Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF Röd Martin Shahho Gul/Röd/Röd/Röd
Fruängens IF 1 Matilda Qvarnström Vit/röd/Röd/Vit/röd
Huddinge IF 5 Daniel Rönnholm 0708988650 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Vit Henrik Pierrou Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Röd Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Vit Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Segeltorps IF 4 Jakob Sillén 0708278652 Blåvitt/blå/blå
Solberga BK P2011 Orange Per Erik Oscar Dejfors 0736126707 Orange/svart/Svart/Orange
Svensk-Palestinska FF 1 Barham Jafar VIT/VIT/VIT
Vårby Gårds IF Blå Vårby Gårds IF(Föreningen) Vinröd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Fruängens IF 1 Sätra BP 21
2019-04-27 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Vårbyparkens BP 126
2019-04-27 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Västberga IP 115
2019-04-27 11:00 Newroz FC Vit - IFK Stockholm FK Röd Bredängs BP 125
2019-04-27 13:00 Segeltorps IF 4 - Arameisk-Syrianska IF Röd Segeltorps IP 3
2019-04-28 11:00 Huddinge IF 5 - Solberga BK P2011 Orange Källbrinksskolans IP 2
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Stockholm FK Röd - Huddinge IF 5 Vårbergs IP 125
2019-05-04 11:00 Fruängens IF 1 - Newroz FC Vit Fruängens BP 16
2019-05-04 12:00 Solberga BK P2011 Orange - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Solberga BP 125
2019-05-04 12:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Vårby Gårds IF Blå Brunna IP 3
2019-05-04 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hägersten SK Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-05 11:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Segeltorps IF 4 Aspuddens IP 116
2019-05-10 18:30 Segeltorps IF 4 - Solberga BK P2011 Orange Segeltorps IP 3
2019-05-11 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Sätra BP 21
2019-05-11 11:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Vårbyparkens BP 126
2019-05-11 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - IFK Stockholm FK Röd Västberga IP 115
2019-05-12 10:00 Huddinge IF 5 - Newroz FC Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-05-12 12:00 Hägersten SK Vit - Arameisk-Syrianska IF Röd Hägerstensåsens BP 26
2019-05-18 11:00 Newroz FC Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Bredängs BP 125
2019-05-18 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Svensk-Palestinska FF 1 Brunna IP 3
2019-05-18 11:00 Fruängens IF 1 - Huddinge IF 5 Fruängens BP 16
2019-05-19 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Hägersten SK Vit Aspuddens IP 116
2019-05-19 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Segeltorps IF 4 Vårbergs IP 125
2019-05-25 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Sätra BP 21
2019-05-25 11:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Stockholm FK Röd Vårbyparkens BP 126
2019-05-25 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Huddinge IF 5 Västberga IP 116
2019-05-25 14:00 Segeltorps IF 4 - Newroz FC Vit Segeltorps IP 3
2019-05-25 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Fruängens IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-26 11:00 Hägersten SK Vit - Solberga BK P2011 Orange Hägerstensåsens BP 26
Juni
2019-06-01 09:00 Solberga BK P2011 Orange - Svensk-Palestinska FF 1 Solberga BP 125
2019-06-01 10:00 IFK Stockholm FK Röd - Hägersten SK Vit Vårbergs IP 125
2019-06-01 10:00 Fruängens IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Fruängens BP 16
2019-06-01 11:00 Newroz FC Vit - Vårby Gårds IF Blå Bredängs BP 125
2019-06-01 12:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brunna IP 3
2019-06-02 14:00 Huddinge IF 5 - Segeltorps IF 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-08 09:00 Segeltorps IF 4 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Segeltorps IP 3
2019-06-08 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK Röd Sätra BP 21
2019-06-08 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 5 Vårbyparkens BP 126
2019-06-08 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Fruängens IF 1 Brunna IP 3
2019-06-08 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-09 11:30 Solberga BK P2011 Orange - Vårby Gårds IF Blå Solberga BP 125
2019-06-09 12:00 Hägersten SK Vit - Newroz FC Vit Hägerstensåsens BP 26
Augusti
2019-08-24 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Vårby Gårds IF Blå Västberga IP 115
2019-08-24 11:00 Newroz FC Vit - Svensk-Palestinska FF 1 Bredängs BP 125
2019-08-24 11:00 Fruängens IF 1 - Segeltorps IF 4 Fruängens BP 16
2019-08-24 12:00 Solberga BK P2011 Orange - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Solberga BP 125
2019-08-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Arameisk-Syrianska IF Röd Aspuddens IP 116
2019-08-25 12:00 Huddinge IF 5 - Hägersten SK Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-08-28 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Fruängens IF 1 Aspuddens IP 116
2019-08-31 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 4 Vårbyparkens BP 126
2019-08-31 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Solberga BK P2011 Orange Brunna IP 3
2019-08-31 12:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 5 Sätra BP 21
2019-08-31 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Stockholm FK Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
September
2019-09-01 11:00 Hägersten SK Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Hägerstensåsens BP 26
2019-09-07 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Västberga IP 115
2019-09-07 10:00 Fruängens IF 1 - Vårby Gårds IF Blå Fruängens BP 16
2019-09-07 11:00 Newroz FC Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Bredängs BP 125
2019-09-07 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Arameisk-Syrianska IF Röd Vårbergs IP 125
2019-09-07 12:00 Solberga BK P2011 Orange - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Solberga BP 125
2019-09-07 14:00 Segeltorps IF 4 - Hägersten SK Vit Segeltorps IP 3
2019-09-14 10:00 Solberga BK P2011 Orange - Fruängens IF 1 Solberga BP 125
2019-09-14 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Newroz FC Vit Brunna IP 3
2019-09-14 12:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Segeltorps IF 4 Sätra BP 21
2019-09-14 12:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Stockholm FK Röd Aspuddens IP 125
2019-09-14 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Huddinge IF 5 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-15 12:00 Hägersten SK Vit - Vårby Gårds IF Blå Hägerstensåsens BP 26
2019-09-21 10:00 Fruängens IF 1 - Hägersten SK Vit Fruängens BP 16
2019-09-21 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbyparkens BP 126
2019-09-21 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Västberga IP 115
2019-09-21 11:00 Newroz FC Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Bredängs BP 125
2019-09-21 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Solberga BK P2011 Orange Vårbergs IP 125
2019-09-22 13:00 Huddinge IF 5 - Arameisk-Syrianska IF Röd Källbrinksskolans IP 2
2019-09-25 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Huddinge IF 5 Aspuddens IP 116
2019-09-28 09:30 Solberga BK P2011 Orange - Newroz FC Vit Solberga BP 125
2019-09-28 10:00 IFK Stockholm FK Röd - Fruängens IF 1 Vårbergs IP 125
2019-09-28 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Hägersten SK Vit Sätra BP 21
2019-09-28 11:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Brunna IP 3
2019-09-28 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Segeltorps IF 4 Mälarhöjdens Skola BP 15

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info