Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-32

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 7 Sandra Mi-Rang Brånstad 0706603430 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Orange Ulrika Therése Madeleine Pragsten Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit FoC Farsta FF(Föreningen)
Hammarby IF FF 13 vit Jon Erik Berndtsson 0707974683 0707974683 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 grön Anders Persson 0704399079 0704399079 Vit/Grön/Vit
Rågsveds IF Råg 2 Wendwossen Abera Sahle Gul/Grön/Gul
Sickla IF Röd 3 Mikael Sjöström 0737532777 Röd/Blå/Röd
Sköndals IK FK 1 Nicoletta Zoannos 0734206562 0734206562 Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK 1 Linda Therese Öberg Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Blå Sven Oskar Sjölin vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Svart Stig Mikael Stenelund 0725172802 vit/blå/vita
Örby IS Gul Hans Martin Wassermann 0702570231 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sköndals IK FK 1 Älvsjö IP 51
2019-04-27 11:00 Stureby SK 1 - Rågsveds IF Råg 2 Stureby Skola BP 125
2019-04-27 13:00 Sickla IF Röd 3 - Hammarby IF FF 26 grön Sicklavallen 15
2019-04-28 10:00 FoC Farsta FF Vit - Örby IS Gul Farsta IP 115
2019-04-28 14:00 Hammarby IF FF 13 vit - Boo FF 7 Hammarbyhöjdens BP 125
Maj
2019-05-04 09:00 Älvsjö AIK FF Svart - Sickla IF Röd 3 Älvsjö IP 51
2019-05-04 11:00 Sköndals IK FK 1 - Stureby SK 1 Sandåkra BP 116
2019-05-05 09:00 Örby IS Gul - Hammarby IF FF 13 vit Örby BP 15
2019-05-05 14:00 Boo FF 7 - Enskede IK Orange Orminge BP 16
2019-05-05 15:00 Hammarby IF FF 26 grön - FoC Farsta FF Vit Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-11 12:00 Enskede IK Orange - Örby IS Gul Enskede IP 56
2019-05-11 12:00 Sköndals IK FK 1 - Rågsveds IF Råg 2 Sandåkra BP 116
2019-05-11 15:00 Älvsjö AIK FF Blå - Boo FF 7 Älvsjö IP 51
2019-05-12 10:00 FoC Farsta FF Vit - Älvsjö AIK FF Svart Farsta IP 115
2019-05-12 16:00 Hammarby IF FF 13 vit - Hammarby IF FF 26 grön Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-18 09:00 Älvsjö AIK FF Svart - Hammarby IF FF 13 vit Älvsjö IP 51
2019-05-18 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - Sickla IF Röd 3 Rågsveds BP 16
2019-05-19 09:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Blå Örby BP 15
2019-05-19 13:00 Boo FF 7 - Stureby SK 1 Orminge BP 16
2019-05-19 16:00 Hammarby IF FF 26 grön - Enskede IK Orange Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-25 09:00 Sköndals IK FK 1 - Boo FF 7 Sandåkra BP 116
2019-05-25 11:00 Stureby SK 1 - Örby IS Gul Stureby Skola BP 125
2019-05-25 12:00 Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Svart Enskede IP 56
2019-05-25 15:00 Älvsjö AIK FF Blå - Hammarby IF FF 26 grön Älvsjö IP 51
2019-05-26 10:00 FoC Farsta FF Vit - Sickla IF Röd 3 Farsta IP 115
Juni
2019-06-01 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - FoC Farsta FF Vit Rågsveds BP 16
2019-06-01 13:00 Sickla IF Röd 3 - Hammarby IF FF 13 vit Sicklavallen 15
2019-06-01 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - Älvsjö AIK FF Blå Älvsjö IP 51
2019-06-02 09:00 Örby IS Gul - Sköndals IK FK 1 Örby BP 15
2019-06-02 15:00 Hammarby IF FF 26 grön - Stureby SK 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-08 09:00 Sköndals IK FK 1 - Hammarby IF FF 26 grön Sandåkra BP 116
2019-06-08 11:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Svart Stureby Skola BP 125
2019-06-09 12:00 Enskede IK Orange - Sickla IF Röd 3 Enskede IP 56
2019-06-09 14:00 Boo FF 7 - Rågsveds IF Råg 2 Orminge BP 16
2019-06-09 16:00 Hammarby IF FF 13 vit - FoC Farsta FF Vit Hammarbyhöjdens BP 125
Augusti
2019-08-24 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - Hammarby IF FF 13 vit Rågsveds BP 16
2019-08-24 13:00 Sickla IF Röd 3 - Älvsjö AIK FF Blå Sicklavallen 15
2019-08-24 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - Sköndals IK FK 1 Älvsjö IP 51
2019-08-25 10:00 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Orange Farsta IP 115
2019-08-25 12:00 Örby IS Gul - Boo FF 7 Örby BP 15
2019-08-31 09:00 Älvsjö AIK FF Blå - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 51
2019-08-31 11:00 Stureby SK 1 - Sickla IF Röd 3 Stureby Skola BP 125
September
2019-09-01 12:00 Enskede IK Orange - Hammarby IF FF 13 vit Enskede IP 56
2019-09-01 13:00 Örby IS Gul - Rågsveds IF Råg 2 Örby BP 15
2019-09-01 13:00 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 26 grön Orminge BP 16
2019-09-07 09:00 Älvsjö AIK FF Svart - Boo FF 7 Älvsjö IP 51
2019-09-07 12:00 Rågsveds IF Råg 2 - Enskede IK Orange Rågsveds BP 16
2019-09-07 13:00 Sickla IF Röd 3 - Sköndals IK FK 1 Sicklavallen 15
2019-09-08 09:00 FoC Farsta FF Vit - Stureby SK 1 Farsta IP 115
2019-09-08 16:00 Hammarby IF FF 13 vit - Älvsjö AIK FF Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-08 16:00 Hammarby IF FF 26 grön - Örby IS Gul Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-14 09:00 Sköndals IK FK 1 - FoC Farsta FF Vit Sandåkra BP 116
2019-09-14 11:00 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 13 vit Stureby Skola BP 125
2019-09-14 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Orange Älvsjö IP 51
2019-09-15 13:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Svart Örby BP 15
2019-09-15 15:00 Hammarby IF FF 26 grön - Rågsveds IF Råg 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-21 11:00 Rågsveds IF Råg 2 - Älvsjö AIK FF Blå Rågsveds BP 16
2019-09-21 13:00 Sickla IF Röd 3 - Boo FF 7 Sicklavallen 15
2019-09-21 16:00 Älvsjö AIK FF Svart - Hammarby IF FF 26 grön Älvsjö IP 51
2019-09-22 12:00 Enskede IK Orange - Stureby SK 1 Enskede IP 56
2019-09-22 15:00 Hammarby IF FF 13 vit - Sköndals IK FK 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-28 09:00 Sköndals IK FK 1 - Enskede IK Orange Sandåkra BP 116
2019-09-28 11:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Blå Stureby Skola BP 125
2019-09-28 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - Rågsveds IF Råg 2 Älvsjö IP 51
2019-09-29 13:00 Örby IS Gul - Sickla IF Röd 3 Örby BP 15
2019-09-29 15:00 Boo FF 7 - FoC Farsta FF Vit Orminge BP 16

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info