Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart 1 Fredric Gatu 0735062211 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit Stefan Westberg Röd/Svart/Svart
Grödinge SK Röd Maria Rosta Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 2 Andreas Qvist 0739416500 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Högdalens AIS 1 Björn Kurz Röd/svart/svart
IFK Tumba FK Blå Burcin Tezel 0707711007 Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 3 Rolf Peter Nyström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 5 Flemming Rossen Blåvitt/blå/blå
Sörskogens IF 3 Visas ej Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Ronny Kristian Andreas Wennerström Grön/Vit/Grön/Grön
Vendelsö IK 3 Sandra Eriksson 0704565559 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Vit 2 Max Pantzar vit/blå/vita
Örby IS Röd Magnus Hjalmarsson Fogelström Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Sörskogens IF 3 - Örby IS Röd Sörskogens BP 11
2019-04-27 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 4
2019-04-27 14:00 Högdalens AIS 1 - Vendelsö IK 3 Bäckahagens BP 1
2019-04-27 14:00 Huddinge IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinks IP 2
2019-04-28 15:45 Grödinge SK Röd - IFK Tumba FK Blå Broängsplan 12
2019-04-28 17:45 Enskede IK Svart 1 - Segeltorps IF 5 Enskede IP 4
Maj
2019-05-04 12:30 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 3 Storvretens BP 21
2019-05-04 16:15 Vendelsö IK 3 - Enskede IK Svart 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-04 16:15 Segeltorps IF 5 - Grödinge SK Röd Segeltorps IP 2
2019-05-05 12:45 FoC Farsta FF Vit - Huddinge IF 2 Farsta IP 12
2019-05-05 13:45 Örby IS Röd - Högdalens AIS 1 Bäckahagens BP 1
2019-05-05 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Sörskogens IF 3 Brantbrinks IP 22
2019-05-10 17:30 Sörskogens IF 3 - FoC Farsta FF Vit Sörskogens BP 11
2019-05-11 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Segeltorps IF 5 Salemsvallen 2
2019-05-11 14:00 Högdalens AIS 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Bäckahagens BP 1
2019-05-11 14:00 Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Källbrinks IP 2
2019-05-12 15:45 Grödinge SK Röd - Vendelsö IK 3 Broängsplan 12
2019-05-12 16:30 Enskede IK Svart 1 - Örby IS Röd Enskede IP 4
2019-05-17 18:00 Segeltorps IF 5 - IFK Tumba FK Blå Segeltorps IP 2
2019-05-18 16:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Sörskogens IF 3 Älvsjö IP 4
2019-05-19 10:00 Vendelsö IK 3 - Rönninge Salem Fotboll 3 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-19 12:45 FoC Farsta FF Vit - Högdalens AIS 1 Farsta IP 12
2019-05-19 13:45 Örby IS Röd - Grödinge SK Röd Bäckahagens BP 1
2019-05-19 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Enskede IK Svart 1 Brantbrinks IP 22
2019-05-25 12:00 Sörskogens IF 3 - Huddinge IF 2 Sörskogens BP 11
2019-05-25 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Örby IS Röd Salemsvallen 2
2019-05-25 12:30 IFK Tumba FK Blå - Vendelsö IK 3 Storvretens BP 21
2019-05-25 14:00 Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Bäckahagens BP 1
2019-05-26 15:45 Grödinge SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Broängsplan 12
2019-05-26 16:30 Enskede IK Svart 1 - FoC Farsta FF Vit Enskede IP 4
Juni
2019-06-01 12:45 Huddinge IF 2 - Högdalens AIS 1 Källbrinks IP 2
2019-06-01 14:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Enskede IK Svart 1 Älvsjö IP 4
2019-06-01 14:00 Örby IS Röd - IFK Tumba FK Blå Bäckahagens BP 1
2019-06-02 10:00 Vendelsö IK 3 - Segeltorps IF 5 Vendelsömalmsskolan 11
2019-06-02 12:45 FoC Farsta FF Vit - Grödinge SK Röd Farsta IP 12
2019-06-02 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 22
2019-06-07 19:15 Segeltorps IF 5 - Örby IS Röd Segeltorps IP 2
2019-06-08 11:15 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Storvretens BP 21
2019-06-08 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - FoC Farsta FF Vit Salemsvallen 2
2019-06-09 12:30 Högdalens AIS 1 - Sörskogens IF 3 Bäckahagens BP 1
2019-06-09 15:45 Grödinge SK Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2 Broängsplan 12
2019-06-09 16:30 Enskede IK Svart 1 - Huddinge IF 2 Enskede IP 4
Augusti
2019-08-23 17:30 Sörskogens IF 3 - Enskede IK Svart 1 Sörskogens BP 11
2019-08-24 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 4
2019-08-24 14:00 Huddinge IF 2 - Grödinge SK Röd Källbrinks IP 2
2019-08-25 12:30 Örby IS Röd - Vendelsö IK 3 Bäckahagens BP 1
2019-08-25 12:45 FoC Farsta FF Vit - IFK Tumba FK Blå Farsta IP 12
2019-08-25 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Segeltorps IF 5 Brantbrinks IP 22
2019-08-30 18:45 Enskede IK Svart 1 - Högdalens AIS 1 Enskede IP 4
2019-08-30 19:15 Segeltorps IF 5 - FoC Farsta FF Vit Segeltorps IP 2
2019-08-31 12:30 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Vit 2 Storvretens BP 21
2019-08-31 15:00 Vendelsö IK 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Vendelsömalmsskolan 11
September
2019-09-01 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 2 Salemsvallen 2
2019-09-01 15:45 Grödinge SK Röd - Sörskogens IF 3 Broängsplan 12
2019-09-06 17:30 Sörskogens IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sörskogens BP 11
2019-09-07 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Segeltorps IF 5 Älvsjö IP 4
2019-09-07 12:45 Huddinge IF 2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinks IP 2
2019-09-08 12:30 Högdalens AIS 1 - Grödinge SK Röd Bäckahagens BP 1
2019-09-08 12:45 FoC Farsta FF Vit - Vendelsö IK 3 Farsta IP 12
2019-09-08 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Örby IS Röd Brantbrinks IP 22
2019-09-13 18:00 Segeltorps IF 5 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 2
2019-09-14 11:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Högdalens AIS 1 Salemsvallen 2
2019-09-14 12:30 IFK Tumba FK Blå - Sörskogens IF 3 Storvretens BP 21
2019-09-14 14:00 Örby IS Röd - FoC Farsta FF Vit Bäckahagens BP 1
2019-09-14 15:00 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-15 14:30 Grödinge SK Röd - Enskede IK Svart 1 Broängsplan 12
2019-09-20 17:30 Sörskogens IF 3 - Segeltorps IF 5 Sörskogens BP 11
2019-09-21 10:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
2019-09-21 12:45 Huddinge IF 2 - Vendelsö IK 3 Källbrinks IP 2
2019-09-22 12:30 Högdalens AIS 1 - IFK Tumba FK Blå Bäckahagens BP 1
2019-09-22 12:45 FoC Farsta FF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Farsta IP 12
2019-09-22 18:00 Enskede IK Svart 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Enskede IP 4
2019-09-28 11:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Grödinge SK Röd Salemsvallen 2
2019-09-28 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2 Brantbrinks IP 21
2019-09-28 12:30 IFK Tumba FK Blå - Enskede IK Svart 1 Storvretens BP 21
2019-09-28 15:00 Vendelsö IK 3 - Sörskogens IF 3 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-28 16:15 Segeltorps IF 5 - Högdalens AIS 1 Segeltorps IP 2
2019-09-29 12:30 Örby IS Röd - Huddinge IF 2 Bäckahagens BP 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info