Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9-45

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF 4 Stefan Lindblom 0703165966 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Huddinge IF 6 Peter Storm 0708651583 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Röd Mikael Wilking 08997934 0736606179 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Jonathan Francis Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Röd Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Vit Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Norsborgs IF 2 Jens Eriksson Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 1 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Tomas Ziegler Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 8 Marie Carina Margaretha Mårtensson 0768468052 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Blå Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Orange Per Samuelsson 087569111 0708247010 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 17:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - Newroz FC Vit Aspuddens IP 115
2019-04-27 10:00 Norsborgs IF 2 - Segeltorps IF 3 Brunna IP 3
2019-04-27 12:00 Stuvsta IF 8 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2019-04-27 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Huddinge IF 4 Vårbergs IP 125
2019-04-27 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Orange Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-04-28 10:00 Hägersten SK Röd - Huddinge IF 6 Hägerstensåsens BP 26
2019-04-28 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Vårby Gårds IF Blå Brantbrinks IP 226
Maj
2019-05-04 10:00 Huddinge IF 4 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-04 10:00 Newroz FC Vit - Stuvsta IF 8 Bredängs BP 125
2019-05-04 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Norsborgs IF 2 Vårbyparkens BP 126
2019-05-04 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hägersten SK Röd Berga IP 126
2019-05-04 11:00 Huddinge IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-04 13:00 Älvsjö AIK FF Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Älvsjö IP 52
2019-05-04 13:00 Segeltorps IF 3 - IFK Stockholm FK Röd Segeltorps IP 3
2019-05-08 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - Segeltorps IF 3 Aspuddens IP 115
2019-05-11 10:00 Norsborgs IF 2 - Älvsjö AIK FF Orange Brunna IP 3
2019-05-11 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 6 Berga IP 126
2019-05-11 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Vårby Gårds IF Blå Vårbergs IP 125
2019-05-11 13:00 Stuvsta IF 8 - Huddinge IF 4 Stuvsta IP 2
2019-05-12 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Brantbrinks IP 226
2019-05-12 10:00 Hägersten SK Röd - Newroz FC Vit Hägerstensåsens BP 26
2019-05-17 17:00 Älvsjö AIK FF Orange - IFK Stockholm FK Röd Älvsjö IP 52
2019-05-18 10:00 Newroz FC Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Bredängs BP 125
2019-05-18 11:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Vårbyparkens BP 126
2019-05-18 11:00 Huddinge IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinksskolans IP 2
2019-05-18 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Norsborgs IF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-18 12:00 Segeltorps IF 3 - Stuvsta IF 8 Segeltorps IP 3
2019-05-18 14:00 Huddinge IF 4 - Hägersten SK Röd Källbrinksskolans IP 2
2019-05-22 19:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - Älvsjö AIK FF Orange Aspuddens IP 115
2019-05-25 10:00 Newroz FC Vit - Huddinge IF 6 Bredängs BP 125
2019-05-25 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 4 Berga IP 126
2019-05-25 11:00 Stuvsta IF 8 - Vårby Gårds IF Blå Stuvsta IP 2
2019-05-25 11:00 Norsborgs IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Brunna IP 3
2019-05-25 12:00 IFK Stockholm FK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Vårbergs IP 125
2019-05-26 10:00 Hägersten SK Röd - Segeltorps IF 3 Hägerstensåsens BP 26
Juni
2019-06-01 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-01 10:00 Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 8 Älvsjö IP 52
2019-06-01 10:00 Segeltorps IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Segeltorps IP 3
2019-06-01 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Hägersten SK Röd Vårbyparkens BP 126
2019-06-01 11:00 Huddinge IF 4 - Newroz FC Vit Källbrinksskolans IP 2
2019-06-01 13:00 Huddinge IF 6 - Norsborgs IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-02 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Stockholm FK Röd Brantbrinks IP 226
2019-06-05 17:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Aspuddens IP 115
2019-06-08 08:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vårby Gårds IF Blå Berga IP 126
2019-06-08 10:00 Newroz FC Vit - Segeltorps IF 3 Bredängs BP 125
2019-06-08 11:00 IFK Stockholm FK Röd - Norsborgs IF 2 Vårbergs IP 125
2019-06-08 12:00 Huddinge IF 4 - Huddinge IF 6 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-08 13:00 Stuvsta IF 8 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Stuvsta IP 2
2019-06-09 10:00 Hägersten SK Röd - Älvsjö AIK FF Orange Hägerstensåsens BP 26
Augusti
2019-08-24 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Hägersten SK Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-08-24 11:00 Norsborgs IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Brunna IP 3
2019-08-24 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Newroz FC Vit Vårbyparkens BP 126
2019-08-24 12:00 Älvsjö AIK FF Orange - Rönninge Salem Fotboll 1 Älvsjö IP 52
2019-08-24 12:00 Huddinge IF 6 - IFK Stockholm FK Röd Källbrinksskolans IP 2
2019-08-24 13:00 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 4 Segeltorps IP 3
2019-08-25 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 8 Brantbrinks IP 226
2019-08-31 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Berga IP 126
2019-08-31 10:00 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 6 Segeltorps IP 3
2019-08-31 10:00 Newroz FC Vit - Älvsjö AIK FF Orange Bredängs BP 125
2019-08-31 11:00 Stuvsta IF 8 - Norsborgs IF 2 Stuvsta IP 2
2019-08-31 14:00 Huddinge IF 4 - Vårby Gårds IF Blå Källbrinksskolans IP 2
September
2019-09-01 10:00 Hägersten SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Hägerstensåsens BP 26
2019-09-01 11:30 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - IFK Stockholm FK Röd Aspuddens IP 115
2019-09-07 10:00 Norsborgs IF 2 - Hägersten SK Röd Brunna IP 3
2019-09-07 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Newroz FC Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-07 11:00 IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 8 Vårbergs IP 125
2019-09-07 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 3 Vårbyparkens BP 126
2019-09-07 12:00 Älvsjö AIK FF Orange - Huddinge IF 4 Älvsjö IP 52
2019-09-07 12:00 Huddinge IF 6 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-08 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 226
2019-09-14 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Norsborgs IF 2 Berga IP 126
2019-09-14 10:00 Huddinge IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-14 10:00 Newroz FC Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Bredängs BP 125
2019-09-14 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 6 Vårbyparkens BP 126
2019-09-14 11:00 Segeltorps IF 3 - Älvsjö AIK FF Orange Segeltorps IP 3
2019-09-14 12:00 Stuvsta IF 8 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Stuvsta IP 2
2019-09-15 10:00 Hägersten SK Röd - IFK Stockholm FK Röd Hägerstensåsens BP 26
2019-09-18 19:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - Hägersten SK Röd Aspuddens IP 115
2019-09-21 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Segeltorps IF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-21 11:00 IFK Stockholm FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 Vårbergs IP 125
2019-09-21 11:00 Norsborgs IF 2 - Newroz FC Vit Brunna IP 3
2019-09-21 13:00 Älvsjö AIK FF Orange - Vårby Gårds IF Blå Älvsjö IP 52
2019-09-21 14:00 Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 8 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-22 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Huddinge IF 4 Brantbrinks IP 226
2019-09-28 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2 Berga IP 126
2019-09-28 10:00 Älvsjö AIK FF Orange - Huddinge IF 6 Älvsjö IP 52
2019-09-28 10:00 Newroz FC Vit - IFK Stockholm FK Röd Bredängs BP 125
2019-09-28 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Vårbyparkens BP 126
2019-09-28 13:00 Segeltorps IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Segeltorps IP 3
2019-09-28 14:00 Huddinge IF 4 - Norsborgs IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-29 10:00 Hägersten SK Röd - Stuvsta IF 8 Hägerstensåsens BP 26

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info