Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-17

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Zoran Arsovski 0730699181 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Vit 2 Nina Elisabeth Karlsson 0704157580 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2:Blå Jimmy Agnekil Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Vit Nils Henningsson Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF blå 1 Fredrik Hermelin 0708561838 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 25 Anna Yourée Terese Fröding Thongsuk 0735424007 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 7 Ann Dahlberg 0702777071 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Nockebyhovs IF 2 Karl Palmlöf 0707818213 0707818213 Ljusblå/Svart/Blå
Skå IK & Bygdegård Gul Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit/vit/vit
Spånga IS FK 1 Jenny Gustafsson Kullmer 0707263551 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Patrik Lucander 0704185301 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart2 Fredrik Lindgren 0701961777 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Frös 1 Peter In de Betou 087613851 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 1 Stuart Lascelles 0733547577 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - Bele Barkarby FF Vit 2 Hässelby IP 226
2019-04-27 12:00 Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 6 Träkvistavallen 216
2019-04-27 13:00 Ängby IF Vit 1 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 35
2019-04-27 13:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 7 Golfängarna 15
2019-04-28 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Nockebyhovs IF 2 Svanängens IP 216
2019-04-28 12:00 Vasalunds IF Frös 1 - Ekerö IK 3:Vit Läroverket 1
2019-04-28 12:00 IF Brommapojkarna 25 - Ursvik IK Svart2 Grimsta IP 35
Maj
2019-05-04 09:00 Spånga IS FK 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Nälsta BP 126
2019-05-04 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Hässelby SK FF blå 1 Olovslunds BP 115
2019-05-04 11:00 Ursvik IK Svart2 - Vasalunds IF Frös 1 Golfängarna 15
2019-05-04 13:00 Ekerö IK 3:Vit - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 216
2019-05-04 16:00 IF Brommapojkarna 7 - IF Brommapojkarna 25 Grimsta IP 35
2019-05-05 11:00 AIK FF 6 - Sundbybergs IK Gul Läroverket 1
2019-05-05 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - Ekerö IK 2:Blå Strömvallen 25
2019-05-11 09:00 Spånga IS FK 1 - Nockebyhovs IF 2 Nälsta BP 126
2019-05-11 11:00 Ekerö IK 2:Blå - Hässelby SK FF blå 1 Träkvistavallen 216
2019-05-11 12:00 Sundbybergs IK Gul - Bele Barkarby FF Vit 2 Golfängarna 15
2019-05-11 13:00 Ängby IF Vit 1 - Ursvik IK Svart2 Ängby IP 35
2019-05-12 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 3:Vit Svanängens IP 216
2019-05-12 11:00 IF Brommapojkarna 25 - AIK FF 6 Grimsta IP 35
2019-05-12 14:00 Vasalunds IF Frös 1 - IF Brommapojkarna 7 Läroverket 1
2019-05-17 19:00 AIK FF 6 - Vasalunds IF Frös 1 Läroverket 1
2019-05-18 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Ekerö IK 2:Blå Olovslunds BP 115
2019-05-18 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - Sundbybergs IK Gul Hässelby IP 226
2019-05-18 10:00 Ursvik IK Svart2 - Skå IK & Bygdegård Gul Golfängarna 15
2019-05-18 12:00 Ekerö IK 3:Vit - Spånga IS FK 1 Träkvistavallen 216
2019-05-19 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Ängby IF Vit 1 Grimsta IP 35
2019-05-19 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - IF Brommapojkarna 25 Strömvallen 25
2019-05-25 09:00 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Svart2 Nälsta BP 126
2019-05-25 11:00 Ekerö IK 3:Vit - Nockebyhovs IF 2 Träkvistavallen 216
2019-05-25 12:00 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 2:Blå Golfängarna 15
2019-05-25 13:00 Ängby IF Vit 1 - AIK FF 6 Ängby IP 35
2019-05-26 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 7 Svanängens IP 216
2019-05-26 10:00 Vasalunds IF Frös 1 - Bele Barkarby FF Vit 2 Läroverket 1
2019-05-26 12:00 IF Brommapojkarna 25 - Hässelby SK FF blå 1 Grimsta IP 35
Juni
2019-06-01 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Sundbybergs IK Gul Olovslunds BP 115
2019-06-01 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - Vasalunds IF Frös 1 Hässelby IP 226
2019-06-01 10:00 Ursvik IK Svart2 - Ekerö IK 3:Vit Golfängarna 15
2019-06-01 11:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 25 Träkvistavallen 216
2019-06-01 16:00 IF Brommapojkarna 7 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 35
2019-06-02 10:00 AIK FF 6 - Skå IK & Bygdegård Gul Läroverket 1
2019-06-02 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - Ängby IF Vit 1 Strömvallen 25
2019-06-08 09:00 Spånga IS FK 1 - AIK FF 6 Nälsta BP 126
2019-06-08 10:00 Ursvik IK Svart2 - Nockebyhovs IF 2 Golfängarna 15
2019-06-08 11:00 Ekerö IK 3:Vit - IF Brommapojkarna 7 Träkvistavallen 216
2019-06-08 12:00 Ängby IF Vit 1 - Hässelby SK FF blå 1 Ängby IP 35
2019-06-09 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Bele Barkarby FF Vit 2 Svanängens IP 216
2019-06-09 12:00 IF Brommapojkarna 25 - Sundbybergs IK Gul Grimsta IP 35
2019-06-09 15:00 Vasalunds IF Frös 1 - Ekerö IK 2:Blå Läroverket 1
Augusti
2019-08-24 09:00 Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 25 Olovslunds BP 115
2019-08-24 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Hässelby IP 226
2019-08-24 12:00 Sundbybergs IK Gul - Vasalunds IF Frös 1 Golfängarna 15
2019-08-24 12:00 Ekerö IK 2:Blå - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 216
2019-08-25 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Ursvik IK Svart2 Grimsta IP 35
2019-08-25 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - Spånga IS FK 1 Strömvallen 25
2019-08-25 13:00 AIK FF 6 - Ekerö IK 3:Vit Läroverket 1
2019-08-30 19:00 Vasalunds IF Frös 1 - IF Brommapojkarna 25 Läroverket 1
2019-08-31 09:00 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF blå 1 Nälsta BP 126
2019-08-31 10:00 Ursvik IK Svart2 - AIK FF 6 Golfängarna 15
2019-08-31 11:00 Ekerö IK 3:Vit - Bele Barkarby FF Vit 2 Träkvistavallen 216
2019-08-31 12:00 Ängby IF Vit 1 - Sundbybergs IK Gul Ängby IP 35
September
2019-09-01 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Nockebyhovs IF 2 Grimsta IP 35
2019-09-01 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 2:Blå Svanängens IP 216
2019-09-07 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Vasalunds IF Frös 1 Olovslunds BP 115
2019-09-07 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - Ekerö IK 3:Vit Hässelby IP 226
2019-09-07 12:00 Sundbybergs IK Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Golfängarna 15
2019-09-07 12:00 Ekerö IK 2:Blå - Spånga IS FK 1 Träkvistavallen 216
2019-09-08 11:00 IF Brommapojkarna 25 - Ängby IF Vit 1 Grimsta IP 35
2019-09-08 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - Ursvik IK Svart2 Strömvallen 25
2019-09-08 13:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 7 Läroverket 1
2019-09-13 18:00 AIK FF 6 - Nockebyhovs IF 2 Läroverket 1
2019-09-14 09:00 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 126
2019-09-14 10:00 Ursvik IK Svart2 - Hässelby SK FF blå 1 Golfängarna 15
2019-09-14 12:00 Ängby IF Vit 1 - Vasalunds IF Frös 1 Ängby IP 35
2019-09-14 13:00 Ekerö IK 3:Vit - Ekerö IK 2:Blå Träkvistavallen 216
2019-09-15 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 25 Svanängens IP 216
2019-09-15 11:00 IF Brommapojkarna 7 - Bele Barkarby FF Vit 2 Grimsta IP 35
2019-09-21 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Ängby IF Vit 1 Olovslunds BP 115
2019-09-21 10:00 Hässelby SK FF blå 1 - IF Brommapojkarna 7 Hässelby IP 226
2019-09-21 12:00 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 3:Vit Golfängarna 15
2019-09-21 12:00 Ekerö IK 2:Blå - Ursvik IK Svart2 Träkvistavallen 216
2019-09-22 11:00 IF Brommapojkarna 25 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 35
2019-09-22 12:00 Vasalunds IF Frös 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Läroverket 1
2019-09-22 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - AIK FF 6 Strömvallen 25
2019-09-27 18:00 AIK FF 6 - Hässelby SK FF blå 1 Läroverket 1
2019-09-28 09:00 Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF Frös 1 Nälsta BP 126
2019-09-28 10:00 Ursvik IK Svart2 - Sundbybergs IK Gul Golfängarna 15
2019-09-28 12:00 Ekerö IK 3:Vit - IF Brommapojkarna 25 Träkvistavallen 216
2019-09-29 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Ekerö IK 2:Blå Grimsta IP 35
2019-09-29 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Ängby IF Vit 1 Svanängens IP 216
2019-09-29 13:00 Bele Barkarby FF Vit 2 - Nockebyhovs IF 2 Strömvallen 25

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info