Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 19 Ursula Haas 0709137922 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Vit Åsa Bard Talborn Svarta/svarta/röda
Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Fightclub Freestyle Stockholm IF(Föreningen) Blå/blå/blå
Hammarby IF FF 21 grön Peter Johansson 0709997901 0709997901 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 8 grön Hewa Kamal 0739098358 0739098358 Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Anette Hästö Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 7 Jonas Norebring Grön/Vit/Grön
Rågsveds IF Hag 1 Håkan Dackéus Gul/Grön/Gul
Stuvsta IF 9 Sam Austin Grön/svart-svart-svart
Tunisiska FC Anis ben Laroussi Ben Hassine 0739047957 vit/röd
Älvsjö AIK FF Röd Lena Åkerblom 0704247760 vit/blå/vita
Örby IS Grön Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Stuvsta IF 9 Aspuddens IP 115
2019-04-27 10:00 Rågsveds IF Hag 1 - Enskede IK Vit Rågsveds BP 15
2019-04-27 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Hammarby IF FF 21 grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-04-27 12:00 Älvsjö AIK FF Röd - Tunisiska FC Älvsjö IP 52
2019-04-27 14:00 Reymersholms IK 7 - Örby IS Grön Tantolundens BP 2
2019-04-28 10:00 Hammarby IF FF 8 grön - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Gubbängens IP 115
Maj
2019-05-04 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd Rågsveds BP 16
2019-05-04 11:00 Enskede IK Vit - Hammarby IF FF 8 grön Enskede IP 55
2019-05-04 12:00 Stuvsta IF 9 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Stuvsta IP 2
2019-05-05 10:00 Örby IS Grön - Boo FF 19 Bäckahagens BP 16
2019-05-05 11:00 Tunisiska FC - Reymersholms IK 7 Farsta IP 115
2019-05-05 13:00 Hammarby IF FF 21 grön - Rågsveds IF Hag 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-11 10:00 Älvsjö AIK FF Röd - Enskede IK Vit Älvsjö IP 52
2019-05-11 11:00 Rågsveds IF Hag 1 - Stuvsta IF 9 Rågsveds BP 15
2019-05-11 11:30 Boo FF 19 - Tunisiska FC Boovallen 227
2019-05-11 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-11 14:00 Reymersholms IK 7 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Tantolundens BP 2
2019-05-12 14:00 Hammarby IF FF 8 grön - Hammarby IF FF 21 grön Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-15 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Rågsveds IF Hag 1 Aspuddens IP 115
2019-05-18 10:00 Enskede IK Vit - Reymersholms IK 7 Enskede IP 55
2019-05-18 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Boo FF 19 Rågsveds BP 16
2019-05-18 14:00 Stuvsta IF 9 - Hammarby IF FF 8 grön Stuvsta IP 2
2019-05-19 12:00 Tunisiska FC - Örby IS Grön Farsta IP 115
2019-05-19 14:00 Hammarby IF FF 21 grön - Älvsjö AIK FF Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-24 18:30 Hammarby IF FF 8 grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Gubbängens IP 115
2019-05-25 10:00 Rågsveds IF Hag 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Rågsveds BP 15
2019-05-25 10:30 Boo FF 19 - Enskede IK Vit Boovallen 227
2019-05-25 11:00 Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 9 Älvsjö IP 52
2019-05-25 15:00 Reymersholms IK 7 - Hammarby IF FF 21 grön Tantolundens BP 2
2019-05-26 10:00 Örby IS Grön - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Bäckahagens BP 16
2019-05-29 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Älvsjö AIK FF Röd Aspuddens IP 115
Juni
2019-06-01 10:00 Enskede IK Vit - Örby IS Grön Enskede IP 55
2019-06-01 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Hammarby IF FF 8 grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-01 11:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Tunisiska FC Rågsveds BP 16
2019-06-01 14:00 Stuvsta IF 9 - Reymersholms IK 7 Stuvsta IP 2
2019-06-02 12:00 Hammarby IF FF 21 grön - Boo FF 19 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-07 18:30 Hammarby IF FF 8 grön - Rågsveds IF Hag 1 Gubbängens IP 115
2019-06-08 10:30 Boo FF 19 - Stuvsta IF 9 Boovallen 227
2019-06-08 12:00 Älvsjö AIK FF Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Älvsjö IP 52
2019-06-09 10:00 Reymersholms IK 7 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Tantolundens BP 2
2019-06-09 10:00 Örby IS Grön - Hammarby IF FF 21 grön Bäckahagens BP 16
2019-06-09 12:00 Tunisiska FC - Enskede IK Vit Farsta IP 115
Augusti
2019-08-21 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Boo FF 19 Aspuddens IP 115
2019-08-24 10:00 Rågsveds IF Hag 1 - Älvsjö AIK FF Röd Rågsveds BP 15
2019-08-24 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Reymersholms IK 7 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-08-24 11:00 Stuvsta IF 9 - Örby IS Grön Stuvsta IP 2
2019-08-24 11:00 Enskede IK Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Enskede IP 55
2019-08-25 11:00 Hammarby IF FF 21 grön - Tunisiska FC Hammarbyhöjdens BP 116
2019-08-31 10:30 Boo FF 19 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Boovallen 227
2019-08-31 11:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Hammarby IF FF 21 grön Rågsveds BP 16
2019-08-31 14:00 Älvsjö AIK FF Röd - Hammarby IF FF 8 grön Älvsjö IP 52
September
2019-09-01 10:00 Reymersholms IK 7 - Rågsveds IF Hag 1 Tantolundens BP 2
2019-09-01 11:00 Örby IS Grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Bäckahagens BP 16
2019-09-01 12:00 Tunisiska FC - Stuvsta IF 9 Farsta IP 115
2019-09-04 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Tunisiska FC Aspuddens IP 115
2019-09-07 10:00 Stuvsta IF 9 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Stuvsta IP 2
2019-09-07 11:00 Rågsveds IF Hag 1 - Boo FF 19 Rågsveds BP 15
2019-09-07 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Örby IS Grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-08 13:00 Hammarby IF FF 21 grön - Enskede IK Vit Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-08 16:00 Hammarby IF FF 8 grön - Reymersholms IK 7 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-14 11:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Rågsveds BP 16
2019-09-14 13:00 Enskede IK Vit - Stuvsta IF 9 Enskede IP 55
2019-09-14 13:30 Boo FF 19 - Hammarby IF FF 8 grön Velamsunds BP 15
2019-09-14 15:00 Reymersholms IK 7 - Älvsjö AIK FF Röd Tantolundens BP 2
2019-09-15 10:00 Örby IS Grön - Rågsveds IF Hag 1 Bäckahagens BP 16
2019-09-15 12:00 Tunisiska FC - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Farsta IP 115
2019-09-18 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Enskede IK Vit Aspuddens IP 115
2019-09-21 10:00 Älvsjö AIK FF Röd - Boo FF 19 Älvsjö IP 52
2019-09-21 10:00 Rågsveds IF Hag 1 - Tunisiska FC Rågsveds BP 15
2019-09-21 10:00 Stuvsta IF 9 - Hammarby IF FF 21 grön Stuvsta IP 2
2019-09-21 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-22 16:00 Hammarby IF FF 8 grön - Örby IS Grön Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-28 10:00 Enskede IK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Enskede IP 55
2019-09-28 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Rågsveds IF Hag 1 Rågsveds BP 16
2019-09-28 14:30 Boo FF 19 - Reymersholms IK 7 Velamsunds BP 15
2019-09-29 10:00 Örby IS Grön - Älvsjö AIK FF Röd Bäckahagens BP 16
2019-09-29 12:00 Tunisiska FC - Hammarby IF FF 8 grön Farsta IP 115
2019-09-29 14:00 Hammarby IF FF 21 grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Hammarbyhöjdens BP 116

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info