Ulrika Reinholdsen 0730222334 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm 3 IFK Vaxholm(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Vaxholm Blå Mattias Konnebäck Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Maria Åslund 0723261292 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Svart Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 3 Fredrik de Wahl 0706702370 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 4 Jenny Skog 0739719226 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 32 Sofia Maiquez 0709990551 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 8 - Täby FK 32 Gångsätra BP 1
2019-04-27 11:15 IK Frej Täby FK Svart - IFK Vaxholm Blå Vikingavallen/Täby IP 21
2019-04-27 11:15 Sollentuna FK 3 - FC Djursholm 1 Kärrdals BP 12
2019-04-27 13:30 Bollstanäs SK Gul - IF Brommapojkarna 7 Bollstanäs IP 21
2019-04-27 16:00 IFK Vaxholm 3 - Danderyds SK FF 1 Vaxö IP 125
2019-04-28 11:15 IFK Österåker FK 1 - Erikslunds KF Svart Åkersberga IP 21
2019-04-28 14:00 Enebybergs IF 2 - Spånga IS FK 4 Enebybergs IP 3
Maj
2019-05-01 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Österåker FK 1 Djursholms IP 32
2019-05-03 19:00 Spånga IS FK 4 - IFK Österåker FK 1 Nälsta BP 11
2019-05-04 09:45 IFK Vaxholm Blå - Bollstanäs SK Gul Vaxö IP 125
2019-05-04 11:30 Täby FK 32 - Sollentuna FK 3 Kryssarvallen 12
2019-05-05 11:15 Erikslunds KF Svart - IFK Lidingö FK 8 Erikslund 11
2019-05-05 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Vaxholm 3 Djursholms IP 32
2019-05-05 15:15 IF Brommapojkarna 7 - Enebybergs IF 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-05 16:45 Danderyds SK FF 1 - IK Frej Täby FK Svart Danderydsvallen 3
2019-05-11 11:15 IK Frej Täby FK Svart - FC Djursholm 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-11 11:15 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 8 Kärrdals BP 12
2019-05-11 13:30 Bollstanäs SK Gul - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-12 08:30 IFK Vaxholm 3 - Täby FK 32 Vaxö IP 126
2019-05-12 10:15 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 7 Åkersberga IP 21
2019-05-12 10:15 Spånga IS FK 4 - Erikslunds KF Svart Nälsta BP 11
2019-05-12 14:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm Blå Enebybergs IP 3
2019-05-17 18:30 IFK Vaxholm Blå - IFK Österåker FK 1 Wasavallen 11
2019-05-18 10:15 IFK Lidingö FK 8 - IFK Vaxholm 3 Gångsätra BP 1
2019-05-18 12:45 Täby FK 32 - IK Frej Täby FK Svart Kryssarvallen 12
2019-05-19 11:15 Erikslunds KF Svart - Sollentuna FK 3 Erikslund 11
2019-05-19 14:00 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK Gul Djursholms IP 32
2019-05-19 15:15 IF Brommapojkarna 7 - Spånga IS FK 4 Stora Mossens IP 3
2019-05-19 16:45 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 3
2019-05-25 12:30 IK Frej Täby FK Svart - IFK Lidingö FK 8 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-25 13:30 Bollstanäs SK Gul - Täby FK 32 Bollstanäs IP 21
2019-05-25 14:15 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 3 Vaxö IP 125
2019-05-26 09:00 IFK Österåker FK 1 - Danderyds SK FF 1 Åkersberga IP 21
2019-05-26 10:15 Spånga IS FK 4 - IFK Vaxholm Blå Nälsta BP 11
2019-05-26 14:00 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm 1 Enebybergs IP 3
2019-05-26 15:15 IF Brommapojkarna 7 - Erikslunds KF Svart Stora Mossens IP 3
2019-05-27 17:00 IFK Vaxholm Blå - IF Brommapojkarna 7 Vaxö IP 125
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK 8 - Bollstanäs SK Gul Gångsätra BP 1
2019-06-01 11:15 Sollentuna FK 3 - IK Frej Täby FK Svart Kärrdals BP 12
2019-06-01 12:45 Täby FK 32 - Enebybergs IF 2 Kryssarvallen 12
2019-06-02 11:15 Erikslunds KF Svart - IFK Vaxholm 3 Erikslund 11
2019-06-02 16:45 Danderyds SK FF 1 - Spånga IS FK 4 Danderydsvallen 3
2019-06-06 10:00 Bollstanäs SK Gul - Sollentuna FK 3 Bollstanäs IP 21
2019-06-08 09:45 IFK Vaxholm Blå - Erikslunds KF Svart Vaxö IP 126
2019-06-08 10:00 IK Frej Täby FK Svart - IFK Vaxholm 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-06-08 16:30 Spånga IS FK 4 - FC Djursholm 1 Nälsta BP 11
2019-06-09 09:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 32 Åkersberga IP 21
2019-06-09 10:15 IF Brommapojkarna 7 - Danderyds SK FF 1 Stora Mossens IP 3
2019-06-09 14:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 8 Enebybergs IP 3
Augusti
2019-08-24 10:15 IFK Lidingö FK 8 - IFK Österåker FK 1 Gångsätra BP 1
2019-08-24 11:15 Sollentuna FK 3 - Enebybergs IF 2 Kärrdals BP 12
2019-08-24 12:45 Täby FK 32 - Spånga IS FK 4 Kryssarvallen 12
2019-08-25 11:00 IFK Vaxholm 3 - Bollstanäs SK Gul Vaxö IP 125
2019-08-25 11:15 Erikslunds KF Svart - IK Frej Täby FK Svart Erikslund 11
2019-08-25 14:00 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 7 Djursholms IP 32
2019-08-25 16:45 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm Blå Danderydsvallen 3
2019-08-31 11:00 Bollstanäs SK Gul - IK Frej Täby FK Svart Bollstanäs IP 21
2019-08-31 11:00 IFK Vaxholm Blå - FC Djursholm 1 Vaxö IP 125
2019-08-31 16:30 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 8 Nälsta BP 11
September
2019-09-01 09:00 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 3 Åkersberga IP 22
2019-09-01 10:15 IF Brommapojkarna 7 - Täby FK 32 Stora Mossens IP 3
2019-09-01 14:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm 3 Enebybergs IP 3
2019-09-01 16:45 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF Svart Danderydsvallen 3
2019-09-07 11:15 Sollentuna FK 3 - Spånga IS FK 4 Kärrdals BP 12
2019-09-07 12:30 IK Frej Täby FK Svart - Enebybergs IF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-07 14:00 IFK Vaxholm 3 - IFK Österåker FK 1 Vaxö IP 125
2019-09-08 10:15 Täby FK 32 - IFK Vaxholm Blå Kryssarvallen 12
2019-09-08 11:15 Erikslunds KF Svart - Bollstanäs SK Gul Erikslund 11
2019-09-08 14:00 IFK Lidingö FK 8 - IF Brommapojkarna 7 Bodal 1
2019-09-08 14:00 FC Djursholm 1 - Danderyds SK FF 1 Djursholms IP 32
2019-09-14 11:00 IFK Vaxholm Blå - IFK Lidingö FK 8 Vaxö IP 125
2019-09-15 09:00 IFK Österåker FK 1 - IK Frej Täby FK Svart Åkersberga IP 22
2019-09-15 10:15 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 3 Stora Mossens IP 3
2019-09-15 11:30 Spånga IS FK 4 - IFK Vaxholm 3 Nälsta BP 11
2019-09-15 12:45 FC Djursholm 1 - Erikslunds KF Svart Djursholms IP 32
2019-09-15 15:15 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK Gul Enebybergs IP 3
2019-09-15 16:45 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 32 Danderydsvallen 3
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 8 - Danderyds SK FF 1 Gångsätra BP 1
2019-09-21 11:15 IK Frej Täby FK Svart - Spånga IS FK 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-21 11:15 Sollentuna FK 3 - IFK Vaxholm Blå Kärrdals BP 12
2019-09-22 08:30 IFK Vaxholm 3 - IF Brommapojkarna 7 Vaxö IP 125
2019-09-22 10:15 Täby FK 32 - FC Djursholm 1 Kryssarvallen 12
2019-09-22 11:15 Erikslunds KF Svart - Enebybergs IF 2 Erikslund 11
2019-09-22 12:00 Bollstanäs SK Gul - IFK Österåker FK 1 Fresta BP 1
2019-09-28 09:45 IFK Vaxholm Blå - IFK Vaxholm 3 Vaxö IP 125
2019-09-28 11:30 Täby FK 32 - Erikslunds KF Svart Kryssarvallen 12
2019-09-28 16:30 Spånga IS FK 4 - Bollstanäs SK Gul Nälsta BP 11
2019-09-29 09:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 2 Åkersberga IP 21
2019-09-29 10:15 IF Brommapojkarna 7 - IK Frej Täby FK Svart Stora Mossens IP 3
2019-09-29 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 8 Djursholms IP 32
2019-09-29 16:45 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 3 Danderydsvallen 3

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info