Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Orange 2 Hans Bertil Jonas Hägerhäll 0708653277 Svart/Svart/Svart/Vit
FK Bromma vit Helene Gunnarsson Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF röd 2 Ingrid Bonaccorso Remback 0730338112 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Anna Ridderström Bask Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 17 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 Lisa Sofia Sook Larsson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 5 Jeanette Margareta Asp Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kälvesta IOFF FK D Daniel Wester Vinröd-Gul/Vinröd/Gul
Spånga IS FK 11 Gustav Breine Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 8 Anna Maria Modén Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Karin Ohlsén 0709450867 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Vit2 Magnus Minnema Lindhé 0709538499 Gult/Svart/Svart
Vällingby AIK 1 Lee Dave Stewart Röd/Grön/Röd
Ängby IF Vit 3 Stuart Lascelles 0733547577 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 18:00 FK Bromma vit - Ursvik IK Vit2 Ängby Södra BP 126
2019-04-27 11:00 Sundbybergs IK Orange - Vällingby AIK 1 Golfängarna 16
2019-04-27 12:00 Ängby IF Vit 3 - IF Brommapojkarna 12 Ängby IP 35
2019-04-27 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Kälvesta IOFF FK D Grimsta IP 36
2019-04-27 14:00 Hässelby SK FF röd 2 - IF Brommapojkarna 17 Hässelby IP 225
2019-04-27 15:00 Spånga IS FK 11 - IFK Viksjö 5 Nälsta BP 126
2019-04-28 12:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - Spånga IS FK 8 Strömvallen 25
Maj
2019-05-04 11:00 IF Brommapojkarna 12 - Hässelby SK FF röd 2 Grimsta IP 36
2019-05-04 11:00 Ursvik IK Vit2 - Bele Barkarby FF Orange 2 Örvallen 26
2019-05-04 12:00 IF Brommapojkarna 17 - Sundbybergs IK Orange Grimsta IP 35
2019-05-04 13:00 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Vit 3 Nälsta BP 126
2019-05-04 13:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 225
2019-05-05 09:00 Kälvesta IOFF FK D - Spånga IS FK 11 Vällingby BP 125
2019-05-05 12:00 IFK Viksjö 5 - FK Bromma vit Viksjövallen 36
2019-05-09 18:00 FK Bromma vit - Kälvesta IOFF FK D Ängby Södra BP 126
2019-05-11 11:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 12 Golfängarna 16
2019-05-11 12:00 Ängby IF Vit 3 - Bele Barkarby FF Orange 2 Ängby IP 35
2019-05-11 14:00 Hässelby SK FF röd 2 - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 225
2019-05-11 17:00 Spånga IS FK 11 - Vällingby AIK 1 Nälsta BP 126
2019-05-12 12:00 IFK Viksjö 5 - Ursvik IK Vit2 Viksjövallen 36
2019-05-17 18:15 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 17 Hässelängens BP 11
2019-05-18 10:00 Ursvik IK Vit2 - Ängby IF Vit 3 Örvallen 26
2019-05-18 12:00 Vällingby AIK 1 - FK Bromma vit Hässelby IP 225
2019-05-18 13:00 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 8 Grimsta IP 36
2019-05-18 13:00 IF Brommapojkarna 17 - Spånga IS FK 11 Grimsta IP 35
2019-05-18 15:00 Spånga IS FK 8 - Sundbybergs IK Orange Nälsta BP 126
2019-05-19 09:00 Kälvesta IOFF FK D - IFK Viksjö 5 Vällingby BP 125
2019-05-19 11:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - Hässelby SK FF röd 2 Strömvallen 25
2019-05-23 18:00 FK Bromma vit - IF Brommapojkarna 17 Ängby Södra BP 126
2019-05-25 11:00 Sundbybergs IK Orange - Bele Barkarby FF Orange 2 Golfängarna 16
2019-05-25 13:00 Hässelby SK FF röd 2 - Ängby IF Vit 3 Hässelby IP 225
2019-05-25 16:00 Spånga IS FK 11 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 126
2019-05-25 17:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 8 Hässelängens BP 11
2019-05-26 09:00 Kälvesta IOFF FK D - Ursvik IK Vit2 Vällingby BP 125
2019-05-26 12:00 IFK Viksjö 5 - Vällingby AIK 1 Viksjövallen 36
Juni
2019-06-01 10:00 Ursvik IK Vit2 - Hässelby SK FF röd 2 Örvallen 26
2019-06-01 11:00 IF Brommapojkarna 12 - FK Bromma vit Grimsta IP 36
2019-06-01 11:00 Vällingby AIK 1 - Kälvesta IOFF FK D Hässelby IP 225
2019-06-01 12:00 Ängby IF Vit 3 - Sundbybergs IK Orange Ängby IP 35
2019-06-01 12:00 IF Brommapojkarna 17 - IFK Viksjö 5 Grimsta IP 35
2019-06-01 17:00 Spånga IS FK 8 - Spånga IS FK 11 Nälsta BP 126
2019-06-02 11:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - IF Brommapojkarna 8 Strömvallen 25
2019-06-08 13:00 IF Brommapojkarna 8 - Ängby IF Vit 3 Grimsta IP 36
2019-06-08 13:00 Sundbybergs IK Orange - Hässelby SK FF röd 2 Golfängarna 16
2019-06-08 13:00 Vällingby AIK 1 - Ursvik IK Vit2 Hässelby IP 225
2019-06-08 16:00 Spånga IS FK 11 - Bele Barkarby FF Orange 2 Nälsta BP 126
2019-06-09 09:00 Kälvesta IOFF FK D - IF Brommapojkarna 17 Vällingby BP 125
2019-06-09 11:00 IFK Viksjö 5 - IF Brommapojkarna 12 Viksjövallen 36
2019-06-09 14:00 FK Bromma vit - Spånga IS FK 8 Ängby Södra BP 126
Augusti
2019-08-24 11:00 Ursvik IK Vit2 - Sundbybergs IK Orange Örvallen 26
2019-08-24 12:00 Ängby IF Vit 3 - Spånga IS FK 11 Ängby IP 35
2019-08-24 13:00 Hässelby SK FF röd 2 - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 225
2019-08-24 13:00 IF Brommapojkarna 12 - Kälvesta IOFF FK D Grimsta IP 36
2019-08-24 14:00 IF Brommapojkarna 17 - Vällingby AIK 1 Grimsta IP 35
2019-08-24 16:00 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö 5 Nälsta BP 126
2019-08-25 12:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - FK Bromma vit Strömvallen 25
2019-08-29 18:00 FK Bromma vit - Ängby IF Vit 3 Ängby Södra BP 126
2019-08-31 14:00 Spånga IS FK 11 - Hässelby SK FF röd 2 Nälsta BP 126
2019-08-31 14:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 12 Hässelby IP 225
2019-08-31 15:00 IF Brommapojkarna 17 - Ursvik IK Vit2 Grimsta IP 35
2019-08-31 16:00 IF Brommapojkarna 8 - Sundbybergs IK Orange Grimsta IP 36
September
2019-09-01 09:00 Kälvesta IOFF FK D - Spånga IS FK 8 Vällingby BP 125
2019-09-01 11:00 IFK Viksjö 5 - Bele Barkarby FF Orange 2 Viksjövallen 36
2019-09-06 18:30 IF Brommapojkarna 8 - Ursvik IK Vit2 Hässelängens BP 11
2019-09-07 11:00 Sundbybergs IK Orange - Spånga IS FK 11 Golfängarna 16
2019-09-07 12:00 Ängby IF Vit 3 - IFK Viksjö 5 Ängby IP 35
2019-09-07 14:00 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 17 Grimsta IP 36
2019-09-07 16:00 Spånga IS FK 8 - Vällingby AIK 1 Nälsta BP 126
2019-09-08 10:00 Hässelby SK FF röd 2 - FK Bromma vit Hässelby IP 225
2019-09-08 12:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - Kälvesta IOFF FK D Strömvallen 25
2019-09-12 18:00 FK Bromma vit - Sundbybergs IK Orange Ängby Södra BP 126
2019-09-14 12:00 IF Brommapojkarna 17 - Spånga IS FK 8 Grimsta IP 35
2019-09-14 14:00 Vällingby AIK 1 - Bele Barkarby FF Orange 2 Hässelby IP 225
2019-09-14 15:00 IF Brommapojkarna 12 - Ursvik IK Vit2 Grimsta IP 36
2019-09-14 16:00 Spånga IS FK 11 - IF Brommapojkarna 8 Nälsta BP 126
2019-09-15 09:00 Kälvesta IOFF FK D - Ängby IF Vit 3 Vällingby BP 125
2019-09-15 11:00 IFK Viksjö 5 - Hässelby SK FF röd 2 Viksjövallen 36
2019-09-21 11:00 Sundbybergs IK Orange - IFK Viksjö 5 Golfängarna 16
2019-09-21 11:00 Ursvik IK Vit2 - Spånga IS FK 11 Örvallen 26
2019-09-21 12:00 Hässelby SK FF röd 2 - Kälvesta IOFF FK D Hässelby IP 225
2019-09-21 12:00 Ängby IF Vit 3 - Vällingby AIK 1 Ängby IP 35
2019-09-21 14:00 IF Brommapojkarna 8 - FK Bromma vit Grimsta IP 36
2019-09-21 14:00 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 126
2019-09-22 10:00 Bele Barkarby FF Orange 2 - IF Brommapojkarna 17 Strömvallen 25
2019-09-26 18:00 FK Bromma vit - Spånga IS FK 11 Ängby Södra BP 126
2019-09-28 12:00 Vällingby AIK 1 - Hässelby SK FF röd 2 Hässelby IP 225
2019-09-28 14:00 IF Brommapojkarna 12 - Bele Barkarby FF Orange 2 Grimsta IP 36
2019-09-28 15:00 Spånga IS FK 8 - Ursvik IK Vit2 Nälsta BP 126
2019-09-28 15:00 IF Brommapojkarna 17 - Ängby IF Vit 3 Grimsta IP 35
2019-09-29 09:00 Kälvesta IOFF FK D - Sundbybergs IK Orange Vällingby BP 125
2019-09-29 11:00 IFK Viksjö 5 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 36

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info