Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-25

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 17 Mirjam Larsson 0707474628 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 18 Anthony Ford 0703012654 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK Grön Patrick Bejerskog 0704322467 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 23 vit Leonard Liu 0703500018 0703500018 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 27 grön Lars Johan Martin Norin 087420465 0704970974 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 2 Carina Sondal 0725536301 Svart/Svart/Svart
Jarlabergs IF 1 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Järla IF FK Vit Ninetta Edelsgren Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mörtnäs IF Svart Magnus Nyberg Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 1 Jonas Norebring Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 4 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 3 Stefan Engwall 0706180989 Röd/Blå/Röd
Värmdö IF Gul Peter Lidell 0706717121 Blå/Blå/Blå
Älta IF 6 Neslihan Ohlsson Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:30 Boo FF 18 - Boo FF 17 Boovallen 226
2019-04-27 10:00 Jarlabergs IF 1 - Älta IF 6 Jarlabergs Skolplan 1
2019-04-27 10:00 Järla IF FK Vit - Hammarby IF FF 27 grön Nacka IP 126
2019-04-27 10:00 Värmdö IF Gul - Sickla IF Röd 3 Värmdövallen 218
2019-04-27 11:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Saltsjöbadens IF 4 Ösby BP 115
2019-04-27 12:00 Reymersholms IK 1 - Ingarö IF 2 Tantolundens BP 2
2019-04-28 09:00 Hammarby IF FF 23 vit - Mörtnäs IF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
Maj
2019-05-03 18:30 Ingarö IF 2 - Gustavsbergs IF FK Grön Ingarö IP 217
2019-05-04 09:00 Sickla IF Röd 3 - Järla IF FK Vit Sicklavallen 16
2019-05-04 10:00 Älta IF 6 - Boo FF 18 Älta IP 125
2019-05-04 10:00 Mörtnäs IF Svart - Reymersholms IK 1 Mörtnäs BP 16
2019-05-04 11:00 Saltsjöbadens IF 4 - Värmdö IF Gul Saltsjöbadens IP 22
2019-05-05 10:00 Boo FF 17 - Hammarby IF FF 23 vit Orminge BP 15
2019-05-05 11:00 Hammarby IF FF 27 grön - Jarlabergs IF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-10 18:30 Ingarö IF 2 - Saltsjöbadens IF 4 Ingarö IP 217
2019-05-11 10:00 Järla IF FK Vit - Värmdö IF Gul Nacka IP 126
2019-05-11 10:30 Boo FF 18 - Hammarby IF FF 27 grön Boovallen 226
2019-05-11 11:00 Jarlabergs IF 1 - Sickla IF Röd 3 Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-11 13:00 Reymersholms IK 1 - Boo FF 17 Tantolundens BP 2
2019-05-12 09:00 Hammarby IF FF 23 vit - Älta IF 6 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-12 11:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Mörtnäs IF Svart Munkmora BP 15
2019-05-18 10:00 Värmdö IF Gul - Jarlabergs IF 1 Värmdövallen 218
2019-05-18 10:00 Älta IF 6 - Reymersholms IK 1 Älta IP 125
2019-05-18 10:00 Mörtnäs IF Svart - Ingarö IF 2 Mörtnäs BP 16
2019-05-18 10:00 Saltsjöbadens IF 4 - Järla IF FK Vit Saltsjöbadens IP 22
2019-05-18 11:00 Sickla IF Röd 3 - Boo FF 18 Sicklavallen 16
2019-05-19 09:00 Hammarby IF FF 27 grön - Hammarby IF FF 23 vit Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-19 10:00 Boo FF 17 - Gustavsbergs IF FK Grön Orminge BP 15
2019-05-24 18:30 Ingarö IF 2 - Boo FF 17 Ingarö IP 217
2019-05-25 10:00 Mörtnäs IF Svart - Saltsjöbadens IF 4 Mörtnäs BP 16
2019-05-25 10:30 Boo FF 18 - Värmdö IF Gul Boovallen 226
2019-05-25 11:00 Jarlabergs IF 1 - Järla IF FK Vit Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-25 13:00 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 27 grön Tantolundens BP 2
2019-05-26 10:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Älta IF 6 Farstaborg 2
2019-05-26 10:00 Hammarby IF FF 23 vit - Sickla IF Röd 3 Hammarbyhöjdens BP 116
Juni
2019-06-01 10:00 Värmdö IF Gul - Hammarby IF FF 23 vit Värmdövallen 218
2019-06-01 10:00 Älta IF 6 - Ingarö IF 2 Älta IP 125
2019-06-01 11:00 Sickla IF Röd 3 - Reymersholms IK 1 Sicklavallen 16
2019-06-01 12:00 Saltsjöbadens IF 4 - Jarlabergs IF 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-06-02 10:00 Boo FF 17 - Mörtnäs IF Svart Orminge BP 15
2019-06-02 11:00 Hammarby IF FF 27 grön - Gustavsbergs IF FK Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-04 18:00 Järla IF FK Vit - Boo FF 18 Saltängens BP 1
2019-06-07 18:30 Ingarö IF 2 - Hammarby IF FF 27 grön Ingarö IP 217
2019-06-08 10:00 Mörtnäs IF Svart - Älta IF 6 Mörtnäs BP 16
2019-06-08 11:30 Boo FF 18 - Jarlabergs IF 1 Boovallen 226
2019-06-08 14:00 Reymersholms IK 1 - Värmdö IF Gul Tantolundens BP 2
2019-06-09 10:00 Boo FF 17 - Saltsjöbadens IF 4 Orminge BP 15
2019-06-09 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Sickla IF Röd 3 Farstaborg 2
2019-06-09 12:00 Hammarby IF FF 23 vit - Järla IF FK Vit Hammarbyhöjdens BP 116
Augusti
2019-08-24 09:00 Järla IF FK Vit - Reymersholms IK 1 Nacka IP 126
2019-08-24 10:00 Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 23 vit Jarlabergs Skolplan 1
2019-08-24 10:00 Värmdö IF Gul - Gustavsbergs IF FK Grön Värmdövallen 218
2019-08-24 10:00 Sickla IF Röd 3 - Ingarö IF 2 Sicklavallen 16
2019-08-24 10:00 Älta IF 6 - Boo FF 17 Älta IP 125
2019-08-24 11:00 Saltsjöbadens IF 4 - Boo FF 18 Saltsjöbadens IP 22
2019-08-25 09:00 Hammarby IF FF 27 grön - Mörtnäs IF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
2019-08-30 18:30 Ingarö IF 2 - Värmdö IF Gul Ingarö IP 217
2019-08-31 10:00 Älta IF 6 - Saltsjöbadens IF 4 Älta IP 125
2019-08-31 11:00 Mörtnäs IF Svart - Sickla IF Röd 3 Mörtnäs BP 16
2019-08-31 14:00 Reymersholms IK 1 - Jarlabergs IF 1 Tantolundens BP 2
September
2019-09-01 09:00 Hammarby IF FF 23 vit - Boo FF 18 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-01 11:00 Boo FF 17 - Hammarby IF FF 27 grön Orminge BP 15
2019-09-01 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Järla IF FK Vit Farstaborg 2
2019-09-07 09:00 Sickla IF Röd 3 - Boo FF 17 Sicklavallen 16
2019-09-07 10:00 Jarlabergs IF 1 - Gustavsbergs IF FK Grön Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-07 10:00 Järla IF FK Vit - Ingarö IF 2 Nacka IP 126
2019-09-07 10:00 Värmdö IF Gul - Mörtnäs IF Svart Värmdövallen 218
2019-09-07 10:30 Boo FF 18 - Reymersholms IK 1 Boovallen 226
2019-09-07 11:00 Saltsjöbadens IF 4 - Hammarby IF FF 23 vit Saltsjöbadens IP 22
2019-09-08 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Älta IF 6 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-13 18:30 Ingarö IF 2 - Jarlabergs IF 1 Ingarö IP 217
2019-09-14 10:00 Älta IF 6 - Sickla IF Röd 3 Älta IP 125
2019-09-14 11:00 Mörtnäs IF Svart - Järla IF FK Vit Mörtnäs BP 16
2019-09-14 13:00 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 23 vit Tantolundens BP 2
2019-09-15 09:00 Hammarby IF FF 27 grön - Saltsjöbadens IF 4 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-15 10:00 Boo FF 17 - Värmdö IF Gul Orminge BP 15
2019-09-15 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Boo FF 18 Farstaborg 2
2019-09-21 10:00 Jarlabergs IF 1 - Mörtnäs IF Svart Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-21 10:00 Järla IF FK Vit - Boo FF 17 Nacka IP 126
2019-09-21 10:00 Värmdö IF Gul - Älta IF 6 Värmdövallen 218
2019-09-21 10:00 Sickla IF Röd 3 - Hammarby IF FF 27 grön Sicklavallen 16
2019-09-21 10:30 Boo FF 18 - Ingarö IF 2 Boovallen 226
2019-09-21 12:00 Saltsjöbadens IF 4 - Reymersholms IK 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-22 11:00 Hammarby IF FF 23 vit - Gustavsbergs IF FK Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-27 18:30 Ingarö IF 2 - Hammarby IF FF 23 vit Ingarö IP 217
2019-09-28 09:00 Sickla IF Röd 3 - Saltsjöbadens IF 4 Sicklavallen 16
2019-09-28 10:00 Älta IF 6 - Järla IF FK Vit Älta IP 125
2019-09-28 10:00 Mörtnäs IF Svart - Boo FF 18 Mörtnäs BP 16
2019-09-29 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Värmdö IF Gul Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-29 10:00 Boo FF 17 - Jarlabergs IF 1 Orminge BP 15
2019-09-29 12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Reymersholms IK 1 Farstaborg 2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info