Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brottby SK Jesper Högman Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 1 Johan Brunnberg Grön/Vit/Vit
Enebybergs IF 1 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Vit Mikael Sievertz 0734496634 Grön/Svart/Grön
IFK Vaxholm 1 Paul van Beek Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 3 Niclas Green 0708282726 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 2 Martin Nissler Gul, Svart, Gul
Runby IF Jens Lundström 0702180289 Röd/Svart/Röd
Sollentuna FK 17 Johanna Lundin 0709343940 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 22 Stina Andersen Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 43 Jenny Ekström Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 81 Per Anders Jeppsson 0709937005 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 1 Mattias Ödlund Blå/Blå/Blå
Åkersberga BK Orange Mattias Stenby Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:45 IFK Vaxholm 1 - Bällsta FF 1 Vaxö IP 125
2019-04-27 10:15 Sollentuna FK 22 - Täby FK 43 Norrvikens IP 116
2019-04-27 13:45 IK Frej Täby FK 2 - IFK Österåker FK 3 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-04-28 10:00 Erikslunds KF Vit - Brottby SK Erikslund 11
2019-04-28 10:15 Åkersberga BK Orange - Täby FK 81 Margretelunds IP 22
2019-04-28 11:30 Sollentuna FK 17 - Runby IF Edsbergs Sportfält 21
2019-04-28 11:30 Vallentuna BK 1 - Enebybergs IF 1 Vallentuna IP 32
Maj
2019-05-04 09:00 Täby FK 81 - Vallentuna BK 1 Kryssarvallen 11
2019-05-04 09:00 Täby FK 43 - IK Frej Täby FK 2 Kryssarvallen 12
2019-05-04 09:00 IFK Österåker FK 3 - Åkersberga BK Orange Åkersberga IP 22
2019-05-04 12:30 Runby IF - Sollentuna FK 22 Runby IP 1
2019-05-04 15:30 Brottby SK - Sollentuna FK 17 Össeby IP 11
2019-05-04 16:15 Bällsta FF 1 - Erikslunds KF Vit Bällstabergs BP 11
2019-05-05 11:30 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 1 Enebybergs IP 3
2019-05-11 09:45 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 81 Vaxö IP 125
2019-05-11 10:15 Sollentuna FK 22 - Brottby SK Norrvikens IP 116
2019-05-11 10:15 Täby FK 43 - IFK Österåker FK 3 Kryssarvallen 12
2019-05-11 13:45 IK Frej Täby FK 2 - Runby IF Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-12 09:00 Vallentuna BK 1 - Åkersberga BK Orange Vallentuna IP 32
2019-05-12 10:00 Erikslunds KF Vit - Enebybergs IF 1 Erikslund 11
2019-05-12 12:45 Sollentuna FK 17 - Bällsta FF 1 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-18 09:00 Åkersberga BK Orange - IFK Vaxholm 1 Margretelunds IP 22
2019-05-18 09:00 Täby FK 81 - Erikslunds KF Vit Kryssarvallen 11
2019-05-18 09:00 IFK Österåker FK 3 - Vallentuna BK 1 Åkersberga IP 22
2019-05-18 12:30 Runby IF - Täby FK 43 Runby IP 1
2019-05-18 15:00 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 22 Bällstabergs BP 11
2019-05-19 12:30 Brottby SK - IK Frej Täby FK 2 Össeby IP 11
2019-05-19 12:45 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 17 Enebybergs IP 3
2019-05-25 09:45 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK 1 Vaxö IP 125
2019-05-25 10:15 Sollentuna FK 22 - Enebybergs IF 1 Norrvikens IP 116
2019-05-25 11:15 Runby IF - IFK Österåker FK 3 Runby IP 1
2019-05-25 15:00 IK Frej Täby FK 2 - Bällsta FF 1 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-26 09:00 Täby FK 43 - Brottby SK Kryssarvallen 12
2019-05-26 10:00 Erikslunds KF Vit - Åkersberga BK Orange Erikslund 11
2019-05-26 12:45 Sollentuna FK 17 - Täby FK 81 Edsbergs Sportfält 32
Juni
2019-06-01 09:00 Åkersberga BK Orange - Sollentuna FK 17 Margretelunds IP 22
2019-06-01 11:30 Täby FK 81 - Sollentuna FK 22 Kryssarvallen 11
2019-06-01 16:15 Bällsta FF 1 - Täby FK 43 Bällstabergs BP 11
2019-06-02 09:00 IFK Österåker FK 3 - IFK Vaxholm 1 Åkersberga IP 22
2019-06-02 10:15 Vallentuna BK 1 - Erikslunds KF Vit Vallentuna IP 32
2019-06-02 10:15 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 2 Enebybergs IP 3
2019-06-02 11:15 Brottby SK - Runby IF Össeby IP 11
2019-06-08 11:15 Runby IF - Bällsta FF 1 Runby IP 1
2019-06-08 11:30 Sollentuna FK 22 - Åkersberga BK Orange Norrvikens IP 116
2019-06-08 13:45 IK Frej Täby FK 2 - Täby FK 81 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-09 09:00 Täby FK 43 - Enebybergs IF 1 Kryssarvallen 12
2019-06-09 10:00 Erikslunds KF Vit - IFK Vaxholm 1 Erikslund 11
2019-06-09 12:30 Brottby SK - IFK Österåker FK 3 Össeby IP 11
2019-06-09 12:45 Sollentuna FK 17 - Vallentuna BK 1 Edsbergs Sportfält 22
Augusti
2019-08-24 08:30 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 17 Vaxö IP 125
2019-08-24 09:00 Åkersberga BK Orange - IK Frej Täby FK 2 Margretelunds IP 22
2019-08-24 09:00 Täby FK 81 - Täby FK 43 Kryssarvallen 11
2019-08-24 09:00 IFK Österåker FK 3 - Erikslunds KF Vit Åkersberga IP 22
2019-08-25 10:15 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 22 Vallentuna IP 32
2019-08-25 11:30 Enebybergs IF 1 - Runby IF Enebybergs IP 3
2019-08-25 15:30 Bällsta FF 1 - Brottby SK Bällstabergs BP 11
2019-08-31 10:15 Sollentuna FK 22 - IFK Vaxholm 1 Norrvikens IP 116
2019-08-31 11:30 Täby FK 43 - Åkersberga BK Orange Kryssarvallen 12
2019-08-31 12:30 Runby IF - Täby FK 81 Runby IP 1
2019-08-31 13:45 IK Frej Täby FK 2 - Vallentuna BK 1 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-08-31 15:00 Bällsta FF 1 - IFK Österåker FK 3 Bällstabergs BP 11
September
2019-09-01 12:30 Brottby SK - Enebybergs IF 1 Össeby IP 11
2019-09-01 12:45 Sollentuna FK 17 - Erikslunds KF Vit Edsbergs Sportfält 21
2019-09-07 08:30 IFK Vaxholm 1 - IK Frej Täby FK 2 Vaxö IP 125
2019-09-07 09:00 Åkersberga BK Orange - Runby IF Margretelunds IP 22
2019-09-07 09:00 Täby FK 81 - Brottby SK Kryssarvallen 11
2019-09-08 09:00 IFK Österåker FK 3 - Sollentuna FK 17 Åkersberga IP 22
2019-09-08 10:00 Erikslunds KF Vit - Sollentuna FK 22 Erikslund 11
2019-09-08 10:15 Vallentuna BK 1 - Täby FK 43 Vallentuna IP 32
2019-09-08 11:30 Enebybergs IF 1 - Bällsta FF 1 Enebybergs IP 3
2019-09-14 10:15 Sollentuna FK 22 - Sollentuna FK 17 Norrvikens IP 116
2019-09-14 10:15 Täby FK 43 - IFK Vaxholm 1 Kryssarvallen 12
2019-09-14 12:30 Runby IF - Vallentuna BK 1 Runby IP 1
2019-09-14 13:45 IK Frej Täby FK 2 - Erikslunds KF Vit Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-14 15:00 Bällsta FF 1 - Täby FK 81 Bällstabergs BP 11
2019-09-15 11:30 Enebybergs IF 1 - IFK Österåker FK 3 Enebybergs IP 3
2019-09-15 12:30 Brottby SK - Åkersberga BK Orange Össeby IP 11
2019-09-21 09:00 Åkersberga BK Orange - Bällsta FF 1 Margretelunds IP 22
2019-09-21 09:00 Täby FK 81 - Enebybergs IF 1 Kryssarvallen 11
2019-09-21 09:00 IFK Österåker FK 3 - Sollentuna FK 22 Åkersberga IP 22
2019-09-21 09:45 IFK Vaxholm 1 - Runby IF Vaxö IP 125
2019-09-22 09:00 Vallentuna BK 1 - Brottby SK Vallentuna IP 32
2019-09-22 10:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 43 Erikslund 11
2019-09-22 11:30 Sollentuna FK 17 - IK Frej Täby FK 2 Edsbergs Sportfält 31
2019-09-28 09:00 Täby FK 81 - IFK Österåker FK 3 Kryssarvallen 11
2019-09-28 09:00 Täby FK 43 - Sollentuna FK 17 Kryssarvallen 12
2019-09-28 12:30 Runby IF - Erikslunds KF Vit Runby IP 1
2019-09-28 13:45 IK Frej Täby FK 2 - Sollentuna FK 22 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-28 15:00 Bällsta FF 1 - Vallentuna BK 1 Bällstabergs BP 11
2019-09-29 10:00 Brottby SK - IFK Vaxholm 1 Össeby IP 11
2019-09-29 12:45 Enebybergs IF 1 - Åkersberga BK Orange Enebybergs IP 3

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info