Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Jamal Alassaad 0708908859 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 13 Caroline Hising 0709573771 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Svart 3 Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
Espanyol Academy IF Vit Antonio Guiu Lajusticia Randiga blåvita/ blå/ blå.
Gustavsbergs IF FK P08 Svart Jakob Fritzell 0703476782 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 20 grön Sven Karl Erik Sellin Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 4 grön Jenny Hellqvist 0768537759 Vit/Grön/Vit
Jarlabergs IF 1 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 7 Niklas Carlsson Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Anna Hegerin Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Svart 2 Johan Lindberg 0708202316 Röd/Blå/Röd
Värmdö IF Vit 3 Tonie Zetterström Blå/Blå/Blå
Älta IF 2 Mattias Erlandsson Gul/svart/svart
Örby IS Vit Magnus Hjalmarsson Fogelström Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Älta IF 2 - Örby IS Vit Älta IP 2
2019-04-27 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Värmdövallen 225
2019-04-27 13:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Espanyol Academy IF Vit Kärrtorps IP 22
2019-04-28 09:00 Hammarby IF FF 4 grön - Hammarby IF FF 20 grön Kärrtorps IP 31
2019-04-28 14:00 Enskede IK Svart 3 - Jarlabergs IF 1 Enskede IP 4
2019-04-28 14:00 Saltsjöbadens IF 3 - Reymersholms IK 7 Saltsjöbadens IP 2
2019-04-28 17:30 Boo FF 13 - Sickla IF Svart 2 Orminge BP 1
Maj
2019-05-04 09:00 Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 4 grön Nacka IP 215
2019-05-04 10:00 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Ösby BP 12
2019-05-04 12:45 Örby IS Vit - Boo FF 13 Bäckahagens BP 1
2019-05-04 13:30 Reymersholms IK 7 - Älta IF 2 Tantolundens BP 11
2019-05-05 13:45 Espanyol Academy IF Vit - Saltsjöbadens IF 3 Fisksätra IP 2
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Värmdö IF Vit 3 Kärrtorps IP 32
2019-05-05 17:45 Sickla IF Svart 2 - Enskede IK Svart 3 Sicklavallen 1
2019-05-11 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Jarlabergs IF 1 Värmdövallen 225
2019-05-11 12:45 Älta IF 2 - Espanyol Academy IF Vit Älta IP 2
2019-05-12 09:45 Hammarby IF FF 4 grön - Sickla IF Svart 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-12 12:45 Enskede IK Svart 3 - Örby IS Vit Enskede IP 4
2019-05-12 14:00 Saltsjöbadens IF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Saltsjöbadens IP 2
2019-05-12 16:45 Hammarby IF FF 20 grön - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Kärrtorps IP 32
2019-05-12 18:30 Boo FF 13 - Reymersholms IK 7 Boovallen 125
2019-05-18 09:00 Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 20 grön Nacka IP 215
2019-05-18 11:15 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Saltsjöbadens IF 3 Ösby BP 12
2019-05-18 12:45 Örby IS Vit - Hammarby IF FF 4 grön Bäckahagens BP 1
2019-05-18 13:30 Reymersholms IK 7 - Enskede IK Svart 3 Tantolundens BP 11
2019-05-19 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Älta IF 2 Kärrtorps IP 22
2019-05-19 13:45 Espanyol Academy IF Vit - Boo FF 13 Fisksätra IP 2
2019-05-19 16:30 Sickla IF Svart 2 - Värmdö IF Vit 3 Sicklavallen 1
2019-05-25 09:00 Jarlabergs IF 1 - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Nacka IP 215
2019-05-25 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Örby IS Vit Värmdövallen 225
2019-05-26 09:00 Hammarby IF FF 4 grön - Reymersholms IK 7 Kärrtorps IP 31
2019-05-26 12:45 Enskede IK Svart 3 - Espanyol Academy IF Vit Enskede IP 4
2019-05-26 14:00 Älta IF 2 - Saltsjöbadens IF 3 Älta IP 2
2019-05-26 16:30 Hammarby IF FF 20 grön - Sickla IF Svart 2 Kärrtorps IP 32
2019-05-26 18:00 Boo FF 13 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Orminge BP 1
2019-05-31 18:15 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 13 Saltsjöbadens IP 2
Juni
2019-06-01 11:15 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Älta IF 2 Ösby BP 12
2019-06-01 11:30 Örby IS Vit - Hammarby IF FF 20 grön Bäckahagens BP 1
2019-06-01 12:15 Reymersholms IK 7 - Värmdö IF Vit 3 Tantolundens BP 11
2019-06-02 15:00 Espanyol Academy IF Vit - Hammarby IF FF 4 grön Fisksätra IP 2
2019-06-04 18:00 Sickla IF Svart 2 - Jarlabergs IF 1 Stavsborgs BP 1
2019-06-08 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK Svart 3 Kärrtorps IP 21
2019-06-08 09:00 Jarlabergs IF 1 - Örby IS Vit Nacka IP 215
2019-06-08 09:30 Boo FF 13 - Älta IF 2 Nacka IP 126
2019-06-08 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Espanyol Academy IF Vit Värmdövallen 225
2019-06-09 09:00 Hammarby IF FF 4 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Kärrtorps IP 31
2019-06-09 12:45 Enskede IK Svart 3 - Saltsjöbadens IF 3 Enskede IP 4
2019-06-09 15:15 Hammarby IF FF 20 grön - Reymersholms IK 7 Kärrtorps IP 32
2019-06-09 17:45 Sickla IF Svart 2 - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Sicklavallen 1
Augusti
2019-08-23 19:30 Saltsjöbadens IF 3 - Hammarby IF FF 4 grön Saltsjöbadens IP 2
2019-08-24 10:00 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Boo FF 13 Ösby BP 12
2019-08-24 13:30 Reymersholms IK 7 - Jarlabergs IF 1 Tantolundens BP 11
2019-08-24 14:00 Örby IS Vit - Sickla IF Svart 2 Bäckahagens BP 1
2019-08-25 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Värmdö IF Vit 3 Kärrtorps IP 22
2019-08-25 10:00 Älta IF 2 - Enskede IK Svart 3 Älta IP 2
2019-08-25 15:00 Espanyol Academy IF Vit - Hammarby IF FF 20 grön Fisksätra IP 2
2019-08-31 09:00 Jarlabergs IF 1 - Espanyol Academy IF Vit Fisksätra IP 2
2019-08-31 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Saltsjöbadens IF 3 Värmdövallen 225
2019-08-31 11:30 Örby IS Vit - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Bäckahagens BP 1
September
2019-09-01 09:00 Hammarby IF FF 4 grön - Älta IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-01 15:15 Enskede IK Svart 3 - Boo FF 13 Enskede IP 4
2019-09-01 15:15 Hammarby IF FF 20 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Kärrtorps IP 32
2019-09-01 17:45 Sickla IF Svart 2 - Reymersholms IK 7 Sicklavallen 1
2019-09-07 10:00 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Enskede IK Svart 3 Ösby BP 12
2019-09-07 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Jarlabergs IF 1 Kärrtorps IP 22
2019-09-07 12:15 Reymersholms IK 7 - Örby IS Vit Tantolundens BP 11
2019-09-07 14:00 Älta IF 2 - Värmdö IF Vit 3 Älta IP 2
2019-09-08 10:15 Boo FF 13 - Hammarby IF FF 4 grön Velamsunds BP
2019-09-08 15:00 Espanyol Academy IF Vit - Sickla IF Svart 2 Fisksätra IP 2
2019-09-08 19:30 Saltsjöbadens IF 3 - Hammarby IF FF 20 grön Saltsjöbadens IP 2
2019-09-14 09:00 Jarlabergs IF 1 - Saltsjöbadens IF 3 Nacka IP 215
2019-09-14 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Boo FF 13 Värmdövallen 225
2019-09-14 10:15 Örby IS Vit - Espanyol Academy IF Vit Bäckahagens BP 1
2019-09-14 13:30 Reymersholms IK 7 - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Tantolundens BP 11
2019-09-15 15:15 Hammarby IF FF 20 grön - Älta IF 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-15 19:00 Sickla IF Svart 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Sicklavallen 1
2019-09-21 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Örby IS Vit Kärrtorps IP 22
2019-09-21 11:15 Gustavsbergs IF FK P08 Svart - Hammarby IF FF 4 grön Ösby BP 12
2019-09-22 10:00 Älta IF 2 - Jarlabergs IF 1 Älta IP 2
2019-09-22 12:45 Boo FF 13 - Hammarby IF FF 20 grön Velamsunds BP
2019-09-22 14:15 Enskede IK Svart 3 - Värmdö IF Vit 3 Enskede IP 4
2019-09-22 15:00 Espanyol Academy IF Vit - Reymersholms IK 7 Fisksätra IP 2
2019-09-22 19:30 Saltsjöbadens IF 3 - Sickla IF Svart 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-27 17:15 Hammarby IF FF 4 grön - Enskede IK Svart 3 Enskede IP 2
2019-09-28 09:00 Jarlabergs IF 1 - Boo FF 13 Nacka IP 215
2019-09-28 10:15 Värmdö IF Vit 3 - Hammarby IF FF 4 grön Värmdövallen 225
2019-09-28 11:30 Örby IS Vit - Saltsjöbadens IF 3 Bäckahagens BP 1
2019-09-28 13:30 Reymersholms IK 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Tantolundens BP 11
2019-09-29 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Enskede IK Svart 3 Kärrtorps IP 32
2019-09-29 15:00 Espanyol Academy IF Vit - Gustavsbergs IF FK P08 Svart Fisksätra IP 2
2019-09-29 19:00 Sickla IF Svart 2 - Älta IF 2 Sicklavallen 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info