Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-20

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Anders Rayner Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 11 Suzanne Elisabeth Debong 0706090066 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Gul Peter Älgekrans 0708602020 Blå/Blå/Blå
Essinge IK 1 Emil Didrikson Svart, Svart, Svart
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 14 Helena Malmström 087673559 0706409596 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 blå Jens Gullfeldt 0708622885 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Blå 1 Massimiliano Sacco 0702916164 Röd/Vit/Röd
Karlbergs BK Gul 1 Daniel Darta Soeria-Atmadja 0709688352 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK vit 1 Lukas Carlstedt 08317078 0760872097 Gul/Svart/Gul
Ursvik IK Svart 2 Linda Westermark 0706774422 Gult/Svart/Svart
Vasastans BK 3 Johan Lager 0703258881 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 09:00 Essinge IK 1 - Karlbergs BK Gul 1 Essinge IP 12
2019-04-28 11:30 IFK Lidingö FK 14 - Djurgårdens IF FF 11 Bodal 1
2019-04-28 11:30 Norrtulls SK vit 1 - Ursvik IK Svart 2 Bellevue BP 1
2019-04-28 12:45 Karlbergs BK Blå 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kristinebergs IP 2
2019-04-28 15:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 7 blå Huvudstafältet 11
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Ekerö IK 2:Gul Aspuddens IP 11
2019-05-04 10:00 Ursvik IK Svart 2 - IFK Lidingö FK 14 Ursviks IP 11
2019-05-04 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - Karlbergs BK Blå 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-05 11:30 Karlbergs BK Gul 1 - AIK FF 9 Kristinebergs IP 2
2019-05-05 12:45 Vasastans BK 3 - Norrtulls SK vit 1 Bellevue BP 1
2019-05-11 10:15 Ekerö IK 2:Gul - Djurgårdens IF FF 11 Träkvistavallen 226
2019-05-12 11:30 IFK Lidingö FK 14 - Vasastans BK 3 Bodal 1
2019-05-12 12:30 AIK FF 9 - Essinge IK 1 Huvudstafältet 11
2019-05-12 12:45 Karlbergs BK Blå 1 - Ursvik IK Svart 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 12:45 Norrtulls SK vit 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Bellevue BP 1
2019-05-18 10:00 Ursvik IK Svart 2 - Ekerö IK 2:Gul Ursviks IP 11
2019-05-18 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-19 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - IFK Lidingö FK 14 Bodal 1
2019-05-19 11:30 Karlbergs BK Gul 1 - Norrtulls SK vit 1 Kristinebergs IP 2
2019-05-19 11:30 Vasastans BK 3 - Karlbergs BK Blå 1 Bellevue BP 1
2019-05-22 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Ursvik IK Svart 2 Aspuddens IP 12
2019-05-25 15:45 Ekerö IK 2:Gul - Vasastans BK 3 Träkvistavallen 225
2019-05-26 11:30 Norrtulls SK vit 1 - Essinge IK 1 Bellevue BP 1
2019-05-26 12:45 Karlbergs BK Blå 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Kristinebergs IP 2
2019-05-26 12:45 IFK Lidingö FK 14 - Karlbergs BK Gul 1 Bodal 1
Juni
2019-06-01 10:00 Ursvik IK Svart 2 - Djurgårdens IF FF 11 Ursviks IP 11
2019-06-02 09:00 Essinge IK 1 - IFK Lidingö FK 14 Essinge IP 12
2019-06-02 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Ekerö IK 2:Gul Bodal 1
2019-06-02 12:30 AIK FF 9 - Norrtulls SK vit 1 Huvudstafältet 11
2019-06-02 12:45 Karlbergs BK Gul 1 - Karlbergs BK Blå 1 Kristinebergs IP 2
2019-06-08 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Lidingö FK 7 blå Aspuddens IP 11
2019-06-08 12:45 Ekerö IK 2:Gul - Karlbergs BK Gul 1 Träkvistavallen 226
2019-06-08 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - Vasastans BK 3 Hjorthagens IP 2
2019-06-09 10:15 Karlbergs BK Blå 1 - Essinge IK 1 Kristinebergs IP 2
2019-06-09 11:30 IFK Lidingö FK 14 - AIK FF 9 Bodal 1
2019-06-15 10:00 Vasastans BK 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Ekhagens BP 1
Augusti
2019-08-25 10:15 Essinge IK 1 - Ekerö IK 2:Gul Essinge IP 12
2019-08-25 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Djurgårdens IF FF 11 Bodal 1
2019-08-25 11:30 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kristinebergs IP 2
2019-08-25 12:45 Vasastans BK 3 - Ursvik IK Svart 2 Bellevue BP 1
2019-08-25 15:00 AIK FF 9 - Karlbergs BK Blå 1 Huvudstafältet 11
2019-08-31 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Essinge IK 1 Aspuddens IP 11
2019-08-31 11:30 Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 9 Träkvistavallen 226
2019-08-31 11:30 IFK Lidingö FK 14 - Norrtulls SK vit 1 Bodal 1
2019-08-31 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - Karlbergs BK Gul 1 Hjorthagens IP 2
September
2019-09-01 16:00 Ursvik IK Svart 2 - IFK Lidingö FK 7 blå Ursviks IP 11
2019-09-08 10:15 Essinge IK 1 - Djurgårdens IF FF 11 Essinge IP 12
2019-09-08 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Vasastans BK 3 Bodal 1
2019-09-08 12:45 Norrtulls SK vit 1 - Karlbergs BK Blå 1 Bellevue BP 1
2019-09-08 12:45 Karlbergs BK Gul 1 - Ursvik IK Svart 2 Kristinebergs IP 2
2019-09-08 13:45 AIK FF 9 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Huvudstafältet 11
2019-09-14 12:30 Ursvik IK Svart 2 - Essinge IK 1 Ursviks IP 11
2019-09-14 12:45 Ekerö IK 2:Gul - Norrtulls SK vit 1 Träkvistavallen 226
2019-09-14 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - AIK FF 9 Hjorthagens IP 2
2019-09-15 10:15 Karlbergs BK Blå 1 - IFK Lidingö FK 14 Kristinebergs IP 2
2019-09-15 10:15 Vasastans BK 3 - Karlbergs BK Gul 1 Bellevue BP 1
2019-09-22 09:00 IFK Lidingö FK 14 - Ekerö IK 2:Gul Bodal 1
2019-09-22 09:00 Essinge IK 1 - Vasastans BK 3 Essinge IP 12
2019-09-22 11:30 Norrtulls SK vit 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Bellevue BP 1
2019-09-22 11:30 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Kristinebergs IP 2
2019-09-22 15:00 AIK FF 9 - Ursvik IK Svart 2 Huvudstafältet 11
2019-09-28 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Lidingö FK 14 Aspuddens IP 11
2019-09-28 11:30 Ekerö IK 2:Gul - Karlbergs BK Blå 1 Träkvistavallen 226
2019-09-28 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - Norrtulls SK vit 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-29 10:15 Vasastans BK 3 - AIK FF 9 Bellevue BP 1
2019-09-29 11:30 IFK Lidingö FK 7 blå - Essinge IK 1 Bodal 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info