Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-28

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalarö SK 1 Daniel Bernehjält Grön/Grön/Grön
Hammarby IF FF 18 vit Kim Jonasson 0761750754 0761750754 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 5 grön Stefan Sandström 0705880653 0705880653 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Gul Jan Lundberg 0705641500 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 21 Joakim Andersson 0733232075 Vit/Blå/Vit
IFK Haninge 62 Christoffer Rosenberg Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK 1 Johan Otterström Blå/Blå/Vit
Sorunda IF 1 Lars Jesper Olof Kvarnström 0706033058 Röd/Röd/Röd
Tungelsta IF 2 Andreas Barkin 0736379940 Orange svart svart
Tyresö FF F/Ö Blå Camilla Englund 0706573177 Gul/Röd/Röda
Vega FC Svart Frida Fröberg Vit/svart/svart
Vendelsö IK 5 Simon Fransson Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF röd Patrick Persson 0705522112 Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK Gul Sofja Poznakova Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 13:15 Ösmo GIF FK Gul - IFK Haninge 21 Ösmo IP 125
2019-04-27 10:30 Nynäshamns IF FK 1 - Ösmo GIF FK Gul Kvarnängens IP 215
2019-04-27 11:00 Västerhaninge IF röd - Vendelsö IK 5 Hanvedens IP 216
2019-04-27 11:00 Sorunda IF 1 - Hanvikens SK Gul Gudby IP 125
2019-04-28 10:00 Dalarö SK 1 - Tungelsta IF 2 Dalarö IP 125
2019-04-28 12:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Haninge 62 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-04-28 13:00 IFK Haninge 21 - Hammarby IF FF 18 vit Torvalla IP 216
2019-04-28 14:00 Vega FC Svart - Tyresö FF F/Ö Blå Torvalla IP 215
Maj
2019-05-03 17:30 Ösmo GIF FK Gul - Vega FC Svart Ösmo IP 125
2019-05-04 11:00 Tyresö FF F/Ö Blå - IFK Haninge 21 Tyresövallen 216
2019-05-04 11:00 Tungelsta IF 2 - Hammarby IF FF 5 grön Tungelsta Skola 115
2019-05-04 12:00 Hanvikens SK Gul - Dalarö SK 1 Trollbäckens IP 36
2019-05-04 13:30 Vendelsö IK 5 - Nynäshamns IF FK 1 Svartbäckens BP 12
2019-05-05 13:00 IFK Haninge 62 - Västerhaninge IF röd Torvalla IP 216
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF 18 vit - Sorunda IF 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-11 11:00 Västerhaninge IF röd - Tungelsta IF 2 Hanvedens IP 216
2019-05-11 11:00 Sorunda IF 1 - Tyresö FF F/Ö Blå Gudby IP 125
2019-05-11 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - IFK Haninge 62 Kvarnängens IP 226
2019-05-11 12:30 Vendelsö IK 5 - Ösmo GIF FK Gul Svartbäckens BP 12
2019-05-12 10:00 Dalarö SK 1 - Hammarby IF FF 18 vit Dalarö IP 125
2019-05-12 12:00 Hammarby IF FF 5 grön - Hanvikens SK Gul Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-12 12:00 IFK Haninge 21 - Vega FC Svart Torvalla IP 216
2019-05-18 11:00 Tungelsta IF 2 - Nynäshamns IF FK 1 Tungelsta Skola 115
2019-05-18 12:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Dalarö SK 1 Tyresövallen 216
2019-05-18 14:00 Hanvikens SK Gul - Västerhaninge IF röd Trollbäckens IP 35
2019-05-19 10:00 Hammarby IF FF 18 vit - Hammarby IF FF 5 grön Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-19 13:00 IFK Haninge 62 - Vendelsö IK 5 Torvalla IP 216
2019-05-19 15:00 Vega FC Svart - Sorunda IF 1 Torvalla IP 215
2019-05-25 11:00 Västerhaninge IF röd - Hammarby IF FF 18 vit Hanvedens IP 216
2019-05-25 11:00 Sorunda IF 1 - IFK Haninge 21 Gudby IP 125
2019-05-25 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Hanvikens SK Gul Kvarnängens IP 215
2019-05-25 13:30 Vendelsö IK 5 - Tungelsta IF 2 Svartbäckens BP 12
2019-05-26 10:00 Dalarö SK 1 - Vega FC Svart Dalarö IP 125
2019-05-26 12:00 Hammarby IF FF 5 grön - Tyresö FF F/Ö Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-26 14:00 IFK Haninge 62 - Ösmo GIF FK Gul Torvalla IP 216
2019-05-31 18:30 Ösmo GIF FK Gul - Sorunda IF 1 Ösmo IP 125
Juni
2019-06-01 11:00 Tungelsta IF 2 - IFK Haninge 62 Tungelsta Skola 115
2019-06-01 12:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Västerhaninge IF röd Tyresövallen 216
2019-06-01 14:00 Hanvikens SK Gul - Vendelsö IK 5 Trollbäckens IP 35
2019-06-02 12:00 IFK Haninge 21 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 216
2019-06-02 12:00 Hammarby IF FF 18 vit - Nynäshamns IF FK 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-02 15:00 Vega FC Svart - Hammarby IF FF 5 grön Torvalla IP 215
2019-06-08 10:00 Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF F/Ö Blå Kvarnängens IP 125
2019-06-08 11:00 Tungelsta IF 2 - Ösmo GIF FK Gul Tungelsta Skola 115
2019-06-08 12:00 Västerhaninge IF röd - Vega FC Svart Hanvedens IP 216
2019-06-08 12:30 Vendelsö IK 5 - Hammarby IF FF 18 vit Svartbäckens BP 12
2019-06-09 10:00 Dalarö SK 1 - Sorunda IF 1 Dalarö IP 125
2019-06-09 11:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Haninge 21 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-09 13:00 IFK Haninge 62 - Hanvikens SK Gul Torvalla IP 216
Augusti
2019-08-23 18:30 Ösmo GIF FK Gul - Dalarö SK 1 Ösmo IP 125
2019-08-24 11:00 Sorunda IF 1 - Hammarby IF FF 5 grön Gudby IP 125
2019-08-24 11:00 Hanvikens SK Gul - Tungelsta IF 2 Trollbäckens IP 36
2019-08-24 13:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Vendelsö IK 5 Tyresövallen 216
2019-08-25 09:00 Vega FC Svart - Nynäshamns IF FK 1 Torvalla IP 215
2019-08-25 11:00 IFK Haninge 21 - Västerhaninge IF röd Torvalla IP 216
2019-08-25 14:00 Hammarby IF FF 18 vit - IFK Haninge 62 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-08-31 10:00 Nynäshamns IF FK 1 - IFK Haninge 21 Kvarnängens IP 226
2019-08-31 11:00 Hanvikens SK Gul - Ösmo GIF FK Gul Trollbäckens IP 36
2019-08-31 11:00 Tungelsta IF 2 - Hammarby IF FF 18 vit Tungelsta Skola 115
2019-08-31 12:00 Västerhaninge IF röd - Sorunda IF 1 Hanvedens IP 216
2019-08-31 12:30 Vendelsö IK 5 - Vega FC Svart Haningevallen 116
September
2019-09-01 12:00 Hammarby IF FF 5 grön - Dalarö SK 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-01 14:00 IFK Haninge 62 - Tyresö FF F/Ö Blå Torvalla IP 216
2019-09-06 18:30 Ösmo GIF FK Gul - Hammarby IF FF 5 grön Ösmo IP 125
2019-09-07 11:00 Sorunda IF 1 - Nynäshamns IF FK 1 Gudby IP 125
2019-09-07 11:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Tungelsta IF 2 Tyresövallen 216
2019-09-08 09:00 Vega FC Svart - IFK Haninge 62 Torvalla IP 215
2019-09-08 10:00 Dalarö SK 1 - Västerhaninge IF röd Dalarö IP 125
2019-09-08 11:00 IFK Haninge 21 - Vendelsö IK 5 Torvalla IP 216
2019-09-08 13:00 Hammarby IF FF 18 vit - Hanvikens SK Gul Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-14 11:00 Hanvikens SK Gul - Tyresö FF F/Ö Blå Trollbäckens IP 36
2019-09-14 11:00 Tungelsta IF 2 - Vega FC Svart Tungelsta Skola 115
2019-09-14 12:00 Nynäshamns IF FK 1 - Dalarö SK 1 Kvarnängens IP 125
2019-09-14 12:00 Västerhaninge IF röd - Hammarby IF FF 5 grön Hanvedens IP 216
2019-09-14 13:30 Vendelsö IK 5 - Sorunda IF 1 Haningevallen 116
2019-09-15 10:00 Hammarby IF FF 18 vit - Ösmo GIF FK Gul Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-15 14:00 IFK Haninge 62 - IFK Haninge 21 Torvalla IP 216
2019-09-20 18:30 Ösmo GIF FK Gul - Västerhaninge IF röd Ösmo IP 125
2019-09-21 11:00 Sorunda IF 1 - IFK Haninge 62 Gudby IP 125
2019-09-21 12:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Hammarby IF FF 18 vit Tyresövallen 216
2019-09-22 10:00 Dalarö SK 1 - Vendelsö IK 5 Dalarö IP 125
2019-09-22 11:00 Hammarby IF FF 5 grön - Nynäshamns IF FK 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-22 14:00 IFK Haninge 21 - Tungelsta IF 2 Torvalla IP 216
2019-09-22 15:00 Vega FC Svart - Hanvikens SK Gul Torvalla IP 215
2019-09-28 11:00 Nynäshamns IF FK 1 - Västerhaninge IF röd Kvarnängens IP 125
2019-09-28 11:00 Tungelsta IF 2 - Sorunda IF 1 Tungelsta Skola 115
2019-09-28 12:00 Tyresö FF F/Ö Blå - Ösmo GIF FK Gul Tyresövallen 216
2019-09-28 12:00 Hanvikens SK Gul - IFK Haninge 21 Trollbäckens IP 36
2019-09-28 12:30 Vendelsö IK 5 - Hammarby IF FF 5 grön Haningevallen 116
2019-09-29 12:00 Hammarby IF FF 18 vit - Vega FC Svart Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-29 14:00 IFK Haninge 62 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 216

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info