Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-16

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Lovisa Johansson 0735620247 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK 1 Georgios Papadopoulos 0732550444 svart-röd/svart/svart
Ekerö IK 1:Blå Andreas Strid 0700864473 Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Gul Karl Thomas Nilsson 0727296667 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 11 Mikael Lindqvist 0731417317 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 18 Joakim Rosén 0730770050 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 15 blå Anders Hult 0703414645 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Skå IK & Bygdegård Gul Per Widoff vit/vit/vit
Sollentuna FK 15 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Sebastian Hjorth 0702980660 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Mikael Engström 0722441938 Grön/Vit/Grön
Vasalunds IF Frösunda Anna Larsson Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 1 Kristian Berglin 0704674739 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:30 IF Brommapojkarna 11 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 2
2019-04-27 12:45 Ekerö IK 1:Blå - Ekerö IK 3:Gul Träkvistavallen 225
2019-04-28 10:00 AIK FF 7 - Sundbybergs IK Orange Huvudstafältet 12
2019-04-28 10:15 IFK Lidingö FK 15 blå - Vasalunds IF Frösunda Gångsätra BP 1
2019-04-28 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - Apollon Solna FK 1 Svanängens IP 22
2019-04-28 14:00 IF Brommapojkarna 18 - Ängby IF Vit 1 Stora Mossens IP 2
Maj
2019-05-03 17:45 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 11 Sundbybergs IP 21
2019-05-04 10:00 Apollon Solna FK 1 - AIK FF 7 Huvudstafältet 12
2019-05-04 14:30 Vasalunds IF Frösunda - IF Brommapojkarna 18 Bergshamra IP 2
2019-05-04 15:15 Sollentuna FK 15 - Ekerö IK 1:Blå Helenelunds IP 125
2019-05-05 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IFK Lidingö FK 15 blå Träkvistavallen 226
2019-05-05 10:15 Ängby IF Vit 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Ängby IP 2
2019-05-11 12:45 Sollentuna FK 15 - Ekerö IK 3:Gul Helenelunds IP 125
2019-05-11 16:15 AIK FF 7 - Ängby IF Vit 1 Huvudstafältet 12
2019-05-12 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Spånga IS FK 1 Träkvistavallen 225
2019-05-12 11:30 IF Brommapojkarna 11 - Apollon Solna FK 1 Ängby IP 2
2019-05-12 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - Vasalunds IF Frösunda Svanängens IP 22
2019-05-12 12:45 IF Brommapojkarna 18 - IFK Lidingö FK 15 blå Stora Mossens IP 2
2019-05-17 17:45 Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK 1:Blå Sundbybergs IP 21
2019-05-18 14:30 Vasalunds IF Frösunda - AIK FF 7 Bergshamra IP 2
2019-05-19 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Skå IK & Bygdegård Gul Gångsätra BP 1
2019-05-19 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IF Brommapojkarna 18 Träkvistavallen 226
2019-05-19 10:15 Ängby IF Vit 1 - IF Brommapojkarna 11 Ängby IP 2
2019-05-19 16:30 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 15 Nälsta BP 11
2019-05-25 11:30 IF Brommapojkarna 11 - Vasalunds IF Frösunda Ängby IP 2
2019-05-25 12:45 Sollentuna FK 15 - Sundbybergs IK Orange Helenelunds IP 125
2019-05-25 16:15 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 15 blå Huvudstafältet 12
2019-05-26 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Apollon Solna FK 1 Träkvistavallen 225
2019-05-26 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 18 Svanängens IP 22
2019-05-26 14:00 Spånga IS FK 1 - Ekerö IK 3:Gul Nälsta BP 11
2019-05-31 17:45 Sundbybergs IK Orange - Spånga IS FK 1 Sundbybergs IP 21
Juni
2019-06-01 11:15 Apollon Solna FK 1 - Sollentuna FK 15 Huvudstafältet 12
2019-06-02 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 226
2019-06-02 10:15 IFK Lidingö FK 15 blå - IF Brommapojkarna 11 Gångsätra BP 1
2019-06-02 10:15 Ängby IF Vit 1 - Ekerö IK 1:Blå Ängby IP 2
2019-06-02 14:00 IF Brommapojkarna 18 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 2
2019-06-07 17:45 Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK 3:Gul Sundbybergs IP 21
2019-06-08 10:00 AIK FF 7 - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 12
2019-06-08 12:45 Sollentuna FK 15 - Ängby IF Vit 1 Helenelunds IP 125
2019-06-09 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Vasalunds IF Frösunda Träkvistavallen 225
2019-06-09 14:00 Spånga IS FK 1 - Apollon Solna FK 1 Nälsta BP 11
2019-06-09 16:00 IF Brommapojkarna 11 - IF Brommapojkarna 18 Blackeberg BP 11
Augusti
2019-08-24 09:00 Ängby IF Vit 1 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 2
2019-08-24 11:15 Apollon Solna FK 1 - Sundbybergs IK Orange Huvudstafältet 12
2019-08-24 14:30 Vasalunds IF Frösunda - Sollentuna FK 15 Bergshamra IP 2
2019-08-25 09:00 Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 7 Träkvistavallen 226
2019-08-25 10:15 IFK Lidingö FK 15 blå - Ekerö IK 1:Blå Gångsätra BP 1
2019-08-25 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 11 Svanängens IP 22
2019-08-30 17:45 Sundbybergs IK Orange - Ängby IF Vit 1 Sundbybergs IP 21
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 11 - AIK FF 7 Ängby IP 2
2019-08-31 12:45 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 18 Träkvistavallen 225
2019-08-31 12:45 Sollentuna FK 15 - IFK Lidingö FK 15 blå Helenelunds IP 125
September
2019-09-01 10:00 Apollon Solna FK 1 - Ekerö IK 3:Gul Huvudstafältet 12
2019-09-01 14:00 Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF Frösunda Nälsta BP 11
2019-09-07 11:30 IFK Lidingö FK 15 blå - Spånga IS FK 1 Gångsätra BP 1
2019-09-07 14:30 Vasalunds IF Frösunda - Sundbybergs IK Orange Bergshamra IP 2
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 18 - Sollentuna FK 15 Hässelängens BP 1
2019-09-08 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IF Brommapojkarna 11 Träkvistavallen 226
2019-09-08 10:15 Ängby IF Vit 1 - Apollon Solna FK 1 Ängby IP 2
2019-09-08 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 1:Blå Svanängens IP 22
2019-09-13 17:45 Sundbybergs IK Orange - IFK Lidingö FK 15 blå Sundbybergs IP 21
2019-09-14 09:00 Ängby IF Vit 1 - Ekerö IK 3:Gul Ängby IP 2
2019-09-14 12:45 Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 7 Träkvistavallen 225
2019-09-14 12:45 Sollentuna FK 15 - Skå IK & Bygdegård Gul Helenelunds IP 125
2019-09-14 16:15 Apollon Solna FK 1 - Vasalunds IF Frösunda Huvudstafältet 12
2019-09-15 16:30 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 18 Nälsta BP 11
2019-09-21 12:30 AIK FF 7 - Sollentuna FK 15 Huvudstafältet 12
2019-09-21 14:30 Vasalunds IF Frösunda - Ängby IF Vit 1 Bergshamra IP 2
2019-09-22 08:30 IF Brommapojkarna 11 - Ekerö IK 1:Blå Olovslunds BP 11
2019-09-22 10:15 IFK Lidingö FK 15 blå - Apollon Solna FK 1 Gångsätra BP 1
2019-09-22 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - Spånga IS FK 1 Svanängens IP 22
2019-09-22 14:00 IF Brommapojkarna 18 - Sundbybergs IK Orange Stora Mossens IP 2
2019-09-27 17:45 Sundbybergs IK Orange - Skå IK & Bygdegård Gul Sundbybergs IP 21
2019-09-28 11:30 Ängby IF Vit 1 - IFK Lidingö FK 15 blå Ängby IP 2
2019-09-28 14:00 Sollentuna FK 15 - IF Brommapojkarna 11 Helenelunds IP 125
2019-09-28 14:30 Vasalunds IF Frösunda - Ekerö IK 3:Gul Bergshamra IP 2
2019-09-28 16:15 Apollon Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 18 Huvudstafältet 12
2019-09-29 15:15 Spånga IS FK 1 - AIK FF 7 Nälsta BP 11

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info