Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-31

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 1:1 Anders Nyström 0708216281 Svart/Svart/Svart/Vit
Bro IK Vit Sanna Bellhammar 0736707163 Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
FC Järfälla 4 Adis Zubcevic 0707524544 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF svart 1 Pia Frodelius 0722258202 0722258202 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 9 Steven Belin 0709884426 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 4 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Järfälla FF Jim Tore Bakerød
Sollentuna FK 14 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 20 Mikael Nordström 0702054330 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Michael Karlsson 0707705637 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Mikael Engström 0722441938 Grön/Vit/Grön
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Vällingby AIK 1 Lee Dave Stewart Röd/Grön/Röd
Ängby IF Vit 2 Kristian Berglin 0704674739 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Bro IK Vit - Sundbybergs IK Blå Bro IP 21
2019-04-27 13:45 Vällingby AIK 1 - Bele Barkarby FF 1:1 Hässelängens BP 1
2019-04-27 14:00 Sollentuna FK 14 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Helenelunds IP 125
2019-04-27 14:00 IF Brommapojkarna 9 - Spånga IS FK 2 Vällingby BP 12
2019-04-28 10:15 Ängby IF Vit 2 - IFK Viksjö 4 Ängby IP 2
2019-04-28 12:00 FC Järfälla 4 - Hässelby SK FF svart 1 Tallbohovs IP 12
2019-04-28 13:15 Järfälla FF - Sollentuna FK 20 Tallbohovs IP 11
Maj
2019-05-03 17:45 Sundbybergs IK Blå - Sollentuna FK 14 Sundbybergs IP 22
2019-05-04 10:15 Sollentuna FK 20 - IF Brommapojkarna 9 Norrvikens IP 125
2019-05-04 13:45 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Vällingby AIK 1 Knutby BP 12
2019-05-04 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Järfälla FF Hässelby IP 22
2019-05-04 16:30 IFK Viksjö 4 - FC Järfälla 4 Viksjövallen 3
2019-05-05 14:00 Spånga IS FK 2 - Bro IK Vit Nälsta BP 11
2019-05-05 14:15 Bele Barkarby FF 1:1 - Ängby IF Vit 2 Strömvallen 2
2019-05-11 09:00 Ängby IF Vit 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Ängby IP 2
2019-05-11 09:00 Bele Barkarby FF 1:1 - IFK Viksjö 4 Strömvallen 2
2019-05-11 10:00 Bro IK Vit - Sollentuna FK 20 Bro IP 22
2019-05-11 13:45 Vällingby AIK 1 - Sundbybergs IK Blå Hässelängens BP 1
2019-05-11 14:00 IF Brommapojkarna 9 - Hässelby SK FF svart 1 Vällingby BP 12
2019-05-11 15:15 Sollentuna FK 14 - Spånga IS FK 2 Helenelunds IP 125
2019-05-12 12:00 Järfälla FF - FC Järfälla 4 Tallbohovs IP 11
2019-05-17 17:45 Sundbybergs IK Blå - Ängby IF Vit 2 Sundbybergs IP 22
2019-05-18 09:00 Spånga IS FK 2 - Vällingby AIK 1 Nälsta BP 11
2019-05-18 10:15 Sollentuna FK 20 - Sollentuna FK 14 Norrvikens IP 125
2019-05-18 13:45 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bele Barkarby FF 1:1 Knutby BP 12
2019-05-18 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Bro IK Vit Hässelby IP 22
2019-05-19 12:00 FC Järfälla 4 - IF Brommapojkarna 9 Järfällavallen 22
2019-05-19 16:15 IFK Viksjö 4 - Järfälla FF Viksjövallen 3
2019-05-25 09:00 Ängby IF Vit 2 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 2
2019-05-25 10:00 Bro IK Vit - FC Järfälla 4 Bro IP 22
2019-05-25 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IFK Viksjö 4 Knutby BP 12
2019-05-25 13:45 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 20 Hässelängens BP 1
2019-05-25 14:00 Sollentuna FK 14 - Hässelby SK FF svart 1 Helenelunds IP 125
2019-05-26 13:00 IF Brommapojkarna 9 - Järfälla FF Vällingby BP 12
2019-05-26 18:00 Bele Barkarby FF 1:1 - Sundbybergs IK Blå Strömvallen 2
2019-05-31 17:45 Sundbybergs IK Blå - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Sundbybergs IP 22
Juni
2019-06-01 09:00 Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 1:1 Nälsta BP 11
2019-06-01 10:15 Sollentuna FK 20 - Ängby IF Vit 2 Norrvikens IP 125
2019-06-01 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Vällingby AIK 1 Hässelby IP 22
2019-06-01 16:30 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 9 Viksjövallen 3
2019-06-02 12:00 FC Järfälla 4 - Sollentuna FK 14 Järfällavallen 22
2019-06-02 14:30 Järfälla FF - Bro IK Vit Järfällavallen 21
2019-06-07 17:45 Sundbybergs IK Blå - IFK Viksjö 4 Sundbybergs IP 22
2019-06-08 09:00 Ängby IF Vit 2 - Hässelby SK FF svart 1 Ängby IP 2
2019-06-08 10:00 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 9 Bro IP 21
2019-06-08 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Spånga IS FK 2 Knutby BP 12
2019-06-08 13:45 Vällingby AIK 1 - FC Järfälla 4 Hässelängens BP 1
2019-06-08 14:00 Sollentuna FK 14 - Järfälla FF Helenelunds IP 125
2019-06-08 15:15 Bele Barkarby FF 1:1 - Sollentuna FK 20 Strömvallen 2
Augusti
2019-08-24 09:00 Spånga IS FK 2 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 11
2019-08-24 09:00 IFK Viksjö 4 - Bro IK Vit Viksjövallen 3
2019-08-24 10:15 Sollentuna FK 20 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Norrvikens IP 125
2019-08-24 12:45 IF Brommapojkarna 9 - Sollentuna FK 14 Vällingby BP 12
2019-08-24 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Bele Barkarby FF 1:1 Hässelby IP 22
2019-08-25 12:00 FC Järfälla 4 - Ängby IF Vit 2 Järfällavallen 22
2019-08-25 14:30 Järfälla FF - Vällingby AIK 1 Järfällavallen 21
2019-08-31 09:00 Bele Barkarby FF 1:1 - FC Järfälla 4 Strömvallen 2
2019-08-31 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Hässelby SK FF svart 1 Knutby BP 12
2019-08-31 12:45 Sundbybergs IK Blå - Sollentuna FK 20 Sundbybergs IP 22
2019-08-31 13:45 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 9 Hässelängens BP 1
September
2019-09-01 10:15 Ängby IF Vit 2 - Järfälla FF Ängby IP 2
2019-09-01 15:15 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 4 Nälsta BP 11
2019-09-07 09:00 IFK Viksjö 4 - Sollentuna FK 14 Viksjövallen 3
2019-09-07 10:00 Bro IK Vit - Vällingby AIK 1 Bro IP 21
2019-09-07 10:15 Sollentuna FK 20 - Spånga IS FK 2 Norrvikens IP 125
2019-09-07 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Sundbybergs IK Blå Hässelby IP 22
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 9 - Ängby IF Vit 2 Vällingby BP 11
2019-09-08 12:00 FC Järfälla 4 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Järfällavallen 22
2019-09-08 14:30 Järfälla FF - Bele Barkarby FF 1:1 Järfällavallen 21
2019-09-14 09:00 Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF svart 1 Nälsta BP 11
2019-09-14 09:00 Bele Barkarby FF 1:1 - IF Brommapojkarna 9 Strömvallen 2
2019-09-14 11:30 Sollentuna FK 20 - IFK Viksjö 4 Norrvikens IP 125
2019-09-14 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Järfälla FF Knutby BP 12
2019-09-14 12:45 Sundbybergs IK Blå - FC Järfälla 4 Sundbybergs IP 22
2019-09-14 13:45 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 14 Hässelängens BP 1
2019-09-15 10:15 Ängby IF Vit 2 - Bro IK Vit Ängby IP 2
2019-09-21 10:00 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 1:1 Bro IP 21
2019-09-21 12:45 IF Brommapojkarna 9 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Vällingby BP 12
2019-09-21 15:15 Sollentuna FK 14 - Ängby IF Vit 2 Helenelunds IP 125
2019-09-21 16:15 Hässelby SK FF svart 1 - Sollentuna FK 20 Hässelby IP 22
2019-09-22 11:30 Sollentuna FK 14 - Bro IK Vit Bro IP 21
2019-09-22 12:00 FC Järfälla 4 - Spånga IS FK 2 Järfällavallen 22
2019-09-22 14:30 Järfälla FF - Sundbybergs IK Blå Järfällavallen 21
2019-09-22 16:15 IFK Viksjö 4 - Vällingby AIK 1 Viksjövallen 3
2019-09-28 09:00 Ängby IF Vit 2 - Vällingby AIK 1 Ängby IP 2
2019-09-28 09:00 Bele Barkarby FF 1:1 - Sollentuna FK 14 Strömvallen 2
2019-09-28 10:15 Sollentuna FK 20 - FC Järfälla 4 Norrvikens IP 125
2019-09-28 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bro IK Vit Knutby BP 12
2019-09-28 12:45 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 9 Sundbybergs IP 22
2019-09-29 09:45 Hässelby SK FF svart 1 - IFK Viksjö 4 Hässelby IP 22
2019-09-29 16:30 Spånga IS FK 2 - Järfälla FF Nälsta BP 11

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info