Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 4 Stefan Fältén 086546200 0736330998 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 3 Helena Hernander 0705399234 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Essinge IK 1 Sven Nils Patrik Sundberg svart/svart/svart
IF Brommapojkarna 8 Peter Börjesson 0702340900 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus 1 Anders Larsson Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 3 röd Jonas Stalquist 0707700504 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 2 Pernilla Dufström 0739835544 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 1 Magnus Rotevall 0708407128 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Mattias Dahlgren 0707774383 Grön/Vit/Grön
Solberga BK F07 Jonas Larsson Orange/svart/Svart/Orange
Värtans IK 1 Roger Aule 0707483534 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Röd 2 Anders Lundström vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 IFK Aspudden-Tellus 1 - Essinge IK 1 Aspuddens IP 12
2019-04-27 10:15 Djurgårdens IF FF 3 - Karlbergs BK 2 Östermalms IP 2
2019-04-27 10:15 Solberga BK F07 - Norrtulls SK 1 Solberga BP 11
2019-04-27 16:30 Boo FF 4 - IFK Lidingö FK 3 röd Boovallen 21
2019-04-29 19:15 Reymersholms IK 1 - Värtans IK 1 Långholmens BP 11
Maj
2019-05-03 17:30 Karlbergs BK 2 - Boo FF 4 Stadshagens IP 21
2019-05-04 09:00 Värtans IK 1 - Djurgårdens IF FF 3 Östermalms IP 2
2019-05-04 12:45 Norrtulls SK 1 - Reymersholms IK 1 Bellevue BP 1
2019-05-04 12:45 IFK Lidingö FK 3 röd - IFK Aspudden-Tellus 1 Hersby BP 1
2019-05-05 10:15 Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 8 Essinge IP 12
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 3 röd Stora Mossens IP 3
2019-05-11 10:15 IFK Aspudden-Tellus 1 - Karlbergs BK 2 Aspuddens IP 12
2019-05-11 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Norrtulls SK 1 Östermalms IP 2
2019-05-11 11:30 Solberga BK F07 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Solberga BP 11
2019-05-11 14:00 Boo FF 4 - Värtans IK 1 Boovallen 21
2019-05-12 10:00 Karlbergs BK 2 - IFK Lidingö FK 3 röd Stadshagens IP 11
2019-05-17 17:30 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 8 Stadshagens IP 21
2019-05-17 20:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Reymersholms IK 1 Älvsjö IP 4
2019-05-18 09:00 Värtans IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Östermalms IP 2
2019-05-18 10:15 IFK Lidingö FK 3 röd - Essinge IK 1 Hersby BP 1
2019-05-19 12:45 Norrtulls SK 1 - Boo FF 4 Kristinebergs IP 2
2019-05-25 10:15 IF Brommapojkarna 8 - Värtans IK 1 Stora Mossens IP 3
2019-05-25 10:15 IFK Aspudden-Tellus 1 - Norrtulls SK 1 Aspuddens IP 12
2019-05-25 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Östermalms IP 2
2019-05-25 12:15 Reymersholms IK 1 - Solberga BK F07 Tantolundens BP 11
2019-05-26 10:15 Essinge IK 1 - Karlbergs BK 2 Essinge IP 12
2019-05-31 18:45 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Boo FF 4 Älvsjö IP 4
Juni
2019-06-01 09:00 Värtans IK 1 - Essinge IK 1 Ekhagens BP 1
2019-06-01 10:15 Solberga BK F07 - Djurgårdens IF FF 3 Solberga BP 11
2019-06-01 12:45 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Aspuddens IP 11
2019-06-01 14:00 Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 8 Bellevue BP 1
2019-06-08 09:00 Essinge IK 1 - Norrtulls SK 1 Essinge IP 12
2019-06-08 10:15 Djurgårdens IF FF 3 - Reymersholms IK 1 Östermalms IP 2
2019-06-08 12:45 IFK Lidingö FK 3 röd - Värtans IK 1 Hersby BP 1
2019-06-08 15:15 Boo FF 4 - Solberga BK F07 Boovallen 21
Augusti
2019-08-24 10:15 Värtans IK 1 - Karlbergs BK 2 Östermalms IP 2
2019-08-24 11:30 Solberga BK F07 - IFK Aspudden-Tellus 1 Solberga BP 11
2019-08-24 11:30 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 3 röd Bellevue BP 1
2019-08-24 12:15 Reymersholms IK 1 - Boo FF 4 Tantolundens BP 11
2019-08-25 17:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IF Brommapojkarna 8 Älvsjö IP 4
2019-08-30 17:30 Karlbergs BK 2 - Norrtulls SK 1 Stadshagens IP 21
2019-08-31 10:15 IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 1 Aspuddens IP 12
2019-08-31 14:00 Boo FF 4 - Djurgårdens IF FF 3 Boovallen 21
September
2019-09-01 09:00 Essinge IK 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Essinge IP 12
2019-09-01 15:15 IF Brommapojkarna 8 - Solberga BK F07 Stora Mossens IP 2
2019-09-07 11:15 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Aspudden-Tellus 1 Ekhagens BP 1
2019-09-07 11:30 Solberga BK F07 - Essinge IK 1 Solberga BP 11
2019-09-08 17:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Lidingö FK 3 röd Älvsjö IP 4
2019-09-09 19:15 Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 8 Långholmens BP 11
2019-09-09 19:15 Norrtulls SK 1 - Värtans IK 1 Bellevue BP 1
2019-09-13 17:30 Karlbergs BK 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Stadshagens IP 21
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 8 - Djurgårdens IF FF 3 Stora Mossens IP 3
2019-09-14 10:15 IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 4 Aspuddens IP 12
2019-09-14 10:15 IFK Lidingö FK 3 röd - Solberga BK F07 Hersby BP 1
2019-09-15 10:15 Essinge IK 1 - Reymersholms IK 1 Essinge IP 12
2019-09-21 10:15 Solberga BK F07 - Karlbergs BK 2 Solberga BP 11
2019-09-21 11:00 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK 3 röd Tantolundens BP 11
2019-09-21 15:00 Djurgårdens IF FF 3 - Essinge IK 1 Ekhagens BP 1
2019-09-21 15:15 Boo FF 4 - IF Brommapojkarna 8 Boovallen 21
2019-09-22 17:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Värtans IK 1 Älvsjö IP 4
2019-09-27 17:30 Karlbergs BK 2 - Reymersholms IK 1 Stadshagens IP 21
2019-09-28 09:00 Värtans IK 1 - Solberga BK F07 Östermalms IP 2
2019-09-28 11:30 Norrtulls SK 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Bellevue BP 1
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK 3 röd - Djurgårdens IF FF 3 Hersby BP 1
2019-09-29 10:15 Essinge IK 1 - Boo FF 4 Essinge IP 12
2019-09-29 15:15 IF Brommapojkarna 8 - IFK Aspudden-Tellus 1 Stora Mossens IP 2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info