Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Mikael Augustinson 0734365164 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Nikolaos Metaxas 0709999158 svart-röd/svart/svart
Djurgårdens IF FF 7 Aleksi Larsson Sukarta Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Gul Linda Fogelström Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 12 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 7 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 11 blå Carl Norinder 0707618039 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 5 vit Frida Landskog Serra 0703194268 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK grön 1 Marie Franzén 0708225175 Röd/Vit/Röd
Råsunda IS Blå Råsunda IS(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Spånga IS FK 12 Sara Marianne Young 0762158852 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Svart Johan Axel Viking 0727068181 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 1 Hans Höglund Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF S Blå Thomas Sjödin 0722526062 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 AIK FF 4 - Vasalunds IF S Blå Läroverket 1
2019-04-27 12:00 Ursvik IK 1 - Karlbergs BK grön 1 Örvallen 25
2019-04-27 17:00 Spånga IS FK 12 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 125
2019-04-28 09:00 IF Brommapojkarna 7 - Sundbybergs IK Svart Grimsta IP 35
2019-04-28 16:00 IFK Lidingö FK 11 blå - IFK Lidingö FK 5 vit Gångsätra BP 16
2019-04-28 19:00 Djurgårdens IF FF 7 - Ekerö IK 1:Gul Hjorthagens IP 3
Maj
2019-05-01 14:00 Råsunda IS Blå - Apollon Solna FK Läroverket 1
2019-05-03 18:00 Sundbybergs IK Svart - Djurgårdens IF FF 7 Golfängarna 15
2019-05-04 14:00 Karlbergs BK grön 1 - IF Brommapojkarna 7 Kristinebergs IP 26
2019-05-04 16:00 Vasalunds IF S Blå - Spånga IS FK 12 Läroverket 1
2019-05-05 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Ursvik IK 1 Grimsta IP 36
2019-05-05 09:00 Apollon Solna FK - IFK Lidingö FK 11 blå Läroverket 1
2019-05-05 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Råsunda IS Blå Träkvistavallen 215
2019-05-05 15:00 IFK Lidingö FK 5 vit - AIK FF 4 Gångsätra BP 16
2019-05-10 17:30 Djurgårdens IF FF 7 - Karlbergs BK grön 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 09:00 Råsunda IS Blå - Sundbybergs IK Svart Läroverket 1
2019-05-11 12:00 Ursvik IK 1 - Vasalunds IF S Blå Örvallen 25
2019-05-11 13:00 Apollon Solna FK - IFK Lidingö FK 5 vit Läroverket 1
2019-05-11 17:00 IF Brommapojkarna 7 - IF Brommapojkarna 12 Grimsta IP 35
2019-05-11 17:00 Spånga IS FK 12 - AIK FF 4 Nälsta BP 125
2019-05-12 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Ekerö IK 1:Gul Gångsätra BP 16
2019-05-17 18:00 Sundbybergs IK Svart - IFK Lidingö FK 11 blå Golfängarna 15
2019-05-18 13:00 Karlbergs BK grön 1 - Råsunda IS Blå Kristinebergs IP 26
2019-05-18 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Apollon Solna FK Träkvistavallen 215
2019-05-18 14:00 AIK FF 4 - Ursvik IK 1 Läroverket 1
2019-05-18 17:00 IF Brommapojkarna 12 - Djurgårdens IF FF 7 Grimsta IP 36
2019-05-19 14:00 Vasalunds IF S Blå - IF Brommapojkarna 7 Läroverket 1
2019-05-19 17:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Spånga IS FK 12 Gångsätra BP 16
2019-05-25 12:00 Ursvik IK 1 - Spånga IS FK 12 Örvallen 25
2019-05-25 13:00 Ekerö IK 1:Gul - IFK Lidingö FK 5 vit Träkvistavallen 215
2019-05-25 15:00 Apollon Solna FK - Sundbybergs IK Svart Läroverket 1
2019-05-26 09:00 IF Brommapojkarna 7 - AIK FF 4 Grimsta IP 35
2019-05-26 15:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Karlbergs BK grön 1 Gångsätra BP 16
2019-05-26 15:00 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 12 Läroverket 1
2019-05-26 19:00 Djurgårdens IF FF 7 - Vasalunds IF S Blå Hjorthagens IP 3
2019-05-31 18:00 Sundbybergs IK Svart - Ekerö IK 1:Gul Golfängarna 15
Juni
2019-06-01 13:00 Karlbergs BK grön 1 - Apollon Solna FK Kristinebergs IP 26
2019-06-01 17:00 Spånga IS FK 12 - IF Brommapojkarna 7 Nälsta BP 125
2019-06-01 17:00 AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 7 Läroverket 1
2019-06-02 11:00 Vasalunds IF S Blå - Råsunda IS Blå Läroverket 1
2019-06-02 16:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Ursvik IK 1 Gångsätra BP 16
2019-06-02 18:00 IF Brommapojkarna 12 - IFK Lidingö FK 11 blå Grimsta IP 36
2019-06-07 18:00 Sundbybergs IK Svart - IFK Lidingö FK 5 vit Golfängarna 15
2019-06-08 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Karlbergs BK grön 1 Träkvistavallen 215
2019-06-08 15:00 Råsunda IS Blå - AIK FF 4 Läroverket 1
2019-06-08 17:00 IF Brommapojkarna 7 - Ursvik IK 1 Grimsta IP 35
2019-06-09 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Vasalunds IF S Blå Gångsätra BP 16
2019-06-09 16:00 Apollon Solna FK - IF Brommapojkarna 12 Läroverket 1
2019-06-09 18:00 Djurgårdens IF FF 7 - Spånga IS FK 12 Hjorthagens IP 3
Augusti
2019-08-24 12:00 AIK FF 4 - IFK Lidingö FK 11 blå Läroverket 1
2019-08-24 13:00 Karlbergs BK grön 1 - Sundbybergs IK Svart Kristinebergs IP 26
2019-08-24 14:00 Ursvik IK 1 - Djurgårdens IF FF 7 Örvallen 25
2019-08-24 17:00 Spånga IS FK 12 - Råsunda IS Blå Nälsta BP 125
2019-08-25 09:00 Vasalunds IF S Blå - Apollon Solna FK Läroverket 1
2019-08-25 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Ekerö IK 1:Gul Grimsta IP 36
2019-08-25 15:00 IFK Lidingö FK 5 vit - IF Brommapojkarna 7 Gångsätra BP 16
2019-08-30 18:00 Sundbybergs IK Svart - IF Brommapojkarna 12 Golfängarna 15
2019-08-31 12:00 Karlbergs BK grön 1 - IFK Lidingö FK 5 vit Kristinebergs IP 26
2019-08-31 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Vasalunds IF S Blå Träkvistavallen 215
2019-08-31 15:00 Råsunda IS Blå - Ursvik IK 1 Läroverket 1
September
2019-09-01 09:30 Djurgårdens IF FF 7 - IF Brommapojkarna 7 Hässelby Villastads BP 15
2019-09-01 16:15 IFK Lidingö FK 11 blå - Spånga IS FK 12 Gångsätra BP 16
2019-09-01 18:00 Apollon Solna FK - AIK FF 4 Läroverket 1
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 7 - Råsunda IS Blå Grimsta IP 35
2019-09-07 13:00 AIK FF 4 - Ekerö IK 1:Gul Läroverket 1
2019-09-07 14:00 Ursvik IK 1 - IFK Lidingö FK 11 blå Örvallen 25
2019-09-07 14:00 Vasalunds IF S Blå - Sundbybergs IK Svart Läroverket 1
2019-09-07 17:00 Spånga IS FK 12 - Apollon Solna FK Nälsta BP 125
2019-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 12 - Karlbergs BK grön 1 Maltesholmsskolans BP 16
2019-09-08 16:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Djurgårdens IF FF 7 Gångsätra BP 16
2019-09-13 18:00 Sundbybergs IK Svart - AIK FF 4 Golfängarna 15
2019-09-14 09:00 Apollon Solna FK - Ursvik IK 1 Läroverket 1
2019-09-14 12:00 Karlbergs BK grön 1 - Vasalunds IF S Blå Kristinebergs IP 26
2019-09-14 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 12 Träkvistavallen 215
2019-09-14 14:00 Råsunda IS Blå - Djurgårdens IF FF 7 Läroverket 1
2019-09-15 09:00 IF Brommapojkarna 12 - IFK Lidingö FK 5 vit Grimsta IP 36
2019-09-15 18:15 IFK Lidingö FK 11 blå - IF Brommapojkarna 7 Gångsätra BP 16
2019-09-21 09:00 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Svart Nälsta BP 125
2019-09-21 09:00 AIK FF 4 - Karlbergs BK grön 1 Läroverket 1
2019-09-21 14:00 Ursvik IK 1 - Ekerö IK 1:Gul Örvallen 25
2019-09-21 15:00 Vasalunds IF S Blå - IF Brommapojkarna 12 Läroverket 1
2019-09-22 08:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 11 blå Hjorthagens IP 3
2019-09-22 09:00 IF Brommapojkarna 7 - Apollon Solna FK Grimsta IP 35
2019-09-22 16:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Råsunda IS Blå Gångsätra BP 16
2019-09-27 18:00 Sundbybergs IK Svart - Ursvik IK 1 Golfängarna 15
2019-09-28 12:00 Karlbergs BK grön 1 - Spånga IS FK 12 Kristinebergs IP 26
2019-09-28 13:00 Vasalunds IF S Blå - IFK Lidingö FK 5 vit Läroverket 1
2019-09-28 13:00 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 7 Träkvistavallen 215
2019-09-28 15:00 Apollon Solna FK - Djurgårdens IF FF 7 Läroverket 1
2019-09-28 17:00 IF Brommapojkarna 12 - AIK FF 4 Grimsta IP 36
2019-09-29 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Råsunda IS Blå Gångsätra BP 16

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info