Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11- 8

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Sture Svensson 0707425654 Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK Peder Warodell Dahlqvist 0856032588 0704963128 Blå/Blå/Blå
Gröndals IK 3 Pernilla Frank Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 5 vit Maria Carolina Ziedorn Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 10 Christian Mannerstråle 0733732711 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 17 Magnus Berg 0703292288 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 9 vit Eva Örnhammar 0739641506 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 1 Mikael Johansson 0709217300 Röd/Vit/Röd
Skå IK & Bygdegård Gul02 Christofer Flygare 0705832322 vit/vit/vit
Sollentuna FK 3 Mats Hovmöller Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Claes Stenfeldt 0707131161 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Blå 2 Annika Halldén 0709119800 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF AS Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Ekerö IK - Ursvik IK Blå 2 Träkvistavallen 226
2019-04-27 11:30 Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Nälsta BP 11
2019-04-27 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Vasalunds IF AS Aspuddens IP 11
2019-04-27 14:00 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 2
2019-04-28 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - IF Brommapojkarna 17 Svanängens IP 22
2019-04-28 11:00 Gröndals IK 3 - Sollentuna FK 3 Helenelunds IP 125
2019-04-28 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Karlbergs BK 1 Kärrtorps IP 32
Maj
2019-05-04 10:15 Sollentuna FK 3 - Ekerö IK Helenelunds IP 125
2019-05-04 11:30 IF Brommapojkarna 17 - Hammarby IF FF 5 vit Stora Mossens IP 3
2019-05-04 12:30 Ursvik IK Blå 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Ursviks IP 12
2019-05-05 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Skå IK & Bygdegård Gul02 Bodal 1
2019-05-05 09:00 Karlbergs BK 1 - Gröndals IK 3 Kristinebergs IP 2
2019-05-05 16:15 Vasalunds IF AS - IF Brommapojkarna 10 Huvudstafältet 12
2019-05-05 17:30 AIK FF 7 - Spånga IS FK 2 Huvudstafältet 11
2019-05-11 09:00 Ekerö IK - Karlbergs BK 1 Träkvistavallen 226
2019-05-11 10:15 Sollentuna FK 3 - Ursvik IK Blå 2 Helenelunds IP 125
2019-05-11 11:30 Spånga IS FK 2 - Vasalunds IF AS Nälsta BP 11
2019-05-11 12:45 Gröndals IK 3 - IF Brommapojkarna 17 Gröndals BP 11
2019-05-11 15:15 IF Brommapojkarna 10 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-12 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - AIK FF 7 Svanängens IP 22
2019-05-12 18:00 Hammarby IF FF 5 vit - IFK Lidingö FK 9 vit Kärrtorps IP 32
2019-05-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Spånga IS FK 2 Aspuddens IP 11
2019-05-18 12:30 Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 10 Ursviks IP 12
2019-05-18 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Gröndals IK 3 Bodal 1
2019-05-18 14:00 IF Brommapojkarna 17 - Ekerö IK Stora Mossens IP 3
2019-05-19 09:00 Karlbergs BK 1 - Sollentuna FK 3 Kristinebergs IP 2
2019-05-19 13:45 AIK FF 7 - Hammarby IF FF 5 vit Huvudstafältet 11
2019-05-19 16:15 Vasalunds IF AS - Skå IK & Bygdegård Gul02 Huvudstafältet 12
2019-05-25 09:00 Ekerö IK - IFK Lidingö FK 9 vit Träkvistavallen 226
2019-05-25 10:15 Sollentuna FK 3 - IF Brommapojkarna 17 Helenelunds IP 125
2019-05-25 11:30 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 10 Nälsta BP 11
2019-05-25 12:45 Gröndals IK 3 - AIK FF 7 Gröndals BP 11
2019-05-26 09:00 Karlbergs BK 1 - Ursvik IK Blå 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-26 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Svanängens IP 22
2019-05-26 15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Vasalunds IF AS Kärrtorps IP 32
2019-05-30 15:45 IF Brommapojkarna 10 - Skå IK & Bygdegård Gul02 Stora Mossens IP 11
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Hammarby IF FF 5 vit Aspuddens IP 11
2019-06-01 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK 3 Bodal 1
2019-06-02 16:15 Vasalunds IF AS - Gröndals IK 3 Huvudstafältet 12
2019-06-02 16:15 AIK FF 7 - Ekerö IK Huvudstafältet 11
2019-06-06 09:30 Ursvik IK Blå 2 - Spånga IS FK 2 Ursviks IP 11
2019-06-08 09:00 Ekerö IK - Vasalunds IF AS Träkvistavallen 226
2019-06-08 10:15 Sollentuna FK 3 - AIK FF 7 Helenelunds IP 125
2019-06-08 11:30 IF Brommapojkarna 17 - Ursvik IK Blå 2 Stora Mossens IP 3
2019-06-08 12:45 Gröndals IK 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Gröndals BP 11
2019-06-09 09:00 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Kristinebergs IP 2
2019-06-09 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - Spånga IS FK 2 Svanängens IP 22
2019-06-09 16:30 Hammarby IF FF 5 vit - IF Brommapojkarna 10 Kärrtorps IP 32
2019-06-15 09:00 IF Brommapojkarna 17 - Karlbergs BK 1 Stora Mossens IP 2
Augusti
2019-08-24 10:00 Ursvik IK Blå 2 - Skå IK & Bygdegård Gul02 Ursviks IP 12
2019-08-24 11:30 Spånga IS FK 2 - Hammarby IF FF 5 vit Nälsta BP 11
2019-08-24 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Ekerö IK Aspuddens IP 11
2019-08-24 14:00 IF Brommapojkarna 10 - Gröndals IK 3 Stora Mossens IP 2
2019-08-25 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Brommapojkarna 17 Bodal 1
2019-08-25 15:00 Vasalunds IF AS - Sollentuna FK 3 Huvudstafältet 12
2019-08-25 16:15 AIK FF 7 - Karlbergs BK 1 Huvudstafältet 11
2019-08-31 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Ursvik IK Blå 2 Bodal 1
2019-08-31 10:15 Sollentuna FK 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Helenelunds IP 125
2019-08-31 12:45 Gröndals IK 3 - Spånga IS FK 2 Gröndals BP 11
September
2019-09-01 09:00 Karlbergs BK 1 - Vasalunds IF AS Kristinebergs IP 2
2019-09-01 11:30 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 10 Träkvistavallen 226
2019-09-01 14:00 Hammarby IF FF 5 vit - Skå IK & Bygdegård Gul02 Kärrtorps IP 32
2019-09-01 15:15 IF Brommapojkarna 17 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 3
2019-09-07 10:00 Ursvik IK Blå 2 - Hammarby IF FF 5 vit Ursviks IP 12
2019-09-07 10:15 Spånga IS FK 2 - Ekerö IK Nälsta BP 11
2019-09-07 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Karlbergs BK 1 Aspuddens IP 11
2019-09-08 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - Gröndals IK 3 Svanängens IP 22
2019-09-08 14:00 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 3 Hässelängens BP 1
2019-09-08 15:00 Vasalunds IF AS - IF Brommapojkarna 17 Huvudstafältet 12
2019-09-08 17:30 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 9 vit Huvudstafältet 11
2019-09-14 09:00 Ekerö IK - Skå IK & Bygdegård Gul02 Träkvistavallen 226
2019-09-14 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Vasalunds IF AS Bodal 1
2019-09-14 12:45 IF Brommapojkarna 17 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Stora Mossens IP 3
2019-09-14 14:00 Gröndals IK 3 - Hammarby IF FF 5 vit Gröndals BP 11
2019-09-15 09:00 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 10 Kristinebergs IP 2
2019-09-15 15:00 AIK FF 7 - Ursvik IK Blå 2 Huvudstafältet 11
2019-09-21 10:00 Ursvik IK Blå 2 - Gröndals IK 3 Ursviks IP 12
2019-09-21 11:30 Spånga IS FK 2 - Karlbergs BK 1 Nälsta BP 11
2019-09-21 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Aspuddens IP 11
2019-09-21 14:00 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 17 Stora Mossens IP 2
2019-09-22 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul02 - Sollentuna FK 3 Svanängens IP 22
2019-09-22 14:00 Hammarby IF FF 5 vit - Ekerö IK Kärrtorps IP 32
2019-09-22 15:00 Vasalunds IF AS - AIK FF 7 Huvudstafältet 12
2019-09-22 18:00 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 3 Nälsta BP 11
2019-09-28 09:00 Ekerö IK - Gröndals IK 3 Träkvistavallen 226
2019-09-28 10:15 Sollentuna FK 3 - Hammarby IF FF 5 vit Helenelunds IP 125
2019-09-28 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Brommapojkarna 10 Bodal 1
2019-09-28 12:45 IF Brommapojkarna 17 - Spånga IS FK 2 Stora Mossens IP 3
2019-09-29 09:00 Karlbergs BK 1 - Skå IK & Bygdegård Gul02 Kristinebergs IP 2
2019-09-29 13:45 AIK FF 7 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Huvudstafältet 11
2019-09-29 16:15 Vasalunds IF AS - Ursvik IK Blå 2 Huvudstafältet 12

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info